Barg Sp. z o.o. Laboratorium Budowlane

Siemianowice Śląskie

Opinie o Barg Sp. z o.o. Laboratorium Budowlane

Ligh3

@grzesiek prowadzą teraz rekrutację na laboranta w Krakowie. Wymagają wykształcenia średniego, dobrze mieć budowlane lub doświadczenie na podobnym stanowisku, oraz czynne prawo jazdy kat. B, być dyspozycyjnym i umieć pracować pod presją czasu. I w zamian można się ciągle rozwijać.

woznica

Smiało 300

Kierowiec wywrotki

Ile trzeba dolać wody do pełnej gruszki betonu 20 litrów czy 200 ?

gajowy

casting caly czas jest smieszna kaska robota 24 h gumowce sloiki woda do betonu

gal1

Nie ciskaj się kolego bo ta pierwsza informacja jest dodawana przez administratora forum lub program zarządzający aby zmusić takich jak ty do pisania. Popatrz na inne firmy, są te same teksty i imiona. Czasami wystarczy pomyśleć, to nie boli.

gal

Widzę, że nie pracujesz w tej "instytucji", że takie bery pociskasz. Chłopie Ty się weź zastanów cóż Ty wypisujesz? Kto prowadzi taki bezsensowny PR? Zobaczcie sobie inne opinie o BARGu (obojętnie którym toż to jest wszystko to samo). Ktoś pisze jakby był mężczyzna a podpisuje się damskim imieniem. Już pominę niewolniczą pracę za pensję, którą w markecie na kasie dostaniesz. Pominę też brak możliwości wzięcia wolnego w weekend (mino, że regulamin mówi o pięciodniowym systemie pracy od poniedziałku do piątku)! Pominę też godziny pracy (od 7:00 do XX:XX za XX:XX wstaw dowolną godzinę po 20:00) za które rzadko kiedy zostają wypłacone pieniądze według kodeksu pracy. Ale do cholery jak można prowadzić taki [usunięte przez moderatora] PR, żeby nie kapnąć się, że osoba która dodaje opinię nawet nie jest pewna swojej płci! Już nie wspomnę o ludziach chętnych do pracy w BARGu toż to całkiem parodia. Tam się idzie i jak się chce zapierniczać od rana do nocy to Ci

Zostaw opinię o Barg Sp. z o.o. Laboratorium Budowlane - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barg Sp. z o.o. Laboratorium Budowlane