Opinie o CLPB w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CLPB. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CLPB o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLPB w Jastrzębie-Zdrój

Ala

Rozważam złożenie swojej kandydatury na stanowisko diagnosty. Czy to co tutaj wyczytałam to faktyczny obraz firmy? Nie wygląda to najlepiej. Jakie są szanse rozwoju, jakieś benefity itp.?

Baranek
@Ala

Tak, to faktyczny obraz firmy. Wybór należy do Ciebie, ale nie polecam. Chyba że w najbliższym czasie zmieni się kadra zarządzająca, czego sobie i współpracownikom życzę.

JJ
@Ala

W tej firmie jedynie co może się rozwinąć to depresja, alkoholizm i stany zaburzeń psychicznych. Uciekać jak najdalej

Królik

Dramatyczny sposób zarządzania oparty o pomówienia, haki, pozyskiwanie informacji od personelu niższego szczebla, totalny brak wiedzy merytorycznej i podstaw zarządzania,.skłócenie personelu, sterowanie ręczne,.pozbywanie.sie osób myślących i kreatywnych.... słowem dramat, jak za (usunięte przez administratora)

Luka
@Królik

Królik, możesz nie pamiętać, ale haki i pomówienia były też dawniej i zwolniono też ludzi z kompetencjami. Żal zwolnionych pracowników teraz ale i tych z lat poprzednich ..

Chemik
@Luka

Zgadzam się z Tobą Luka szkoda tez Tych co niesłusznie zostali zwolnieni za wcześniejszej władzy.Kazdy Prezes zwalnia,awansuje, ma swoich ulubieńców ... Czy nie było tak i wczesniej...A czy nikt nie pamięta co się wyprawiało rok temu... Jakie decyzje podejmowano i do czego doprowadziły długofalowo....

KK
@Chemik

Co to za firma i co to za przedsiębiorstwo kiedy nie dba się o rozwój organizacji, dobro firmy, zwiększenie przychodów, a zwalnia się osoby kompetentne z wiedzą, z tytułami z doświadczeniem i stażem tylko ze względu na urojone zarzuty zakompleksionych osób pozbywających się ludzi mądrzejszych. A kto to? (usunięte przez administratora)

Mazi
@Królik

Cała prawda

EX

Firma to dno... Zero wsparcia, pomocy... Każdy jak korposzczur zapatrzony w siebie, kombinacje, obgadywanie za plecami, spiski, pogrążanie współpracowników byle by tylko swoje brudy utrzymać pod powierzchnią. Nie można zaufać nikomu... Ani jednej osobie

Aga

Prezes Szymanek jest świeża i proszę dać jej szanse a będzie dobrze.

Ktos

Ile można dawać czasu na szanse. 6 miesięcy wystarcza

Laborek
@Aga

szansę?? na co na kolejne zwolnienia starych pracowników i przyjęcia popleczników z SRK?

Gargamel
@Aga

Szanse? Pani chyba w innej firmie pracuje. Ta kobieta już osiągnęła (usunięte przez administratora) Mam wymieniać?

Suwak
@Aga

Ponieważ, wiem jak traktuje ludzi i więc co to jest za osobą.

Małgosia
@Gargamel

Wcześniejsza Pani mówili, że miała „prywatny (usunięte przez administratora) i trochę do wymieniania . Pamietajmy, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .

Aleksandra
@Suwak

Jak traktuje ludzi? Powiesz? Bo ja nie mam pojęcia

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Cplb

Fatalne zarządzanie firmą co uniemożliwia normalne funkcjonowanie w pracy. Nie widać nadziei dla clpb jeśli coś się nie zmieni. Przy braku zmian nie widzę przyszłości w tej firmie.

Ona

Usuwanie prawdziwych i uderzających komentarzy nic nie da. Posty powrócą z podwójną mocą :)

Kapsel

Le rak serio? Twarzą w twarz? żeby później zwolnić kogoś lub robić pod górkę?

Labor

Mało powiedziane firma jest rozwalana od środka. Całkowity brak podstawowych kompetencji.

Laborek

Bo to była Prezes a nie prezes

Tak, wszystkie (usunięte przez administratora) ze starych czasów poszły w niełaskę i teraz piszą. Kto stracił pozycje wszyscy wiedzą. Daj spokój W.

Suwak

Zgadzam się z Tobą.

Zenek

Bardzo proszę nie narzekać tylko do pracy i będzie ok.

