MARGO Sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o MARGO Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.
 Pytanie

Czy pracownicy MARGO Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy firma MARGO Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Absolutnie nie. Tu nawet praw pracownika się nie przestrzega. (usunięte przez administratora)i podejrzliwa atmosfera

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Odradzam w ogóle rozważania o pracy u tego dewelopera. Kompletny brak szacunku dla pracownika , niedotrzymywanie umów, brak szkoleń, Niskie zarobki i zdanych perspektyw w tej firmie. (usunięte przez administratora) i zastraszanie to atmosfera w pracy.

Podwykonawca
Pracownik

MARGO (usunięte przez administratora)zaczynajac na czapiewskim konczac na dulaku. nie wchodzic do jamy(usunięte przez administratora) kliki szefa z kierownikami budowy.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w MARGO Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Podwykonawca
Inne

Prezes to zwykly Z_L_O_D_Z_I_E_J - UWAZAC!

Dina

A moze orientuje się ktoś jak tu jest z perspektywy pracownika? A nie podwykonawcy?

Podwykonawca
Były pracownik

(usunięte przez administratora) Przestrzegam kazda firme, ktrora chce rozpoczac wspolprace, aby tego NIE ROBIC! (usunięte przez administratora)

Wiktor

@gm dlaczego brak szacunku? Co się stało?

gm
Pracownik

Niestety, brak szacunku do pracowników.

Rafał
Inne
 Problem

Jako klient dałem się naciągnąć i szkoda, że nie trafiłem na tę stronę wcześniej. Wieczne przekładanie odbioru lokalu w Pępowie. Od grudnia 2019 czekamy na swoje mieszkanie. Opiekun inwestycji kłamie, tylko kierownik budowy mówi jak jest, ale nie za dużo. Ewidentnie prezes ma problemy z prowadzeniem takiej działalności - typowy Janusz Byznesu.

Była pracownica

Pracowałam rok w Margo i nie wiem jakim cudem tam wytrzymałam tyle czasu. Mobbing, brak wypłat na czas, zmuszają do podpisania umowy o pracę na najniższą krajową,(usunięte przez administratora) Wypłata wypłacana z dużym opóźnieniem po szantażach zwolnieniem z firmy. Duża rotacja wśród pracowników, wieczne kłótnie, brak komunikacji, wieczna spychologia. Szef firmy nie potrafi zarządzać kasą firmy, firmą, ani pracownikami. Duże opóźnienia na budowach przez brak kasy. Firma w wiecznym ogromnym zadłużeniu, bliska upadłości. Wprowadzanie ciągłych , niekończących zmian w prospekty, umowy rezerwacyjne, standardy wykończenia. Klient odbierając mieszkanie czuje się (usunięte przez administratora) W mojej ocenie najgorsza firma w której pracowałam.(usunięte przez administratora)

Roman
@Była pracownica

Jeśli nie stanowiło by to problemu proszę opisać (tu oraz na forum 3miasta) jak wyglądają od strony "kuchni" kwestie opóźnień na budowach w Pępowie i Wilga Park. Wielu Klientów jest bardzo zaniepokojonych, tym bardziej, że w Pępowie szereg B został oddany z prawie 9 miesięcznym opóźnieniem, a szereg C (który miał być oddany w grudniu 2019) jest w powijakach.

Klient
@Była pracownica

Ta firma to jakiś koszmar !!!,my czekamy ba odbiór mieszkania już pół roku czyli sześć miesięcy .Brak informacji ,kontakt z biurem utrudniony !!ciagle wymówki ,kłamstwo goni kłamstwo .Pieniadze zostały wpłacone do końca marca ,mieszkanie do odbioru kwiecień 2020 ,do dnia dzisiejszego nic nie wiadomo. Ostrzegam wszystkich !!!!!omijajcie tego dewelopera szerokim łukiem .Nie sprawdziłem dokładnie tej firmy przed kupnem mieszkania ,mój błąd ,teraz wiem ze jest to jedna z siedmiu firm ukarana przez sąd ,za nielegalne praktyki, związane z umowami itd.Mieszkanie kupiliśmy w Elblagu stary rynek,super lokalizacja ,myślałem ze ktoś kto posiada taka miejscówkę to będzie dobrym deweloperem ,wielka pomyłka !!!. Moim zdaniem ta firma jest nie solidna i całkowicie nie profesjonalna !!.

Klem
 Rekomendacja

Ja nie miałem żadnych problemów z firmą, raczej dobrze wspominam.

anonim

Nam też nie zapłacili za wszystkie roboty. Każdy pracownik w burze umywa ręce i odsyła do prezesa. Prezes rozbija się tu i tam, biedy nie klepie a wykonawcą nie płaci.

