Adres: Gintrowskiego 28, 02-697 Warszawa

NIP: 5222511608 KRS: 0000061330

3 176 154 5 1

Opinie o Dekra Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Jeśli szukacie pracy - raczej zatrudnijcie się w Biedronce, Lidlu, lub tp, a nie w Dekra - mniej się narobicie a więcej zarobicie!

Tak20Nie
Jolanta
@anonim

Dziękujemy Ci za tę sugestię, ale każdy sam zdecyduje, gdzie chce pracować. Pamiętaj, że dla innych osób praca w firmie Dekra Polska może okazać się właśnie tą właściwą. Muszę Cię jednak zapytać, z jakiego konkretnie powodu odradzasz nam tego pracodawcę. Czy chodzi jedynie o Twoim zdaniem niskie zarobki, czy dochodzi do tego jeszcze jakiś inny czynnik? Bardzo liczę na rzetelną odpowiedź.

TakNie5
kraniec
@anonim

szczera prawda

Tak6Nie1
Mirosław
@kraniec

Możesz powiedzieć dlaczego zgadzasz się z anonimem? Co wpłynęło na takie a nie inne zdanie o firmie? Jestem ciekaw dlaczego uważacie że nie warto tu pracować, może warto rozwinąć nieco wypowiedź, takie rzetelne opisy miejsca pracy są bardzo cenne dla potencjalnych kandydatów.

TakNie4

Marcin

Nie polecam! Niskie wynagrodzenie podstawowe do tego śmiesznie niska premia, której i tak nie do końca wiadomo ile się dostanie, ponieważ jest to % czegoś z czegoś od czegoś :) W firmie wszystko pięknie ładnie, a jak przyjdzie coś załatwić to nikt nic nie wie, nikt nie ma pojęcia, ogólne zdziwienie że się o coś kogoś pytasz. Praca bardzo daleka ideału. Jedyny plus to nazwa "Dekra" ale na tym koniec.

Tak11Nie
Mirosław
@Marcin

Od czego zależy uzyskanie premii? Mówisz, że panuje lekki chaos i dezorganizacja, tak było zawsze czy taka sytuacja powstała po jakichś zmianach kadrowych? Istnieje jakaś możliwość awansu, dostania podwyżki? Napisz coś więcej, Twoja opinia nie była zbyt pozytywna, jestem ciekaw czy jednak jakieś plusy się znajdą.

TakNie5
Kraniec

Tam gdzie są potrzebni ludzie do pracy to nikogo nie mogą znaleźć bo nikt nie chce przyjść za tak mała kasę pracować. Za to zatrudniają co chwilę kogoś nowego do rzeczy które ktoś inny w firmie robi i na to pieniadze są - gdzie tu logika się pytam. Rzeczoznawca zarabia rzeczywiście mniej niż Ukrainiec przy budowie osiedla i nadal firma zdziwiona że nie ma chętnych do pracy. Jeden wielki (usunięte przez administratora) !!!

Tak14Nie2
Mikołaj
@Kraniec

Wysokość wynagrodzenia jest bardzo ważna więc jeśli nie spełnia oczekiwań pracownika nie ma czynnika motywacyjnego. Może premie lub inne dodatki mogłyby podnieść wysokość pensji, o ile pracodawca je wypłaca. Jak to wygląda w Dekra?

TakNie7
Olo 2
Nazwa działu: Finanse

nadal w tej firmie panuje feudalizm. zlecenia dla rzeczoznawców przydzielane są tylko :znajomym królika: reszta rzeczoznawców dostaje ochłapy albo wcale. Brak zapłaty za dojazdy do miejsca szkody to też swego rodzaju kuriozum. Po co te umowy partnerskie , skoro firma nic nie robi aby pozyskać klientów, a kierownictwo Dekry pławi się w swoim EGO. Żal tego jak znana marka zeszła na psy

Tak23Nie
Mikołaj
@Olo 2

Jako pierwszy odezwałeś się na forum po kilku miesiącach milczenia innych pracowników Dekra Polska. Widzę, że jesteś rozczarowany współpracą z firmą. Piszesz, że dostajesz mało zleceń, dodaj na jakiej umowie pracujesz i czy ilość zleceń wpływa na wynagrodzenie i premie? Pracodawca szuka nowych pracowników na stanowisko: kosztorysant, specjalista do spraw szkoleń, rzeczoznawca pojazdów i maszyn. Czekam na Wasze wpisy o pracodawcy.