Darek
@Zenek

Kolejny przylizus ? Nie da się już więcej pracować, brak motywacji

10 lat i wystarczy
@Zenek

Dobrze Pani Prezes/Dyrektor

Gall Anonim

Bardzo odradzam pracy w clpb! Po zmianie zarządu jest tragedia... Zamiast rozwijać firmę powoli ją zatapiają poprzez zatrudnianie koleżanek i znajomych Pani prezes! Nie liczy się wiedzą, kompetencje czy uprawnienia tylko koneksje ew lizanie (usunięte przez administratora) p. Szymanek. Zdecydowana większość pracowników albo chce uciec albo modli się żeby dotrwać do emerytury. Każda zmiana wprowadzana przez górę tylko jeszcze bardziej pogrąża firmę. Jedyna nadzieja że ktoś z JSW zauważy to na czas i postawi odpowiednią osobę na odpowiednie stanowisko.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w CLPB?

Oby JSW dowiedziała się o tej pseudoprezes, sprawy w sądach pracy przez jej niekomptencje, postarajmy się wszyscy żeby informacje wpłynęły na biurko Prezesa JSW

Pinkas

Proszę nie narzekać przecież przyjęła tylko cztery swoje koleżanki z SRKa. Mogło być gorzej.

"Labor to my"

To co się dzieje w CLPB od jakiegoś czasu (po zmianie zarządu) woła o pomstę do nieba. Szukanie haków, dziwne decyzje, wszystko antypracownicze. Miało być lepiej, jest równia pochyła. Brak stabilności, zabieranie premii w niejasnych okolicznościach. Trzymać się z daleka!

Marysia

Nie polecam, odradzam i tak dalej. Jak najdalej od tej firmy.

@Marysia

Zgadzam się z tą opinią, w skrócie, kiepsko traktują ludzi. Powiem tyle jeszcze, ryba psuje się od głowy.

adids

Jak zarobki jakieś 2300 + dodatek za czterobrygadowe to sorry ale ludzie nie szanujecie sie zwłaszcza ci po studiach tzn chemii i pokrewnych co łatwe nie sa, chyba przez to w zawodzie nie robię ciągle a chciałbym

Aneta
@adids

Wiesz, casami sytuacja zmusza do pracy za stawkę niższą, niż by się chciało, a dla kogoś bez doświadczenia zarobki mogą być całkiem atrakcyjne. Napisałeś o tym dodatku za system czterobrygadowy, ile on wynosi? I czy jest jakaś kasa za ewentualne nadgodziny, czy to się raczej nie zdarza?

Maria

Chciałabym pracować w oddziale w Wałbrzychu, jak atmosfera, jakie zarobki? Proszę o porady

Mariusz
@Maria

No właśnie. Ja też chciałbym się coś dowiedzieć o zatrudnieniu. Zdecydowałaś się już na rozmowę, czy dopiero myślisz o wysłaniu CV? Ja chyba będę składał. Jakbyś wiedziała jak przebiega rozmowa rekrutacyjna to konicznie daj znać ;)

Maria
@Mariusz

Właśnie się zastanawiam nad wysłaniem, nie wiem czy te opinie tutaj tyczą wszystkich jednostek czy tylko tych na Śląsku

Ja jestem zadowolona, mój kierownik jest bezproblemowy, pieniądze mnie zadowolają, po pół roku wyższe stanowisko i podwyżka. Wypłaty zawsze na czas, są premie, dodatki. Słychać mnóstwo narzekania ze strony pracowników z innych jednostek ale ja - porównując do poprzednich pracodawców i pieniędzy - na chwilę obecną pracy bym nie zmieniła.

Ola
@pracownik

Jakie studia należy ukończyć aby pracować w laboratorium?

@Ola

To zależy jakie stanowisko Cię interesuje, akurat na moje stanowisko studiów nie wymagali żadnych.

@pracownik

To są te co awansują za........

DW

Zarobki w CLP-B nie pozwalają na usamodzielnienie się. Jest to ok 2300 - 2500 zł brutto (stanowiska szeregowego, laboranci, inspektorzy). Jest też system premiowy ale bez szału. Atmosfera jest różna, to zależy od pracowni. Firma płaci wypłaty w terminie i zapewnia odzież roboczą tj.fartuchy, buty itp. Nie polecam osobom o delikatnym charakterze pracy tutaj bo kierownictwo nie szanuje pracowników i albo ma się na to wyj***e albo płacze się po kontach.

@DW

Nie wiem skąd te stawki, nawet na samym początku było sporo więcej niż piszesz

A to ciekawe po 20 latach mam właśnie tyle, najniższą krajową prawie

Zuzanna

@pracownik, jak oceniasz atmosferę między pracownikami w firmie CLPB? Czy w firmie panuje dobra atmosfera, a pracownicy lubią swoją pracę? Pytam o to, ponieważ satysfakcja z pracy wpływa pozytywnie na relacje między pracownikami. Czy pracownicy mają dobry kontakt z przełożonym i mogą liczyć na jego wsparcie?

@Zuzanna

Wszystko na NIE

Zostaw merytoryczną opinię o CLPB - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w CLPB?

Zobacz opinie na temat firmy CLPB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLPB?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLPB?

Kandydaci do pracy w CLPB napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLPB