Opinie o Fortech Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fortech Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fortech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortech Sp. z o.o. w Gdańsk

Uczestniczący Nowy wpis

Jak się mają sprawy? Udało się Wam odzyskać utopione pieniądze?

Klient Nowy wpis
@Uczestniczący

Nic zmienił firmę jest w komentach Unika sprawnie ściągalności nie tylko u mnie taka sytuacja

Anna Nowy wpis
@Uczestniczący

Nie:(

Justyna

Nie wiem czy rozumiem dobrze, to firma jest Wam winna jako podwykonawcom? Nie ma ona własnej brygady budowlanej? Myślałam że właśnie jest tu praca dla murarza-tynkarza, a szukam dla braciszka i dlatego...

@Justyna

Nie, firma nie ma stałej, własnej brygady. Bratu lepiej poszukać czegoś bardziej pewnego, bo na Fortech może się tylko przejechać.

On Nowy wpis
@Justyna

On nie płaci nikomu, bierze zaliczy od klientów i znika i to pracownicy świecą oczami

Sylwia

Z tego co piszecie - współpraca z tą firmą równa się kłopoty finansowe. Ciekawa jestem czy odzyskaliście pieniądze, które był Wam dłużny właściciel? Uregulował wypłaty? Jak wygląda obecnie sytuacja? Człowiek jest wypłacalny?

@Sylwia

Znam sprawy na przynajmniej 100 tys. Myślę, że śmiało można pomnożyć razy 5. Pan z powodzeniem prowadzi kolejną firmę arka investment.

Ona
@Sylwia

Sprawa u komornika od dawna...

Magdalena
@Ona

I serio od dawna nic nie ruszyło? Komornik wziął to na poważnie czy u niego też problemy z usługami są?

Jak możemy złapać kontakt?

Czy można liczyć w Fortech Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Wykonawca

Na wypłatę nie można a co dopiero na opiekę.....

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fortech Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

Czy Fortech Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

chyba nie wyplacenie za robote wykonana

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Fortech Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

poszkodowana

Ta firma nie ma siedziby, nie ma lokalu, biura itd. Siedziba rejestrowa Fortech jest fikcyjna, bo wirtualne biuro w Gdańsku już tej firmy nie obsługuje.

@poszkodowana

potwierdzam, nie płacił to nie obsługują

Wykonawca

Ta firma (usunięte przez administratora) i wykonawców i klientów końcowych NIE POLECAM ostatnia siedziba była zarejestrowana w malborku w mieszkaniu żony Pana na Ka

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Fortech Sp. z o.o.?

Zrobilem Elektryke dla klienta nic nie dostalem ... zero wyplaty .... porazka .... jaka atmosfera ... ladna gadka i usmieszki ale na koncu (usunięte przez administratora) wlasciciel zaslania sie niby DLUGAMI ....

Krystyna

Rozumiem, że długi, o których piszesz mogą być problemem i mogą być spowodowane ciężką sytuacją na rynku wywołaną przez pandemię. Mam nadzieję, że jak wszystko się unormuje to Twoja sprawa zostanie rozwiązana a pieniądze do Ciebie dotrą. Trzymam kciuki i daj znać jak sytuacja się wyklaruje.

@Krystyna

Rok przed pandemią też tonął w długach i świecił oczami przed swoimi zleceniodawcami i kooperantami. Przeciwko Fortech jest założona sprawa karna.

@Krystyna

Od ponad roku próbuje odzyskać pieniądze w sądzie, nie jest to spowodowane żadną epidemią bo to było przed nią, to zwykły (usunięte przez administratora)

Brak

Wykorzystanie pracowników i naciąganie klientów. Odradzam na każdej płaszczyźnie współpracy.

poszkodowana

Proszę o kontakt (usunięte przez administratora) Połączmy siły.

Dokladnie polaczmy sily POZEW GRUPOWY

poszkodowana

Proszę pisać na now.ela na gmail. Może się uda zanim admin to przechwyci...

Nasze numery ma jeden wykonawaca jego imie zaczyna sie na R. zdzwonmy sie i poprosmy go o udostepnienie naszych numerow

Ja sie odezwalem na mejla daj znac tutaj czy doszlo moj mejl to gk83 na o2

Doszło! Mamy to.

wlaczcie sobie powiadomienia i jak cos sie tu pojawi to bedziemy widziec

Maria i Jan

To (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Wyciągnął od nas bardzo dużo pieniędzy jako zaliczkę, zwodził dwa miesiące i nie zrobił kompletnie NIC!!! Zniknął z budowy. Jesteśmy na etapie przygotowywania zawiadomienia do prokuratury.

@Maria i Jan

NASZE NUMERY MA WYKONAWCA JEGO IMIE TO RAFAL w razie czego mozecie brac moj numer i razem mu zalozymy sprawe moje imie to Grzesiek plus prokurator i urzad skarbowy trzeba jechac z nim i tyle .... w razie czego moj email to gk83 na o2

Joanna

W naszym przypadku mnóstwo niedorubek i zmarnowanego materiału, nie odbierają telefonów, trudno sie z nimi skontaktowac. Ciągle obiecują a nie poprawiają usterek. (usunięte przez administratora)

poszkodowana

Drodzy poszkodowani, jak możemy się skontaktować? Administrator niestety usuwa wpisywane e-maile.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Fortech Sp. z o.o.?

Stefan

proszę uwazac i sie trzymac z daleka - ta firma (usunięte przez administratora) ludzi, nie zaplaci za prace

PL

@Darek to nie dostaje się od razu umowy tu?

PL
@PL

umowa tutaj nic nie znaczy

Firma krzak nie polecam

Darek

Odradzam! Idealna firma dla każdego kto chce być codziennie poniżany a na koniec miesiąca nie dostać obiecywanej od początku umowy, bo "to był darmowy okres próbny". Do zobaczenia w sądzie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fortech Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fortech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fortech Sp. z o.o.
  • Wały Piastowskie 1 lok. 1508