CLPB

Jastrzębie-Zdrój

CLPB

Opinie o CLPB

Zuzanna

@Krzyś, przeczytaj raz jeszcze mój poprzedni wpis. Na forum GoWork.pl nie ujawniamy dokładnych zarobków. Wpis @DW nie został usunięty, ponieważ ten użytkownik podał zakres zarobków, nie podał on dokładnego wynagrodzenia. Czy możesz napisać jak Ci się pracuje w ostatnim czasie w firmie CLPB?

Zuzanna

@Krzyś, na forum GoWork.pl zabronione jest podawanie dokładnej wysokości zarobków. Dla wielu firm jest to po prostu tajemnica biznesowa. Może ktoś udzieli Ci orientacyjnej odpowiedzi? Czy masz już jakieś doświadczenie w tej branży? Może warto zastanowić się nad tym, czy nie zadzwonić do firmy CLPB i po prostu o to zapytać?

Krzyś
@Zuzanna 23.09.2018 12:19

@DW podał zarobki tylko nie napisał czy to w Jastrzębiu, dlaczego nie ostał usunięty posta @DW???

Krzyś

Jakie są zarobki laboranta w Jastrzębiu Zdroju ??

Zuzanna

@pracownik, jak oceniasz atmosferę między pracownikami w firmie CLPB? Czy w firmie panuje dobra atmosfera, a pracownicy lubią swoją pracę? Pytam o to, ponieważ satysfakcja z pracy wpływa pozytywnie na relacje między pracownikami. Czy pracownicy mają dobry kontakt z przełożonym i mogą liczyć na jego wsparcie?

Zuzanna

@pracownik, czy możesz napisać coś więcej o premiach i systemie benefitowym w firmie CLPB? Jak długo już pracujesz w tej firmie i czy polecasz tę pracę innym osobom? Jeżeli posiadacie jakieś informacje o firmie warto podzielić się nimi i pomóc innym kandydatom.

@Zuzanna 26.08.2018 12:48

Obecnie premia to bodajże 20% podstawy, co miesiąc przyznawana przez kierownika. Jest kasa na święta, wczasy pod gruszą, podobno też coś dla dzieci ale tu nie mam konkretnych informacji.

DW

Zarobki w CLP-B nie pozwalają na usamodzielnienie się. Jest to ok 2300 - 2500 zł brutto (stanowiska szeregowego, laboranci, inspektorzy). Jest też system premiowy ale bez szału. Atmosfera jest różna, to zależy od pracowni. Firma płaci wypłaty w terminie i zapewnia odzież roboczą tj.fartuchy, buty itp. Nie polecam osobom o delikatnym charakterze pracy tutaj bo kierownictwo nie szanuje pracowników i albo ma się na to wyj***e albo płacze się po kontach.

@DW 25.04.2018 09:27

Nie wiem skąd te stawki, nawet na samym początku było sporo więcej niż piszesz

Iza

Taka jest prawda, że nie ma ludzi niezastąpionych! Ważne, że dobrze się pracuje .

CLPB to takie korpo po polsku. Dużo pracy ale marna płaca. Wielkie aspiracje przełożonych ale brak podstawowych artykułów biurowych np papier do drukarki, nie wspomnę już o bardziej kluczowych produktach. Góra nie szanuje ludzi i uważa, że każdego może zastąpić stażysta z urzędu. Płacą w terminie i nawet są czasem premie. Wszystkie dodatki, które należą się np. za nocki są wypłacane. Jest fundusz socjalny, dofinansowanie koloni i książek dla dzieci. Czy warto tu pracować? Ja uważam, że nie chociaż są pewnie i gorsze miejsca.

Igor

Podpowiedzcie na jaką umowę na początek można liczyć?

@Igor 14.07.2018 14:43

Umowa o pracę, u mnie na 6 miesięcy, druga na rok

Ja jestem zadowolona, mój kierownik jest bezproblemowy, pieniądze mnie zadowolają, po pół roku wyższe stanowisko i podwyżka. Wypłaty zawsze na czas, są premie, dodatki. Słychać mnóstwo narzekania ze strony pracowników z innych jednostek ale ja - porównując do poprzednich pracodawców i pieniędzy - na chwilę obecną pracy bym nie zmieniła.

