CLPB

Opinie o CLPB

Cinek 24

garfield
@Cinek 24 6 dni temu
Rowniez dostałem oferte pracy jako inspektor w Dg. Czy ktos orientuje sie czy to praca 4-ro brygadowa?. Jakie są zarobki itd...

Zarobki na początek na poziomie płacy minimalnej... Szukają ludzi młodych i chętnych do stałej pracy, z tego co wiem to praca na 1 lub 2 zmiany

Pawjar

Witam. Dostałem propozycję pracy na stanowisko inspektora w dabrowie górniczej. Pracuje ktoś na tym stanowisku . Jakie tam są warunki i czy ludzie ok

Endrju
@Pawjar tydzień temu

Warunki spoko, to nie fabryka czekoladek ale da sie pracować, ludzie są różni ale to jak wszędzie...

Mia

Nie polecam tego laboru, praca jak w korporacji za najniższą krajową. Bez umowy na stałe przez 10lat, poniżanie, testy bez sensu, audyty za darmo, wszystko czego się spodziewacie na "nie" ta firma wam zaoferuje! Najgorszy pracodawca na rynku!

użytkownik zarejestrowany

@F. a w jakim sensie "prawie wszyscy"? Są osoby, które pracuj dodatkowo w innych godzinach pracy? Możesz napisać o tym trochę więcej? Jakich stanowisk w CLPB może to dotyczyć? To w sumie ciekawe rozwiązanie.

Tama
@Zuzanna 3 tygodnie temu

Nie wszystkie pracownie pracują na zmiany. Węglówka i pracownia gazy-pyły, krzemionki na 3 zmiany, 6-14, 14-22, 22-6 wody chyba na 2 zmiany 6-14 i 14-22

użytkownik zarejestrowany

@F. jeśli posiadasz szczegółowe informacje, to daj znać jaki w takim razie jest w CLPB system pracy. Jak widzisz wiele osób się tym interesuje i pyta, więc system jest cztero brygadowy czy jednak praca odbywa się na trzy zmiany?

F.
@Zuzanna 13.09.2017, 13:56

Z tego co wiem w Jastrzebiu prawie wszyscy pracują tyłki na jedna zmianę w godz. 6- 14

F.

Z tego co wiem w CLPB w Jastrzebiu Zdroju nie pracują w systemie 4 brygad

Abc

Z tego co się orientuję to są różne systemy czterobrygadowki np. 4 nocne zmiany i 2 dni wolnego 4 drugie zmiany i 1 dzień wolny i 4 pierwsze zmiany i 1 dzien wolny. Orientuje się ktoś jak to wygląda w clpb z tymi zmianami i jaki system czy faktycznie jest to czterobrygadowka??

użytkownik zarejestrowany

Wcześniej na forum ktoś pisał o 4 brygadówce @abc, ale zapewne są to tak jak wszędzie 3 zmiany. Oczywiście wymaga to weryfikacji od osób, które w CLPB pracują ale jak na razie nikt nie udzielił na te pytania odpowiedzi. Jeśli ktoś wie coś w tym temacie, dajcie znać, jak widać jest wiele zainteresowanych osób.

Abc

Widzę, że została zamieszczona oferta pracy do laboratorium w Jastrzębiu-Zdroju, orientuje się ktoś jak wygląda tam system zmianowy? Ile zmian itp.

użytkownik zarejestrowany

Z aktualnych ofert pracy wynika, że praca jako laborant @pytanie1234, odbywa się na umowie zlecenie i rzeczywiście jest w systemie zmianowym. Czy ktoś z pracujących w CLPB, może podzielić się swoimi doświadczeniami z pracy na tym stanowisku? W dzisiejszych czasach wiele osób zabiega, jednak o umowę o pracę, czy po jakimś czasie na taką można tutaj liczyć?

pytanie1234

to ile ma taki laborant początkujący netto na rękę wraz z dodatkiem za4 brygadówkę były chociaż jakieś podwyżki?

użytkownik zarejestrowany

@mickyrozumiem, że zarobki na tym stanowisku Cię nie satysfakcjonują. Jednak piszesz, że sama praca jako laborant jest super. Mógłbyś powiedzieć cos więcej na jej temat? Co wymieniłbyś jako jej największe plusy?

micky

Praca na stanowisku laboranta jest super i na tym się kończy bo zarobki to śmiech na sali :/ w lidlu lepiej zarabiają..... teraz cały czas szukają kogoś do lab w dg, ale za takie zarobki co oferują to dłuuugo im to zajmie.

