F.B.I. TASBUD S.A.

3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o F.B.I. TASBUD S.A.

mgr

z końcem maja

pilot

Czy kasa za maj jest z końcem maja czy z końcem czewrca?

inż.

Kasa zawsze na koncie z końcem miesiąca:)wymagania wysokie oczywiście zależy jak dla kogo

Polbrud
@inż.

Ale z końcem miesiąca następnego za miesiąc poprzedni ?

mgr inż.

Opłaca się startować do tej firmy i jak z rotacją ? Wypłaty na czas ? (usunięte przez administratora)

lego klocki

sezon w pełni nie ma czasu na pisanie trzeba robić! normalny GW

Franciszek

Nie ma nikogo na forum, kto by pracował aktualnie w tasbud, czy jak, bo kolega pytał 2 tygodnie temu, a i mnie by interesowała firma.

konrad
@Franciszek

To dziwne. Niedawno tak chwalili i nagle ucichli. Czy ta firma ma jakieś perspektywy?

klocki

potwierdzam ten rok udany z nimi.

lego klocki

nie no firma okej

hej

Kolejne z grona ważnych pytań. A czy są toi toi-e na budowie,???

Kaski, kamizelki, ubrania i takie tam są

zaskoczony

Młody inż. będzie dostawał tyle ile umie

zca

jak już zatrudnią to młody inz będzie dostawać w granicach ? zł

gość

Szkoda że tak mało jest czasu na uczelni też chętnie bym popracowała na budowie.

czytelnik

Dawno u nich pracowałem. Nic się nie zmieniło?

Inżynier

Ja też byłem u nich na praktykach w wakacje i chwalę sobie zdobytą u nich wiedzę. Trochę mnie przegonili po budowie, an której byłem, ale dzięki temu sporo się nauczyłem, co przyda mi się w przyszłości. Mam nadzieję, że mnie kiedyś zatrudnią. Pozdrawiam studentów Polibudy Warszawskiej :)

Maqu

W poprzednim roku ponad dwa miesiące miałem praktyki u nich duża budowa w Warszawie. Dzięki doświadczonym inż.zdobyłem więcej informacji niż przez trzy lata w szkole. Bardzo polecam zgłoś się bezpośredni na budowę mają kilka w Warszawie i poza. Pokierują cię dalej ja tak zrobiłem. Pozdrawiam

uczeń

Czy są możliwości podjęcia praktyk w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o F.B.I. TASBUD S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w F.B.I. TASBUD S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy F.B.I. TASBUD S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.B.I. TASBUD S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie F.B.I. TASBUD S.A.?

Liczba opinii klientów firmy F.B.I. TASBUD S.A., to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.B.I. TASBUD S.A.?

Kandydaci do pracy w F.B.I. TASBUD S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.B.I. TASBUD S.A.