Opinie o F.B.I. TASBUD S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy F.B.I. TASBUD S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.B.I. TASBUD S.A. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.B.I. TASBUD S.A. w Warszawa

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie.

Wańka

To forum jest dla pracowników firmy a nie dla klientów. Ja nie narzekam a pracuję tu już wystarczająco długo.

Remik

Widziałem ofertę pracy dla kierownika budowy-projektu. Podpowiedzcie mi czy to nowa budowa czy zastępstwo ?

Waldi

Czyżby F.B.I. TASBUD planował nową inwestycję i szukają na budowę ludzi z nadzoru? Rzućcie info w tej sprawie.

Inżynier Budowy

Rekrutacja zaczęła się planowo. Rozmowę prowadził prezes firmy, trwała ok. 20 minut, zapisywał coś w CV w trakcie odpowiedzi na pytania. Następnie zostałem poproszony o wyjście do recepcji i po 5 minutach poproszony ponownie. Okazało się, że zostałem przyjęty. Pani w Kadrach bardzo kompetentna i przyjemna, szybko umówiła mnie na badania lekarskie.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Winienta

Mam pytanie czy praca specjalisty ds. gwarancji jest jeszcze aktualna? TASBUD to spoko firma chociaż w budowlance można zawsze napisać coś złego.

Praktykantka

Dobrze sie pracuje, atmosfera na budowach dobra. Łatwo dostać prace po studiach, wiadomo trochę niższa pensja, ale za to umowa o pracę.

Remigiusz

Prowadzenie firmy budowlanej to ciężka praca i do tego bardzo odpowiedzialna. Współpracowałem z firmą Tasbud i uważam ten okres za bardzo udany. Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie to może zmienić na inną.

inz

Ktoś coś na temat pracy na budowie jako inżynier w tej firmie? Jakieś konkrety może?

Niektórzy bardzo szybko oceniają firmę. Ludzie na każdy otrzymany grosz trzeba zapracować, wiem że czasami jest to za mało ale to jest nasze odczucie. Pracuję w budowlance w biurze, znam tematy finansów i jeśli pracownicy udają że pracują to nie będzie więcej.

Witoldzik

TASBUD jest dobrym pracodawcą dla dobrych pracowników.

Woreczek

@marcin Nie zgodzę się z Tobą. Powinieneś wiedzieć, że jakość wykonanych prac uzależnia zapłatę za faktury? Za złą jakość nie płaci się nic do czasu poprawienia. Tasbud jest dobra firmą ale wymaga ponieważ płaci!

Woreczek

Pracowałem w firmie budowlanej i wszędzie jest dużo cwaniactwa. TASBUD to już druga firma i niestety muszą bardzo wszystkiego pilnować bo juz by firmy nie było . Taka jest prawda o pracownikach na budowach.

Olek

Budowlanka to specyficzna branża. Znam tematy od wewnątrz firmy i wiem, że TASBUD to dobra firma, zawsze wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Często podwykonawcy świadczący swoje usługi robią to bardzo źle i stąd są kłopoty.Nie wystarczy coś zrobić ale trzeba to robić dobrze!!

Farmer

F.B.I. TASBUD w ciągu tych lat działalności bardzo rozbudowała się, pracuje na terenie całego kraju. Myślę, że narzekają zawsze tacy sami nieudacznicy, którym coś nie wyszło.

dzony

Firma caly czas przyjmuje inzynierow skladasz cv rozmowa z prezesem jak podpasuje to witamy na pokladzie. Atmosfera z kierownikami na budowie fajna. Mozna tu zdobyc doswiadczenie potrzebne do uprawnien. W biurze fakt ciasno ale co kto lubi :p

Darek

Czy coś więcej na temat oferty pracy z 17 marca dowiem sie na tym forum? Jakie warunki trzeba spełniać? Jak przebiega rekrutacja i czy maja pakiet socjalny?

Iza

F.B.I. TASBUD S.A. to firma z długoletnim doświadczeniem w bardzo trudnej branży budowlanej. W pracy opierają sie na stałych kontrahentach, sporadycznie wystawiają nowe Oferty pracy.

Fran

Byłem u nich na kwalifikacjach umówiony na 11,kazali czekać w ciasnym korytarzu,wszedłem o 12.30 nawet mnie nie przeprosili tylko się śmiali i pytali ile czekałem i ile chcę zarabiać

O w morde!
@Fran

I co bylo dalej!?!?!? Nie 3maj nas w niepewnosci no!

miki

Biuro 8h, budowa 10h+ standard jak u innych

Budowlaniec

Znam ta branżę i wiem jak pracują podwykonawcy. Tasbud postępuje tak ponieważ wśród film wykonawczych jest dużo prac z usterkami często poważnymi. Kto ma za to później płacić?

Zostaw merytoryczną opinię o F.B.I. TASBUD S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w F.B.I. TASBUD S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy F.B.I. TASBUD S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.B.I. TASBUD S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.B.I. TASBUD S.A.?

Kandydaci do pracy w F.B.I. TASBUD S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.B.I. TASBUD S.A.
3.4/5 Na podstawie 633 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042