Emsi

Czy ktos moze opowiedzieć o pracy na stanowisku laboranta?

użytkownik zarejestrowany

@iwa 1234567długo już pracujesz w CLPB? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie.

iwa 1234567

szukają i szukają tego laboranta to nie wiem czy zatrudniają w Tej Dąbrowie G. i się zwalniają czy szukają bóg wie kogo a zarobki tyle co nic i do tego wykańczający system pracy 4 brygadówka!!

użytkownik zarejestrowany

Obecnie firma szuka osoby na stanowisko Laborant do Dąbrowy Górniczej. Czy ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie CLPB na tym stanowisku?

Laborek

Jak ktoś szuka roboty w oddziale w Dąbrowie to podobno są przyjęcia...

j
użytkownik zarejestrowany

@ Katia i tylko dzieki znajomościom można sie tam dostać?

Katia

gracja- nie możesz powiedzieć jaki ktoś ma poziom jeżeli go nie znasz, tym bardziej nie potrzeba współczucia ;-) znajomości - to jest poziom CLPB

dobra rada

jasmine - jeżeli jesteś po jastrzębskiej wyższej szkole czy jakiejś ochronie środowiska to raczej szans nie masz. W cenie są specjaliści. Dobrzy chemicy analitycy. Obsługujesz ICP lub GS MS? to składaj podanie. A najlepiej to trafić do firmy na staż i pokazać się z dobrej strony. Ludzie pracowici są zawsze doceniani.

Jasmine

Witam. Obserwuję tą firmę już 3 lata, zaglądam na stronę internetową w poszukiwaniu pracy, dokumenty składam i nic. Nie znam nikogo, więc znajomości nie wchodzą w grę. Tak jak przedmówcy piszą ... bez znajomości się nie da. Ja jestem tego przykładem :( Szkoda, bo fajna byłaby tam praca ... a za każdym razem gdy dzwonię i pytam o wolne miejsca, odpowiadają że nie zatrudniają :( I jak tu człowiek ma wierzyć, że w tym kraju można godnie żyć? Nie można!

chemik

wydaje mi się ze jak nie masz znajomości to nic nie zdziałasz...jak masz znajomości to i po filologii polskiej cię przyjmą

biolog

czy ktoś wie może czy na stanowisko laboranta przyjmują też biologów czy tylko chemików? czy biolodzy są w tej firmie zatrudniani?

mx

Ad.1-Zależy na jakim stanowisku Ad.2-Chyba tylko: kadry,ZUS i sama Prezes

pytajka

Dobraną pewnie po znajomości z wypaczonych związków, zatrudniająca z reszta po znajomości (znam taki przypadek). oczekuje normalnej odpowiedzi, ale chyba chamstwo tam pracuje, może i po znajomości, skoro nie potrafi odpowiedziec na pytanie. Gdyby stara gwardia odpuścila, moze byloby normalniej w tym porabanym kraju?

pytajka

Ktoś wie, kiedy prezes odchodzi na emeryturę?

kandydatka

Cześć, mam kilka pytań odnośnie CLPB. 1. Ile średnio płacą osobie nowo przyjętej z wyższym wykształceniem? 2. Czy jest to dobra praca dla kogoś zaraz po studiach? Można nabrać tam doświadczenia, nauczą mnie czegoś nowego czy raczej nie ?

gmzjtrgd

itd
@gmzjtrgd 23.04.2015, 09:36
Etyka to rzecz obca w tej firmie i wiem co piszę. Wstyd takie świństwa robić i nigdy tego nie zapomnę. Podła firma....

"wyścig szczurów"

TB

Zgadzam się z kolegą. Dzisiaj wszystko można sprawdzić nawet w sieci nic nie jest anonimowe.

fifka

napisz glutka co takiego jest w tym clpb , co takiego cię spotkało

prawda boli?

