F.B.I. TASBUD S.A.

3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o F.B.I. TASBUD S.A.

Zażenowany

(usunięte przez administratora)Wszystkiemu zawsze winni pracownicy najniższego szczebla. Inżynierowie muszą się tłumaczyć za swoich przełożonych. Ogromnie nie polecam dla ludzi z ambicjami.

Fox

Pozytywna i merytoryczna współpraca. Mają dużo budów na jednych lepsza kadra na innych gorsza. Ogólnie polecam

Robol

Pracuje w tej formie od zeszłego roku jako podwykonawcy.Jeśli.ktoś chce wiedzieć czegoś o współpracy z F.B.I Tasbud to niech podaje email lub nr telefonu.

anonymous
@Robol

Witam kilka słów na temat firmy , jaka współpraca czy są wypłacalni jakie terminy płatności jesteśmy firmą posadzkarską

anonymous
@Robol

Możesz coś podpowiedzieć czy zaczynać współpracę z tą firmą?email maryla-1401@wp.pl

lukas
@Robol

Witam, mam właśnie pytanie apropos tej firmy. Mam okazje podjać współpracę jako podwykonawca i czy nie będzie to strata czasu i pieniedzy, czy może są rzetelną firmą? Dziekuje. Maciej

Pawcio
@Robol

Cześć jak się pracuje w firmie i jaki jest poziom zarobków kierownika projektu z góry dzięki za odpowiedz

Newton
@anonymous

Witam chcę podjąć współpracę jako podwykonawca roboty murowe czy jakieś problemy z wypłacaniem kasy za wykonaną pracę Pozdrawiam

adam
@Robol

hej, podeślij proszę informacje na adam.dwrski@gmail.com

Popi
@lukas

Witam, podjął Pan współpracę?

Podwykonawca
@Newton

Jestem podwykonawcą dla tej firmy. Współpracuje z nimi dość długo. Wystawiłam fakturę i nie mogę się doprosić o umowę . Każdy mnie zbywa. Co z tego że proponują dobre stawki jak musisz się prosić o kase

Jacek
@Podwykonawca

Współpracujesz na zasadzie umowy B2B? Widziałem, że firma szuka kierowników i inżynierów budowy. Czy pracujesz na podobnym stanowisku? Napisz proszę więcej szczegółów dotyczących warunków pracy.

Pracodawca

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Oczywiście wyjaśnimy sprawę i przekażemy Pana prośbę do działu księgowości. Prosimy o kontakt w tym celu. Zespół F.B.I TASBUD S.A.

sarna

Proszę o informację na temat podwykonawstwa na adres ewasarna@o2.pl

@sarna

Dzień dobry, chętnie pomożemy w kwestii współpracy z podwykonawcami - proszę kierować swoje pytania lub wątpliwości na nasz adres mailowy biuro@fbitasbud.pl. Z pozdrowieniami, Zespół F.B.I. TASBUD

Patyk
@Robol

Proszę o info odnośnie podwykonawców

podwykonawca xxx
Klient
@Patyk

Długie terminy wypłat. Najlepiej podpisać klauzulę która jest przy każdej umowie. Muszą zgłosić podwykonawcę do inwestora wtedy na koniec każdego miesiąca potrzebują od podwykonawcy oświadczenia że nie zalegają z wypłatami dla podwykonawcy.

Donżuan

Wszystkie negatywne opinie wyrażone tutaj są prawdziwe. To firma trup, która teraz tylko mieli pieniądze. Posiada sztab niekompetentych pracowników, w tym dyrektorów i dyrektorki którzy nie mają pojęcia o tym co robią. „Biuro” zamiast pomagać to rzuca kłody pod nogi budowie. Z płatnościami jest tragedia jak i z wysokością wynagrodzenia. Nawet jeśli chcesz coś zmienić na plus to ci nie pozwolą bo taką mają „politykę”. Te pozytywne komentarze piszą pracownicy kadr lub PRu żeby zachęcić nowych jeleni do pracy. Jeśli jesteś kumaty/kumata i nie chcesz tracić godności to nie wybieraj tej firmy.

Grosik

Czy po szkoleniu w fbi w wawie wyjezdza sie do pracy w usa?

PracownikX
@Grosik

Nie ma czego takiego jak szkolenia... Wszystko jest skierowane zeby wyciagnac z pracownikow jak najwiecej, mozliwie najmniejszymi kosztami. Ja nie dostalem nawet ubran roboczych....

Była pracownica

Mam wrażenie, że osoby, które są "zadowolone" nie zdają sobie sprawy z tego jaki powinien być standard pracy i jak powinien być traktowany pracownik. Póki pracowałam w FBI TASBUD S.A. byłam zadowolona. Zakończyłam współpracę z uwagi na blokowanie mojego potencjału i brak możliwości rozwoju no i fakt, że pensja była na prawdę śmieszna. Jeśli należałabym do mniej ambitnych osób, to wystarczałaby mi jakakolwiek praca, jakiekolwiek traktowanie i sądzę, że nadal bym była zadowolona z pracy w FBI TASBUD S.A. (usunięte przez administratora) Ogromnym plusem jest fakt, że poznałam super ludzi ale jeśli chodzi o rozwój i spełnianie jakichkolwiek ambicji to nie tu.

@Była pracownica

Może jednak nie miałaś takiego potencjału jak Ci się wydawało. Ponadto "na prawdę" piszemy "naprawdę"

foxy
@Była pracownica

Dokładnie tak, w biurze sitwa, żadnego dobrego traktowania

Piotr

Warto zauważyć, że firma pod każdym względem jest dobrze postrzegana a zwłaszcza jako pracodawca!

Drops

Firma jest ok mają opóźnienia ale są wypłacalni .

apsara
 Rekomendacja

Bardzo dobry pracodawca, dużo budów, na których można się wiele nauczyć i zdobyć doświadczenie. Polecam.

Aleksandra
@apsara

Fajnie, że masz pozytywne doświadczenia z Tasbud. Piszesz, że można się wiele nauczyć w tej pracy. A jest szansa na to, żeby awansować?

Parada89
 Rekomendacja

Polecam tego Pracodawcę !

Radca

Polecam pieniądze zawsze na czas

Wiktoria
@Radca

To bardzo ważna informacja. Czy możesz nam powiedzieć coś więcej na temat zatrudnienia w firmie? Interesuje mnie kwestia wynagrodzenia zasadniczego jak również atmosfera między pracownikami. To cenna informacja dla osób obecnie poszukujących zatrudnienia.

@Wiktoria

Atmosfera między pracownikami zależy od tych pracowników jak wszędzie, więc jak przyjdziesz z pozytywnym nastawieniem to i atmosfera będzie dobra. Firma oferuje stabilne zatrudnienie i pewność, że jak skończy się budowa to Ty masz nadal prace bo są kolejne inwestycje.

@Radca

Potwierdzam, przelew zawsze na czas.

filemon

Miła atmosfera jak na biuro budowy. Doświadczeni przełożeni co jest rzadkością z mojego doświadczenia.

Bartosz

Otrzymałem informację zwrotną po rozmowie mimo, że nie dostałem tej pracy. Często nie otrzymywałem nawet takiej odpowiedzi od potencjalnych pracodawców, mimo wcześniejszych zapewnień. Bardzo dziękuję

Maniek

Robię kolejną budowę z firmą. Współpracuję od 5 lat i kasa jest na czas.

Krzysztof

Umawianie rozmowy, dwukrotne przekładanie, brak informacji zwrotnej. Lekceważące podejście do kandydata. Stanowczo odradzam.

Maniek 2

Działam od lat i nie mam problemu

qwer

Jak wygląda współpraca z FBI TASBUD pod względem podwykonawców

Nick
@qwer

Fatalnie, po zakończeniu jakiegoś odcinka prac czekasz tygodniami na wystawienie protokołu odbioru, a potem dłuuuugo po terminie - płatność(usunięte przez administratora) Poza tym kontakt tylko z kierownictwem na budowie, którzy i tak niewiele mogą wymóc na kadrze Zarządzającej, a jeśli zamierzasz się z kimś skontaktować to jedyną formą odpowiedzi jest sms, cytuje: "Nie mogę teraz rozmawiać. Bardzo proszę o przesłanie wiadomości SMS". Sorry ale SMS to ja mogę pisywać ze znajomymi(usunięte przez administratora) Mój epizod to jedna budowa i o jedną za dużo. (usunięte przez administratora) Nie polecam!

Heniek
@Nick

Potwierdzam, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Mietek
@qwer

Najgorsza firma na rynku nie polecam

Legiew

Zazwyczaj zadowoleni pracownicy nie piszą bo tu nie zaglądają, natomiast Ci wiecznie narzekający zaraz smarują farmazony gdzie tylko się da.

Jaworek

Firma realizuje dużo budów, praca zawsze zapewniona, wynagrodzenia nie różnią się zbytnio od tych u innych generalnych. Większość negatywnych opinii pewnie jes pisanych przez inżynierów, którzy niewiele potrafią a oczekiwania takie jakby wszystkie rozumy pozjadali.

Obiektywny

Pracuję w tej firmie już od kilku lat. Zaczynałem od najniższego stanowiska w nadzorze. Na początku moje wynagrodzenie rzeczywiście może nie należało do najwyższych, ale też nie odbiegało od pensji moich znajomych na podobnych stanowiskach. Tak to już niestety jest, że same studia nie dają nam zbyt dobrego startu w życiu zawodowym. Ważne jest doświadczenie, i to co możemy zaoferować pracodawcy. Dziś jestem już wysoko w hierarchii firmy i jestem bardzo zadowolony z warunków zatrudnienia. Firma z benefitów oferuje m.in. pakiety medyczne, premie kwartalne i inne. Oczywiście gro osób tu komentujących zaprzeczających jakoby przyznawane były jakiekolwiek premie, pewnie nie pracowało dłużej niż przez okres próbny. Często organizowane są też spotkania/wyjazdy integracyjne na których bywają wszyscy chętni pracownicy, kadra dyrektorska oraz Zarząd. Dużym plusem jest, że pracownicy mają kontakt z Zarządem, a nie znają ich tylko ze strony firmowej, jak to ma miejsce w wielu przypadkach. A największą zaletą jest, że przełożeni potrafią dostrzec w pracowniku potencjał. Dają szansę młodym na wykazanie się. Jeżeli masz predyspozycje, to masz też szansę na szybki awans w strukturach firmy, co potwierdzam na własnym przykładzie.

Zostaw merytoryczną opinię o F.B.I. TASBUD S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w F.B.I. TASBUD S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy F.B.I. TASBUD S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.B.I. TASBUD S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie F.B.I. TASBUD S.A.?

Liczba opinii klientów firmy F.B.I. TASBUD S.A., to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.B.I. TASBUD S.A.?

Kandydaci do pracy w F.B.I. TASBUD S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.B.I. TASBUD S.A.