PB MARGO

Opinie o PB MARGO

sas

Serwisant
@sas 01.10.2017 22:28
Może wszyscy poszkodowani zbiorą sie razem i coś z tym zrobimy. Odpowiedzcie zobaczymy i zorganizujemy spotkanie....

Mojej firmie też póki co nie zapłacili, sprawa skierowana do sądu, wszyscy znajomi powiadomieni, czekam na wyrok i komornika. Protokół odbioru podpisany bez usterek.

Maniok

Czy faktycznie jest tak trudna sytuacja w firmie? Może trzeba rozmawiać z szefostwem?

Stróż

Jestem zdołowany tymi wypowiedziami. Ale niestety sam przekonuję się o prawdzie na temat w/w firmy. Od ponad dwóch miesięcy pracuje na jednej z budów jako stróż i poza tym że po miesiącu obcięto mi stawkę za roboczogodzinę o 35% to nie zapłacili mi jeszcze za przepracowany wrzesień a póki co mamy już 23 październik. Podejrzewam że jak bym zrezygnował z dalszej pracy to wcale nie wypłacą mi zaległych pieniędzy. Masakra!!!!!!!!! Jak tu żyć!!!!!!!!!!!!!

ja

Nie płacą , nie rozliczją się na czas. Nie ma z kim rozmawiać ,wszyscy umywają ręce i winą obarczają właściciela pana czapiewskiego który decyduje kiedy i komu płacić. Facet obraca się w kręgach biznesowych, imprezy z panem Wałęsą. Ciekaw jestem czy takie podejście do ludzi(wykonawców)którzy też mają rodziny i z tego żyją pochwalają takie osoby jak Pan Prezydent. Pan prezes organizuje dla nich imprezki które na pewno kosztują , a wykonawcy nie otrzymują swoich pieniędzy. Właściciel tej firmy powinien się zastanowić , ze również dzięki tym zarabia . PB Margo Gdynia

Podwykonawca

Złodzieje . Płaca do przedostatniej faktury. Końcowej faktury , która jest większościowa już nie zapłacą, nie przyjmą bo nie odbiorą prac. Dyrektor Andrzej D taki sam ch jak jego kolega , właściciel firmy - Czapiewski. Unikać i podać dalej. Razem za Twoje pieniądze jeżdżą na Karaiby.

sas
@Podwykonawca 13.09.2017 18:56

Prezes

Andrzej nie wal w h@ja. Ogarnij się.

Wykonawca

Nie płacą za robotę. Niejaki pan Andrzej D to człowiek notoryczny kłamca z uśmiechem na twarzy. Zawsze sobie podciera 4 litery prezesem, że to on nic nie może, że to prezes. Rączka rączke myje. Na budowie młyn. Kto ma trochę oleju w głowie to ucieka z tej firmy. Unikać szerokim łukiem

Wykonawca

Zuzanna

@biuro a na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy? Czy firma zapewnia dodatkowe benefity?

biuro

Mobing w firmie pełną parą Nie polecam - szkoda czasu i zdrowia

roboty wykonczeniowe m.in Srebrny Stok

Też wszystkich ostrzegam - ew. podwykonawców . Od wielu lat ciągle to samo. Do przedostatniej faktury wszystko jest niby ok. Płacą z poślizgiem ale płacą . Przy ostatniej fakturze , nie będzie pozytywnego odbioru , same usterki itd aby nie przyjąć prac i nie zapłacić. Jeżeli jesteś mocny możesz walczyć w sądzie. Jeżeli jesteś przeciętnym podwykonawcą to masz problem i brak kasy. Dyrektor najpierw obiecuje , że wszystko załatwi a potem zasłania się właścicielem, do które niema dostępu bo unika wszystkich. Takie przekręty

wykończenie
@roboty wykonczeniowe m.in Srebrny Stok 12.01.2017 12:55

Albo Dyrektor Ci powie , że zapłaci Ci końcową fakturę jak podpiszesz umowę na inny etap robót na innej problematycznej budowie. I tak zawsze będziesz w plecy . Dlatego nikt nie chce współpracować. Liczy się tylko wynik finansowy a nie współpraca. Kierownictwo też nie ma wpływu na decyzje dyrektora.

elewacje

Ostrzegam wszystkich potencjalnych podwykonawców- omijajcie szerokim łukiem firmę. Okradną każdego.

dach
@elewacje 29.11.2016 20:39

Uwaga na budowę - Srebrny Stok . Pan Dyrektor zasłaniają się Właścicielem firmy na pewno wysadzi Cię w powietrze.

