Opinie o Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów w Świdnik

Jedna z największych sieci stacji kontroli pojazdów w Polsce. Speed Car to: Ponad 80 stacji kontroli pojazdów Ponad 200 stacji zrzeszonych w programie Speed Car Flota


Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów w Świdnik

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
anonim Nowy wpis
Inne

(usunięte przez administratora)

JS Nowy wpis
Inne

Ale jak to, firma nie zatrudnia sama pracowników, tylko ma franczyzobiorców? Na stronie mają zakładkę kariera, ale nie ma aktualnych ofert pracy. Jest tylko formularz do wysłania. Gdzieś indziej prowadzą aktualne rekrutacje? Szukam pracy jako mechanik lub pomoc mechanika. Miałem praktyki w tym zawodzie i szukam etatowej pracy.

VB Nowy wpis
Inne

Na stronie firmy znalazłem ofertę pracy na stanowisko diagnosty z uprawnieniami. Myślę, żeby złożyć CV, ale niestety w ogłoszeniu nie ma żadnych innych informacji. Orientujecie się, czy oprócz uprawnień są jakieś warunki, które trzeba spełniać, aby mieć szansę otrzymać tę pracę? Jakieś doświadczenie pracy w zawodzie? Albo konkretne wykształcenie?

Marcin Nowy wpis
Były pracownik
@VB

Chyba najważniejsze są uprawnienia. Złóż CV na pewno się wszystkiego dowiesz.

Kamil
Kandydat
 Pytanie

W ogłoszeniu podany jest najwyższy prog-7500 zł brutto. Realne jest tyle zarobić w tej firmie ?

Robert
Pracownik
@Kamil

Tak

Anka
Pracownik
@Kamil

Tak oczywiście.

Bożena
Inne
@Anka

I to z samej podstawy by było czy po zsumowaniu premii i jakiś dodatków?

Anka
Pracownik
@Bożena

Kwestia dogadania się.

Bożena
Inne
@Anka

To można się dowiedzieć jakie wymagania miałyby być postawione przed diagnostą, żeby mógł tyle zarabiać? Oprócz doświadczenia co jeszcze jest wyżej wyceniane?

Anka
Pracownik
@Bożena

Tak jak wyżej powiedziałam wszystko zależy od rodzaju zatrudnienia.Wiekszosc stacji działa na zasadzie spółek pracowników. A więc wypłata i dodatki są kwestia wielu składników.Proponuje udać się na rozmowę kwalifikacyjną na wybraną stację i porozmawiać.Ja pracuję już ósmy rok i naprawdę szczerze polecam,tu jeszcze nikt nie został pokrzywdzony.

Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów na prywatną opiekę medyczną?

Robert
Pracownik
@Pytanie

Nie

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów kandydat na stanowisko Poszukujemy Kierowcy/Kuriera!!! ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Anka
Pracownik

Pracuję 7 rok, wypłata zawsze na czas,nigdy nie było , żadnych problemów. Rotacja pracowników znikoma.

Justyna
Kandydat
 Pytanie

Ile można zarobić na stanowisku specjalista ds. ubezpieczeń? Jaki jest próg planu by zdobyć premię? Czy są jakieś dodatkowe konkursy przy których można złapać dodatkową premie? Jaka panuje atmosfera? Zastanawiam się, czy warto zmienić pracę gdzie mam 3000zł netto na słuchawce bez żadnej sprzedaży. Pozdrawiam

Anonimowy
Były pracownik
 Pytanie
@Justyna

3tys netto? Zarobki to najnizsza krajowa, premie wyrobic ciezko, systemy sie ciagle zacinaja. Jedyny plus firmy to pracownicy nic wiecej.

Ryszard
Inne
@Anonimowy

Serio tylko najniższa krajowa? Ile jest tej premii jak się ją już uda wyrobić? Kilka setek?

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Speed Car
Pracownik
@Pytanie

Proszę doprecyzować pytanie. Każda stacja kontroli pojazdów jest w 90% samodzielna i zarządzana przez pracowników. Centrala Speed Car pomaga w różnych sytuacjach lub na przykład w kwestii marketingu i reklamy. W tej chwili większość stacji kontroli pojazdów jest prowadzona samodzielnie przez wieloletnich pracowników firmy, do których mamy zaufanie i wiemy, że potrafią być dobrymi gospodarzami i będą dbali o swój biznes.

pytanie
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda praca w SC Ubezpieczenia? Czy jest to system zmianowy? Czy weekendy są pracujące? Praca stacjonarna czy w terenie? Jaki rodzaj umowy posiada agent? System prowizyjny to rozumiem minimalna krajowa + prowizje? Ile można zarobić? Czy klientów trzeba szukać samemu?

SCU
Pracownik
@pytanie

Witamy, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Firma SC Ubezpieczenia oferuje: Pracę w młodym zespole w biurze w Lublinie przy ul. Wojciechowskiej System zmianowy od poniedziałku do piątku: 8.00 -16.00, 10.00 -18.00 Naukę ubezpieczeń od podstaw Możliwość awansu i budowania ścieżki kariery Liczne szkolenia Wynagrodzenie uzależnione od wyników – podstawa + premia A jakby tego było mało fajna zabawa oraz imprezy integracyjne. Jeśli nasza propozycja pracy wzbudziła zainteresowanie prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@e-skp.pl

pytanie
Kandydat
 Pytanie
@SCU

czy wynagrodzenie podstawowe to najniższa krajowa?

pytanie
Kandydat
 Pytanie
@SCU

Czy są jakieś minimalne cele sprzedażowe? Jak wygląda system podstawy + prowizji? Konkurencja oferuje podstawę 2500 netto + prowizje + dodatki za sprzedanie ustalonej ilości ubezpieczeń

uprzejma
Kandydat
@pytanie

To Pan/Pani da namiar na tą firmę konkurencyjną :D

SCU
Pracownik
@pytanie

Witamy, W sprawie szczegółów zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z nami.

Speed Car
Pracownik
@pytanie

Witamy, Prosimy o kontakt mailowy: rekrutacja@e-skp.pl

xyz
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda praca w SC Ubezpieczenia? Czy jest to system zmianowy? Czy weekendy są pracujące? Praca stacjonarna czy w terenie? Jaki rodzaj umowy posiada agent? System prowizyjny to rozumiem minimalna krajowa + prowizje? Ile można zarobić? Czy klientów trzeba szukać samemu?

Pytanie
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów?

Speed Car
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Witamy, Proszę sprecyzować pytanie, ponieważ nie wiemy na jakim stanowisku w firmie chce Pani/Pan pracować. Czy będzie to stacja kontroli pojazdów czy centrala firmy?

Pytanie
 Pytanie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Speed Car Sp. z o.o.?

Speed Car
Pracownik
@Pytanie

Witamy, Oczywiście jest to umowa o pracę, ale na życzenie pracownika możemy podpisywać też umowy zlecenia z pełnymi składkami ZUS.

NIEZADOWOLONY KLIENT SKP

Dotyczy SKP w Chorzowie. (usunięte przez administratora) Dziura w tłumiku na 1mm, a ten się czepia i dziwi, że ja tego nie słyszę jeżdżąc samochodem. (usunięte przez administratora) NIE POLECAM

Tadzik
@NIEZADOWOLONY KLIENT SKP

Nie sądzę, żeby diagnosta był w stanie wykryć milimetrową dziurę kolego a jeśli nawet to pewnie nawet by się do niej nie przyczepił. Jeśli chciało Ci się napisać opinię negatywną to wydaje mi się, że Twoje auto przeszło badanie z wynikiem negatywnym i problem nie był w 1 mm dziurce.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Speed Car
@NIEZADOWOLONY KLIENT SKP

