Opinie o Firma Usługowo-Budowlana Perfekt Tomasz Hasik w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Firma Usługowo-Budowlana Perfekt Tomasz Hasik, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Usługowo-Budowlana Perfekt Tomasz Hasik o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo-Budowlana Perfekt Tomasz Hasik w Częstochowa

Jelon

Nie polecam tam pracy Pracowalem tam jakies 6 miesiecy Kasa na raty a jak przyszlo do zwolnienia (usunięte przez administratora)gdzies ucieklo a bo to a bo tamto

@Jelon

Widzę Pani Kasia usowa to co jest szczera prawda JESZCZE RAZ NIE POLECAM TAM PRACOWAC

Ja

Czy możesz wyjaśnić kto to jest p Kasia ? Ze usuwa komentarze

Jelon Nowy wpis
@Jelon

Ciekawe czemu wszystkie wpisy dotyczace kwestii finansowej sa usowane Kasia sie nudzi czy jak

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Firma Usługowo-Budowlana Perfekt Tomasz Hasik? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Anonim Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie przez jakiś okres czasu. Jeśli wywiązujesz się ze swoich obowiązków to nie masz czym się martwić. Pracodawca wypłacalny, kasa zawsze w terminie, szef jako osoba ludzka, idzie się dogadać wiadomo wymaga jak to każdy szef :)

Greg Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie przez pewien czas. Praca wymagająca precyzji i staranności, tam każdy milimetr jest ważny. Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy - umowa o pracę od pierwszego dnia a wypłata zawsze na czas.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klient

Don Juan

Głupoty chłopie piszesz. Firma caly czas się rozwija . Z wypłatami nir ma najmniejszego problemu. Moze Tobie po prostu nie chciało się pracować

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Firma Usługowo-Budowlana Perfekt Tomasz Hasik?

XYZ
@Pytanie

Umowa podpisywana jest od razu.

Bidok

Wszysko fajnie do momentu jak zaczyna się temat wypłaty(usunięte przez administratora)

Alojzy

Po kilku zimnych dniach na tej hali człowiek ma dość. Trzeba na dwór wyjść się ogrzać bo na zakladzie zimniej.

Perfekt

Szukają szukają i znaleźć nie mogą. Co się dziwić jak z właścicielem nie da się dogadać. Mówi jedno, robi co innego. Chętnym na pracę radzę sie umówić się na tygodniówki bo po miesiącu człowiek może być mocno rozczarowany jak wygląda rzeczywistość w firmie Perfekt czy tam gres design.

Tonik

Trzeba zwracać uwagę podczas rekrutacji i później nie będzie rozczarowania. Firma ok ,praca również więc polecam!

Mario
@Tonik

Jestem zgodny z tym komentarzem. W normalnej firmie ustalasz warunki na początku a u Pana Hasika musisz o wszystko pytać zanim rozpoczniesz pracę. Przede wszystkim o kwestię wynagrodzenia jeśli współpraca nie powiedzie się lub o kwestie obciążeń za rzekome uszkodzenia materiału.

juhCkisaH

Smród, bród, ubóstwo, zimno, (usunięte przez administratora)

Jan
 Rekomendacja
@juhCkisaH

Zgadzam się z tą opinią. Mega (usunięte przez administratora) i problem z pieniędzmi. Nowe osoby pracują tutaj zazwyczaj maksymalnie kilka dni a czasem po prostu w pierwszym już wychodzą po kilku godzinach jak widzą co się dzieje.

Marian

Każdemu kto myśli o tym żeby zatrudnić się w tej firmie radzę się grubo zastanowić. Zwłaszcza jeśli chodzi o stanowisko operator waterjeta itd. Na rozmowie kwalifikacyjnej ustalona dobra stawka. Później się okazuje że dostajesz grosze bo to było przyuczenie. Później znowu ustalasz ze juz okres nauki się kończy i robisz za stawkę. Nic bardziej mylnego. Zawsze się znajdzie metoda zeby nie dostać ciężko zarobionych pieniędzy. A to jakaś norma wydajność itd. A to zawsze mozna obiazyc jakimś uszkodzeniem materiału a o to bardzo łatwo. Obrabia się płyty ceramiczne ze spieków warte kilka tys złotych za sztukę, samo zalozenie tej płyty niesie za sobą ryzyko uszkodzeń. Ale gdy już to się uda to dopiero jazda się zaczyna. Maszyna jest prosta i łatwa w obsłudze ale niestety nie widziała serwisu porządnego przez kilka lat a sama ma już kilkanaście. Co chwilę zatyka dysze z piachem co powoduje uszkodzenia materiału na które pracownik nie ma wpływu. Z każdej strony pompy cieknie olej. Ogólnie tragedia. Na hali zimno i ciemno zero inwestycji w zakład. Brak podstawowych narzędzi pracy co chwilę trzeba kombinować. Ogólnie odradzam każdemu zaglądanie tam. Zostałem (usunięte przez administratora) na ponad tysiąc złotych a pracowałem tam tylko kilka tygodni. Bardzo się cieszę że szef mnie wyrzucił po sytuacji w której z maszyny zaczęły wypadać części i uległa awarii.

Nicola

@juhCkisaH co masz na myśli pisząc mobbing ?

Piekar

Jestem klientem, długi czas oczekiwania na zamówiony towar, jakość średnia, długi czas montażu ekipy, mało profesjonalnie, ocena słabe 2.

Zły

Jak ktoś chce stracić nerwy i dzień w dzień znosić (usunięte przez administratora)niech się zatrudni, zero przeszkolenia przed pracą, maszyny potrzebują porządnego serwisu, zawsze za mało zrobione, zimno na hali, ciągle pretensje właściciela i zarozumielca z biura. Ciągle brakuje pracowników, przychodzą na rozmowy i nikt nie wraca, pseudo okres nauki, oczywiście bezpłatny. Jak ktoś chce, może przychodzić. (usunięte przez administratora)

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Firma Usługowo-Budowlana Perfekt Tomasz Hasik w miejscowości Częstochowa? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od pracujących na temat Firma Usługowo-Budowlana Perfekt Tomasz Hasik. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo-Budowlana Perfekt Tomasz Hasik - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Firma Usługowo-Budowlana Perfekt Tomasz Hasik
3/5 Na podstawie 2 ocen.