Ola
@pracownik 14.07.2018 13:30

Jakie studia należy ukończyć aby pracować w laboratorium?

@Ola 23.07.2018 15:09

To zależy jakie stanowisko Cię interesuje, akurat na moje stanowisko studiów nie wymagali żadnych.

Zuzanna

@pracownik, czy możesz napisać czy firma CLPB oferuje od razu umowę o pracę czy umowę zlecenie na okres próbny? Użytkownik @Igor pytał o tę kwestię. Może jesteś mu w stanie pomóc? Czy możesz coś napisać o rozmowie kwalifikacyjnej? Czy była wymagająca i należy się do niej specjalnie przygotować?

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w CLPB? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Karol

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Zuzanna

@x, atmosfera w miejscu pracy również ma kluczowe znaczenie. Wpływa na relacje ze współpracownikami oraz przełożonymi. Często również jest istotna, jeśli chodzi o wydajność pracowników. Warunki płacy zawsze można negocjować z pracodawcą. @DW, napisz coś więcej o pracy w CLPB. Jakie są warunki pracy? Osoby zainteresowane pracą w firmie chętnie się czegoś dowiedzą. O jakim stanowisku pracy piszesz?

Abc

Z tego co się orientuję to są różne systemy czterobrygadowki np. 4 nocne zmiany i 2 dni wolnego 4 drugie zmiany i 1 dzień wolny i 4 pierwsze zmiany i 1 dzien wolny. Orientuje się ktoś jak to wygląda w clpb z tymi zmianami i jaki system czy faktycznie jest to czterobrygadowka??

anonymous
@Abc 04.09.2017 16:53

W większości jest to praca w systemie 4-ro brygadowym w cyklu 3 i 2 zmianowym. Co oddział i stanowisko to inaczej.

@Abc 04.09.2017 16:53

oczywiście jest też praca na 1 zm.

DW
@Abc 04.09.2017 16:53

System czterobrygadowy obowiązuje tylko w jednostkach związanych z koksowniami. Reszta pracuje raczej na 1 zmianę (czasem 2 ale też tylko wybrane pracownie) od poniedziałku do piątku

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w CLPB? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

@Administrator 12.02.2018 08:30

Atmosfera,atmosferą,ale płaca też się liczy.Proponuję poszukać np. w Lidlu.Mniejsze wymagania,a zarobki lepsze.

Chętny do pracy

Podpowiedzcie czy warto starać się o prace w firmie? Potrzebujecie ludzi? Jak atmosfera?

X
@Chętny do pracy 08.01.2018 10:23

Czy warto? Nie wiem,jeżeli potrzebujesz to może warto.Gdzie potrzebny pracownik sprawdzisz w zamieszczonym linku.Z atmosferą różnie bywa.

ABC.
@Chętny do pracy 08.01.2018 10:23

Szukaj lepiej w innym miejscu.

Fifi
@ABC. 10.01.2018 09:10

A myślisz ze w innych firmach jest lepiej? Ja bym spróbował

www.clpb.pl/firma/oferty-pracy/ Aktualne oferty pracy

Cinek 24

Rowniez dostałem oferte pracy jako inspektor w Dg. Czy ktos orientuje sie czy to praca 4-ro brygadowa?. Jakie są zarobki itd

garfield
@Cinek 24 16.10.2017 21:05

Zarobki na początek na poziomie płacy minimalnej... Szukają ludzi młodych i chętnych do stałej pracy, z tego co wiem to praca na 1 lub 2 zmiany

Cinek24
@garfield 20.10.2017 09:20

A jaka płaca po okresie probnym?? Czy są jakies zyski,premie roczne,grusza itd??

Daria
@Cinek24 29.10.2017 09:18

Jest dodatkowa kasa kilka razy w roku

@Cinek 24 16.10.2017 21:05

4-ro brygadówka.Płaca w ok.2300 brutto +premia(jak zasłużysz).Są też jakieś dodatkowe pieniądze z racji wypoczynk,świąt.Praca wymagająca wysiłku fizycznego.

Pawjar

Witam. Dostałem propozycję pracy na stanowisko inspektora w dabrowie górniczej. Pracuje ktoś na tym stanowisku . Jakie tam są warunki i czy ludzie ok

Endrju
@Pawjar 16.10.2017 14:00

Warunki spoko, to nie fabryka czekoladek ale da sie pracować, ludzie są różni ale to jak wszędzie...

Mia

Nie polecam tego laboru, praca jak w korporacji za najniższą krajową. Bez umowy na stałe przez 10lat, poniżanie, testy bez sensu, audyty za darmo, wszystko czego się spodziewacie na "nie" ta firma wam zaoferuje! Najgorszy pracodawca na rynku!

Zuzanna

@F. a w jakim sensie "prawie wszyscy"? Są osoby, które pracuj dodatkowo w innych godzinach pracy? Możesz napisać o tym trochę więcej? Jakich stanowisk w CLPB może to dotyczyć? To w sumie ciekawe rozwiązanie.

Tama
@Zuzanna 01.10.2017 14:11

Nie wszystkie pracownie pracują na zmiany. Węglówka i pracownia gazy-pyły, krzemionki na 3 zmiany, 6-14, 14-22, 22-6 wody chyba na 2 zmiany 6-14 i 14-22

Zuzanna

@F. jeśli posiadasz szczegółowe informacje, to daj znać jaki w takim razie jest w CLPB system pracy. Jak widzisz wiele osób się tym interesuje i pyta, więc system jest cztero brygadowy czy jednak praca odbywa się na trzy zmiany?

F.
@Zuzanna 13.09.2017 13:56

Z tego co wiem w Jastrzebiu prawie wszyscy pracują tyłki na jedna zmianę w godz. 6- 14

F.

Z tego co wiem w CLPB w Jastrzebiu Zdroju nie pracują w systemie 4 brygad

Zuzanna

Wcześniej na forum ktoś pisał o 4 brygadówce @abc, ale zapewne są to tak jak wszędzie 3 zmiany. Oczywiście wymaga to weryfikacji od osób, które w CLPB pracują ale jak na razie nikt nie udzielił na te pytania odpowiedzi. Jeśli ktoś wie coś w tym temacie, dajcie znać, jak widać jest wiele zainteresowanych osób.

Abc

Widzę, że została zamieszczona oferta pracy do laboratorium w Jastrzębiu-Zdroju, orientuje się ktoś jak wygląda tam system zmianowy? Ile zmian itp.

Zuzanna

Z aktualnych ofert pracy wynika, że praca jako laborant @pytanie1234, odbywa się na umowie zlecenie i rzeczywiście jest w systemie zmianowym. Czy ktoś z pracujących w CLPB, może podzielić się swoimi doświadczeniami z pracy na tym stanowisku? W dzisiejszych czasach wiele osób zabiega, jednak o umowę o pracę, czy po jakimś czasie na taką można tutaj liczyć?

pytanie1234

to ile ma taki laborant początkujący netto na rękę wraz z dodatkiem za4 brygadówkę były chociaż jakieś podwyżki?

Zuzanna

@mickyrozumiem, że zarobki na tym stanowisku Cię nie satysfakcjonują. Jednak piszesz, że sama praca jako laborant jest super. Mógłbyś powiedzieć cos więcej na jej temat? Co wymieniłbyś jako jej największe plusy?

micky

Praca na stanowisku laboranta jest super i na tym się kończy bo zarobki to śmiech na sali :/ w lidlu lepiej zarabiają..... teraz cały czas szukają kogoś do lab w dg, ale za takie zarobki co oferują to dłuuugo im to zajmie.

Zostaw opinię o CLPB - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CLPB