Trecom Sp. z o.o.

Opinie o Trecom Sp. z o.o.

Engineer

Przed podjęciem decyzji o przyszłej współpracy z firmą Trecom Sp. z o.o. w Warszawie i podjęciem ostatecznej decyzji polecam poprosić o draft umowy o współpracy (B2B). Brak możliwości negocjacji zapisów, holendarne kwoty kar umownych i niezgodny z prawem zapis o zakazie konkurencji korzystny tylko dla pracodawcy. W innych firmach taki kontrakt nie jest tajemnicą i przed podjeciem współpracy otrzymuje się umowę do wglądu, tutaj tego nie ma :) poza górą obietnic. Od prawnika firmy można usyłszeć, że to są tylko zapisy, których nikt nie egzekwuje ale jednak się pojawiaja :) pytanie "po co?"

Jak oceniasz atmosferę pracy w firmie Trecom Sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Trecom Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trecom Sp. z o.o.