TakNie9

nie dziwię się

Na pewno na gorszą. Tak dla zasady - taki masochizm, wewnętrzna potrzeba. Tu ma wszystko, opływa w luksusach, świetnie zarabia, nie wie co z pieniędzmi robić więc teraz chce od tego odpocząć. Ileż można pławić się w luksusie? - to bardziej męczące niż orka na roli. Rozumiem kolegę. I pochwalam. Każdy powinien przejść taką szkołę życia w ramach pokuty za grzechy doczesne, wówczas zrozumie co to znaczy praca w tej tzw. "korpo"!

Nick

I co? - "30 lajków" pod wpisem pracodawcy na 2000 osób pracujących dla Dekory? Kiepściutko "PR"-owcy, coś nie pykło!

Tak6Nie1
Nikt
@Nick

Teraz czekamy na złote myli Natlii - "Natalia", co jest z Tobą, nie komentujesz. Zwolnili Cię czy co? - objaw swoje przemyślenia, nie zapytasz o coś? - może o chociaż o pakiet socjlany? - to Twoje ulubiomne zapytanie. Chcesz tak bardzo pomagać "potencjalnym" kandydatom i co - pękłaś, brakło argumentów? Z niecierpliwością czekam, co tym razem wymyślisz. Odezwij się, napisz coś wreszcie - martwię sie o Ciebie, na pewno błyśniesz czymś niespodziewanym. Wysil intelekt - dlaczego Dekra jest wspaniała?

Obiektywny
@Nikt

Już chyba wiem skąd tyle zaciekłości, pretensji i zawiści w Waszych komentarzach. Myśle, że dobrze wyjaśnia to parafraza słów piosenki ;) znowu w życiu Wam nie wyszlo....

Tak31Nie

@Obiektywny

Zatrudnij się tam - cieeekawe jaki będziesz wkrótce "obiektywny"...

Tak4Nie1
@Ex Frajer

Proponuję, żebyś zarówno Ty, jak i osoby wypowiadające się powyżej, zaczęli wypowiadać się o kwestiach, które są tu najważniejsze. Musisz pamiętać, że na to forum wchodzą osoby realnie zainteresowane pracą w Dekra Polska i w związku z tym poszukują tu informacji o tym pracodawcy. Może zatem pomógłbyś im? Czy nowym pracownikom oferuje się tam stabilny rodzaj umowy, czy dopiero po pewnym czasie można starać się o zmianę rodzaju zatrudnienia?

Tak1Nie1

@Natalia

Wystarczające informacje przekazałem pod tym nickiem już kilka lat temu. Powtarzam radę dla ew. kandydatów do tej firmy: lepiej zatrudnijcie się w Biedronce lub Lidlu - więcej zarobicie a mniej się narobicie!

Tak2Nie1
poetycko i muzycznie
@Obiektywny

Który cytat wolisz, poeto? "Nie dokazuj, miły nie dokazuj - przecież z Dekry wcale nie jest taki cud" "Nie potrzeba mi. Zakrętów dróg i morza łez (...) Nie potrzeba mi. Niewiary i udręki snu" "Śpiewali wiec, klaskali w rytm, jak wystrzał poklask ich brzmiał I ciążył łańcuch, zwlekał świt, on wciąż śpiewał i grał"

TakNie2

Obiektywny
@poetycko i muzycznie

Jak dla mnie bomba ;)

@Nick

Skąd ma wynikać liczba 2000 pracownik?

Tak5Nie

@Ktoś

Przepraszam. Pomyłka. 32 000 to "liczba pracownik" a nie 2000. Info z oficjalnej strony Dekra - wysil się trochę i poczytaj.

