Opinie o Pro-Bruk Sp. z o.o. w Banino

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pro-Bruk Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pro-Bruk Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Bruk Sp. z o.o. w Banino

Jeśli chodzi ubrania to zgadzam się z przedmówcą. Doprosić się o ubrania to porażka, buty raz na rok i to muszą wystarczyć na lato zimę. Nie ma czegoś takiego jak obuwie letnie/zimowe. Należą się tylko jedne. Kolejną kwestia jest miejsce na przerwę w tym baraku trzeba zjeść przebrać się i trzymać narzędzia. Narzędzia to kolejna patologia, brak sprzętu odpowiedniego do wykonanych czynności. To okey można jeszcze jakoś przeżyć coś wykombinować ale jeśli wymagają zrobienia danego zlecenia powinno zapewnic materiał i robić "jak wymaga sztuka" a nie na hura bura aby zrobić i później milion razy poprawiać. Nawet jeśli zrobisz tak jak chcą to są pozniej aluzję do pracownika że się wszystko rozpada.Ludzie na prawdę chcą robić lecz potrzebują do tego materiału i sprzętu. Była budowa gdzie firma nie była odpowiedzialna za materiał to robota schodziła i znikały kolejne metry w oczach. Kwestia wypłat zazwyczaj są na czas ale zdążyły się sytuacje, że przyszedł dzień wypłaty godzina 15 i Brygadzista dostaje telefon żeby przekazał pracowniką że jej nie będzie dnia dzisiejszego. Tego dnia Prezesi nie pojawia się na budowie aby przekazać takie informacje. Każdy ma opłaty i jeśli Pracodawca wie że nie będzie miał na wypłatę niech chociaż poinformuje dzień wcześniej nawet z rana ale niech powie to sam. Wtedy inaczej to wygląda dla pracowników. Nie ma już czegoś takiego jak premię bo firma nie wychodzi. Dobrze można to zrozumieć. Przyy tak "Dużej" firmie zajmującej się brukiem powinno być chociaż sprawna jedna przecinarka spalinowa i odpowiednią tarcza do cięcia a nie tarcza nowo założona ma takie wibracje że nie jest jej się normalnie dołożyć do podłoża ciętego. Firma kuleje z każdym miesiącem coraz bardziej. Jeśli nie upadnie to będzie cud. Ktoś musi zacząć rozsądniej podejmować decyzje. To jest moja opinia raczej neutralna bo zazwyczaj pieniądze się zgadzaly i tak na prawdę atmosfera wśród pracowników nadrabiała te wszystkie złe rzeczy. Jeśli chcesz zacząć tu pracę zastanów się 2 razy czy jesteś na tyle odporny psychicznie żeby wykonać polecenia nie zgodnie ze sztuką.

@pracownik

Dodam jeszcze że jeśli chodzi o jakikolwiek rozwój w firmie to go nie ma a smialbym rzecz że jeszcze można się cofnąć..

Bożena

Chodzi Ci o to, że nie ma rozwoju osobistego czyli szkoleń? Czy rozwoju zawodowego i nie można awansować w Pro-Bruku? Możesz wyjaśnić bardziej szczegółowo? I jak to 'można się cofnąć'? O co chodzi?

Arek Nowy wpis
@pracownik

Parę lat temu byłem pracownikiem bro bruk,to były ich początki założenia firmy,byłem na każde zawołanie,robiłem swoje gdzie inni się obijali pili i wąchali do nosa,przyjęli kierowniczka którego pozdrawiam minęło tyle lat ale niezapomne tego co mi zrobił i czego mnie pozbawił( mając rodzinę )..chłopie spodkam cię kiedykolwiek a mam taką nadzieję odrazu dostajesz strzała i padniesz jak kawka!Nagadał nieprawdy szefostwu a oni nawet mnie nie powiadomili bez żadnej rozmowy i wyjaśnień na drugi dzień dostałem wypowiedzenie ! Teraz widzę w opisach że spadli na psy i tego im życzę,niech się nauczą podejścia do człowieka dwa cwaniaczki z miodem w uszach!! Niepozdrawiam.

