Opinie o BARG Sp. z.o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BARG Sp. z.o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BARG Sp. z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BARG Sp. z.o.o w Warszawa

Iza

@LaborantppDa jak ma się kwestia możliwości rozwoju? Chętnie dowiemy się czy można liczyć na dodatkowe kursy, czy też szkolenia podnoszące kwalifikacje.

LaborantppD

Kasa zawsze na czas, wszystkie podatki etc odprowadzane, pod tym względem firma jest jak najbardziej wporzadku. Mankamentem jest zarzadzanie ludzmi, kierownictwo kompletnie sobie nie radzi, jeden ma urlop non stop a drugi zapier*ala, jeden ma nadgodzin kilka inni kilkadziesiat i wiecej. Wszystko zalezy od tego w jakiej lokalizacji szukacie pracy, w pomorskim jest jak jest, o innych sie nie wypowiadam bo tam nie bylem.

pavlo

Witam, a jak się pracuje w laboratorium? Jaka atmosfera pracy i czy jest szansa na dalszy rozwój?

szakal :)

Ktoś z Mińśka ? :) Niemożliwe który taki kozak ? :)

Laborant

można iśc na lajcie, luźna atmosfera, przyjemni ludzi.

szakal :)

Ktoś z Mińśka ? :) Niemożliwe który taki kozak ? :)

Oleg

Atmosfera? Slaba. Jedza z toba sniadanie a za 20 min leca walic z ucha do Jankowskiego Tyczy sie to tylko kolegow z Mińska którzy tak robia. Placa jak za zbieranie zlomu i takie same podejscie do pracownika. Odradzam prace w tym burdelu

@Oleg

przecież premii za "ciężką" prace nie dostaną :)

lab

Roboty faktycznie sporo, ale jak to normalnie przy robocie na budowie. Robota na dwie zmiany, grafik idzie dogadać. Nadgodzinny płatne i wypłata na czas. Atmosfera, nie ma co narzekać. Narzekający rezygnują a na ich miejsce przychodzą nowi zadowoleni.

RED

Mam wrażenie,że ktoś z kierownictwa tej spółki tutaj próbuje zaklinać rzeczywistość. Cos chyba jest nie teges z tym pracodawcą. Nie ryzykuje. Wolę normalny klimat. Było ogłoszenie ale nie wchodzę w to.

woznica

Smiało 300

Kierowiec wywrotki

Ile trzeba dolać wody do pełnej gruszki betonu 20 litrów czy 200 litrów ?

kerowog
@Kierowiec wywrotki

Nie podniecaj się tą wodą bo ci baba gaci nie dopierze,

ler

Woda to jest dodatek ULEPSZACZ LOL

da-rek

Ukrywanie próbek nie akredytowanych w baraku na zewnątrz przed audytorem lub na dnie wanien a jest jeszcze sporo tych grzechów firmy.

brak sił

Moze niech pan Piotr sie zainteresuje tym co się dzieje w firmie zanim ktoś doniesie do odpowiednich organów to co tu się wyprawia , zastraszanie pracowników niskimi pensjami jak się nie jest zniewolonym. Ludzie boją się odezwać bo w tej firmie odrazu zarobki spadają za to ze się ma własne zdanie. Praca co dzień po 12h i w soboty też po 8 -10 h

felek

wszyscy narzekają między sobą na tą firmę że dużo pracy i że ostro ganiają nie mogą odpocząci przez chwile to dlaczego jeszcze pracują narzekaci każdy może tylko nic z tym nierobicie a może trzeba pogadaci z kierownikiem i jak będzie miał dobry chumor to was wysłucha i coś z tym zrobi albo traktują was jak jeleni i murzynów do roboty żeby zarobić 3 tyś to nocować w pracy trzeba

brak sił
@felek

do Felka przecież już nie pracujesz ponad rok! felek - 2015-04-28 09:22:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2) Pracowałem kiedyś i wiem jak jest w tej firmie jak się nie chce robić to k...... będzie narzekał i zwalał na innych robotę a szefowie mają też jakieś wady swoje i z tym burdelem nic nie robią co tam jest w laboratorium Pozdrawiam .

normalny

No tak jak i firma tak i kierwowcy Jeden debil na trasie łódź Katowice z tej firmy jak idiota wymijal między pasami skakał i wymuszal abyśmy hamowali dwa razy spowodował by stłuczke dobrze że są naprawdę dobrzy kierowcy którzy takich debilnych kierowców potrafią wyczuć Może kierownictwo wyśle paru na ponowne Kursy i przypomni im ze auto firmowe z rejestracją SI to nie auto uprzywilejowane

normalny

Nie pracuje tam 4 lata a mówili że to ja pisze te komentarze :) :) :) a jednak kto się przez tą firmę przewinął ciągle te same wypowiedzi :)Co narzekasz samochód służbowy masz tel służbowy masz gdzie Ci będzie lepiej :D :D :D Słowa ojca dyrektora.Pozdrawiam

felek

aaa

Krótko. Pracuję bo muszę. Choćbyś się baaardzo starał, nic z tego nie masz. Z lenistwa i przyzwyczajenia nie zmieniam. Nie polecam na żadne stanowisko. Szefostwo żyje w Matrixie. Za te pieniądze jest dużo lżejszej i przyjemniejszej pracy. To tyle, pozdrawiam.

hjhhh

10 zl na godzine orka 24 h leiesz na robote i wode do betonu

Zostaw merytoryczną opinię o BARG Sp. z.o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w BARG Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy BARG Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BARG Sp. z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BARG Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w BARG Sp. z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BARG Sp. z.o.o