ORLEN Laboratorium Sp. z.o.o

Płock

Opinie o ORLEN Laboratorium Sp. z.o.o

Uczeń technikum chemicznego

a sa jakieś możliwości awansu ze stanowiska laboranta ? i co można zrobić by wycisnąć jak najwięcej z tego zawodu?

Bolec

Praca w laboratorium to w dalszym ciągu porażka. Dali 350 zł brutto zmianowego lecz zarobki jakie były takie są. Co to jest 100 zł brutto podwyżki? Śmiech na sali. Zwykły człowiek bez układu pracuje 7 lat i zarabia ledwo 3 tys brutto a przychodzi pociot bez szkoły i na start dostaje dużo wiecej. Gdzie tu logika? Ogólnie nie polecam.

Keyosek

Zatrudniają po znajomościach.

Teddi

Pochwalcie się co z układem zbiorowym. Inne firmy, zgodnie z prawem, po roku czasu od zakupienia/przejęcia innej zorganizowanej części przedsiębiorstwa negocjowały/wprowadzały układ zbiorowy. Znajoma opowiadała, że już co najmniej od 10 lat trwają negocjacje. Może by mi odpowiedział jakiś etatowy związkowiec za co bierze pieniądze?

laborantka

praca w laboratorium jest coraz bardziej stresujaca male wynagrodzenia coraz wiecej pracy ostatnie posuniecia zwierzchnikow przyczyniaja sie do spadku zaufania pracownikow zdejmuje sie kompetentnych fachowcow zastepujac ich MIERNOTAMI trzymajacymi paluszek w D...E

laborant
@laborantka 15.04.2016 09:18

antylaborant
@laborant 17.04.2016 08:16
bardzo dobra firma moze zarobki troche male ale ogolnie jest dobrze a co do malych zmian moze okaza sie dobre...

no cóż nie okazały się dobre

Niestety nadal zarobki są na poziomie najniższej krajowej, roboty ciągle dokładają a place stoja w miejscu. Na orlenie zarabiają 4 razy wiecej. O podwyżkach ani słychu ani widu. Nędza! za 1500 zł netto nie jest w stanie utrzymać rodziny ani domu!

Smutna prawda jest taka, że w laboratorium nie są zatrudniane osoby po studiach z kierunkowym wykształceniem tylko panie z doświadczeniem z pracy w sklepie mięsnym i krawcowe. Skoro może tam pracować każdy to płacą najniższą krajową. LABORATORIUM to brzmi dumnie - dokładność, rzetelność, kompetencje... Ja już tam na szczęście nie pracuję i nie polecam.

Były

Do 2010 roku były jakieś perspektywy, firma inwestowała w ludzi (szkolenia, podwyżki) po tym okresie zaczęły się cięcia,reorganizacje i optymalizacje - zwolnienia. W chwili obecnej spółka jest zarządzana w taki sposób że łzy cisną się same na oczy. Pensja na start to minimalna krajowa (chore) dla ludzi po studiach plus praca w ruchu ciągłym. Brak układu zbiorowego który powstaje od 2005 roku. Dno i 2 metry mułu, a będzie jeszcze gorzej!

Laborantka

Mi jest wstyd odpowiadać jak ktoś pyta gdzie pracuję.

Gebels

nie radzę tam iść.. zarobki na pograniczu najniższej krajowej,. w systemie zmianowym dostaje się 70pln brutto. czyli pracując w święta, niedziele, od 14-22 i od 22-6rano za 70pln, gdzie na orlenie, np na instalacji za tą samą prace dostaje się 900pln brutto. prezes daje b.niekorzystne umowy, tzn zatrudnia za 1500 brutto, po 3 miesiącach przedłuża na np 2 lata i daje 100pln podwyżki tylko. ;/ daję długoterminowe umowy za najniższą cenę. w Laboratorium ostro oszczędzają na wszystkim.. ostatnio dostaliśmy 1 flamaster do podpisywania butelek z próba na 12 osób.. śmieszne! pracują tam mgr.inżynier Technologii Chemicznej i zarabiają 1600pln brutto.zero perspektyw na życie w tym [usunięte przez moderatora] zakładzie.. 1 z 8 laboratoriów na Orlenie zarabia grube miliony na 15 dni a skąpi na podwyżki i system zmianowy.nie polecam tam składać Cv.. no chyba że z desperacji.. :P

Zostaw opinię o ORLEN Laboratorium Sp. z.o.o - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORLEN Laboratorium Sp. z.o.o