TakNie1

@Nick

Ja poczytałem i wiem ilu jest pracowników. 32000 nie odnoszą się do Polski więc nie wiem w jakim celu przytaczasz te dane do wypowiedzi na forum dotyczących DP :)

@Ktoś

Filip...., opanuj emocje

@Nick

Emocje? A to ciekawe. Liczyłem na merytoryczną dyskusję ale cóż przeliczyłem się.... szkoda

Tak6Nie

MMM

Bardzo dobra firma dla ludzi którzy lubią dużo pracować i nie zależy im na wysokości wynagrodzenia. Koszty cięte maksymalnie, brak możliwości awansu, brak podwyżek i dużo pracy. Czysty wyzysk. Jak masz jakiekolwiek koszty związane z dzieckiem, mieszkaniem, kredytem to nie zarobisz na nie. Ale za to nie będzie cie w domu. A tak na poważnie to zarobki na poziomie Lidla (za 8h pracy) - 2500-3000 zł netto. Jak chcesz więcej to zasuwaj po godzinach, wieczorami, w nocy, w weekend. Roboty jest dużo, tylko coraz mniej płatnej. Praca dla kawalerów bez zobowiązań mieszkających u mamusi. rzeczoznawca

Tak9Nie

@MMM

Dosyć dosadnie opisałeś Nam firmę Dekra Polska jako pracodawcę. Warto byłoby dostrzec i jakieś pozytywne jego strony, które z całą pewnością posiada. A jak długi miałeś staż pracy w tym przedsiębiorstwie? Może za pewien czas zaproponowano by Ci nieco wyższe wynagrodzenie. Nie uważasz?

były pracownik
@Natalia

Hahahaha raczej obniżyliby jeszcze pensje.

Figa345
@były pracownik

a to praca na dwie zmiany, czy tylko w jednej?

Kuba

Witam, jak wygląda praca tutaj jako pracownik ds. serwisu ASO? Jak wynagrodzenie i podejście do pracownika? Pozdrawiam

kandydat

Dzwoni do mnie ktoś z tej firmy i mówi, że aplikowałem na jakieś stanowisko. Kobieta w strasznym napięciu i zestresowana. Ciężko mi było jej słuchać ale jakoś przebrnąłem przez pytania o to co mam w CV - czyli pytania tak naprawdę niepotrzebne. Swoje pytania tłumaczyła brakiem zaufania do kandydatów, bo rzekomo wszyscy w CV kłamią - jak wiele z góry mówi to o firmie, to każdy może sobie pomyśleć. Ostatecznie dzień później dostałem decyzję odmowną, czyli o braku procesowania mojej aplikacji. Powodu nie podano żadnego pomimo, że o niego dopytałem. Osobiście odradzam wchodzenie w jakiekolwiek relacje z tą firmą. Szefostwo robi kasę na pracownikach i klientach, jako szeregowy pracownik podejrzewam, że dostaje się ochłapy.

@kandydat

Dziękuję, że mimo takich doświadczeń zechciałeś podzielić się z Nami swoimi spostrzeżeniami. Ale chyba nie należy oceniać firmy Dekra Polska tak negatywnie tylko dlatego, że nie przeszedłeś pomyślnie procesu rekrutacyjnego. O jakie stanowisko konkretnie chodziło? Zechcesz powiedzieć nam coś więcej na ten temat?

Tak1Nie1

@Natalia

@Natalia a czego mogli się dowiedzieć więcej przez telefon niż w złozonym przez kandydata CV? Konkrety mogli omówić na spotkaniu, ale wstępna selekcja zakończyła się najprawdopodobniej [tak jak u mnie lata temu] po pytaniu o oczekiwania finansowe. Jestem niemal pewien, że kandydat zażyczył sobie więcej niż 2500 zł - wtedy rekrutacja się kończy. @kandydat: potwierdzisz?

Kaja
@kandydat

Kandydacie skoro uważasz ze Pani pytala o niepotrzebne rzeczy to nie rozumiesz istoty rekrutacji. skoro cie odrzucili juz po rozmowie to znaczy ze sie nie nadawales. Moze cos nasciemnailes albo cwaniakowales. Tam wważna jest tez osobowosc aby tworzyc fajny team. Wez na klate to ze cie nie Chcieli a nie zrzucasz to na kogoś. Bylam tam na rozmowie i nie przeszlam bo ktos byl lepszy. Proste. Kolezanka tam pracuje i nie ma mniej niz 2500.....wiec nie wymyślaj. Maja prawo wyboru kandydata i nie musza się tłumaczyc dlaczego. Bede tam aplikowac ponownie . a szefowie pewnie zalezy w jakim dziale.......

