Dekra Polska Sp. z o.o.

Opinie o Dekra Polska Sp. z o.o.

Natalia

@Ex Frajer warto zauważyć, iż większość komentarzy została napisana co najmniej rok temu, w ciągu którego kilka kwestii mogło ulec zmianie. Być może na forum obecni są pracownicy Dekra Polska których opinia oraz wszelkie konkretne i merytoryczne uwagi będą cenną wskazówką dla innych użytkowników, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani podjęciem pracy w tej firmie.

@Natalia 02.10.2017 23:29

Jest jeszcze gorzej niż rok temu- wierz mi - mam kolegów w tzw "biurach partnerskich" (właściwa nazwa to "biura pańszczyźniane"...). Np. pobierają od klientów pieniądze za dojazd (samochodem własnym) do miejsca oględzin, a nie wypłacają ich rzeczoznawcom, albo zagarniają część. Ich prowizja od przekazanego zlecenia kiedyś była 20%, potem 25%, 35%, a w rzeczywistości sięga czasami nawet 50 i więcej %.

jawa

"Dobra zmiana " nie ominęła i Dekory w Warszawie, za przyczyną Jacka W. Zatrudnianie swoich znajomych, mimo braku doświadczenia i zasadności rekrutacji, z utworzeniem nowego stanowiska kierowniczego wstrząsnęło pracownikami. Kolesiostwo i kumoterswo przy podziale zleceń kwitnie, To co się działo poprzednio to tylko namiastka... Źle się dzieje niestety, ale firma porządna....

@jawa 28.09.2017 22:01

Czy nie pomyliłeś się aby z nazwiskiem - czy nie chodzi jednak o Jacka M. ???

Natalia

Pojawiło się kilka nowych ofert pracy w Warszawie, m. in. na stanowisku asystentki biura Zarządu. Może ktoś z Was ma doświadczenia związane z Dekra Polska Sp. z o.o.? Informacje na temat pracodawcy są bardzo pomocne dla osób szukających pracy i rozważających zatrudnienie w tej firmie.

@Natalia 23.07.2017 22:55

Poczytaj wcześniejsze komentarze - wszystko będziesz wiedziała o "doświadczeniach" z tą firmą...

Orderf

To co piszecie na temat DEKRA to prawda, za niewielkie pieniądze oczekują niemożliwego, sa niesłowni odnosnie umów ustnych (trzeba wszystko na piśmie). Mobing szerzy się na kazdym kroku, szerzenie niezgody między pracownikami na każdym kroku, jednym z najgorszych w mieszaniu jest Włodek B. Omijajcie raczej szerokim łukiem

Wujek Dobra Rada

Trzymaj się z daleka! Chyba, że lubisz zap... 16 godz/dobę (przed poł. oględziny, popołudniu i do nocy protokoły, kalkulacje, zdjęcia itp) za płacę zbliżoną do minimalnej i pod okiem wybitnych "szpecjalistów" (takich jak: Wojciech W., Tomasz Ch. i inni)

raptus
@Wujek Dobra Rada 02.01.2017 17:05

Dziękuje za rzetelny opis warunków pracy w tej firmie. Jeżeli samemu nie sparzyło się to trzeba ustrzec innych przed popełnieniem błędu. Jeszcze raz dziękuję.

Kandydat na stanowisko

Wyda ktoś opinie odnośnie Pionu Likwidacji szkód w Warszawie ? Zarobki, atmosfera ?

adam

aktualnie rekrutują na kilka stanowisk @23we4. Poszukują kierowcy z kategorią C, techników serwisu turbin wiatrowych do kilku miast i koordynator placu depozytowego pojazdów. Oferują stabilne zatrudnienie i szkolenia.

Chciał nie chciał pracowałem w tej firmie... Jeśli chcesz normalnej pracy to obejdź tę firmę bokiem. Jako szeregowy pracownik jesteś smieciem, liczy się dopiero od zastepcow dyrektorow ktorzy maja lepiej niz sam dyrektor. nic nie robią a zerują na twoim wynagrodzeniu. jesli jestes singlem i za wiele ci nie potrzeba to idz, jak masz rodzine to szukaj czegos normalnego chcialoby sie powiedziec. Dyrektor, prezes uwagi pracownikow maja za nic, wiec jak chcesz walic glowa w mur, mozesz robic to w domu pozdrawiam,

ex pracownik

Miałem wątpliwą przyjemność pracować w Dekra Polska jakiś czas temu i zdecydowanie nie polecam. Chory klimat, wyzysk, roszczeniowa postawa przełożonych nieprawdopodobna rotacja wśród pracowników szeregowych. Zarobki? Nie starczy nawet na nędzne życie w Warszawie.

polsza_pełną_gębą

Jeżeli należysz do grupy nieudaczników bądź znanych rogaczy z rodziny Jeleniowatych to ta praca jest wymarzonym miejscem dla Ciebie za 12-14 godz. pracy otrzymasz 2 000 - 2 500zł netto, a tak poważnie to szkoda życia na takie firmy :)

Jesteś chyba trollem...

reklama

Posłuchaj lepiej rad Kasi i Hani - zrób sobie kurs kosmetyczny albo stomatologiczny i rozkręcaj swój biznes :). Źródło do kursu znajdziesz w postach, tylko dlaczego nie działa w nich opcja "odpowiedz"? :)

Ex frajer

Poczytaj posty - tam jest WSZYSTKO opisane...

ale o co chodzi?

A czego nie rozumiesz w wyżej napisanych postach? Tak wiec pytasz, czy trollujesz, bo ci kazano wybadać dlaczego frajerzy nie wcale walą do tej firmy drzwiami i oknami?

kalu34

Witam serdeczne zamiast siedziec na tym forum i wypisywać bzdury albo narzekacie co chcecie zarabiasz po 4 tys miesiaczne i nic nie robiąć to lepiej wyjedziecie z kraju bo zadna firma wam nie gwarantuje takich zarobkow albo jak jestescie kierownikami albo prezesami to tak wtedy mozecie tyle zarabiasz a zwykłych pracownik nie zarobi 2 tys ;p jak chcecie siedzieć i pisać jakies pierdoly to proszę bardzo niech mamuska was nakarmi

cacy jest
@kalu34 30.07.2015 13:18

@kalu34, straszny "bełkot" wypisujesz. Napisz coś na trzeźwo, bo nie sposób ciebie zrozumieć. A jeśli podoba ci się żeby zarobić 2 tysiące na rękę za 400 godzin pracy, to gratuluję ci ambicji. Najlepiej to pracuj w wolontariacie, bo jak sądzę - pieniądze nie są ci wcale potrzebne. Do szczęścia wystarczy ci że ktoś cie po główce pogłaszcze, po pleckach poklepie i pochwali, że tak wspaniałego pracownika to każdy by chciał mieć. A po kolacji twoji pracodawcy mają z ciebie niezły ubaw i zachętę do dalszego psucia rynku pracy, bo frajerów tobie podobnych nie brakuje.

Ex frajer

Nie myl firm: DEKRA GmbH z DEKRA Polska! To całkiem różne mentalności a także kwalifikacje merytoryczne. Ostatnio rozśmieszyli (konkretnie: dyrektor techniczny) całą rzeczoznawczą Polskę, ponieważ nakazali przy wycenach wartości samochodów sprowadzanych odliczać... akcyzę. Ale trudno się dziwić skoro w/w dyrektor nie ma certyfikatu rzeczoznawczego. A już sama treść ogłoszenia (podać oczekiwania finansowe) wyjaśnia wszystko: nabór na zasadzie selekcji negatywnej...

@Ex frajer 01.07.2015 08:47

Nie wierzysz - zatrudnij się - to się przekonasz. Ja mam to już za sobą :)

Ex frajer

Zap...łem kilka razy przez m-c w ramach tzw "biura partnerskiego", zarobiłem 2000 zł, ale na dojazdy do obiektów opinii wydałem ponad 1000 zł. W dodatku zaczęli oszukiwać: klient płaci im za dojazd wg "kilometrówki" np 150 czy 200 zł, a oni przekazują do biura 100 zł. Jeśli chcesz być rzeczoznawczą prostytutką - proszę bardzo...

kersi

orientowałem się kiedyś w tym czym Dekra się zajmuje i wydawało mi się , że jest to typowa firma rzeczoznawców. Jak się teraz okazuje działają również prężnie w mojej branzy budowlanej jako generalny wykonawca od projektowania inwestycji poprzez wykonawstwo aż do oddania do eksploatacji. Ładnie się rozwinęli

?
@audycja zawiera lokowanie produktu 11.02.2015 20:05
Tak stronniczego komentarza aż nie przystoi publikować. W telewizji takie kiksy są przynajmniej oznaczane tekstem "lokowan...

Opinie userów/a: hun = fikus = DEKROwiec = kersi są jakby z pod jednego pióra pisane :)

Gość
@kersi 30.01.2015 19:18

Cóż za bzdury, branży budowlanej praktycznie już tam nie ma. Od czasów " wielkich zmian", czyli połączenia spółek Dekra w jedną, pod wspólną nazwą Dekra Polska- firma chyli się ku upadkowi. Totalny brak pomysłow, zwłaszcza na branżę budowlaną. Jakieś wydumane wymagania polegające na zmuszaniu pracowników do załatwiania kontraktów i szukania klientów- oczywiście oferta ma być zlozona z taką propozycją ceny, ze nikt normalnie myślący nie zdecyduje się na wzięcie usługi. Zwalniają pracowników, a ci co się jeszcze uchowali mają najpierw zdobyć kontrakt, a potem go najlepiej obslużyć sami. Klimat typowo korporacyjny. Praca na dłuższą metę to gwarantowana depresja i brak motywacji do czegokolwiek.

DEKROwiec

Zachęcam byłych, aktualnych i potencjalnie przyszłych pracowników DEKRA do zgłaszania swoich opinii, szczególnie tych krytycznych bezpośrednio do kierownictwa firmy. Reagują na to, sprawdziłem. Według mnie się zmienia, mogłoby szybciej, ja jestem optymista.

pomogę Ci po raz drugi - ostatni...

Więc napisz że chcesz zarabiać ponad 3000 zł brutto a sam się przekonasz, że przekroczyłeś ich magiczna barierę i nawet nie odezwą się do ciebie. Praca w Dekra to praca dla tych co nie mają ustalonego poziomu oczekiwań finansowych. Najlepsi są tacy co wystarczy im dwa tysiące na miesiąc i a pozostałą częścia honorarium jest prawo do pochwalenia się na facebooku że pracujesz w Dekra. Ochłoń chłopcze czy tam dziewczę. Jak piszesz że "tu" warto aplikować, to znaczy że "tu" pracujesz, więc oszczędź sobie i nie wprowadzaj niepotrzebnej propagandy... Tym sposobem możesz kogoś wprowadzić w błąd i ktoś naprawde wartościowy nie rozpatrezy uczciwszej oferty. Zauważ, kto sprytniejszy tego po dwóch latach w Dekra już nie ma... Za wysokie kwalifikacje trzeba godziwie wynagradzać, a udawanie że się płaci nie zadziała gdy ktos też potrafi wycenić swoje umiejętności. Na sam koniec: ten portal ma służyć opiniom o pracodawcach a nie opiniom pracodawców.

pomogę Ci - pozytyw

Jak naprawdę ci zależy to łatwo zwiększysz swoje szanse jak napiszesz w CV że wystarczy 2000 zł brutto na miesiąc i jesteś do dyspozycji 24 godziny na dobę. Nabór słoików trwa, wiec spiesz się, bo ktoś tańszy skubnie ci posadę !

Oferty Pracy

Ekspert ds. ocen powypadkowych pojazdów 2014-04-24 DEKRAjest największą organizacją niezależnych ekspertów samochodowych w Europie. W związku z dynamicznym rozwojem oraz nowymi projektami poszukujemy pilnie: Ekspertów ds. ocen powypadkowych pojazdów (miejsce pracy - Kraków) Wymagania: znajomość technologii napraw blacharsko-lakierniczych oraz systemów kalkulacji szkód (Audatex, Eurotax), preferowani kandydaci z doświadczeniem w serwisie naprawczym. Oferujemy: atrakcyj

Veni Vidi Vici
@Oferty Pracy 28.04.2014 11:35

Jeśli jesteś desperatem lub początkującym - coś dla Ciebie. Na etacie będą Tobą orać jak wołem (w dzień oględziny, w nocy opracowywanie ich i wysyłanie przez platformę internetową, która dział jak chce...) za płacę zbliżoną do minimalnej. Oczywiście posiadane już certyfikaty musisz oddać do ich depozytu (zakaz konkurencji). A może chcesz zarabiać jeszcze mniej? Załóż tzw. "biuro partnerskie" (właściwa nazwa to "biuro pańszczyźniane") - będzisze robił za półdarmo, np. za likwidację wstępną szkody dadzą Ci 100-110 zł (sami biorą 160-170 zł), z tego jeszcze potrącą ok. 40 zł za używanie ich systemu, + 500 zł miesięcznie za używanie ich logo. Inne przykłady honorariów: leasing X bierze od klienta 350 zł, wpłaca do DEKRY 300 zł, do Ciebie dotrze 165 zł + 0 za dojazd np. 80 km, klient płaci do DEKRY ponad 700 zł - a dla Ciebie... 415 Czyli prowizja DEKRA - na poziomie 40%. A jak się upomnisz o swoje - są na maksa obrażeni. Przykłady takie można by mnożyć - nic dziwnego, że poszukują - jeleni...

nie tędy droga
@Veni Vidi Vici 28.04.2014 11:35

A skąd niby ma się wziąć więcej, skoro na kilku produktywnych pracowników przypada tabun ludzi kontrolujących jego pracę? Wszystkich którzy "wiedzą" lepiej, mogą więcej i od których nie otrzymasz wsparcia a raczej ciągłe pretensje - trzeba ich wszystkich "wyżywić", więc na samym dole zostaje z tych stawek tylko okrawek. Do rozważających podjęcie współpracy: jeśli wykarmisz dzieci logo Dekry - to robota w sam raz dla ciebie. Jak chcesz zarabiać - nawet sobie głowy nie zawracaj.

kto wie?

Ogłoszają się na stanowisko DIAGNOSTA – specjalista ds SZKOLEŃ. Praca polega na wspieraniu stacji kontroli pojazdów Partner DEKRA w bieżącej działalności związanej z badaniami technicznymi pojazdów. Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy na stacji kontroli pojazdów lub w obszarze badań technicznych pojazdów , ale dalej: Wymagania: wykształcenie wyższe, czynne prawo jazdy kat. B Czy ktoś może mi odpowiedzieć, czy nie mając uprawnień diagnostycznych można pracować na stanowisku diagnosty i mieć doświadczenie w pracy na stacji kontroli pojazdów ?

info

Pod szyldem Dekry pracuje wiele spółek. Dekra Polska to akurat do niedawna była odnoga dla branży motoryzacyjnej. Dekra Polska łączy się teraz z Dekra Certyfication i do końca nie wiadomo jaka będzie ostateczna formuła.

xyz

@Maniek, nie myliłeś się. Jako praca przejściowa - ok, ale wiązać przyszłości to raczej nie ma co. Taka pensja dla "słoika".

Tolek

Mnie to raczej wygląda na cięcie kosztów - zauważcie: "atrakcyjny system wynagradzania" ale również "w oparciu o umowę-zlecenie lub fakturę VAT", czyli nie gwarantują stałego zajęcia ale raczej dorywcze. Każdy widzi jak chce, ale dla mnie to nie rozwój a poszukiwanie oszczędności.

kb_wawa

Wysyp nowych miejsc pracy w dekra. Potrzebują ekspertów, diagnostów, asystentów. Pochwalcie się jeżeli do kogoś zadzwonili i zaprosili na rozmowę. (usunięte przez administratora)

kb_wawa
@kb_wawa 12.02.2014 17:42

(usunięte przez administratora)przecież zwrot "praca w akwizycji" nie jest ani wulgarny, ani obraźliwy.

nick

jak wyglada praca przy segregacji smieci ile zarabia sie na miesiac chcialabym jechac do pracy a jak jest z pokojem mozna byc z przyjacielem jesli razem pojedziemy

Wstyd

O kant (usunięte przez administratora)taką firmę rzeczoznawcza rozbić, która ekspertów z (usunięte przez administratora)zatrudnia. To trzeba mieć porządne studia skończone i ze 20 lat doświadczenia, a nie tuskowy licencjat i GW przed oczami

Maniek

Kolego to co mi zaproponowali to jakis smiech na sali !! 2tys !! nie po to mam mgr inz ,zeby teraz pracowac za 2 tys !! ale jak bedziemy sie na to godzic to beda nas tak traktowali ,chlopaki ktorzy tam pracują to mowią ,ze jezdza ok 5-6 godz a potem w domu kolejne 6 godz wiec 12 godzin dziennie ,jak dla mnie DZIĘKI ALE NIE

gimi

NIE PYTAJ, SPRAWDZ SAM, JA TAM TYLKO PRACOWALEM ^6 LIPA OGOLNIE.. jak nie masz nic na oku to bierz, ale to tylko przejsciowka

to jakiego rzędu można się spodziewać tam zarobków zacznyając pracę?

anonim - 2010-12-27 09:28:35 DEKRA jest OK Dają dobrze zarobić i jest tam młody i fajny zespół Młody zespół nie jest żadną gwarancją, bo to brzmi tak jakby "starzy" byli kiepscy i dołowali firmę. Ale cieszyć może że nastroje w DEKRZE się poprawiają. Tak trzymać!

DEKRA jest OK Dają dobrze zarobić i jest tam młody i fajny zespół

kemowiec

Niestety KEMY już nie ma - został już tylko sam prezes [usunięte przez administratora] ze swoim wrodzonym dobrym samopoczuciem!

KEMowiec

W KEMIE bryndza, a płacą chyba tylko prezesowi!

wooy - 2010-05-05 16:20:05 Jeżeli chodzi o Dekre to w polsce jest to spółka zo.o. wiec niewiele ma wspolnego z polityka firmy matki. Mi się takie rozmowy podobają bo ani ja nie trace czasu i pieniedzy na dojazd, zeby sie dowiedziec co mi najnizsza oferuja i firma ktora przeprowadza takie rozmowy, bo koszty rekrutacji sa bardzo wysokie. Też swojego czasu wysłałem CV, scenariusz był podobny z małym To w takim razie KEMIE lepiej płacą, ciekawe jak długo?

wooy

Jeżeli chodzi o Dekre to w polsce jest to spółka zo.o. wiec niewiele ma wspolnego z polityka firmy matki. Mi się takie rozmowy podobają bo ani ja nie trace czasu i pieniedzy na dojazd, zeby sie dowiedziec co mi najnizsza oferuja i firma ktora przeprowadza takie rozmowy, bo koszty rekrutacji sa bardzo wysokie. Też swojego czasu wysłałem CV, scenariusz był podobny z małym "ale" najpierw zostałem wypytany jakby nigdy w życiu nie widzieli mojego CV( wykształcenie , doświadczenie itp), a na koniec padło pytanie o zarobki "jakie są Pańskie oczekiwania finansowe?" Jako, że zakres obowiązków jest dużo na tym stanowisku, a rozległa wiedza i doświadczenie powinna stanowić znaczący element wykonywania tego zawodu powiedziałem 3300 brutto + premie. Stanowisko doradca techniczny - diagnosta, ale teraz mam inna robote i za nic bym jej nie zamienil

Podobno DEKRA przejmuje KEMĘ? Czy jest szansa dla pracowników KEMY?

mix

Dokładnie potwierdzam scenariusz jaki przedstawiony przez poprzednika. Po paru dniach od wysłania CV dzwoni miła i nieśmiała Pani i najbardziej ją interesuje wysokość odpowiadających mi zarobków. Ciekawe czy w ojczystym kraju Dekra postępuje podobnie?:D

CV W DEKRZE ;)

Z OSTATNICH OFERT WIDAC , że chcą chyba calą kadre zmienić. W każdym większym mieście szukaja rzeczoznawców i diagnostów ;) Starałem się o prace w dekrze , po wysłaniu CV na drugi dzień dzwoni osoba ( mysle że bedzie zproszenie na rozmowę kwalifikacyjną lub cos w tym stylu ) a tu niespodzianka , pierwsze pytanie prosto z mostu - ILE JA CHCĘ ZARABIAĆ. po krótkiej rozmowie na temat wymagań i obowiazków ( sam musiałem zapytać) wyrazilem swoją opinie dość dyplomatycznie na temat wynagrodzenia. I to cała rekrutacja.Myśle , że sposób załatwienia sprawy przez firmę źle o niej świadczy . W końcu nie szukają "pomocnika murarza' . Dałem sobie spokój

Zostaw opinię o Dekra Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekra Polska Sp. z o.o.