Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o.

xxX

Pieniądze wypłacane na czas.. no i to byłoby na tyle. Wiesz na którą do pracy dotrzesz (o ile oczywiście będziesz miał czym do niej dotrzeć, 1 auto na niekiedy 5 ludzi ), niestety nie wiesz o której z niej wrócisz. Praca w soboty ? Czemu nie. 24h/dobe? Mowisz i masz. Potrzebujesz urlop ? Musisz sie nieco wstrzymać, ale kiedyś napewno go dostaniesz, byle tylko nie dłużej niż 2 dni.

on
@xxX 28.05.2017, 19:06

no z urlopem prada tez ze idziesz do pracy i niewiesz kiedy wyjdziesz praca po 8. 10 .16 a nawet 24 godziny nie jestesmy robotami

maciej
użytkownik zarejestrowany

Firma barg jest znana w branży, oferują szeroką pomoc w zakresie technologii betonu, kontroli receptur mieszanek betonowych jak również właściwego doboru i kontroli materiałów składowych a także sposobów transportu i betonowania w warunkach szczególnych. @stuwax, podobno jest tu dobra atmosfera.

onaaa

Podbijam temat! Ktoś coś więcej może mi powiedzieć o zarobkach na godzine, czy platne sa nadgodziny? jak to jest z praca w weekendy i jaka jest umowa? Generalnie jak ta sprawa wyglada... prosze o opinie!!!

Gość

Możliwości rozwoju i wysokie zarobki to ściema. Klimat w pracy w miarę ok, pensje wypłacane na czas. Ogólnie firma dla mało ambitnych ludzi.

witaj w sumie to to prawda ze jest kolezenski klimat. dyrekcja uczciwa, nie oszukuja, nie obcinaja pensji itp. troche naciagaja te mozliwosci rozwoju (bo o takich pisza w ogloszeniach) ale mozna te firme jak najbardziej polecic. tylko pamietaj ze to jest budownictwo i prawda jest taka ze bedziesz wiedzial o ktorej masz przyjsc do pracy, gorzej z tym o ktorej skonczysz. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o.