Tak2Nie1

@Kaja

@Kaju, jak dobrze że są na świecie jeszcze tacy ludzie jak Ty... Lojalni, bezroszczeniowi, kajający się , kłaniający w pas za to że ktoś im daje jakiekolwiek zajęcie... Należysz do tej grupy co mogą pracować w wolontariacie - Twoje niezbywalne prawo, ba - możesz nawet płacić za to że tam pracujesz. Twój wybór. Ale naucz się czytać ze zrozumieniem i zabieraj głos w dyskusji dopiero wtedy, jak będziesz mieć pewność że zrozumiałaś tekst pisany, jak np. że mając "nie mniej niż 2500" to znaczy że nie więcej, ok? Aplikuj, życzę Ci powodzenia. Raczej masz bardzo duże szanse, bo chcesz mało a zapewne zatem i umiesz mało, skoro tyle Ci wystarczy. Będziesz pasować do teamu - jesteś idealnym kandydatem [choć bardziej prawdopodobne że jednak pracownikiem]. Pa pa!

@Ex-ex

Zapewne wiesz, że to forum nie jest odpowiednim miejscem do prowadzenia takich właśnie dyskusji. Być może jesteś byłym pracownikiem firmy Dekra Polska, a zatem byłoby dobrze, jakbyś zaczął tu wyrażać swoje zdanie o tym pracodawcy. Mieliście tam dostęp do pakietu socjalnego, czy nie zapewniano go tam?

@Natalia

@Natalia - wszystko co miało być napisane jest już na tym forum. Sama nic nie wnosisz do dyskusji tylko ciągle pytasz o to samo... Czego chcesz więcej????

Tak4Nie

@Natalia dalej nie rozumie...
@Natalia

@Natalia 19.09.2018 17:18 " Nati 26.09.2018 17:02 @Natalia 19.09.2018 17:18 @Natalia, a Ty się z choinki zerwałaś? Rekrutacja trwa tam wiecznie i wciąż jest na stronie DEKRY, a Ty zadajesz takie pytania jakbyś po raz pierwszy internet otwarła. Nie wiem ile ci płaca za spamowanie, ale na pewno niewiele. Ale mimo wszystko nie próbuj koloryzować tej szarej, obiektywnie opisanej rzeczywistości. DEKRA to nie jest miejsce pracy gdzie godziwie zarobisz i basta. Albo to akceptujesz albo nie, ale DEKRA się nie zmieni. EOT." Wyjaśnienia: EOT - End Off Topic. Po polsku: koniec tematu. Po ludzku: nudna jesteś. Po chłopsku: skończ już te dyrdymały jak nic nie wnosisz do dyskusji.

@Ex-ex

Bardzo Cię proszę o nieco spokojniejszy ton Twoich wypowiedzi. Moja dociekliwość wynika między innymi z tego, że każdy z Was może swoim komentarzem wnieść coś zupełnie innego do dyskusji, a tym samym w jakimś stopniu Wam pomóc. Czym zajmowałeś się w Dekra Polska?

@Natalia

Czym zajmowałem się? - a niech Ci będzie, że "tłumaczeniem takim dociekliwym "Nataliom", że koło zostało już dawno odkryte". Podobnie powtórzę za innym kolegą: to mój ostatni komentarz w tej kwestii, jak ktoś nie chce zrozumieć - to nie zrozumie.

@Ex-ex

To nie jest odpowiedź, którą można byłoby uznać za merytoryczną. Ja staram się jedynie pomóc osobom, które chcą się dowiedzieć czegoś na temat samej pracy, jak i ogólnych warunków zatrudnienia w firmie Dekra Polska. Może chociaż podpowiesz, czy planują jeszcze w najbliższym czasie przyjęcie nowych pracowników?

Majtek
@Kaja

Ludzie, czy wy do reszty zdurnieliście? Ja rozumiem że w Pcimiu Dolnym 2.5k to może jakieś pieniądze ale w Wawie? Tam stawka minimalna to 4k brutto a i za tyle to w Biedronce da się wystartować a warunki lepsze. Chore.. Rzeczoznawca zarabia mniej niż Ukrainiec na budowie osiedla.

Sprawiedliwy

Niezmiernie interesujące są opinie niektórych użytkowników tego forum wylewających swoje żale. Skoro uważają się za profesjonalistów w swoich dziedzinach to poco przez lata trwali w pracy ktora nie dawała im satysfakcji. Czyż nie latwiej byłoby znaleźć sobie inne zajęcie zamiast użalać się nad kiepską pracą?

