Opinie o F.B.I. TASBUD S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy F.B.I. TASBUD S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.B.I. TASBUD S.A. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.B.I. TASBUD S.A. w Warszawa

Genek

Witam, czy firma oferuje jakieś benefity pozapłacowe ? Czy tylko pensja co miesiąc i nic więcej ?

Iza

@Lolek, na stronie firmy nie ma obecnie żadnych rekrutacji. Mógłbyś dodać, czy można liczyć na bonusy w postaci premii lub pakietu socjalnego? Inne osoby wypowiadające się w tym wątku nic o tym nie napisały. Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę długoterminową? Poleciłabyś tą firmę innym osobom poszukującym pracy?

Iza

@#DobrzeSięZastanów, dosyć szeroko przedstawiłeś swój punkt widzenia dotyczący F.B.I. TASBUD S.A. Rozumiem, że nie jesteś usatysfakcjonowany tym pracodawcą. Warto, żebyś do swojego wpisu dodał kilka zdań o warunkach zatrudnienia w oparciu o które współpracowałeś z tą firmą.

historyk

Kierownicy Budowy są w porządku tutaj, bardzo polecam ich i to w jaki sposób można dorobić fajne pieniądze

Mall
@historyk

Co to znaczy dorobić?

Inżynier Budowy

Rekrutacja zaczęła się planowo. Rozmowę prowadził prezes firmy, trwała ok. 20 minut, zapisywał coś w CV w trakcie odpowiedzi na pytania. Następnie zostałem poproszony o wyjście do recepcji i po 5 minutach poproszony ponownie. Okazało się, że zostałem przyjęty. Pani w Kadrach bardzo kompetentna i przyjemna, szybko umówiła mnie na badania lekarskie.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Jeżeli masz ludzi i robisz robotę wszystko będzie ok.

Olaboga

(usunięte przez administratora) W takim razie jedynie powiem że nie polecam, mimo że sam się skusiłem, a byłem ostrzegamy przez byłych pracowników tej firmy...

raper

Praca jak wszędzie lepsze i gorsze dni ogólnie spoko

serek

Nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora)

@serek

warunki finansowe i dla pracownikow fizychnych? Kwarteowanie

#DobrzeSięZastanów

Wszyscy wiedzą, co tam się dzieje ale nikt o tym nie mówi.(usunięte przez administratora)Jeśli trafisz na ich budowę możesz liczyć na fajny młody zespół bez doświadczenia (usunięte przez administratora) Nie licz na to, że firma da coś od siebie. (usunięte przez administratora) Minusy: (usunięte przez administratora) -podejście do pracownika „nie ten, to kto inny”, -przerost formy nad treścią, -absurdalne zachcianki kierownictwa i zarządu, -brak perspektyw na dalszy realny rozwój. Plusy: -fajni ludzie (ale szybko odchodzą) Pozdrawiam :)

Iza

@#DobrzeSięZastanów, możesz wyjaśnić swój komentarz? Ogólnie nie polecasz rozpoczęcia pracy w F.B.I. TASBUD S.A.. Jak wyglądała całość Twojej współpracy z firmą? Twój uargumentowany wpis będzie ważnym źródłem informacji dla wszystkich użytkowników tego forum, którzy rozważają zatrudnienie w F.B.I. TASBUD S.A.

@Iza

Ogólnie polecam rozpoczęcie pracy ale tylko po to aby docenić innych pracodawców. Pracownicy bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego co tam się dzieje ale nikt o tym nie mówi. (usunięte przez administratora)Jeśli trafisz na budowę Tasbudu możesz liczyć na fajny młody zespół ale bez doświadczenia (usunięte przez administratora) Nie licz na to, że firma da coś od siebie. (usunięte przez administratora) Minusy: (usunięte przez administratora) -podejście do pracownika „nie ten, to kto inny” -przerost formy nad treścią -brak jakichkolwiek benefitów -brak szkoleń -brak perspektyw na dalszy realny rozwój pracownika, (usunięte przez administratora) Plusy: -można spotkać fajnych ludzi ale szybko odchodzą

buli

WITAM .Jestem specjalistą od stolarki okiennej jak i drzwiowej,z długo letnim (co najmniej 10 lat) doświadczeniem ,czy są szanse na dobre stanowisko???

Smutny

Szkoda, że nie ma ofert pracy bo zależy mi dostać sie do nich. Znam dobrą ocenę firmy od znajomego, który tam pracuje.

Stefan
@Smutny

chyba cię okłamał

#DobrzeSięZastanów

Jeśli ktoś nie ma kryzysu zawodowego to nie polecam.

berkris

Kilka słów odnośnie rekrutacji, prowadzona nomen omen przez przemiłą Panią - Dyrektor Personalną. Rozmowa bardzo długa i przenudna. Pytania standard standardów, wszystkie typowe jakie mogą się pojawić na rekrutacji - wszystkie się pojawiły. Siedziba firmy... hmmmm.... mała i ciasna zdaje się być przeludniona. W oczekiwaniu na rozmowę dało się słyszeć stek przekleństw i kwaśnych żartów dochodzących z któregoś z pokoi... Ja rozumiem, że to budowlanka, ale radziłbym zdyscyplinować pracowników, a biuro, to nie budowa. Pozdrawiam.

nasturcja

(usunięte przez administratora) ciasnota kompletna, (usunięte przez administratora)odnośnie rekrutacji - brak feedebacku, nieprofesjonalnie

james

Fajna atmosfera polecam

Waldi

Ja mam dobre relacje z firmą Tasbud, nie narzekam pod żadnym względem. To jest solidna firma, ale często widziałem i znam od podszewki zachowania podwykonawców,

Nastka

znalazłam ogłoszenie o pracę "specjalista ds. personalnych i rekrutacji'' ktoś coś wie, może powiedzieć, podpowiedzieć? jakie warunki pracy? wynagrodzenie?

Karol

Czy TASBUD S.A. potrzebuje pracowników fizycznych?

@Karol

Tak, jak najbardziej poszukujemy i serdecznie zapraszamy do współpracy.

Luk

Spoko firma i atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o F.B.I. TASBUD S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w F.B.I. TASBUD S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy F.B.I. TASBUD S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.B.I. TASBUD S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.B.I. TASBUD S.A.?

Kandydaci do pracy w F.B.I. TASBUD S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.B.I. TASBUD S.A.
3.4/5 Na podstawie 633 ocen.