Grzegorz Nowy wpis

(usunięte przez administratora), wielki Pan Prezes, to zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) przestrzegam wszystkich przed tą pseudo-firma!

zet Nowy wpis
@Grzegorz

Z tym gnomem to tylko przez sąd. Nie długo będzie mocno zdziwiony.

LEGAL@

(usunięte przez administratora)! Zawierają umowy z agencjami pracy, zabierają od nich ludzi do pracy, a następnie nie płacą faktur. Są nam winni 10.000 zł już jeden rok. Pozwali ich. I teraz pytanie czy płacą swoim pracownikom pensje? Bądź ostrożny kontaktując się z tą firmą.

xyz Nowy wpis
@LEGAL@

Oni w ogóle nie płacą nikomu. Hurtowniom na Pomorzu wiszą kupę pieniędzy za materiały. Powinni trafić pod sąd. Mieszkania, domy, koparki i cały ich sprzęt pod licytację. To jest jakaś patologia.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Pro-Bruk Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Powód oczywisty

Na to pytanie należałoby sobie samemu odpowiedzieć. W zależności od oceny efektywności, wykazania, dbałości, sumienności danego pracownika wynika jego rozwój w którym podąża. Firma PRO-BRUK umożliwia kwalifikowany rozwój, tylko dany pracownik powinien dążyć do danego celu, który jest korzystny dla obu stron. Czasem trzeba sobie na coś zapracować, wykazać się aby coś uzyskać.

@Powód oczywisty

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak rozwój..

@...

Ok każdy ma prawo do swoich odczuć i wypowiedzi. Mam niestety na pewno odmienne zdanie na ten temat. Zależy jakiego rozwoju poszukujesz (kursy, szkolenia itp. ? ) Na te kwestie na pewno żaden pracodawca w ciemno nie będzie kwalifikował pracownika, patrząc na jego znikomy angaż i niedostateczną efektywność oraz obojetność.

!!!
@Powód oczywisty

Co ty wgl wygadujesz czlowieku, przeciez ta firma powinna zniknac z tego swiata raz na zawsze. To co tam sie dzieje jest nie do pojecia. Ludzie w blocie po pachy uje..ni, o ciuchy musza walczyc, zaplecze socjalne lezy, jak ida do baraku (speluny bo inaczej tego nie da sie nazwac) sie ogrzac to wydzieraja na nich mordy. To sa normalne warunki pracy? I Ty powiesz, ze komus sie nie chce robic... wcale sie nie dziwie... w tej firmie kolego jest jedynie cofanie sie w tyl a nie rozwoj. Jak firma sie rozwija? Podaj chodz jeden przyklad?

@Powód oczywisty

Mi właśnie zależy na tym by się dowiedzieć czy można awansować w Pro-Bruku :) Jeśli pracownik będzie się naprawdę starał i wykazywał, na jaką ścieżkę kariery może liczyć? Jak wyglądają kolejne stanowiska, o które może się ubiegać? Jak często awanse się zdarzają?

ono
@!!!

Oczywiście że firma się rozwija. Właśnie zadebiutowała na giełdzie długów. Za jakiś czas będzie że komornik tylko łopaty pozostawi.

Damian
@ono

@xyz – skąd masz to info? Bo to dość poważne oskarżenia… Masz jakieś dowody, czy coś?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-Bruk Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Zatrudnie brukarzy i pomocników ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Nie polecam owej firmy , warunki fatalne brak narzędzi ,ludzie pracują bez uprawnien na maszynach ,brak zasad bhp szefowie i kierownik obciążaja za ,, uszkodzenie narzędzi "pracy które było nie sprawne ,potrafią obciążyć nawet za łopatę , brak pojęcia o wykonywanych pracach wiecznie trzeba coś poprawiać, firma nastawiona tylko na zysk pracownika maja za śmiecia. Pan Kierownik co pozjadał rozumy potrafi tylko siać ferment w firmie , udaje ze wszystko wie i donosi na każdego pracownika ,praca wykonana według poleceń owego kierownika okazuje się źle zrobiona to nie przyzna się do swojego błędu tylko przyklei pomyłkę pracownikowi którego potrafi obciążyć, kolejna sprawa to brak dotrzymywania słowa , Jedyny plus to wypłaty na czas .Pozdrawiam i odradzam pracy w firmie Pro-Bruk Banino

Podoja z tej firmy

TAK Jest problem to jak jakieś przedszkole co ciebie GONIĄ I się naśmiewają na boku

Podoja z tej firmy
@Podoja z tej firmy

No i dodam jeszcze Kierownik Krystian to człowiek który jest debilem number 1 i obraża ludzi przy innych pracownikach i się później sam z tego śmieje, widać dobre psychotropy używa.