Tak52Nie

niesprawiedliwy
@Sprawiedliwy

Skoro się zwolnili to nie znaczy że właśnie dlatego że praca w DEKRA nie dawała im ani satysfakcji ani pieniędzy? Nie trybisz?

@Sprawiedliwy

Każdy z użytkowników może mieć naprawdę różne doświadczenia, związane z pracą w firmie Dekra Polska. Dlatego też wychodzimy z założenia, że należy szanować tu zdanie wszystkich osób. Ale widzę, iż Ty cenisz sobie tego pracodawcę. Jak zatem oceniłbyś poziom zarobków, które można tam uzyskać na poszczególnym stanowisku?

Krakus

Nie jestem pracownikiem DEKRA, ale mogę wyrazić taką opinię o "szpecjalistach" z DEKRA na podstawie moich zakupów, to może wyrobić pojęcie kto tam pracuje - bojuż 2 razy dałem się na "certyfikaty" (sic!) DEKRA - potwierdzających (sic!) ich jakość na takich na produktach: 1. minikompresorek do opon - o mało mi nie spalił instalacji elektrycznej, niby do 18 barów, a przy 4-ch się zatrzymywał i kabel zasilający parzył w dłonie, ponadto miał działkę elementarną manometru 0,5 bara, podczas gdy dokładność winna wynosić 0,1 bara. 2. Smatrfon MyPhone Glam - miał mieć GPS satelitarny, a miał A-GPS - tj. wg WiFi - niezdatne do nawigacji. Szczególnie kompromitujące tę firmę jest to że ma... dział rzeczoznawstwa samochodowego, a w/w produkty dotyczą też samochodów. Teraz - jak widzę cokolwiek z logo DEKRA - obchodzę to szerokim łukiem. Na wysłane e-maile z zarzutami nie raczyli odpowiedzieć.

odkrywamy karty
@Krakus

I to jest cała kwintesencja: DEKRA nie posiada specjalistów, bo to by ich zbyt dużo kosztowało. Zatrudnia ludzi "dość przeciętnych", za bardzo niskie pensje. Fachowcy się cenią i nie mają problemu ze znalezieniem zajęcia. To czego można oczekiwać? Filozofia firmy jest raczej inna: nie chodzi o sprzedaż wysokiej jakości usług - chodzi o sprzedaż znaku firmowego za bardzo wygórowane pieniądze. Do tego potrzebują choćby "statystów" a nie wirtuozów rzemiosła.... I jak na razie to jakoś im się ta polityk udaje .

Natalia

@Ex Frajer A zatem faktycznie sporo pracowników zrezygnowało z pracy dla firmy Dekra Polska. Ale - jak sam nadmieniasz - Twoja opinia dotyczy tylko jednego jej działu. W innych sytuacja może wyglądać przecież zupełnie inaczej. Może masz w związku z tym kogoś znajomego, kto opisał nam, jak przedstawia się sytuacja w innych działach?

Natalia

@Ex... W porządku - rozumiem i szanuję Twoją decyzję, a także zdanie. Ważne jest jednak, żeby wypowiadać się tu na bieżąco, bowiem na forum notorycznie pojawiają się nowi użytkownicy zainteresowani bliższym "poznaniem " specyfiki pracy w Dekra Polska - stąd moja dociekliwość. A na podstawie jakiej umowy byłeś tam zatrudniony?

@Natalia

W ramach tzw. biura "partnerskiego" (sic! - właściwa nazwa to biuro pańszczyźniane - opisywałem to zresztą). To ostatni mój post - nie mam zamiaru wałkować tej sprawy, a ta firma też nie jest tego warta - ostrzegam przed nią od kilku lat!

@Natalia

Moje opinie dotyczą działu rzeczoznawczego DEKRY, jak jest w innych działach - nie wiem. Mogę tylko powiedzieć, że w ciągu 3-ch lat w naszym biurze zrezygnowało z usług na rzecz DEKRA 4-ch rzeczoznawców, kolejnych 2-ch nie podjęło czynności mimo pozytywnego zweryfikowania przez Dekrę, a 2 biura "partnerskie" (sic!) z terenu podziękowały za współpracę z Dekra. To chyba mówi samo za siebie - zajęcie dla początkujących (ale tych nie ma kto szkolić, bo doświadczeni odchodzą) albo desperatów.

