PPH Mark-Gaz Mieczysław Markuszewski

Opinie o PPH Mark-Gaz Mieczysław Markuszewski

Aktualność
Serdecznie witamy na forum firmy MARK-GAZ! Bardzo nam miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz naszych klientów! Obserwujemy treści, które zamieszczają Państwo na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, naruszania czyjejś godności lub tajemnicy handlowej. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Komentarze zawierające treści niezgodne z regulaminem lub prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail: biuro@markgaz.pl

Pozdrawiamy serdecznie!
Lena

Żyjemy aktualnie w ciężkich czasach. Firma Mark- Gaz jest firmą, która jest bardzo długo na rynku. Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, co jest bardzo ważne. Umowa o pracę po okresie próbnym co również daje pewność zatrudnienia.

@Lena

Z tymi ciężkimi czasami to święta prawda.. jednak przy tej inflacji to nie tylko terminowość się liczy, ale stawki. Nie wiem na jakim stanowisku pracujesz, ale możesz przybliżyć zarobki w widełkach? Lub zdradzić, czy płaca konkurencyjnie? Dbają o podwyżki? Po okresie próbnym podpisywana jest umowa na czas nieokreslony, czy na rok? Jak tu jest z rotacją w firmie, jak podeślę cv to sa szanse, ze ktoś do mnie zadzwoni? Bo ofert nie widze niestety:/

Ro

Firma fajna rzetelna mili ludzie pracuje się spoko ???? pozdrawiam ekipę Mark gazu

Dominika
@Ro

warunki pracy również są spoko? Na jaką formę umowy można liczyć? W ogóle macie może jakieś oferty pracy teraz? Bo może bratu podeślę

Robert

Jak firma tyle istnieje to samo o sobie świadczy chyba raczej ze to dobra firma i kupe ludzi tam robi , te same twarze już tyle lat, a tamte osoby co się nie nadaly to zwolnione, normalka

@Robert

Tak, tak sami alimenciarze i ukrywający dochody przed komornikiem. Z wpisów wynika, że nikt normalny tu nie pracuje.

***

Atmosfera w pracy super! Dziewczyny bardzo sympatyczne, Szefowa również. Praca przyjemna, wszystkiego można się nauczyć. Nie ma problemu z wyjściem na fajka czy do sklepu. Polecam.

asdf Nowy wpis

Cześć, wpadła mi w oko oferta dla handlowca ds. sprzedaży okien PVC, ponoć nie muszę mieć doświadczenia. Biorąc pod uwagę, że dopiero wchodziłbym w branże to ciekawi mnie w jaki sposób rozliczana jest praca. Napisali, że wynagrodzenie jest adekwatne do osiąganych wyników pracy, czyli jest system premiowy jakiś. Mimo to podstawę też się dostaje czy jest to w większości umowa oparta na prowizji?

markgaz

Panie Sympatyczny, jeden przykład, jednego człowieka, który pracował u nas choćby godzinę bez umowy. Reszty szkoda komentować, bo to chyba opis pańskiej osoby sądząc po języku i składni.

***** PPH Mark-Gaz
@markgaz

Umowa jest ale nie jest podstawą do niczego ;)... chciałbym zaznaczyć że stawka wynosiła 18.30 brutto, przy statusie ucznia/studenta wychodzi stawka netto 18.30, co za 16h pracy daje 292.80 zł, za każdym jednym razem otrzymywałem 200 zł czyli 12.5 za godzinę... I teraz najlepsze, na koniec miesiąca kartka do podpisu gdzie jak byk napisane że zostało mi wypłacone za każdy 16 godzinny dzień 292.80 zł, gdy uznałem że dość tego i postawilem się jednemu z kierowników, chcialem tylko żeby od tego czasu traktować mnie uczciwie i nie patrząc w przeszłość od tego czasu wypłacać wynagrodzenie zgodnie z umową, kierownik uznał że nie potrzebuje problematycznych pracowników ( bo przecież problematycznym jest upominanie się o swoje ) I mnie zwolnił ;) - jeden z lepszych momentów w moim życiu... omijajcie szeeeeerokim łukiem, wyzysk pracownika i płacenie mu marnych groszy, do tego pracodawca oczekuje drukowania kilkunastu paragonów na dzień a pozostałych kilkudziesięciu klientów mielibyśmy obsługiwać bez paragonu czym sami narażamy się na karę od skarbówki... Pozdrawiam serdecznie

@***** PPH Mark-Gaz

Jak to za 16 godzin pracy? Zmiana ma tyle godzin? Nie wiem, czy to w ogóle legalne :0

Pracownik Nowy wpis
@***** PPH Mark-Gaz

Z tymi 16h to ściema bo musiałbyś pracować od 5 do 21np A praca zaczyna się od 7 do 19 max 19.30. Tyle że pracujesz co drugi dzień srednio.

O to taka praca co drugi dzień to fajna sprawa. Ale skoro piszesz, że średnio, czyli zdarza się, że pracuje się dwa dni pod rząd? W weekendy też się tutaj pracuje? Jak to jest? Daj znać :-)

Pani

Witam. Czy na stacji można podjac prace? Poszukuje na już. Z dnia na dzień niestety zostałam bez pracy. ile trwa okres próbny w firmie? Jakie stawki firma ma w weekendy i na nocnych zmianach ?

Nowy wpis

@Pani

Dzień dobry, jeżeli poszukujemy pracownika na konkretne stanowisko to od razu pojawiają się ogłoszenia. Oczywiście może Pani podesłać CV na biuro@markgaz.pl, jeżeli w przyszłości będziemy poszukiwać kandydata, a Pani będzie odpowiednią osobą na dane stanowisko to na pewno się odezwiemy. Kwestie pozostałych pytań wyjaśniamy na rozmowach kwalifikacyjnych. Pozdrawiam.

Oliwia

Bardzo polecam firmę Mark-Gaz. Obsługa przyjemna i na bardzo wysokim poziomie. Właściciele firmy bardzo uprzejmi, pomocni i kontaktowi. Jezeli chodzi o gaz butla starcza na bardzo długo. Kontakt z firmą bezproblemowy i sprawny. Serdecznie polecam

Firma PPH Mark-Gaz Mieczysław Markuszewski szukała nowego pracownika na stanowisko Dam pracę.. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Czy Sprzedawca jest możliwy w firmie PPH Mark-Gaz Mieczysław Markuszewski? Ktoś z pracujących się wypowie?

Lena

@Lena

Aktualność

Pozdrawiamy serdecznie!

Nikola

Zdradzisz coś więcej? Tzn. nie bardzo rozumiem, chyba podpisywałeś umowę ze stawką, na jaką się umawialiście, to skąd to rozczarowanie? Czy chodzi o coś innego?

Izka

Może wiecie czemu nie ma ofert pracy dla sprzedawców ostatnio? Chciałabym się zatrudnić, a jakoś nie ma nigdzie informacji jak i gdzie można składać aplikacje. Wiecie coś na ten temat? Preferują studentów czy niekoniecznie? Bo ja chciałabym coś na pełny etat, na umowę o pracę najlepiej. Jest taka możliwość?

Iska o.

(usunięte przez administratora) że poczuł się jak (usunięte przez administratora) i nic nie warty człowiek podczas rozmowy o prace. A to tylko dlatego że Pani zobaczyła że jestem trochę niepełnosprawną osobą. Chyba mam prawo do wypowiedzi swojego zdania . Nie moja wina że tak traktujecie ludzi podczas rozmów.

Iska o

Byłam dziś na rozmowie o pracę w siedzibie firmy na Radziwiu. Gaz może i dobry ale prowadzenie rozmów o pracę z kandydatami do pracy daje wiele do życzenia. Szefowa obiektu nie daje dojść do słowa. Rozmawia podniesionym głosem . 0 empatii dla osób z niepełnosprawnością. Od razu uważa że sie nie nadają(usunięte przez administratora) Radzę się mocno zastanowić zanim odpowie się na taką ofertę. A dla Pani polecam więcej empatii. A jak szefowa nie potrafi rozmawiać z ludźmi to radze zmienić prace. Jak tak Pani ze mną rozmawiała to nic dziwnego że nie może Pani znaleźć pracownika.. I wyobrażam sobie jak Pani podchodzi do klienta. Co do Pracy nie polecam

Jerzy
@Iska o

Na jakie stanowisko aplikowałeś? Masz stopień niepełnosprawności i dlatego cię nie przyjęli? A co do rozmowy to dowiedziałaś się chociaż jakie warunki proponują? Czy tylko przepytywali ciebie jako kandydata?

Ro

Dominika
@Ro

Libero

Przez okres 2 lat gaz był dobrej jakości lecz muszę przyznać, że po ostatnich skokach cenowych gazu jakość produktu jest zła aby nie użyć bardziej brutalnego określenia.O reklamacji to trzeba zapomnieć, bo panie na infolinii są zdziwione, że ktoś może reklamować jakość gazu. Pewnie uważają wszyscy, że podarowana butelka płynu do mycia naczyń rozwiązuje problem. Symboliczne umycie rąk. Brak zrozumienia problemu. Nie polecam nawet jeśli będą rozdawać dwukrotnie większe płyny do naczyń, bo i tak na ich gazie nic nie ugotujesz a co się z tym wiąże mniej naczyń do zmywania. :

Zofia

Napisałeś że tylko kasa się liczy, no ok, a czy chociaż na czas pracownikom płacą? Skoro ma takie podejście do pieniędzy to powinno być uczciwie?

Rafal

Ja już od 2lat zamawiam Mark gaz i nie narzekam na produkt gazu

joooo

Nie udzielam informacji telefonicznie, tak napisał w ogłoszeniu o pracę. Myślisz że ktoś będzie jechał żeby dowiedzieć się ze zatrudniasz na czarno (ogłoszenie w Łodzi). Patologia. Szukaj dalej .....bar....anie.

@joooo

Po pierwsze nie jesteśmy na ty, to tak na wstępie. Po drugie w ogłoszeniu jest wyraźna prośba o przesyłanie cv, a nie o jeżdżeniu na stację. To my decydujemy z którymi kandydatami się skontaktujemy, aby nie zatrudniać ludzi nie umiejących czytać ze zrozumieniem na przykład. Po trzecie proszę wskazać choćby jedną osobę, która choćby jedną godzinę na czarno w naszej firmie. I kto tu jest bar…anem..?

Tycek

Jeżeli jakość gazu = jakości obsługi to jest to (usunięte przez administratora) Nie kupiłem gazu, bo gburowatemu i leniwemu sprzedawcy nie chciał się przejść pół metra. Stacja Warszawa ul. Górczewska. Z tego co czytam w opiniach w tej firmie to standard. Tak więc OMIJAĆ Z DALEKA !!!

@Tycek

Panie Tycjanie, a skąd opinia o jakości gazu, skoro go pan nie zakupił? Sytuacja tu opisana została zweryfikowana na monitoringu stacji i mija pan się z prawdą. Napisał pan do mnie mail o 21:03 i nie czekając na odpowiedź o 21:13 zamieścił pan powyższą opinię. To świadczy o pana pieniactwie, a nie chęci wyjaśnienia sprawy, widać zdawał pan sobie sprawę, że nie ma racji.

Wanda

Czy w Mark-Gazie znajdzie się jakaś praca dla studenta zaocznego? ;) Jeśli tak, to jakie może on zadania wykonywać i na jakiej umowie być zatrudnionym? Czy można liczyć na elastyczny grafik pracy i pogodzenie go z zajęciami w piątki oraz weekendy?

Robert

Ktoś

Na pewno najbardziej rzetelne są opinie pracowników, którzy nie sprawdzili się w tej pracy, jak większość wypowiadających się zapewne ;)

Jaś
@Ktoś

Znaczącą równicą jest "nie sprawdzili się" a "zrezygnowali". Z tego co wiem - ciągle rezygnują

Ktoś
@Jaś

Nawet jeśli ktoś zrezygnował, to była jego decyzja i świadomy wybór, więc po co obrażać innych?

kaska
@Ktoś

z tym obrażaniem to masz na mysli pisanie prawdy ?

@Robert

Carmen

Nie polecam zamawiać gaz u tego sprzedawcy!!! Średnio butla starczała mi na 2 miesiące. Ostatnio wystarczyła na miesiąc i tydzień !!! To jest przegięcie! Co z tego, że tańszy, jak mało w butli! Ogólnie duża lipa! Nie polecam!

@Carmen

Butla wystarcza na tyle na ile z niej korzystamy. Jeśli zatankuje Pani bak paliwa, to liczy Pani przejechane kilometry, czy dni jazdy..? W butli jest 11 kg gazu, można w warunkach domowych zważyć butlę aby się o tym przekonać.

CARMEN
@markgaz

Dokładnie teraz będę ważyć ! Już 3 razy mnie u was oszukano!

CARMEN
@CARMEN

Można plus minus gotować więcej w innym miesiącu, ale różnica 3 tygodni, to bardzo duża różnica !

Ppp
@Carmen

Zgadzam się oszukują na gazie teraz od kogo innego zamawiam i starcza na 4miesiace a tak ledwo na dwa nie polecam

Gall Anonim
@Carmen

Jeżeli chodzi o butle z propan-butan jest to mieszanka dwóch gazów palnych, wystarczy wpakować więcej tego tańszego, który jest mniej energetyczny i kilogramy się zgadzają, ale wartość opałowa już nie. Tankowałem kilka razy gaz do auta na waszych stacjach i zawsze wychodzi mniej kilometrów jak na gazie od naszego narodowego monopolisty!!!

Maja
@markgaz

Nas w pracy uczono że w warunkach domowych ważenie butli jest bezsensowne. Klientom jednak mówicie coś innego.

Ola
@Carmen

Zgadzam się. Butla kilka razy starczała tylko na miesiąc. Gorszy jest fakt, że tym razem i poprzednim podłączał mi jakiś młody, chudziutki chłopczyk, który w ogóle nie umie tego robić. Za pierwszym razem dokręcił mi sąsiad, a za drugim dobrze że akurat mąż był w domu. Strasznie śmierdziało gazem. Oczywiście butla dokręcona aby aby. Mowa o dostawcy na Sochaczewie. Lepiej doszkolić swoich pracownikow. Nie wspomnę, że nawet nie mają maseczek ani rękawiczek.

Jacek
@Carmen

Chyba że miesiąc nie ma cię w domu

Zostaw merytoryczną opinię o PPH Mark-Gaz Mieczysław Markuszewski - Płock

• Jak się pracuje w PPH Mark-Gaz Mieczysław Markuszewski?

Zobacz opinie na temat firmy PPH Mark-Gaz Mieczysław Markuszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH Mark-Gaz Mieczysław Markuszewski?

PPH Mark-Gaz Mieczysław Markuszewski