Opinie o F.B.I. TASBUD S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy F.B.I. TASBUD S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.B.I. TASBUD S.A. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.B.I. TASBUD S.A. w Warszawa

Yhy

Cześć Może ktoś coś powiedzieć o pracy w logistyce w tej firmie ?

Bond

Branża budowlana jest bardzo trudna. Masa reklamacji, jeszcze więcej usterek. Prawda jest po środku,i wpisy z oskarżeniami nie powinny robić wrażenia na przyszłych kontrahentach Tasbud-u.

Woreczek

Super że są takie firmy, malkontentów zawsze będzie dużo.

teresa

Obecnie poszukują księgowej, czy ktoś coś wie na ten temat? jaka jest praca w tym dziale?

Inżynier Budowy

Rekrutacja zaczęła się planowo. Rozmowę prowadził prezes firmy, trwała ok. 20 minut, zapisywał coś w CV w trakcie odpowiedzi na pytania. Następnie zostałem poproszony o wyjście do recepcji i po 5 minutach poproszony ponownie. Okazało się, że zostałem przyjęty. Pani w Kadrach bardzo kompetentna i przyjemna, szybko umówiła mnie na badania lekarskie.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Parapet

A jak traktują podwykonawców??? Płacą w terminie ??? Jakie terminy płatności??? Wypowie się jakiś podwykonawca???

MK

NNIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE , NIE SA GODNI TEGO CO O SOBIE PISZĄ !!!!!

Krzysztof

Jaki jest czas pracy na budowie kierowników i kierowników róbót?. Jaka atmosfera w pracy?

Granitos

Czy ktoś może powiedzieć mi jaką jest atmosfera w pracy w kadrze technicznej na budowie i jaki czas pracy?

Granitos

magda

@Marynarz czyli co ktos rzucil papierami i szukacie :)

mała

Nie ma żadnych szkoleń. Pracowałam rok - nie było ani jednego.

bezrobotny

Czy jest ktoś w stanie konkretnie i rzeczowo opisać atmosferę pracy w tej firmie? Interesuje mnie dział ofertowania (Specjalista ds. przygotowania produkcji i rozliczeń (kosztorysant)). Już pomijając zarobki... bo przypuszczam nikt otwarcie nie napisze. Jak z kadrą kierowniczą, jak z nadgodzinami itd.?

magda
@bezrobotny

było tutaj wiele konkretnych i rzeczowych opisów atmosfery pracy, (usunięte przez administratora)

katolik

będziesz pracować po godzinach a i tak na koniec usłyszysz, że nie są zadowoleni, nie warto

mpx

Może ktoś coś napisać o stanowisku - Specjalista ds. logistyki i zamówień w tej firmie ?

rafał

prezesi mają już dość nierobów udających że nie wyrabiają się w 8h a w rzeczywistości oglądających pornole, więc wymieniają kadrę :)

Wacek

Bardzo mała płaca...nawet w biurze ludzie robią po godzinach i to słono...

piter

premia za wynik na kontrakcie...... bardzo śmieszne, nie ma takich rzeczy w tej firmie

rafał

Właśnie rusza rekrutacja na kierownika budowy i kierownika projektu. Zarobki na początek 10 000 brutto + premia za wynik na kontrakcie.

akaj

@granda, dlatego te ogłoszenie są idealne, ale dla młodych, jeszcze mało statecznych osób. :)

Juan

Jak z zarobkami w tej firmie? Jakie możliwości rozwoju w strukturach? Jaki rodzaj umowy na stanowiska inżynierskie? Jak atmosfera w firmie? I czemu co jakiś czas pojawia się ogłoszenie na stanowisko- kosztorysant? Skąd ta rotacja? Słabe warunki zatrudnienia? Czy za duże wymagania i ludzie się nie sprawdzają?

staszek
@Juan

Zarobki marne, wymagają siedzenia po godzinach, które są niepłatne. Umowa o pracę to jedyny plus. Ogłoszenie jest cały czas aktualne, bo ludzie uciekają na potęgę.

Zostaw merytoryczną opinię o F.B.I. TASBUD S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w F.B.I. TASBUD S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy F.B.I. TASBUD S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.B.I. TASBUD S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.B.I. TASBUD S.A.?

Kandydaci do pracy w F.B.I. TASBUD S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.B.I. TASBUD S.A.
3.4/5 Na podstawie 633 ocen.

F.B.I. TASBUD S.A.