Stróż

Jestem zdołowany tymi wypowiedziami. Ale niestety sam przekonuję się o prawdzie na temat w/w firmy. Od ponad dwóch miesięcy pracuje na jednej z budów jako stróż i poza tym że po miesiącu obcięto mi stawkę za roboczogodzinę o 35% to nie zapłacili mi jeszcze za przepracowany wrzesień a póki co mamy już 23 październik. Podejrzewam że jak bym zrezygnował z dalszej pracy to wcale nie wypłacą mi zaległych pieniędzy. Masakra!!!!!!!!! Jak tu żyć!!!!!!!!!!!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Była pracownica
@Stróż

Ja swoje wszystkie zaległe pieniądze odzyskałam prawie rok po zwolnieniu się z firmy i to tylko dzięki temu, że miałam prawnika!!!!!!!!!!!!

jennefer054

Odradzam pracę w tej firmie. Sprzedawcy płacą 200-500 zł prowizji za mieszkanie. Do tego niska podstawa. Śmieszni są. Prezes to typowy polski przedsiębiorca w złym tego słowa znaczeniu. Zarabiać miliony ,a pracownikom płacić jakieś ochłapy. Do tego masa reklamacji klientów, którzy kupili mieszkanie.

Była pracownica
@jennefer054

to prawda. Tez się przejechałam na tej firmie. Wielokrotnie zostałam bezpodstawnie poniżona przez szefa firmy. Wypłata niska, nigdy nie na czas.

Vvv

Jakie opinie o odbiorami na budowach ?

Była pracownica
@Vvv

ZAWSZE ZE SPORYM OPÓŹNIENIEM

anonim

(usunięte przez administratora)

Zuzanna

Dziękuję za opinię o PB MARGO. Dlaczego uważasz, że wyzyskują pracowników, czy wypłata jest nieadekwatna do obowiązków w pracy? Jeśli możesz, wyjaśnij dokładnie, co się dzieje.

Była pracownica
@Zuzanna

Wypłata to najniższa krajowa na umowie + pozostałe pod stołem. Wypłata prowizji za sprzedaż mieszkań jest niska i wypłacana z kilkumiesięcznym opóźnieniem, więc de fakto pracujesz za 2000zł miesiąc w miesiąc. Kierownicy budów też mają słabe wypłaty, płacone z opóźnieniem, jeżeli jest ogromna rotacja.

Pytanie
 Pytanie

Jak jest z awansem w MARGO Sp. z o.o.?

Była pracownica
@Pytanie

haha , tam nie ma czegoś takiego jak AWANS, na żadnym stanowisku nie słyszałam tam o awansie

anonim

(usunięte przez administratora)

Mikołaj

Skoro tak to obecnie wygląda, to wiesz może, od ilu miesięcy pracownicy zatrudnieni w firmie nie otrzymali swoich wynagrodzeń? Z nazwy użytkownika, którą dodałeś, wychodzi na to, że pracujesz w tej firmie, dlatego liczę na Twoją odpowiedź.

Ewelina

Ale z tego co wiem, to na forum publicznym raczej nie wolno posługiwać się żadnymi danymi personalnymi. Widzę, że sprawa jest już na tyle poważne, że już trafiła nawet do prokuratury. Jeśli będzie już wiadomo coś konkretnego, to daj znać. W porządku?

Była pracownica
@Mikołaj

U mnie były tyły 4 miesięczne z wypłatami prowizji za sprzedaż mieszkań

Tomadz

(usunięte przez administratora) W ostatniej chwili się wycofałem, odbiory przedłużają się o ponad rok, każdy kto myśli o zakupie nieruchomości od nich niech się dwa razy zastanowił.

Mieczysław
@Tomadz

Nie zdecydowałeś się na zakup mieszkania od tego dewelopera. Na swojej stronie https://www.margopb.pl/ mają sporo ofert mieszkań i osiedli, które wybudowali. Czy były jakieś komplikacje, że zmieniłeś zdanie?

Roman
@Mieczysław

Komplikacje są takie że: - co innego jest podczas rozmowy i umowy przedwstępnej a co innego jest w umowie deweloperskiej - deweloper nie informuje o zmianach licząc, że Klient nie ogarnie tematu - w Pępowie szereg B miał prawie 9 m-cy opóźnienia, a szereg C który miał być oddany Klientom w grudniu 2019 na chwilę obecną ma dopiero w połowie położoną konstrukcję dachu - więcej można poczytać w wątku dewelopera na forum 3miasta

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o MARGO Sp. z o.o. - Gdynia

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w MARGO Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy MARGO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w MARGO Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MARGO Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii