CLPB

Jastrzębie-Zdrój

CLPB

Opinie o CLPB

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Karol

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

DW

Zarobki w CLP-B nie pozwalają na usamodzielnienie się. Jest to ok 2300 - 2500 zł brutto (stanowiska szeregowego, laboranci, inspektorzy). Jest też system premiowy ale bez szału. Atmosfera jest różna, to zależy od pracowni. Firma płaci wypłaty w terminie i zapewnia odzież roboczą tj.fartuchy, buty itp. Nie polecam osobom o delikatnym charakterze pracy tutaj bo kierownictwo nie szanuje pracowników i albo ma się na to wyj***e albo płacze się po kontach.

Zuzanna

@x, atmosfera w miejscu pracy również ma kluczowe znaczenie. Wpływa na relacje ze współpracownikami oraz przełożonymi. Często również jest istotna, jeśli chodzi o wydajność pracowników. Warunki płacy zawsze można negocjować z pracodawcą. @DW, napisz coś więcej o pracy w CLPB. Jakie są warunki pracy? Osoby zainteresowane pracą w firmie chętnie się czegoś dowiedzą. O jakim stanowisku pracy piszesz?

Abc

Z tego co się orientuję to są różne systemy czterobrygadowki np. 4 nocne zmiany i 2 dni wolnego 4 drugie zmiany i 1 dzień wolny i 4 pierwsze zmiany i 1 dzien wolny. Orientuje się ktoś jak to wygląda w clpb z tymi zmianami i jaki system czy faktycznie jest to czterobrygadowka??

DW
@Abc 04.09.2017 16:53

System czterobrygadowy obowiązuje tylko w jednostkach związanych z koksowniami. Reszta pracuje raczej na 1 zmianę (czasem 2 ale też tylko wybrane pracownie) od poniedziałku do piątku

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w CLPB? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

@Administrator 12.02.2018 08:30

Atmosfera,atmosferą,ale płaca też się liczy.Proponuję poszukać np. w Lidlu.Mniejsze wymagania,a zarobki lepsze.

Chętny do pracy

Podpowiedzcie czy warto starać się o prace w firmie? Potrzebujecie ludzi? Jak atmosfera?

Fifi
@ABC. 10.01.2018 09:10

A myślisz ze w innych firmach jest lepiej? Ja bym spróbował

www.clpb.pl/firma/oferty-pracy/ Aktualne oferty pracy

Cinek 24

Rowniez dostałem oferte pracy jako inspektor w Dg. Czy ktos orientuje sie czy to praca 4-ro brygadowa?. Jakie są zarobki itd

@Cinek 24 16.10.2017 21:05

4-ro brygadówka.Płaca w ok.2300 brutto +premia(jak zasłużysz).Są też jakieś dodatkowe pieniądze z racji wypoczynk,świąt.Praca wymagająca wysiłku fizycznego.

Pawjar

Witam. Dostałem propozycję pracy na stanowisko inspektora w dabrowie górniczej. Pracuje ktoś na tym stanowisku . Jakie tam są warunki i czy ludzie ok

Endrju
@Pawjar 16.10.2017 14:00

Warunki spoko, to nie fabryka czekoladek ale da sie pracować, ludzie są różni ale to jak wszędzie...

Mia

Nie polecam tego laboru, praca jak w korporacji za najniższą krajową. Bez umowy na stałe przez 10lat, poniżanie, testy bez sensu, audyty za darmo, wszystko czego się spodziewacie na "nie" ta firma wam zaoferuje! Najgorszy pracodawca na rynku!

Zuzanna

@F. a w jakim sensie "prawie wszyscy"? Są osoby, które pracuj dodatkowo w innych godzinach pracy? Możesz napisać o tym trochę więcej? Jakich stanowisk w CLPB może to dotyczyć? To w sumie ciekawe rozwiązanie.

Tama
@Zuzanna 01.10.2017 14:11

Nie wszystkie pracownie pracują na zmiany. Węglówka i pracownia gazy-pyły, krzemionki na 3 zmiany, 6-14, 14-22, 22-6 wody chyba na 2 zmiany 6-14 i 14-22

Zuzanna

@F. jeśli posiadasz szczegółowe informacje, to daj znać jaki w takim razie jest w CLPB system pracy. Jak widzisz wiele osób się tym interesuje i pyta, więc system jest cztero brygadowy czy jednak praca odbywa się na trzy zmiany?

F.
@Zuzanna 13.09.2017 13:56

Z tego co wiem w Jastrzebiu prawie wszyscy pracują tyłki na jedna zmianę w godz. 6- 14

F.

Z tego co wiem w CLPB w Jastrzebiu Zdroju nie pracują w systemie 4 brygad

Zuzanna

Wcześniej na forum ktoś pisał o 4 brygadówce @abc, ale zapewne są to tak jak wszędzie 3 zmiany. Oczywiście wymaga to weryfikacji od osób, które w CLPB pracują ale jak na razie nikt nie udzielił na te pytania odpowiedzi. Jeśli ktoś wie coś w tym temacie, dajcie znać, jak widać jest wiele zainteresowanych osób.

Abc

Widzę, że została zamieszczona oferta pracy do laboratorium w Jastrzębiu-Zdroju, orientuje się ktoś jak wygląda tam system zmianowy? Ile zmian itp.

Zuzanna

Z aktualnych ofert pracy wynika, że praca jako laborant @pytanie1234, odbywa się na umowie zlecenie i rzeczywiście jest w systemie zmianowym. Czy ktoś z pracujących w CLPB, może podzielić się swoimi doświadczeniami z pracy na tym stanowisku? W dzisiejszych czasach wiele osób zabiega, jednak o umowę o pracę, czy po jakimś czasie na taką można tutaj liczyć?

pytanie1234

to ile ma taki laborant początkujący netto na rękę wraz z dodatkiem za4 brygadówkę były chociaż jakieś podwyżki?

Zuzanna

@mickyrozumiem, że zarobki na tym stanowisku Cię nie satysfakcjonują. Jednak piszesz, że sama praca jako laborant jest super. Mógłbyś powiedzieć cos więcej na jej temat? Co wymieniłbyś jako jej największe plusy?

micky

Praca na stanowisku laboranta jest super i na tym się kończy bo zarobki to śmiech na sali :/ w lidlu lepiej zarabiają..... teraz cały czas szukają kogoś do lab w dg, ale za takie zarobki co oferują to dłuuugo im to zajmie.

Emsi

Czy ktos moze opowiedzieć o pracy na stanowisku laboranta?

Zuzanna

@iwa 1234567długo już pracujesz w CLPB? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie.

iwa 1234567

szukają i szukają tego laboranta to nie wiem czy zatrudniają w Tej Dąbrowie G. i się zwalniają czy szukają bóg wie kogo a zarobki tyle co nic i do tego wykańczający system pracy 4 brygadówka!!

Zuzanna

Obecnie firma szuka osoby na stanowisko Laborant do Dąbrowy Górniczej. Czy ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie CLPB na tym stanowisku?

Laborek

Jak ktoś szuka roboty w oddziale w Dąbrowie to podobno są przyjęcia...

j

@ Katia i tylko dzieki znajomościom można sie tam dostać?

Katia

gracja- nie możesz powiedzieć jaki ktoś ma poziom jeżeli go nie znasz, tym bardziej nie potrzeba współczucia ;-) znajomości - to jest poziom CLPB

dobra rada

jasmine - jeżeli jesteś po jastrzębskiej wyższej szkole czy jakiejś ochronie środowiska to raczej szans nie masz. W cenie są specjaliści. Dobrzy chemicy analitycy. Obsługujesz ICP lub GS MS? to składaj podanie. A najlepiej to trafić do firmy na staż i pokazać się z dobrej strony. Ludzie pracowici są zawsze doceniani.

Jasmine

Witam. Obserwuję tą firmę już 3 lata, zaglądam na stronę internetową w poszukiwaniu pracy, dokumenty składam i nic. Nie znam nikogo, więc znajomości nie wchodzą w grę. Tak jak przedmówcy piszą ... bez znajomości się nie da. Ja jestem tego przykładem :( Szkoda, bo fajna byłaby tam praca ... a za każdym razem gdy dzwonię i pytam o wolne miejsca, odpowiadają że nie zatrudniają :( I jak tu człowiek ma wierzyć, że w tym kraju można godnie żyć? Nie można!

chemik

wydaje mi się ze jak nie masz znajomości to nic nie zdziałasz...jak masz znajomości to i po filologii polskiej cię przyjmą

biolog

czy ktoś wie może czy na stanowisko laboranta przyjmują też biologów czy tylko chemików? czy biolodzy są w tej firmie zatrudniani?

Zostaw opinię o CLPB - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CLPB