Natalia

@Ex (usunięte przez administratora) Nie jest tak, jak twierdzisz. Gowork.pl to polska firma, ale nie o niej jest ten wątek, więc nie jest to odpowiedni temat do rozmów. Proszę, abyś zmienił swój ton wypowiedzi i zaczął w sposób kulturalny dyskutować. Skoro wiesz coś konkretnego na temat pracodawcy, jakim jest firma Dekra Polska, to uważam, że powinieneś podzielić się swoją wiedzą z innymi użytkownikami forum. Zrobisz to?

@Natalia

Wszystko co miałem do przekazania - przekazałem w wielu postach.

Natalia

@Nati Nie spamuję ani nie próbuję niczego koloryzować - jak stwierdziłaś. Jestem tu po to, żeby pomagać tym, którzy są zainteresowani firmą Dekra Polska w uzyskaniu informacji na jej temat. Jeśli zatem dysponujesz jakąś konkretną wiedzą na temat tego pracodawcy, to proszę, zdradź ją nam w szczegółach. Długo tam pracujesz?

@Natalia

Najlepiej byłoby gdybyś się w ogóle nie odzywała! Czyżby Gowork to też niemiecka firma - jak Dekra?

@Natalia

"Pożegnałem" się z nimi ponad 5 lat temu - podobnie jak w późniejszym okresie 4-ch moich kolegów rzeczoznawców + 2-ch którzy po zaakceptowaniu ich - nie podjęli czynności. Zapytasz dlaczego: ponieważ nie jesteśmy chłopcami na posyłki ani tanią siłą roboczą, ergo - nie prostytuujemy się. A jeśli chodzi o szczegóły - prześledź moje wcześniejsze posty. I posty innych również...

Natalia

@Szydełko A zatem sytuacja ma się nieco inaczej, jak opisywał to @Były pracownik. W takim razie dziękuję, że nam to wyjaśniłeś. Wiesz może coś o ewentualnej rekrutacji w Dekra Polska? Myślę, że trochę osób byłoby zainteresowanych podjęciem tam pracy, więc fajnie, gdybyś udzielił nam odpowiedzi.

Nati

Tak1Nie

Od czasu zatrudnienia nowego Dyrektora Pana J. bez prawnie Dekra obcięła ustawowe stawki za dojazdy do Klientów, oraz stawki za oględziny mimo wcześniejszej umowy - nie polecam.

Szydełko
@Były pracownik

@Były pracownik dlaczego twierdzisz, że stawki za dojazdy zostały obcięte? Stawka za kilometr została zmniejszona? Skoro twierdzisz, że zapisy w umowie odbiegają od rzeczywistości to trzeba było domagać się rozliczenia zgodnie warunkami określonymi w umowie.

Tak6Nie

@Szydełko

Rzecz w tym, że w umowach nie ma ani słowa ile DEKRA ma płacić za zlecenia, więc płaci ile ma ochotę. Dziwię się niezmiernie, że tzw "biura partnerskie" (właściwa nazwa to: "biura pańszczyźniane"...) podpisują takie umowy. Tutaj apel do tych biur: nie dawajcie się dłużej tak traktować i pozwalać im na zdzierstwo! Przed laty ich prowizja od zlecenia było 20%, potem powoli rosło: 25%, 30%, 35%, a teraz jest 40-50%, w dodatku nie płacą za dojazdy mimo, że ściągają od klientów. DEKRA bez Was nic nie znaczy, te kilka tzw. "Oddziałów DEKRA" to jednoosobowe firmy w teczkach, niezdolne podołać wywiązaniu się z z umów z leasingami. A to przecież nie Wasz problem,. Zbierzcie się więc wreszcie i gremialnie wypowiedzcie umowy z DEKRA a ponieważ to nie Wy macie umowy z leasingami tylko oni - niech się obudzą z ręką w nocniku...

Natalia

@Były pracownik Dobrze, że postanowiłeś podzielić się z nami tym, jakie zamiany zaszły w Dekra Polska po zatrudnieniu nowego Dyrektora. Jak długo już tam pracujesz? Jeżeli firma nie przestrzega zasad spisanych w umowie, to powinieneś jak najszybciej zgłosić to jakiś wyżej postawionym ludziom. Myślałeś już o tym?

