BARG Sp. z.o.o

Opinie o BARG Sp. z.o.o

Iza
użytkownik zarejestrowany

@LaborantppDa jak ma się kwestia możliwości rozwoju? Chętnie dowiemy się czy można liczyć na dodatkowe kursy, czy też szkolenia podnoszące kwalifikacje.

LaborantppD

Kasa zawsze na czas, wszystkie podatki etc odprowadzane, pod tym względem firma jest jak najbardziej wporzadku. Mankamentem jest zarzadzanie ludzmi, kierownictwo kompletnie sobie nie radzi, jeden ma urlop non stop a drugi zapier*ala, jeden ma nadgodzin kilka inni kilkadziesiat i wiecej. Wszystko zalezy od tego w jakiej lokalizacji szukacie pracy, w pomorskim jest jak jest, o innych sie nie wypowiadam bo tam nie bylem.

pavlo

Witam, a jak się pracuje w laboratorium? Jaka atmosfera pracy i czy jest szansa na dalszy rozwój?

szakal :)

Ktoś z Mińśka ? :) Niemożliwe który taki kozak ? :)

szakal :)

Ktoś z Mińśka ? :) Niemożliwe który taki kozak ? :)

Oleg

Atmosfera? Slaba. Jedza z toba sniadanie a za 20 min leca walic z ucha do Jankowskiego Tyczy sie to tylko kolegow z Mińska którzy tak robia. Placa jak za zbieranie zlomu i takie same podejscie do pracownika. Odradzam prace w tym burdelu

były pracownik
@Oleg 12.10.2016, 18:51

przecież premii za "ciężką" prace nie dostaną :)

lab

Roboty faktycznie sporo, ale jak to normalnie przy robocie na budowie. Robota na dwie zmiany, grafik idzie dogadać. Nadgodzinny płatne i wypłata na czas. Atmosfera, nie ma co narzekać. Narzekający rezygnują a na ich miejsce przychodzą nowi zadowoleni.

RED

Mam wrażenie,że ktoś z kierownictwa tej spółki tutaj próbuje zaklinać rzeczywistość. Cos chyba jest nie teges z tym pracodawcą. Nie ryzykuje. Wolę normalny klimat. Było ogłoszenie ale nie wchodzę w to.

woznica

Smiało 300

Kierowiec wywrotki

Ile trzeba dolać wody do pełnej gruszki betonu 20 litrów czy 200 litrów ?

kerowog
@Kierowiec wywrotki 17.04.2016, 12:34
Ile trzeba dolać wody do pełnej gruszki betonu 20 litrów czy 200 litrów ?

Nie podniecaj się tą wodą bo ci baba gaci nie dopierze,

ler

Woda to jest dodatek ULEPSZACZ LOL

da-rek

Ukrywanie próbek nie akredytowanych w baraku na zewnątrz przed audytorem lub na dnie wanien a jest jeszcze sporo tych grzechów firmy.

brak sił

Moze niech pan Piotr sie zainteresuje tym co się dzieje w firmie zanim ktoś doniesie do odpowiednich organów to co tu się wyprawia , zastraszanie pracowników niskimi pensjami jak się nie jest zniewolonym. Ludzie boją się odezwać bo w tej firmie odrazu zarobki spadają za to ze się ma własne zdanie. Praca co dzień po 12h i w soboty też po 8 -10 h

PIOTR SOBKOWICZ
@brak sił 23.03.2016, 16:50

najgorsza praca to IBDIM u PRZYGODY W LABORATORIUM NIE POLECAM . PIOTR SOBKOWICZ

felek

wszyscy narzekają między sobą na tą firmę że dużo pracy i że ostro ganiają nie mogą odpocząci przez chwile to dlaczego jeszcze pracują narzekaci każdy może tylko nic z tym nierobicie a może trzeba pogadaci z kierownikiem i jak będzie miał dobry chumor to was wysłucha i coś z tym zrobi albo traktują was jak jeleni i murzynów do roboty żeby zarobić 3 tyś to nocować w pracy trzeba

brak sił
@felek 22.03.2016, 15:43

do Felka przecież już nie pracujesz ponad rok! felek - 2015-04-28 09:22:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2) Pracowałem kiedyś i wiem jak jest w tej firmie jak się nie chce robić to k...... będzie narzekał i zwalał na innych robotę a szefowie mają też jakieś wady swoje i z tym burdelem nic nie robią co tam jest w laboratorium Pozdrawiam .

normalny

No tak jak i firma tak i kierwowcy Jeden debil na trasie łódź Katowice z tej firmy jak idiota wymijal między pasami skakał i wymuszal abyśmy hamowali dwa razy spowodował by stłuczke dobrze że są naprawdę dobrzy kierowcy którzy takich debilnych kierowców potrafią wyczuć Może kierownictwo wyśle paru na ponowne Kursy i przypomni im ze auto firmowe z rejestracją SI to nie auto uprzywilejowane

normalny

Nie pracuje tam 4 lata a mówili że to ja pisze te komentarze :) :) :) a jednak kto się przez tą firmę przewinął ciągle te same wypowiedzi :)Co narzekasz samochód służbowy masz tel służbowy masz gdzie Ci będzie lepiej :D :D :D Słowa ojca dyrektora.Pozdrawiam

felek

aaa

Krótko. Pracuję bo muszę. Choćbyś się baaardzo starał, nic z tego nie masz. Z lenistwa i przyzwyczajenia nie zmieniam. Nie polecam na żadne stanowisko. Szefostwo żyje w Matrixie. Za te pieniądze jest dużo lżejszej i przyjemniejszej pracy. To tyle, pozdrawiam.

hjhhh

10 zl na godzine orka 24 h leiesz na robote i wode do betonu

Płaski

Ja też chciałbym pracować w Bargu nawet za darmo (na początek), ale mam płaskostopie i nie wiem czy będę w stanie równo śmigać z wiadrami betonu. Jak myślicie, czy mam jakieś szanse?

ALTEREGO

Mam pytanie jestem w branzy od 9 lat ale w innej firmie kiedys powiazanej interesami z wami!! jak u was jest na prawde czy warto i czy jest mozliwosc zalapania sie do waszej ekipi w krakowie i za jakie pieniadze?? do tego wiadomo na papierku 8 godzin a jak z nadliczbowymi?? dajcie prosze znac

oj

???

Ranger

Jesteśmy twardzi czego się nie robi dla pieniędzy :)

Miro

No po 12 godzinach to ciężko zebrać myśli ale czego się nie robi dla pieniedzy :D

figo fago

Co tu taka cisza na budowach płaczecie jak wam źle niedobrze a tu co forum zamilkło haha(usunięte przez administratora)

Bolek

Rób rób a o pieniądze się dowiaduj :))))

Bolek

Stawki od 5,5 do 15zł na godzinę w zależności czy masz 2 lewe ręce czy prawa i lewą :)

cicho ciemny

Dawajcie dalej ciekawych rzeczy tu się można dowiedzieć chętnie posłucham.Guziec,Ale,Cemex dawajcie piszcie śmiało :) Chętnie posłuchamy :)

guziec

Ja dostalem tu prace z ogloszenia. Nikogo tu wczesniej nie znalem... a ze dlugo trzeba pracowac, to w budowlance norma. Tylko ze tutaj za kazde nadgodziny ci placa. Przewaznie co 2 sobota wolna. Na okres zimowy bony, a na swieta dodatkowa kasa... A co do premii, to przez ponad 4 lata mojej pracy w bargu nie bylo miesiaca, zebym takowej nie dostal. Wiec ten kto pisze takie bzdury jak wyzej, to ch..j nie pracownik byl i tyle, wiec nie dziwne ze go wyj...bali z takiej "zlej" pracy

Dzwoń to się dowiesz czy jest szansa czy nie.Pracuję tu z musu można trzaskać po 300 godzin wtedy zarobisz więcej niż(usunięte przez administratora) dlatego pracuję bo rodzina do wyżywienia w Warszawie niby praca jest ale tak naprawdę jej nie ma a że tu da się zarobić to siedzą wszyscy cicho jak mysz pod miotłą bo jastrząb straszy.

Alfons

Nie opowiadajcie takich rzeczy to wspaniała firma rodzinna :)

Gość

Co taka cisza nastała no dawać gęgać jak po wypłatach :) Była premia kogo podjebałeś ze dostałeś :)

Lizus

To jak znasz tą firmę te nie pisz takich głuput.My tu pracujemy i dobrze wiemy jak jest.Z pracą jest cieżko dlatego każdy siedzi.(usunięte przez administratora).Może ktoś kiedyś z góry przejży na oczy i zobaczy co się dzieje na samym dole.Pozdrowienia dla Prezesa :)

---------

Praca jako taka, w porzadku tylko ci ludzie nie byli normalni! Co jeden to lepszy, na palcach jednej reki mozna policzyć ludzi którzy byli w porzadku a \\\'\\\'dyrektor\\\" to jakas porażka, skąd on sie wzial?

ranger

Kolego, nie obrażaj innych laborantów. Większość z nas pracuje tu już po parę lat i nie narzeka. Minusy są jak w każdej robocie np. godziny pracy ale to jest budowlanka. Współczuję twoim nowym kolegom z pracy, ciekawe czy o nich też się będzie tak wypowiadał a mam taką nadzieje, że się wcześniej na tobie poznają....

i

i prace polecić można chyba osobie która nie posiada rodziny albo jej bardzo nie lubi bo pracę zaczyna sie od 7 rano czyli trzeba wstać , hmmm... 5.30 rano a konczy ją no średno o 19.30 ... tak więc w domu jest się okolo 21. Po powrocie po pracy fizycznej każdy człowiek idzie się wykąpać zjeść odpocząć chociaż 30 min no i jest juz 23 i trzeba sie kłaść spać bo po 5 czas wstawać:) także czas dla żony to moze jakies 5 min dziennie a o czasie dla dzieci radzę zapomnieć.

RANGER

Odrazu widać że się nie nadawał do elitarnej jednostki Rangers\'ów!!! Był tylko szeregowym który był zamiętki do tej roboty!!! Szeregowy [usunięte przez moderatora]powinien pracować u mamusi w biurze po 8 godzin z wynagrodzeniem 5000zł netto miesięcznie!!!

nowak

labolatorium???nie to obuz pracy traktuja tam ludzi jak zabawki.ludzie pracuja tam wiele godzin a wymagania kierownictwa takie ze szok.naj lepiej zebys nieoddychał nie chorował i ciagle pisal ze maz mało godzin.nie polecał bym tej pracy wrogowi a pozatym koledzy w pracy to [usunięte przez moderatora] i lizusi

Zostaw opinię o BARG Sp. z.o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BARG Sp. z.o.o