@Podoja z tej firmy

Jeżeli takie masz odczucia szanowny kolego, to może czas też się zacząć śmiać ale z siebie ? Może warto po prostu nauczyć się pracować - nie spać, za darmo nikt nie płaci. Baaa ... Prawidłowo zapłata powinna nastąpić po należycie wykonanej pracy. Załóż firmę i zobacz jaki to jest miód, tylko żebyś sam przy końcu nie zaczął siebie poganiać :)

@Podoja z tej firmy

Może Kierownik Krystian chciał nauczyć Cię śmiać ??? Nie znam tego gościa ale sam kontekst Twojej wiadomości świadczy o tym, że nie poradziłeś sobie w tej firmie, a odpowiedzialność z rzucasz na postronną osobę. Szkoda. Taka mentalność prowadząca do nikąd... Skrajność bezgraniczna.

......
@Powód oczywisty

,,Prawidłowo zapłata powinna nastąpić po należycie wykonanej pracy,, ,Aby wykonać należycie prace to trzeba stworzyć odpowiednie warunki i narzędzia danemu pracownikowi Których niestety w tej firmie brakuje.

@......

Zgadzam się w 100%. Jednakże za organizację pracy na danej budowie odpowiada majster, brygadzista lub kierownik. To od tych osób tak na prawdę zależy koordynacja prac, dostępność materiałów oraz zapewnienie narzędzi pracownikom. To te osoby należy rozliczać. To nie jest do końca wina pracodawcy (on tylko płaci) tylko w/w osób. Więc tu ewidentnie tkwi problem...

@Powód oczywisty

Ktoś tutaj pisze nie prawdę;) zla opinia o firmie z nikąd się nie bierze

@Podoja z tej firmy

Przypominam, że znajdujesz się na publicznym forum firmy, na którym obowiązują określone zasady. Zabronione jest obrażanie kogokolwiek w swoich wpisach. Taki wpis może zostać usunięty więc proszę na przyszłość o stosowanie się do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Skoro już wypowiadacie się aktywnie w wątku to może ktoś napisze mi na jakie wynagrodzenie można liczyć w Pro-Bruk?

@Bożena

Okaże się w trakcie ile obciążeń w trakcie będzie ;D

wow

@Adam serio nie ma umów?

Praca na czarno zadnego pomieszczenia socjalnego musisz byc na roboczo śniadanie w rowie lub gdzie chcesz unikać tej firmy jak ognia ogolnie mowia ze robić sie nie chce ja pracowalem 2,5 dnia wszyscy widzieli ze pracuje uczciwie ale szefostwo to (usunięte przez administratora) mowia ci co innego a gdy przychodzi do dotrzymania slowa slyszysz mozesz sobie isc .opinnie o kieriwnikach i brygadzistach moge powiedzieć tyle ze slyszalem od chlopakow (usunięte przez administratora)

Bruk

Brak terminowości wykonania prac, brak organizacji pracy, jakość i wykonywanie prac pozostawia wiele do życzenia.

Karol

Witam. chciałbym przestrzec wszystkie firmy mniejsze i większe przed współpracą z firmą Probruk Sp.z.o.o. z Banina. woj. pomorskie. Stanowczo doradzam aby się zastanowić dwa razy przed jakokolwiek współpraca z w/w firmą. Fatalne doświadczenia finansowe. Odradzam i Pozdrawiam

Maro

Jakie uprawienia są wymagane dla obsługujących maszyny?

AP

Wypłaty na czas. Kierownicy zawsze pytają się pracowników czy nie będzie przeszkadzało aby zostali dłużej, jeżeli termin jest bliski. Zdarzają się nadgodziny płatne oraz premie za przerób. Polecam tą firmę innym pracowniką. Bardzo godne stawki. Jednak należy pamiętać że z im wyższa wypłatą rosną oczekiwania, na pewno jeżeli jest ktoś jest pracowity i chce zarobić to jest to praca dla niego.

Odciaganie pieniędzy za nie bycie w pracy. Gdzie nie jest to zawarte w umowie. Atmosfera w pracy bardzo zła . Brygadzisci nie kompetentni w swoich pracach. Ludzie pracujący na maszynach bez uprawnień. Wymuszanie na pracownikach opracowanie powyżej 10 godzin na ogromnym słońcu bez dodatków finansowych oraz zapewnieniu nawodnienia dla pracownika. Jedyny plus pracy wypłaty na czas. Odradzam prace w pro-bruk

DZIEŃ DOBRY PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE NIE POLECAM LEPIEJ MIEĆ MIEJ 3 ZŁ GDZIEŚ INDZIEJ NIŻ SIEDZIEĆ TAM I MIEC TELEFONY O 22 - 21 ZERO ORGANIZACJI .

Słyszałam ze w firmie jest problem z organizacja pracy, to prawda ?

Następny " fachowiec" który myślał że przezimuje w firmie mimo że nie zna się na robocie,ale poznali się na nim.

Kasa to nie wszystko

Odradzam w 100% prace w firmie. Wszystko robione na wariata. Szefostwo nastawione na zysk traktuja pracownikow jak pionki. Dwoje pseudo kierownikow po 50 nie znajacych sie wgl na pracy. Sama atmosfera miedzy pracownikami jest w porządku. Problem tkwi w prowadzeniu firmy i traktowaniu pracownikow. Kasa to nie wszystko. Jeśli ktoś zna się na robocie znajdzie ja za takie same pieniadze i wiekszy komfort pracy. Serdecznie nie polecam.

Obecny pracownik
@Kasa to nie wszystko

Następny który myślał że nie trzeba pracować,tylko być w pracy.Takie opinie piszą byli pracownicy - lenie.

Obecny pracownik
@Kasa to nie wszystko

Pewnie nie znałeś się na robocie i jesteś leniuch więc zostałeś zwolniony,a teraz piszesz bzdury.

Tomasz z Gdańska

Ja natomiast nie mogę zgodzić się z przedmówcami, pieniążki zawsze wypłacane na czas, atmosfera w porządku, a wiadomo jak w każdej firmie jakieś zgrzyty się zdarzają. Z szefostwem idzie się dogadać.

@Tomasz z Gdańska

Kasa na czas ok, szefostwo może też ok. Ale praca na sieciach wod-kan z p.Waldkiem i pseudo brygadzista Krystianem to jest tragedia. Zresztą wróble ćwierkają że Krystianek ma zostać kierownikiem na wszystkie budowy a wtedy zobaczycie co to za as!!

Brygadzista

Polecam jak najbardziej. Nie zamienił bym tej firmy na żadną inną. Bardzo syskie stawki za wykonaną pracę pieniądze na czas zawsze. Super ludzie

@Brygadzista

Tak jasne. Zobaczymy co sie bedzie działo na młodym Jasieniu po oddaniu osiedla. Wyjdzie na jaw jak (usunięte przez administratora)inspektora z próbą wody. Jak tezeba bedzie rozwalić pół osiedla zeby znaleźć miejsca spieprzonych zgrzewów. Ciekawe kto za to beknie mam nadzieję że Ty brygadzisto z internetu

@Brygadzista

A po zatym twierdzenia p. (usunięte przez administratora)o źle założonych nawiertkach to opowiadajcie dzieciom w przedszkolu

Stanowczo odradzam tą firmę, pseudo kierownicy ojcowie szefów, Waldek stary komunista, na wszystkim oszczędności, ucinanie godzin, obiecanki bez pokrycia, szybko szybko nie ważne że fuszerki robią... Takie same pieniądze można zarobić w normalnych firmach i normalnych warunkach. Z resztą jeśli sami widzicie że brygadzisci piszą tu pozytywne opinie to świadczy samo o sobie. Dla brygadzista pewnie jest super bo dla pracowników masakra.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Bruk Sp. z o.o. - Banino

• Jak się pracuje w Pro-Bruk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-Bruk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-Bruk Sp. z o.o.?

Pro-Bruk Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Księżycowa 94
    80-297 Banino