3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 630 182 5 1

Opinie o F.B.I. TASBUD S.A.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy w F.B.I. TASBUD S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Robol

Pracuje w tej formie od zeszłego roku jako podwykonawcy.Jeśli.ktoś chce wiedzieć czegoś o współpracy z F.B.I Tasbud to niech podaje email lub nr telefonu.

Tak29Nie
anonymous
@Robol

Witam kilka słów na temat firmy , jaka współpraca czy są wypłacalni jakie terminy płatności jesteśmy firmą posadzkarską

Tak11Nie3
anonymous
@Robol

Możesz coś podpowiedzieć czy zaczynać współpracę z tą firmą?email maryla-1401@wp.pl

lukas
@Robol

Witam, mam właśnie pytanie apropos tej firmy. Mam okazje podjać współpracę jako podwykonawca i czy nie będzie to strata czasu i pieniedzy, czy może są rzetelną firmą? Dziekuje. Maciej

Pawcio
@Robol

Cześć jak się pracuje w firmie i jaki jest poziom zarobków kierownika projektu z góry dzięki za odpowiedz

Newton
@anonymous

Witam chcę podjąć współpracę jako podwykonawca roboty murowe czy jakieś problemy z wypłacaniem kasy za wykonaną pracę Pozdrawiam

adam
@Robol

hej, podeślij proszę informacje na adam.dwrski@gmail.com

Popi
@lukas

Witam, podjął Pan współpracę?

Podwykonawca
@Newton

Jestem podwykonawcą dla tej firmy. Współpracuje z nimi dość długo. Wystawiłam fakturę i nie mogę się doprosić o umowę . Każdy mnie zbywa. Co z tego że proponują dobre stawki jak musisz się prosić o kase

Jacek
@Podwykonawca

Współpracujesz na zasadzie umowy B2B? Widziałem, że firma szuka kierowników i inżynierów budowy. Czy pracujesz na podobnym stanowisku? Napisz proszę więcej szczegółów dotyczących warunków pracy.

Pracodawca

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Oczywiście wyjaśnimy sprawę i przekażemy Pana prośbę do działu księgowości. Prosimy o kontakt w tym celu. Zespół F.B.I TASBUD S.A.

sarna

Proszę o informację na temat podwykonawstwa na adres ewasarna@o2.pl

@sarna

Dzień dobry, chętnie pomożemy w kwestii współpracy z podwykonawcami - proszę kierować swoje pytania lub wątpliwości na nasz adres mailowy biuro@fbitasbud.pl. Z pozdrowieniami, Zespół F.B.I. TASBUD

Patyk Nowy wpis
@Robol

Proszę o info odnośnie podwykonawców

apsara Nowy wpis
 Rekomendacja

Bardzo dobry pracodawca, dużo budów, na których można się wiele nauczyć i zdobyć doświadczenie. Polecam.

TakNie4
Aleksandra Nowy wpis
@apsara

Fajnie, że masz pozytywne doświadczenia z Tasbud. Piszesz, że można się wiele nauczyć w tej pracy. A jest szansa na to, żeby awansować?

Parada89
 Rekomendacja

Polecam tego Pracodawcę !

Radca

Polecam pieniądze zawsze na czas

Tak2Nie6
Wiktoria
@Radca

To bardzo ważna informacja. Czy możesz nam powiedzieć coś więcej na temat zatrudnienia w firmie? Interesuje mnie kwestia wynagrodzenia zasadniczego jak również atmosfera między pracownikami. To cenna informacja dla osób obecnie poszukujących zatrudnienia.

@Wiktoria

Atmosfera między pracownikami zależy od tych pracowników jak wszędzie, więc jak przyjdziesz z pozytywnym nastawieniem to i atmosfera będzie dobra. Firma oferuje stabilne zatrudnienie i pewność, że jak skończy się budowa to Ty masz nadal prace bo są kolejne inwestycje.

@Radca

Potwierdzam, przelew zawsze na czas.

Była pracownica

Mam wrażenie, że osoby, które są "zadowolone" nie zdają sobie sprawy z tego jaki powinien być standard pracy i jak powinien być traktowany pracownik. Póki pracowałam w FBI TASBUD S.A. byłam zadowolona. Zakończyłam współpracę z uwagi na blokowanie mojego potencjału i brak możliwości rozwoju no i fakt, że pensja była na prawdę śmieszna. Jeśli należałabym do mniej ambitnych osób, to wystarczałaby mi jakakolwiek praca, jakiekolwiek traktowanie i sądzę, że nadal bym była zadowolona z pracy w FBI TASBUD S.A. (usunięte przez administratora) Ogromnym plusem jest fakt, że poznałam super ludzi ale jeśli chodzi o rozwój i spełnianie jakichkolwiek ambicji to nie tu.

TakNie3
@Była pracownica

Może jednak nie miałaś takiego potencjału jak Ci się wydawało. Ponadto "na prawdę" piszemy "naprawdę"

filemon

Miła atmosfera jak na biuro budowy. Doświadczeni przełożeni co jest rzadkością z mojego doświadczenia.

Bartosz

Otrzymałem informację zwrotną po rozmowie mimo, że nie dostałem tej pracy. Często nie otrzymywałem nawet takiej odpowiedzi od potencjalnych pracodawców, mimo wcześniejszych zapewnień. Bardzo dziękuję

Maniek

Robię kolejną budowę z firmą. Współpracuję od 5 lat i kasa jest na czas.

Krzysztof

Umawianie rozmowy, dwukrotne przekładanie, brak informacji zwrotnej. Lekceważące podejście do kandydata. Stanowczo odradzam.

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 257 dni.

Czym F.B.I. TASBUD S.A. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Maniek 2

Działam od lat i nie mam problemu

qwer

Jak wygląda współpraca z FBI TASBUD pod względem podwykonawców

Nick
@qwer

Fatalnie, po zakończeniu jakiegoś odcinka prac czekasz tygodniami na wystawienie protokołu odbioru, a potem dłuuuugo po terminie - płatność(usunięte przez administratora) Poza tym kontakt tylko z kierownictwem na budowie, którzy i tak niewiele mogą wymóc na kadrze Zarządzającej, a jeśli zamierzasz się z kimś skontaktować to jedyną formą odpowiedzi jest sms, cytuje: "Nie mogę teraz rozmawiać. Bardzo proszę o przesłanie wiadomości SMS". Sorry ale SMS to ja mogę pisywać ze znajomymi(usunięte przez administratora) Mój epizod to jedna budowa i o jedną za dużo. (usunięte przez administratora) Nie polecam!

Tak10Nie
Heniek
@Nick

Potwierdzam, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Mietek
@qwer

Najgorsza firma na rynku nie polecam

Tak4Nie2
Legiew

Zazwyczaj zadowoleni pracownicy nie piszą bo tu nie zaglądają, natomiast Ci wiecznie narzekający zaraz smarują farmazony gdzie tylko się da.

Tak3Nie3
Jaworek

Firma realizuje dużo budów, praca zawsze zapewniona, wynagrodzenia nie różnią się zbytnio od tych u innych generalnych. Większość negatywnych opinii pewnie jes pisanych przez inżynierów, którzy niewiele potrafią a oczekiwania takie jakby wszystkie rozumy pozjadali.

Tak3Nie4
Obiektywny

Pracuję w tej firmie już od kilku lat. Zaczynałem od najniższego stanowiska w nadzorze. Na początku moje wynagrodzenie rzeczywiście może nie należało do najwyższych, ale też nie odbiegało od pensji moich znajomych na podobnych stanowiskach. Tak to już niestety jest, że same studia nie dają nam zbyt dobrego startu w życiu zawodowym. Ważne jest doświadczenie, i to co możemy zaoferować pracodawcy. Dziś jestem już wysoko w hierarchii firmy i jestem bardzo zadowolony z warunków zatrudnienia. Firma z benefitów oferuje m.in. pakiety medyczne, premie kwartalne i inne. Oczywiście gro osób tu komentujących zaprzeczających jakoby przyznawane były jakiekolwiek premie, pewnie nie pracowało dłużej niż przez okres próbny. Często organizowane są też spotkania/wyjazdy integracyjne na których bywają wszyscy chętni pracownicy, kadra dyrektorska oraz Zarząd. Dużym plusem jest, że pracownicy mają kontakt z Zarządem, a nie znają ich tylko ze strony firmowej, jak to ma miejsce w wielu przypadkach. A największą zaletą jest, że przełożeni potrafią dostrzec w pracowniku potencjał. Dają szansę młodym na wykazanie się. Jeżeli masz predyspozycje, to masz też szansę na szybki awans w strukturach firmy, co potwierdzam na własnym przykładzie.

Tak5Nie
Jaworek

Firma jak każda, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Iza

@Robol, piszesz, że pracujesz jako podwykonawca firmy. Ja szukam informacji od pracowników firmy o warunkach zatrudnienia. Czy osoby pracujące w F.B.I. TASBUD mogłyby przybliżyć realia pracy u tego pracodawcy? Chodzi mi też o rekrutacje. Czy są obecnie poszukiwani pracownicy, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Podzielcie się swoim doświadczeniem. Osoby zainteresowane pracą w tej firmie chętnie dowiedzą się czegoś więcej na temat zatrudnienia.

Lolek
@Iza

Sprawdź na stronie firmy tam coś powinno być o przyjęciach pracowników, kogo poszukują, może ci coś dopasuje?

@Iza

Napisałam już w oddzielnym poście, ale tak w skrócie to bardzo sobie chwalę pracę w FBI TASBUD.

Tak1Nie

Jak się pracuje z ludźmi z F.B.I. TASBUD S.A.?

@Pytanie

Jest ok

Legiew

Do wszystkich tu piszących te bzdury na temat zatrudnienia. Najpierw zweryfikujcie uczciwie swoje umiejętności, wymagania i zazwyczaj roszczeniową postawę. Przychodzicie do pracy bez doświadczenia, bez umiejętności niezbędnych do pracy na budowie i z oczekiwaniami jak na stanowisko kierownicze. Ktoś musi poświęcić dużo czasu, żeby was wszystkiego nauczyć abyście byli wartościowymi inżynierami bo ukończone studia to dopiero początek. Firma daje młodym inżynierom możliwość rozwoju i czasem bardzo szybkiego awansu, ale trzeba też dać coś od siebie a nie tylko postawa roszczeniowa "bo mi się należy". Jestem pracownikiem F.B.I. TASBUD S.A od wielu lat i widzę jak z roku na rok przychodzą do pracy ludzie, którzy najchętniej zamiast pracować to popisali by na FB i selfika sobie w kasku strzelili, natomiast jak trzeba wyjść na budynek z niwelatorem lub poziomicą to muszą sobie to wyguglować bo nie mają pojęcia co to jest. Zasada jest taka "pokaż, że jesteś wart swoich oczekiwań wobec pracodawcy" Zbyt trudne?

Zostaw merytoryczną opinię o F.B.I. TASBUD S.A. - Warszawa