Speed Car Sp. z o.o.
counter
4 44 69 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Speed Car Sp. z o.o.?

Krzysztof Nowy wpis
@Pytanie

Ostatnio coraz mniej, ale to pewnie dlatego, że ciężko takie spotkanie zorganizować logistycznie przy takiej ilości filii w całej Polsce. Spotykamy się w mniejszych grupach z danego miasta/regionu.

Natalia Nowy wpis

@diagnosta mazowieckie co masa na myśli ? Nie macie kierowników ?

TakNie

Jak szefostwo w Speed Car Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Diagnosta mazowieckie Nowy wpis
@Pytanie

A możesz rozwinąć myśl? Tak naprawdę to my jesteśmy dla siebie szefostwem i chyba z tego założenia wychodzi właściciel a nam to pasuje.

Igor

Czy firma prowadzi czasami rekrutacje czy w ogóle nie ma szans na pracę?

Piotrmazur@speedcar.pl
@Igor

Panie Igorze, Ponieważ rotacja pracowników jest u nas bardzo znikoma poszukujemy głównie diagnostów z uprawnieniami do nowo otwieranych stacji kontroli pojazdów, rzadziej pracowników biurowych. Jeśli prowadzimy rekrutację to nasze ogłoszenia są zamieszczane w portalach takich jak ten i kilku podobnych.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Speed Car Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Piotrmazur@speedcar.pl
@Pytanie

Witamy, Zawsze staramy się, aby nadgodziny rozliczane były w formie najbardziej wygodnej dla pracownika. Pozdrawiamy

Monika

Czy ktoś może podać na jakie zarobki można liczyć na stanowisku telemarketera?

xyz
@Monika

podstawa + premia i chodzi pewnie o sprzedaż nowego produktu - ubezpieczeń oc

TakNie1
NIEZADOWOLONY KLIENT SKP

Dotyczy SKP w Chorzowie. (usunięte przez administratora) Dziura w tłumiku na 1mm, a ten się czepia i dziwi, że ja tego nie słyszę jeżdżąc samochodem. (usunięte przez administratora) NIE POLECAM

Tak4Nie1

Tadzik
@NIEZADOWOLONY KLIENT SKP

Nie sądzę, żeby diagnosta był w stanie wykryć milimetrową dziurę kolego a jeśli nawet to pewnie nawet by się do niej nie przyczepił. Jeśli chciało Ci się napisać opinię negatywną to wydaje mi się, że Twoje auto przeszło badanie z wynikiem negatywnym i problem nie był w 1 mm dziurce.

Tak3Nie1

Speed Car
@NIEZADOWOLONY KLIENT SKP

Witamy, Dbamy o to, aby każdy odwiedzający nas kierowca rzetelnie poznał stan swojego auta. Czujemy się zobowiązani do wpływania na poziom bezpieczeństwa na polskich drogach. Opinia każdego klienta jest dla nas bezcenna. Chcielibyśmy opisany przypadek prześwietlić skrupulatnie z dbałością o każdy detal. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o szczegółowe opisanie zaistniałej sytuacji i przesłanie jej do nas na:(usunięte przez administratora) Proszę uwzględnić numer rejestracyjny pojazdu, znacząco ułatwi nam to przeanalizowanie zapisu monitoringu oraz rejestru badań w systemie. Po zapoznaniu z materiałem będziemy mogli odnieść się do opinii oraz wprowadzimy działania naprawcze zmierzające do utrzymania wysokich standardów obsługi klienta, co zawsze było priorytetem firmy Speed Car.

Tak1Nie1

AlanisM

Ja również mogę się wypowiedzieć na temat speed car jako klient , Zawsze daje tam samochód do przeglądu . Ja akurat jestem z Opola i uważam ,ze jest to najporządniejsza stacja kontroli pojazdów w Polsce.Bardzo podoba mi się fakt ,że jest możliwośc taniej wymiany gaśnicy lub zakupu i wymiany przepalonej żarówki na miejscu.

Tak3Nie

kolarz
@AlanisM

Niestety nie we wszystkich stacjach możesz wymienić żarówkę, stacja w Jeleniej Górze nie oferuje takich usług, tam obsługa ja za PRL.

Tak4Nie1

SKP JELENIA GÓRA
@kolarz

ZAPRASZAM PANA DO SKP W JELENIEJ GÓRZE CELEM WYJAŚNIEŃ, JESTEM PRACOWNIKIEM W/W SKP I NIE CHCE MI SIĘ WIERZYĆ ŻE NIE PODJĘLIŚMY SIĘ WYMIANY ŻARÓWKI. CHYBA ŻE, POINFORMOWALIŚMY PANA, ŻE JEST TO NIE MOŻLIWE ZE WZGLĘDU NA DEMONTAŻ ZDERZAKA LUB INNYCH ELEMENTÓW KAROSERII. BO W NIEKTÓRYM AUTACH RZECZYWIŚCIE JEST BARDZO UTRUDNIONY DOSTĘP DO ŻARÓWEK I NIESTETY TRZEBA DEMONTOWAĆ ELEMENTY A NA SKP NIE MOŻNA TEGO PO PROSTU ROBIĆ. SZKODA ŻE TAKI KOMENTARZ OD RAZU WSTAWIONY NA PORTAL A NIE BYŁO PRÓBY ROZMOWY. MIMO WSZYSTKO ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO DOBREGO - SKP SPEED CAR JELENIA GÓRA

Tak16Nie

TDT
@kolarz

Przypominam,że jakakolwiek naprawa, w tym wymiana żarówek, na SKP jest niezgodna z rozporządzeniem.

Tak4Nie
diagnosta
@TDT

Witam Panie/i TDT czy można prosić o podanie uzasadnienia prawnego z przywołaniem podstawy prawnej do postu (TDT 10.07.2018 12:31) . Pozdrawiam

TakNie1

Wiesiek

Z tym nie szanowaniem pracowników to chyba wypowiadają się osoby, które zostały czymś przez kogoś urażone. Pracowałem w firmie kilka lat i jakiegoś złego traktowania nie odczułem. Pensja na czas, możliwości rozwoju było wiele, szefostwo wysyła na rózne szkolenia jeśli ktoś chce... moja praca p[rzebiegała tutaj bezproblemowo. Dobrze dobiejaja pracowników, którzy posiadają odpowiednie kwaifikacje.

Tak2Nie
diag
@Wiesiek

Teraz może i tak jest ale nie zawsze tak było...

Nat

Nie wiem jak teraz ale w zeszłym roku do auta dostałem dodatkowy prezent w postaci darmowego, rocznego pakietu assistance Aviva :) plus alkomat!

ss
@Nat

Czyżby coś wyczuli,że dali alkomat?

Klient

Odradzam stacje w Krakowie przy ul. Stojałowskiego koło SHELLA "SpeedCar" Diagnosta Jacek Ch to bardzo czepialski i przede wszystkim nie wychowany gbur, już na wstępie widząc Chęck na desce przy instalacji gazowej stwierdził że emisji spalin nie przejdzie ale się rozczarował, kazał wymontowanać pół instalacji gazowej żeby odczytać cały nr zbiornika bo nie widział ostatnich 2 cyfr, dzięki czemu urwał pokrywę od gazu. Po mojej interwencji wykonał tel do szefa który okazał się jeszcze bardziej niewychowanym człowiekiem. Pracownik zamienił ze swoim szefem parę zdań i zaczął kontrolować auto na wszelkie sposoby znajdując dwie usterki: olej na silniku od spodu oraz słaby hamulec na jednym z kół a w tym roku zmieniałem tarcze i klocki na obu osiach:) wynik diagnosty Jacka Ch oczywiście Negatywny a kasa zainkasowana. Odradzam omijajcie tą stację jaknajdalej. Pojechałem dalej gdzie nie znaleźli żadnej usterki:)

Tak6Nie

Dział obsługi klienta
@Klient

Witamy, Jeśli jest Pan zainteresowany wyjaśnieniem zaistniałej sytuacji dysponujemy nagraniem z przebiegu badania, na którym widać, że to właśnie Pan sam sobie uszkadza osłonę (czemu zaprzecza Pan w tej opinii a we wpisie w Google pisze Pan już prawdę). Jest to tylko jedno z wielu oszczerstw jakie Pan wypisuje. Rozumiemy, że uszkodzenie które powstało w wyniku Pańskich działań, wzbudziło w Panu negatywne emocje, z którymi nie był Pan w stanie sobie poradzić (widać to na zapisie z kamer). Uważamy jednak, że nie jest to powód do wypisywania oszczerstw zarówno wobec diagnosty jak i stacji kontroli pojazdów, w której on pracuje. Chcemy Pana uświadomić, że badania techniczne pojazdów reguluje Rozporządzenie Ministra i każdy diagnosta musi się do niego zastosować pod groźbą odpowiedzialności karnej. Dla naszej firmy bezpieczeństwo klientów, jeżdżących sprawnymi autami jest priorytetem. W przypadku Pana auta, jeśli jakiś diagnosta dałby wynik pozytywny to zapewne straciłby uprawnienia do wykonywana zawodu. Zachęcamy do kontaktu z nami: centrala@speedcar.pl w celu wyjaśnienia sytuacji.

Tak5Nie

Lidia

@Piotr, dziękuję za wyrażenie opinii i sprecyzowanie warunków pracy w firmie Speed Car. @Klient, fajnie, że podzieliłeś się z nami swoją opinią na temat firmy Speed Car z poziomu klienta. Opinie klientów i kontrahentów są równie cenne i pomagają w budowaniu wizerunku firmy. Czy diagnosta opisał w swoim protokole dokładnie przez jakie usterki auto nie przeszło przeglądu technicznego? Czy informowałeś o tym drugą stację na której wykonywałeś przegląd? Sprawdzali te usterki czy po prostu przegląd nie był kompletny? Może dokładne sprawdzenie auta przez diagnostę miało na celu, aby auto dopuszczone do ruchu było w jak najlepszym stanie technicznym? Nie uważasz, że diagnosta zrobił to z troską o bezpieczeństwo?