Anonimowy

Niestety wszystko powyżej prawda i nic nie idzie w lepszym kierunku. CHAOS na każdym stanowisku. Ryba psuje się od głowy.

olji

Ale wiadomo czy wypłata jest terminowa? Pewnie tak, bo nikt nie narzeka na warunki w firmie a to dobry znak.

prawda

Ta firma to totalne dno!! Unikac tej firmy, nie brac zadnych robót jako podwykonawca ( i tak nie zobaczycie pieniedzy) masakra!!

prawda

jaca

Nie polecam pracy "Kierownik zakładu" obowiązki z ogłoszenia jak na dyrektora zakładu w normalnie funkcjonujących firmach połaczone z inżynierem produkcji oraz projektantem. obowiązki handlowe, rozliczeniowe oraz odpowiedzialność z nimi związana a okazuje się ze zapłacić chcą maksymalnie 3,5 tyś netto. Takie stawki to panowie pracujący fizycznie w porcie posiadają.

Ona

Zgadzam się z wszelkimi negatywnymi opiniami. Przede wszystkim brak szacunku do pracowników. Beznadziejna atmosfera w pracy w biurze, na budowach podobnie. Ogromne wymagania a od siebie nie dają nic... Nie polecam.

kandydat

robią z człowieka idiotę... człowiek wysyła podanie w odpowiedzi na ofertę pracy a tu zero reakcji chociaż spełnia wymagania w niej zawarte, za dwa miesiące znowu te same ogłoszenie widzi się internecie.

Max

tak akurat... masa negatywnych opinii to nie moze byc przypadek, a te kilka dobrych komentów to chyba sama firma se wystawia haha

kandydat

Kobieta w biurze, która odbiera telefony permanentnie kłamie, że oddzwoni podobnie kierownik jednej z budów. Po co dają ogłoszenia i kogo chcą zatrudnić ???

bartek
@kandydat 20.11.2015 15:58

"...Kobieta w biurze, która odbiera telefony permanentnie kłamie..." może jej tak karzą albo to Ty odbierasz rozmowę jako kłamstwo?? "...Po co dają ogłoszenia i kogo chcą zatrudnić..." ot, tak sobie dają... z tego co wiem to kilka razy do roku dają sobie ogłoszenia skoro ogłoszenie cyklicznie się pojawia w necie co miesiąc lub dwa to chyba nikt nie spełnia ich wymagań - proste jak drut :-) kto tam wie co komu w głowie siedzi?... przecież to Ty szukasz pracy a nie oni... co najwyżej znowu dadzą sobie ogłoszenie a Tobie znowu gól będzie "chodził"... "wyluzuj"... dzisiaj się urodziłeś? nie chcą Cie do pracy "tu" to idziesz gdzie indziej - proste :-)

niekaszub

zgadzam sie z przedmowca. nawet za badania lekarskie pracownik kusi sam placic.(usunięte przez administratora) Ogolnie to caly czas rotacja ludzi. Jak ktos dwa lata pracuje to sukces a i tak zaraz jest wywalany na bruk.(usunięte przez administratora) po prostu. odradzam , trzymajcie sie ludzie z daleka od tej firmy. nabor niby caly czas wisi na ich stronie, ale to zwykla sciema. Generalnie mozna sobe zdrowie popsuc pracujac w tej firmie i nikt tam nie placi za saoboty, za nadgodziny, nawet urlopu przysluguacego nie mozna wziac. koszmar i tyle w temacie

anonimowy

Nie polecam, pracodawca ma poważne problemy z płatnościami od paru miesięcy spóźnia się z wypłacaniem pensji na czas. Za nic ma kodeks pracy czy umowę o prace. Sam pracodawca ma pracowników gdzieś nawet nie pokazuje się na budowach nie rozmawia z ludźmi wszystkie sprawy załatwia za pośrednictwem kierownictwa. Czegoś takiego jak fundusz socjalny to tu właściwie nie ma. Fundusz socjalny rozmywa się tylko w papierkach. Ogólnie odradzam można się mocno naciąć.

Zostaw opinię o PB MARGO - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PB MARGO