Natalia

@Arek Jeśli chciałbyś zatrudnić się w Dekra, to dobrze się składa, bowiem prowadzą obecnie rekrutację. W jakim charakterze praca by Ci odpowiadała? Widziałam, że szukają między inymi operatora wózka widłowego, pracownika magazynowego, czy specjalistę ds. administracji i zakupów http://www.dekrapraca.pl/oferty/ Zdecydujesz się na aplikowanie? @OLO Pamiętaj, iż na forum nie wolno posługiwać się danymi personalnymi swoich współpracowników.

OLO

Co do dyrektora Jacka to prawda o jego cudownych dojazdach do zleceń. Pierwsze 80km samochód jedzie na wodę a powyżej łaskawcy z przymusu dołożą ci 30zł. Niestety klient płaci za dojazdy 100% wg kilometrówki a rzeczoznawca jest oszukiwany. To jest ta dobra zmiana................

Gość

Miałem przyjemność gościć pracownika DEKRA, który dokonywał u mnie wyceny. Przedstawił się jako "rzeczoznawca " z DEKRA. Pan ten był zupełnie niekompetentny w tym co robił. Nie posiadał rowniez standardowych narzędzi pracy. Jako aparat służył mu lecowy telefon komórkowy. ..w rozmowie oznajmił ze pracuje w wydziale rzeczoznawców dekra.zapytałem o uprawnienia -oczywiście nie mial.... Wiec pytam co to za pseudorzeczoznawcow zatrudnia DEKRA, która na swojej stronie obrazuje zupełnie co innego?? Pewnie trafiłem na pracownika, którego zatrudnial niejaki Pan Jacek o którym Państwo piszecie..... może to jeden z kolesiow lub znajomych .. Innego wytłumaczenia nie ma.. Pew nie ten wpis tez zostanie usuniety. ..

@Gość

Sprecyzuj gdzie to było (miejscowość). Dekra używa swoich pracowników, jak również korzysta z tzw. "biur partnerskich" gdzie pracują certyfikowani rzeczoznawcy. Jeśli chodzi o tych pierwszych - z ich kwalifikacjami bywa różnie...

Arek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy innych dodatkach?

@Arek

Chłopie! Przecież masz wszystko opisane w opiniach - czytaj ze zrozumieniem...

jawa

"Dobra zmiana " nie ominęła i Dekory w Warszawie, za przyczyną Jacka W. Zatrudnianie swoich znajomych, mimo braku doświadczenia i zasadności rekrutacji, z utworzeniem nowego stanowiska kierowniczego wstrząsnęło pracownikami. Kolesiostwo i kumoterswo przy podziale zleceń kwitnie, To co się działo poprzednio to tylko namiastka... Źle się dzieje niestety, ale firma porządna....

Tak20Nie

@jawa

Czy nie pomyliłeś się aby z nazwiskiem - czy nie chodzi jednak o Jacka M. ???

tata123
@jawa

Tutaj akurat nie popieram , jestem jednym z tych których dekra oszukała , dyrektor Szyjący co innego deklaruje w rozmowach potem się zapiera ,nie poważni ludzie , ale co Jacka M to chyba najlepsze co mogło im się przytrafić , znam go zawodowo od kilkunastu lat jeszcze z gdańska, może super technikiem nie jest ale lepszych tam nie ma .

NN
@tata123

Co Ty opowiadasz? Jacek M. to jest takim technikiem jak Doda zakonnicą. Zresztą on się tu nie zajmuje kwestiami technicznymi tylko organizacją, której niestety nie ogarnia. Nazatrudniał sobie rodziny i znajomych i udaje że coś robi. Fakt że jakichś mistrzów rzeczoznawstwa to w biurze nie spotkasz, ale w terenie są ludzie z głową, tylko nie chcą się głęboko angażować bo w tej Firmie raczej nie warto.

Kasza Pęczak
@NN

Proszę nie porównywać i nie obrażać Dody! :)

Szydełko
@Kasza Pęczak

Jacek m szpecjalista od kilometrówek

Tak11Nie

@Szydełko

Raczej od oszukiwania rzeczoznawców na kilometrówkach: od klientów biorą wg stawki MF (0,84 zł/km), a rzeczoznawcom płacą "ryczałt" 52,85 zł - i to dopiero powyżej 80 km dojazdu!

Natalia

@Kasza Pęczak @Szydełko Do czego konkretnie odnoszą się Wasze komentarze? Zdaje się, że raczej mają niewiele wspólnego z głównym tematem tego wątku, czyli z wyrażaniem opinii o firmie Dekra. Jeśli jednak posiadacie jakieś aktualne informacje na temat tego pracodawcy to bardzo proszę, żebyście się nimi podzielili.

Tak9Nie

Natalia

@Jasiek Masz bardzo dużo racji. Pracujesz albo pracowałeś w Dekra Polska? Jeśli tak, to proponuję, żebyś nieco rozwinął swoją poprzednią myśl. Podziel się z innymi użytkownikami forum swoją opinią na temat tego pracodawcy. Warto tam aplikować?

Tak10Nie

Szymon

Firma jawnie oszukuje swoich klientów! Zleca wycenę osobom bez przeszkolenia, bierac za to pieniądze z góry. Wykonana wycena jest na tyle źle zrobiona, że można sądzić, że została wykonana przez osobę niewidomą, byleby była... Wartość samochodów jest mocno zanizana. A taka wycena jedynie co to można się podetrzec... jaką kolwiek forma reklamacji u nich nie istnieje, ponieważ każda zlewają...

NN
@Szymon

Chciałbym zobaczyć przypadek tej Twojej wyceny. Jakoś nie chce mi się wierzyć że ktoś z Dekry zniżył rażąco wycenę pojazdu. Z tego co zauważyłem to po prostu te wyceny są realne i nie obejmują chciejstwa sprzedającego. Z tego co można zauważyć to jak samochód idzie do leasingu to ludzie chcieliby żeby LEASING zapłacił worek złota za coś co jest niewarte funta kłaków.

polonista
@Szymon

Człowieku!!! Czy ty masz niedorozwój umysłowy??? Tu są opinie agencji DEKRA PRACA ZA GRANICĄ , a nie jakiejś d e kory od wypadków samochodowych.... Jak się nauczyłeś pisać , to naucz się jeszcze czytać.... Swoją drogą , admini też nie błysnęli ogarnięciem tematu , a internet do weryfikacji nie gryzie....

@polonista

"Polonisto" - polonistykę skończyłeś chyba u O. Tadeusza w Toruniu - naucz się czytać ze zrozumieniem, a najlepiej wejdź na stronę dekra.pl - tam jest o rzeczoznawstwie samochodowym.

polonista
@Krakus

wpisałem dekra ag i to jest strona dekry AG . po niemiecku powtórzyć???

@polonista

A tu są opinie nie o Dekra AG, lecz o Dekra Polska - jednak potwierdza się, że czytania ze zrozumieniem uczyłeś się u O. Tadeusza...

Jasiek

Idealnych firm nie ma. Zawsze można coś napisać negatywnego jak się chce!!

Natalia

@Krakus, możesz powiedzieć coś więcej na ten temat. Jak wygląda obecna sytuacja w tym miejscu? Czy próbowałeś - Ty lub inna osoba z podobnymi odczuciami - podejmować rozmowy z szefem na temat kwestii wynagrodzenia? Czy takie rozmowy przyniosły oczekiwane rezultaty?

Natalia

@Krakus, mógłbyś wypowiedzieć się na temat pracy w firmie Dekra Polska? Bo jak rozumiem, jesteś jej pracownikiem? Jaka atmosfera panuje w tym miejscu? Podzielisz się z nami informacjami na ten temat?

@Natalia

Wszystko co napisali inni (Szymon, Ex (usunięte przez administratora) NN itd) jest prawdą. Zajęcie dla tych co zechcą być tanią siła roboczą albo chłopcami na posyłki. System wynagradzania jak w agencji towarzyskiej - "szef" bierze połowę...

Natalia

Czy któryś z użytkowników forum mógłby powiedzieć coś na temat warunków pracy w Dekra Polska? @polonista, czy jesteś obecnie pracownikiem Dekra Polska? Mógłbyś wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy, podnoszące ich kwalifikacje?

Zostaw opinię o Dekra Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować: