3 Dodaj opinię
counter
3 35 57 5 1

Opinie o MARGO Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czy pracodawca MARGO Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Klem Nowy wpis
 Rekomendacja

Ja nie miałem żadnych problemów z firmą, raczej dobrze wspominam.

TakNie3
anonim Nowy wpis

Nam też nie zapłacili za wszystkie roboty. Każdy pracownik w burze umywa ręce i odsyła do prezesa. Prezes rozbija się tu i tam, biedy nie klepie a wykonawcą nie płaci.

Nazwa działu: Handlowy

Pracowałam rok w Margo i nie wiem jakim cudem tam wytrzymałam tyle czasu. Mobbing, brak wypłat na czas, zmuszają do podpisania umowy o pracę na najniższą krajową,(usunięte przez administratora) Wypłata wypłacana z dużym opóźnieniem po szantażach zwolnieniem z firmy. Duża rotacja wśród pracowników, wieczne kłótnie, brak komunikacji, wieczna spychologia. Szef firmy nie potrafi zarządzać kasą firmy, firmą, ani pracownikami. Duże opóźnienia na budowach przez brak kasy. Firma w wiecznym ogromnym zadłużeniu, bliska upadłości. Wprowadzanie ciągłych , niekończących zmian w prospekty, umowy rezerwacyjne, standardy wykończenia. Klient odbierając mieszkanie czuje się (usunięte przez administratora) W mojej ocenie najgorsza firma w której pracowałam.(usunięte przez administratora)

Roman Nowy wpis
@Była pracownica

Jeśli nie stanowiło by to problemu proszę opisać (tu oraz na forum 3miasta) jak wyglądają od strony "kuchni" kwestie opóźnień na budowach w Pępowie i Wilga Park. Wielu Klientów jest bardzo zaniepokojonych, tym bardziej, że w Pępowie szereg B został oddany z prawie 9 miesięcznym opóźnieniem, a szereg C (który miał być oddany w grudniu 2019) jest w powijakach.

Stróż

Jestem zdołowany tymi wypowiedziami. Ale niestety sam przekonuję się o prawdzie na temat w/w firmy. Od ponad dwóch miesięcy pracuje na jednej z budów jako stróż i poza tym że po miesiącu obcięto mi stawkę za roboczogodzinę o 35% to nie zapłacili mi jeszcze za przepracowany wrzesień a póki co mamy już 23 październik. Podejrzewam że jak bym zrezygnował z dalszej pracy to wcale nie wypłacą mi zaległych pieniędzy. Masakra!!!!!!!!! Jak tu żyć!!!!!!!!!!!!!

@Stróż

Ja swoje wszystkie zaległe pieniądze odzyskałam prawie rok po zwolnieniu się z firmy i to tylko dzięki temu, że miałam prawnika!!!!!!!!!!!!

jennefer054

Odradzam pracę w tej firmie. Sprzedawcy płacą 200-500 zł prowizji za mieszkanie. Do tego niska podstawa. Śmieszni są. Prezes to typowy polski przedsiębiorca w złym tego słowa znaczeniu. Zarabiać miliony ,a pracownikom płacić jakieś ochłapy. Do tego masa reklamacji klientów, którzy kupili mieszkanie.

Tak10Nie

@jennefer054

to prawda. Tez się przejechałam na tej firmie. Wielokrotnie zostałam bezpodstawnie poniżona przez szefa firmy. Wypłata niska, nigdy nie na czas.

Vvv

Jakie opinie o odbiorami na budowach ?

@Vvv

ZAWSZE ZE SPORYM OPÓŹNIENIEM

Zuzanna

Dziękuję za opinię o PB MARGO. Dlaczego uważasz, że wyzyskują pracowników, czy wypłata jest nieadekwatna do obowiązków w pracy? Jeśli możesz, wyjaśnij dokładnie, co się dzieje.

TakNie1
@Zuzanna

Wypłata to najniższa krajowa na umowie + pozostałe pod stołem. Wypłata prowizji za sprzedaż mieszkań jest niska i wypłacana z kilkumiesięcznym opóźnieniem, więc de fakto pracujesz za 2000zł miesiąc w miesiąc. Kierownicy budów też mają słabe wypłaty, płacone z opóźnieniem, jeżeli jest ogromna rotacja.

Tak3Nie

Jak jest z awansem w MARGO Sp. z o.o.?

Tak1Nie1
@Pytanie

haha , tam nie ma czegoś takiego jak AWANS, na żadnym stanowisku nie słyszałam tam o awansie

Mikołaj

Skoro tak to obecnie wygląda, to wiesz może, od ilu miesięcy pracownicy zatrudnieni w firmie nie otrzymali swoich wynagrodzeń? Z nazwy użytkownika, którą dodałeś, wychodzi na to, że pracujesz w tej firmie, dlatego liczę na Twoją odpowiedź.

Ewelina

Ale z tego co wiem, to na forum publicznym raczej nie wolno posługiwać się żadnymi danymi personalnymi. Widzę, że sprawa jest już na tyle poważne, że już trafiła nawet do prokuratury. Jeśli będzie już wiadomo coś konkretnego, to daj znać. W porządku?

@Mikołaj

U mnie były tyły 4 miesięczne z wypłatami prowizji za sprzedaż mieszkań

Tomadz
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora) W ostatniej chwili się wycofałem, odbiory przedłużają się o ponad rok, każdy kto myśli o zakupie nieruchomości od nich niech się dwa razy zastanowił.

Mieczysław
@Tomadz

Nie zdecydowałeś się na zakup mieszkania od tego dewelopera. Na swojej stronie https://www.margopb.pl/ mają sporo ofert mieszkań i osiedli, które wybudowali. Czy były jakieś komplikacje, że zmieniłeś zdanie?

Roman
@Mieczysław

Komplikacje są takie że: - co innego jest podczas rozmowy i umowy przedwstępnej a co innego jest w umowie deweloperskiej - deweloper nie informuje o zmianach licząc, że Klient nie ogarnie tematu - w Pępowie szereg B miał prawie 9 m-cy opóźnienia, a szereg C który miał być oddany Klientom w grudniu 2019 na chwilę obecną ma dopiero w połowie położoną konstrukcję dachu - więcej można poczytać w wątku dewelopera na forum 3miasta

Persona

A to dziwne, u mnie nie było nigdy żadnych poślizgów z wypłatą, może drobny raz, ale to wszystko.

Tak1Nie9

tj

Kto to wie, raczej płacą ale z dużym opóźnieniem.

Tak4Nie1
A

Pisałam już wcześniej: Czy ktoś może mi udzielić informacji jak mieszka się w Willa Syrena w Elblągu. Będę wynajmować tam apartament i z chęcią poznam nowych sąsiadów. Chodzi mi o okolicę, same apartamenty.

Tak16Nie

Ezo

W jaki sposób się kontaktować?

Ann

Tak13Nie

majkel

Budowa mieszkań jest finansowana z kredytów bankowych więc tu nie powinno być problemów.

Tak1Nie1
Cvcv

Najlepsza firma ever!

Maj
@Cvcv

Ważne że są zadowoleni pracownicy :)

beti
@Cvcv

dobrze pracowac w takiej firmie

anonymous
@beti

Masz racje beti

Zuzanna

@agnieszka, czy w momencie wypłacania obniżonych pensji, PB MARGO wyjaśnia Ci powód dlaczego tak się dzieje? Może bezpośredni wpływ na to ma aktualna sytuacja wewnątrz tej firmy? Bardzo Cię proszę o zajęcie zdania w tej kwestii, zainteresujesz nim innych użytkowników tego forum, którzy poszukują informacji o tym pracodawcy.

Zuzanna

@Jurek, jaka relacja łączy Cię z PB MARGO? Dysponujesz ważnymi informacjami dotyczącymi tej firmy. Czy możesz je w jakiś sposób potwierdzić lub powiedzieć, co przyczynia się do sytuacji, którą opisałeś w swoim wpisie?

Zuzanna

@Xyz, warto rozwinąć Twój wpis o PB MARGO. W jakiej sytuacji wewnętrznej aktualnie znajduje się ta firma? Czy jesteś nadal jej pracownikiem? Jakie przedstawia się Twoje całe doświadczenie z tym pracodawcą?

mch2

Nie rozumiem Ciebie. Co do firmy to można pisać co się chce (zgodnie z prawdą) ale co ma do tego kto tam pracuje, to portal o firmach a nie ludziach? Pewnie dlatego opinia została wykasowana.

Kasia

Nie sądzę same suche fakty

dawny pracownik

Jestem w szoku, spotkałem ostatnio byłego pracownika tej firmy i jakoś wspominaliśmy te czasy kiedy ja również pracowałem tam dobrych lat temu i czytając te opinie uważam, że nic się nie zmieniło. Nadal firma jest taka jak była, a już nie wspomnę, że kilku dobrych na prawdę dobrych kierowników budów i majstrów z dłuższym stażem zwolniło się na przełomie pół roku plus do tego dziewczyny z biura obsługi klienta notorycznie wymieniane (usunięte przez administratora) Z tego co się kiedyś dobrze mówiło, że to taka firma rodzinna itp. to teraz to już na pewno rodzinna. Stanowiska kierownicze obsadzone przez rodzinę. Szkolenia- jakie szkolenia, tam nie istnieje takie słowo, czy inwestowanie w pracownika. Nie polecam pracodawcy. -nie płaci na czas to podstawa -brak szkoleń -brak integracji (usunięte przez administratora) ) -brak kontaktu z szefem, odsyłanie do dyrektorów i wiele innych ale to już było pisane... reszty nie będę powtarzać co było pisane bo komentarz został usunięty nie wiem z jakiego powodu. Nie żałuję, że odszedłem sam i pozdrawiam tych co byli silni i zrobili to samo co ja.

Tak12Nie
Zuzanna

@DR, Twoje podejście do PB MARGO jest pozytywne, takie przynajmniej ma się odczucia po lekturze Twojej opinii. Zazwyczaj jest tak jak mówisz i w każdym miejscu pracy zdarzają się lepsze i gorsze okresy. Mógłbyś napisać w jaki sposób pracodawca docenia wysiłki swoich pracowników? Czy organizowane są szkolenia dzięki którym możliwe jest zdobywanie nowych kwalifikacji?

DR

Firma jak firma. Albo ktoś się w niej odnajdzie lub nie. Kwestia podejścia. Przede wszystkim jak się jest merytorycznym i ma argumenty to wszystko można załatwić. Nie ma co się stresować i narzekać. To tylko praca, w każdej są milsze i gorsze dni. Trzeba robić swoje i jest ok.

Tak9Nie

Zuzanna

@Zawiedziony, zapewniam, że usuwane są tylko te komentarze, które są sprzeczne z postanowieniami regulaminu tego forum. Opinie nie mogą być obraźliwe ani zawierać wulgaryzmów. Rację bytu w tym miejscu mają wyłącznie merytoryczne komentarze dotyczące firm jako pracodawców

sas

Może wszyscy poszkodowani zbiorą sie razem i coś z tym zrobimy. Odpowiedzcie zobaczymy i zorganizujemy spotkanie.

Serwisant
@sas

Mojej firmie też póki co nie zapłacili, sprawa skierowana do sądu, wszyscy znajomi powiadomieni, czekam na wyrok i komornika. Protokół odbioru podpisany bez usterek.

Pracownik Margo
@Serwisant

Pracownikom też nie płacą, oni nikomu nie płacą!!

Zuzanna

@biuro a na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy? Czy firma zapewnia dodatkowe benefity?

Tak5Nie1
Pracująca w Margo
@Zuzanna

Firma nie daje żadnych benefitów. Oszukują z umowami - podpisują umowy w których są podane mniejsze stawki , pozostałe pieniądze chcą płacić "pod stołem" i ich nie płacą, bo twierdzą, że nie ma pieniędzy!!

Maniok

Czy faktycznie jest tak trudna sytuacja w firmie? Może trzeba rozmawiać z szefostwem?

ja

Nie płacą , nie rozliczją się na czas. Nie ma z kim rozmawiać ,wszyscy umywają ręce i winą obarczają właściciela pana czapiewskiego który decyduje kiedy i komu płacić. Facet obraca się w kręgach biznesowych, imprezy z panem Wałęsą. Ciekaw jestem czy takie podejście do ludzi(wykonawców)którzy też mają rodziny i z tego żyją pochwalają takie osoby jak Pan Prezydent. Pan prezes organizuje dla nich imprezki które na pewno kosztują , a wykonawcy nie otrzymują swoich pieniędzy. Właściciel tej firmy powinien się zastanowić , ze również dzięki tym zarabia . PB Margo Gdynia

Zostaw opinię o MARGO Sp. z o.o. - Gdynia

Chcę opublikować: