Opinie o F.B.I. TASBUD S.A.

Waldi

Ja mam dobre relacje z firmą Tasbud, nie narzekam pod żadnym względem. To jest solidna firma, ale często widziałem i znam od podszewki zachowania podwykonawców,

Nastka

znalazłam ogłoszenie o pracę "specjalista ds. personalnych i rekrutacji'' ktoś coś wie, może powiedzieć, podpowiedzieć? jakie warunki pracy? wynagrodzenie?

Karol

Czy TASBUD S.A. potrzebuje pracowników fizycznych?

F.B.I. TASBUD S.A.
@Karol 20.10.2017 19:19
Czy TASBUD S.A. potrzebuje pracowników fizycznych?

Tak, jak najbardziej poszukujemy i serdecznie zapraszamy do współpracy.

Luk

Spoko firma i atmosfera

Ewa

Zdecydowanie nie polecam

Henry

TASBUD polecam dla chcących pracować i zarabiać !

Marek

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie.

Wańka

To forum jest dla pracowników firmy a nie dla klientów. Ja nie narzekam a pracuję tu już wystarczająco długo.

Remik

Widziałem ofertę pracy dla kierownika budowy-projektu. Podpowiedzcie mi czy to nowa budowa czy zastępstwo ?

Waldi

Czyżby F.B.I. TASBUD planował nową inwestycję i szukają na budowę ludzi z nadzoru? Rzućcie info w tej sprawie.

Winienta

Mam pytanie czy praca specjalisty ds. gwarancji jest jeszcze aktualna? TASBUD to spoko firma chociaż w budowlance można zawsze napisać coś złego.

Praktykantka

Dobrze sie pracuje, atmosfera na budowach dobra. Łatwo dostać prace po studiach, wiadomo trochę niższa pensja, ale za to umowa o pracę.

Remigiusz

Prowadzenie firmy budowlanej to ciężka praca i do tego bardzo odpowiedzialna. Współpracowałem z firmą Tasbud i uważam ten okres za bardzo udany. Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie to może zmienić na inną.

inz

Ktoś coś na temat pracy na budowie jako inżynier w tej firmie? Jakieś konkrety może?

Niektórzy bardzo szybko oceniają firmę. Ludzie na każdy otrzymany grosz trzeba zapracować, wiem że czasami jest to za mało ale to jest nasze odczucie. Pracuję w budowlance w biurze, znam tematy finansów i jeśli pracownicy udają że pracują to nie będzie więcej.

Witoldzik

TASBUD jest dobrym pracodawcą dla dobrych pracowników.

Woreczek

@marcin Nie zgodzę się z Tobą. Powinieneś wiedzieć, że jakość wykonanych prac uzależnia zapłatę za faktury? Za złą jakość nie płaci się nic do czasu poprawienia. Tasbud jest dobra firmą ale wymaga ponieważ płaci!

Woreczek

Pracowałem w firmie budowlanej i wszędzie jest dużo cwaniactwa. TASBUD to już druga firma i niestety muszą bardzo wszystkiego pilnować bo juz by firmy nie było . Taka jest prawda o pracownikach na budowach.

Olek

Budowlanka to specyficzna branża. Znam tematy od wewnątrz firmy i wiem, że TASBUD to dobra firma, zawsze wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Często podwykonawcy świadczący swoje usługi robią to bardzo źle i stąd są kłopoty.Nie wystarczy coś zrobić ale trzeba to robić dobrze!!

Farmer

F.B.I. TASBUD w ciągu tych lat działalności bardzo rozbudowała się, pracuje na terenie całego kraju. Myślę, że narzekają zawsze tacy sami nieudacznicy, którym coś nie wyszło.

dzony

Firma caly czas przyjmuje inzynierow skladasz cv rozmowa z prezesem jak podpasuje to witamy na pokladzie. Atmosfera z kierownikami na budowie fajna. Mozna tu zdobyc doswiadczenie potrzebne do uprawnien. W biurze fakt ciasno ale co kto lubi :p

Darek

Czy coś więcej na temat oferty pracy z 17 marca dowiem sie na tym forum? Jakie warunki trzeba spełniać? Jak przebiega rekrutacja i czy maja pakiet socjalny?

Iza

F.B.I. TASBUD S.A. to firma z długoletnim doświadczeniem w bardzo trudnej branży budowlanej. W pracy opierają sie na stałych kontrahentach, sporadycznie wystawiają nowe Oferty pracy.

Fran

Byłem u nich na kwalifikacjach umówiony na 11,kazali czekać w ciasnym korytarzu,wszedłem o 12.30 nawet mnie nie przeprosili tylko się śmiali i pytali ile czekałem i ile chcę zarabiać

O w morde!
@Fran 27.02.2017 10:33

I co bylo dalej!?!?!? Nie 3maj nas w niepewnosci no!

Smutny

Szkoda, że nie ma ofert pracy bo zależy mi dostać sie do nich. Znam dobrą ocenę firmy od znajomego, który tam pracuje.

miki

Biuro 8h, budowa 10h+ standard jak u innych

Budowlaniec

Znam ta branżę i wiem jak pracują podwykonawcy. Tasbud postępuje tak ponieważ wśród film wykonawczych jest dużo prac z usterkami często poważnymi. Kto ma za to później płacić?

Yhy

Cześć Może ktoś coś powiedzieć o pracy w logistyce w tej firmie ?

Bond

Branża budowlana jest bardzo trudna. Masa reklamacji, jeszcze więcej usterek. Prawda jest po środku,i wpisy z oskarżeniami nie powinny robić wrażenia na przyszłych kontrahentach Tasbud-u.

Woreczek

Super że są takie firmy, malkontentów zawsze będzie dużo.

teresa

Obecnie poszukują księgowej, czy ktoś coś wie na ten temat? jaka jest praca w tym dziale?

Parapet

A jak traktują podwykonawców??? Płacą w terminie ??? Jakie terminy płatności??? Wypowie się jakiś podwykonawca???

historyk

Kierownicy Budowy są w porządku tutaj, bardzo polecam ich i to w jaki sposób można dorobić fajne pieniądze

MK

NNIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE , NIE SA GODNI TEGO CO O SOBIE PISZĄ !!!!!

Krzysztof

Jaki jest czas pracy na budowie kierowników i kierowników róbót?. Jaka atmosfera w pracy?

Granitos

Czy ktoś może powiedzieć mi jaką jest atmosfera w pracy w kadrze technicznej na budowie i jaki czas pracy?

Granitos

magda

@Marynarz czyli co ktos rzucil papierami i szukacie :)

mała

Nie ma żadnych szkoleń. Pracowałam rok - nie było ani jednego.

bezrobotny

Czy jest ktoś w stanie konkretnie i rzeczowo opisać atmosferę pracy w tej firmie? Interesuje mnie dział ofertowania (Specjalista ds. przygotowania produkcji i rozliczeń (kosztorysant)). Już pomijając zarobki... bo przypuszczam nikt otwarcie nie napisze. Jak z kadrą kierowniczą, jak z nadgodzinami itd.?

magda
@bezrobotny 09.07.2016 21:50

było tutaj wiele konkretnych i rzeczowych opisów atmosfery pracy, (usunięte przez administratora)

katolik

będziesz pracować po godzinach a i tak na koniec usłyszysz, że nie są zadowoleni, nie warto

mpx

Może ktoś coś napisać o stanowisku - Specjalista ds. logistyki i zamówień w tej firmie ?

rafał

prezesi mają już dość nierobów udających że nie wyrabiają się w 8h a w rzeczywistości oglądających pornole, więc wymieniają kadrę :)

Wacek

Bardzo mała płaca...nawet w biurze ludzie robią po godzinach i to słono...

piter

premia za wynik na kontrakcie...... bardzo śmieszne, nie ma takich rzeczy w tej firmie

rafał

Właśnie rusza rekrutacja na kierownika budowy i kierownika projektu. Zarobki na początek 10 000 brutto + premia za wynik na kontrakcie.

akaj

@granda, dlatego te ogłoszenie są idealne, ale dla młodych, jeszcze mało statecznych osób. :)

Juan

Jak z zarobkami w tej firmie? Jakie możliwości rozwoju w strukturach? Jaki rodzaj umowy na stanowiska inżynierskie? Jak atmosfera w firmie? I czemu co jakiś czas pojawia się ogłoszenie na stanowisko- kosztorysant? Skąd ta rotacja? Słabe warunki zatrudnienia? Czy za duże wymagania i ludzie się nie sprawdzają?

staszek
@Juan 11.05.2016 09:38

Zarobki marne, wymagają siedzenia po godzinach, które są niepłatne. Umowa o pracę to jedyny plus. Ogłoszenie jest cały czas aktualne, bo ludzie uciekają na potęgę.

Juan

alek

Radzę uważać na tą firmę. Niestety miałem nieprzyjemność pracować w dziale ofertowania. Nie polecam.

Zostaw opinię o F.B.I. TASBUD S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.B.I. TASBUD S.A.