Tak3Nie
Lidia

@Robert, czy mógłbyś napisać jak wyglądają warunki pracy w firmie Speed Car Sp. z o.o.? Co oferuje pracodawca dla nowo zatrudnionych pracowników w swojej firmie? Pracownik może liczyć na stałą umowę i godziwe wynagrodzenie? Osoby czytające to forum, szukają rzetelnych i uzasadnionych opinii.

Piotr
@Lidia

Firma prowadzi stałą rekrutację na terenie całego kraju. Dlaczego na terenie całego kraju? Z dwóch powodów, pierwszy to stały rozwój i uruchamianie nowych punktów w miejscowościach gdzie jeszcze stacji Speed Car nie ma, a także przystępowanie do sieci nowych podmiotów z terenu całego kraju, gdzie dotychczasowa ilość zatrudnionych diagnostów jest niewystarczająca. Mając na uwadze, że adaptacja lokalu pod SKP trwa około 2 miesięcy a okresy wypowiedzeń często 3 miesiące prowadzimy rekrutację pomimo, że w danym mieście nie ma jeszcze naszego punktu, a nawet nie rozpoczęły się prace budowlane. W takim wypadku często podpisujemy z kandydatem do pracy umowę przedwstępna ( umowa przyrzeczenia ), tak by osoba która chce u nas podjąć zatrudnienie czuła się bezpiecznie podejmując decyzję o rozwiązaniu umowy z dotychczasowym pracodawcą. Drugim powodem dla którego rekrutujemy pracowników na terenie całego kraju jest możliwość podjęcia pracy poza miejscem zamieszkania w jednej z 70 zarządzanych przez nas stacji. W wypadku pracy poza miejscem zamieszkania oferujemy tryb pracy: tydzień pracy / tydzień wolny z zakwaterowaniem i zwrotem kosztów dojazdu. Tryb pracy w zależności od stacji i preferencji zatrudnionych w niej diagnostów, może być zmianowy, dniówkowy, tygodniowy, na pełnym etacie, lub na części etatu. Decyzja o formie zatrudnienia leży po stronie diagnosty, do wyboru jest umowa o pracę na czas nieokreślony po odbyciu okresu próbnego, stała umowa zlecenie z nieregulowanym czasem pracy, lub umowa zlecenie dla diagnostów chcących pracować dorywczo. Płace w Speed Car składają się z trzech elementów, płaca podstawowa, premia wynikowa w zależności od wyników osiąganych na danym obiekcie, oraz prowizja wypłacana za część czynności wykonywanych na stacji. W zależności od regionu kraju i stopnia rozwoju punktu, oraz formy zatrudnienia płace netto składające się z trzech wspomnianych elementów kształtują się w przedziale od 3000,- do 6000,-. Aplikacje można składać pod adresem sekretariat@speedcar.pl

TakNie

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Speed Car Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

Robert
@Administrator

Jeśli zadasz konkretne pytanie to pewnie pojawią się konkretne odpowiedzi. Trudno odpowiedzieć na tak zadane pytanie.

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

anonymous
@Bartosz

Tak firma Speed Car prowadzi stałą rekrutację na stanowiska diagnostów w całym kraju, szczegóły dotyczące wymagań można uzyskać na www.pracuj.pl lub proszę o wysłanie CV na adres sekretariat@speedcar.pl

Witold

Speed Car ma opinię super pracodawcy. Zastanawiam się tylko dlaczego na forum jest taka cisza?

KrzysiekP
@Witold

Wydaje mi się, że to tak jak z obsługą klienta. Jeśli ktoś jest niezadowolony to powie o tym wszystkim a jeśli będzie zadowolony to zostawi to dla siebie :)

Lidia

@Robert rozumiem, że Ty też pracujesz w firmie Speed Car Sp. z o.o. Powiesz na jakie warunki pracy można liczyć? Jaka panuje atmosfera? Czy są jakieś premie? Jak długo pracujesz w tej firmie i na jakim stanowisku jesteś?

Robert

Dużo ludzi tam pracuje i większość po kilka lub kilkanaście lat. O co chcesz zapytać?

Janusz

Bardzo fajna stacja. Przegląd zrobiony szybko, ale dokładnie. Na koniec wizyty otrzymałem mały upominek w postaci pendrive'a. Ja jestem zadowolony i będę polecał tę stację moim znajomym.

darkoś

Tanio, szybko i dokładnie. Obsługa bardzo miła także wielki szacun dla nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Speed Car Sp. z o.o. - Świdnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Speed Car Sp. z o.o.