Jakaś cenzura na forum? CLP-B próbuje zamknąć usta? Widać, że niewygodne komentarze są usuwane. Firma sama sobie zasłużyła by o niej źle pisać.

jojjjjjj

widzę że komuś nerwy siadły aż administrator musiał interweniować:)

krótko

..U.....N. !

ona

tutti-glutti a jakich tam krzywd doznałeś bo tak ogólnikowo to każdy napisać może?

tutti-glutti

Za doznane krzywdy ze strony tej firmy brak mi słów. (usunięte przez administratora) !

chopek

pokończyły ledwo smarkule uniwersytety śląskie i się wielce panoszą

Tomek

Jak obecnie wygląda sytuacja ze stażami z urzędu ? Są chętni na takie przyjęcia ?

agrafka

Dziękuję. Chyba masz na myśli p. (usunięte przez administratora) .? Info, którego nie wypada tu napisać, chętnie przyjmę na 4gr4fk4@gmail.com

Ela

Zgłoś sie do p. (usunięte przez administratora) . ona tam rządzi, pozdrawiam.

agrafka

Chciałabym dostać się do tej firmy (mam na myśli laboratorium w Jastrzębiu) na staż z UP. Czy mogę zrobić coś więcej niż zaniesienie podania + CV i czekanie na ewentualną odpowiedź? Spróbuję zwrócić się w tej sprawie do kilku konkretnych osób z CLP-B, na których namiary znalazłam w internecie, choć nie wiem, czy to cokolwiek da. Może jest tu ktoś, kto tam zaczynał od stażu i coś doradzi. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje na ten temat. Pozdrawiam :)

edi

jeśli chodzi o clpb w DGórn. to jak się przedstawia sprawa z wykształceniem pracowników ile ma mgr a ile po zawodówkach

Marek

Miałem zaszczyt pracować jakiś czas temu dla CLP-B w Jastrzębiu. Z punktu widzenia doświadczeń zawodowych, jeśli miałbym ocenić CLP-B w skali od 1 do 10, to daję 9. Dlaczego nie 10? Już tłumaczę: CLP-B to świetny i uczciwy pracodawca. Ale niestety firma to ludzie. A ludzie z zamiłowaniem uprawiający plotkarstwo, "hejterstwo" i inne patologie społeczne nie są dobrymi pracownikami. To raczej osoby, które przychodzą do pracy na zasadzie "mi się należy", a nie na zasadzie "co mogę z siebie dać". Na dzień dzisiejszy 9/10, ale CLP-B ma bardzo duży potencjał, więc odważnym gorąco polecam!

mx

Firma zatrudnia ponad 250 osób po przejęciu laboratoriów:z Koksowni:Przyjaźń,Victoria,Jadwiga,Dębieńsko,Radlin.

Rafał

Jakaś część prawdy w tym jest skoro kilka osób o tym mówi,umówili się? Widocznie takie pogłoski krążą w eterze i nie mozna mowić że sie kogoś oczernia lub misza z błotem, to forum jest chyba po to aby każdy wiedział gdzie się pcha. Swoją drogą ze tam są rożne dziwne układy to też słyszałem, ale nie bede ich tu poruszał bo po co komuś zaszkodzić lub zmieszać z błotem, od tego są inne służby w tym kraju.

tama

Ja nikogo nie obrażam i dla nikogo nie pracuję. W naszym kraju jest taka wolność że każdego można obsmarować i zmieszać z błotem, zupełnie bezkarnie nie zważając czy jest to prawą czy zwykłym oszczerstwem lub insynuacją.

tama anty rama

tama napisz jak ty to widzisz

Rafał

Dobrze, niech piszą ! Przynajmniej juz wiadomo jaka jest opinia ! W naszym kraju nikt normalnie pracy nie moze znaleść, wszędzie układy ! A ty "tama" robisz na zlecenie dyrekcji tutaj dobre wrażenie czy też z układu jesteś tej kliki i masz dodatek do pensji !!??

tama

Ludzie co Wy za głupoty wypisujecie!

Renata

37 ? A gdzie reszta? Na czarno robi ? Mgr z czego ? Z zarządzania ? Śmiech !!!!

Zostaw opinię o CLPB - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CLPB