Remitent Sp z.o.o

Opinie o Remitent Sp z.o.o

M1keee

Wszystko spoko. Pozdrawiam.

Caroll

Pracując z nimi o wypłatę można być spokojnym.

stanisław

firma w porządku, płaci na czas ludziom. pozdrawiam

stanisław

firma w porządku, płaci na czas ludziom. pozdrawiam

zenon

No niestety admin wyciął mój kontakt, więc jak ktoś potrzebuje pomocy to niech zostawi namiary na siebie, pozdrawiam

Maaaa

Jestem bardzo wdzięczna panu właścicielowi za przyjęcie z powrotem mojego męża. Trzeba dawać człowiekowi drugą szansę. Dziękuję!

pow

JEstem bardzo zadowolony. Wszystko w terminach. Pozdrawiam.

pow

Osobiście jestem bardzo zadowolony. Wszystko w terminach i miło. Polecam.

czy aby Mikos

Ani w Warszawie ani w Bydgoszczy nie maja roboty wiec co to za brednie?

sadomasochista

"Firma patrzy na ludzi przez pryzmat człowieka, nie pracownika. Oczywiście jak w każdym stadzie są i czarne owce, to nie ludzie to wilki! Po wykonanej pracy, jaka by nie była, możesz być pewny że pracodawca podziękuje i odniesie się do ciebie z pełnym szacunkiem, zachowując przy tym etykietę jaka przystała na ludzi honoru, członków zarządu, prezesów spółki. Kraj trawiony jest przez marazm kulejących inwestycji więc jeśli nie wynagrodzenie to co nam wynagrodzi trud pracy, szacunek?"

cat

Witam Proponują mi prace operatora koparki (usunięte przez administratora) ,może ktoś napisze coś więcej,nadmienię że praca ma być miesiąc we Wrocławiu a później w Rzeszowie . Jeżeli kogoś coś więcej wie o tej firmie to piszcie.

Realista

Czy wiecie dla kogo wykonują obecnie jakieś usługi ? Podobno w Tarnowskich Górach coś obecnie działają, ale niestety nie wiem dla jakich firm.

xxnx

znakomita firma

Zostaw opinię o Remitent Sp z.o.o - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remitent Sp z.o.o