Witamy, Dbamy o to, aby każdy odwiedzający nas kierowca rzetelnie poznał stan swojego auta. Czujemy się zobowiązani do wpływania na poziom bezpieczeństwa na polskich drogach. Opinia każdego klienta jest dla nas bezcenna. Chcielibyśmy opisany przypadek prześwietlić skrupulatnie z dbałością o każdy detal. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o szczegółowe opisanie zaistniałej sytuacji i przesłanie jej do nas na:(usunięte przez administratora) Proszę uwzględnić numer rejestracyjny pojazdu, znacząco ułatwi nam to przeanalizowanie zapisu monitoringu oraz rejestru badań w systemie. Po zapoznaniu z materiałem będziemy mogli odnieść się do opinii oraz wprowadzimy działania naprawcze zmierzające do utrzymania wysokich standardów obsługi klienta, co zawsze było priorytetem firmy Speed Car.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
t d
Inne
@Speed Car

a jak z zapisu monitoringu mozna ustlic czy byla dziura w tlumiku! niewazne czy duza czy mala ma jej nie byc!!!!

Speed Car
Pracownik
@t d

Witamy, Zapis z monitoringu jest nam potrzebny tylko po to, aby sprawdzić po numerze rejestracyjnym, czy faktycznie klient był u nas na badaniu technicznym, ponieważ bardzo często opinie na nasz temat są pisane przez osoby, które nigdy u nas nie były.

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Speed Car Sp. z o.o.?

Leszek
Pracownik
@Pytanie

Już po miesiącu podpisałem umowę na czas nieokreślony.

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Speed Car Sp. z o.o.?

Krzysztof
@Pytanie

Ostatnio coraz mniej, ale to pewnie dlatego, że ciężko takie spotkanie zorganizować logistycznie przy takiej ilości filii w całej Polsce. Spotykamy się w mniejszych grupach z danego miasta/regionu.

Natalia
Inne

@diagnosta mazowieckie co masa na myśli ? Nie macie kierowników ?

Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w Speed Car Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Diagnosta mazowieckie
@Pytanie

A możesz rozwinąć myśl? Tak naprawdę to my jesteśmy dla siebie szefostwem i chyba z tego założenia wychodzi właściciel a nam to pasuje.

Igor
Inne

Czy firma prowadzi czasami rekrutacje czy w ogóle nie ma szans na pracę?

Piotrmazur@speedcar.pl
@Igor

Panie Igorze, Ponieważ rotacja pracowników jest u nas bardzo znikoma poszukujemy głównie diagnostów z uprawnieniami do nowo otwieranych stacji kontroli pojazdów, rzadziej pracowników biurowych. Jeśli prowadzimy rekrutację to nasze ogłoszenia są zamieszczane w portalach takich jak ten i kilku podobnych.

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Speed Car Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Piotrmazur@speedcar.pl
@Pytanie

Witamy, Zawsze staramy się, aby nadgodziny rozliczane były w formie najbardziej wygodnej dla pracownika. Pozdrawiamy

Monika

Czy ktoś może podać na jakie zarobki można liczyć na stanowisku telemarketera?

xyz
@Monika

podstawa + premia i chodzi pewnie o sprzedaż nowego produktu - ubezpieczeń oc

AlanisM

Ja również mogę się wypowiedzieć na temat speed car jako klient , Zawsze daje tam samochód do przeglądu . Ja akurat jestem z Opola i uważam ,ze jest to najporządniejsza stacja kontroli pojazdów w Polsce.Bardzo podoba mi się fakt ,że jest możliwośc taniej wymiany gaśnicy lub zakupu i wymiany przepalonej żarówki na miejscu.

kolarz
@AlanisM

Niestety nie we wszystkich stacjach możesz wymienić żarówkę, stacja w Jeleniej Górze nie oferuje takich usług, tam obsługa ja za PRL.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
SKP JELENIA GÓRA
@kolarz

ZAPRASZAM PANA DO SKP W JELENIEJ GÓRZE CELEM WYJAŚNIEŃ, JESTEM PRACOWNIKIEM W/W SKP I NIE CHCE MI SIĘ WIERZYĆ ŻE NIE PODJĘLIŚMY SIĘ WYMIANY ŻARÓWKI. CHYBA ŻE, POINFORMOWALIŚMY PANA, ŻE JEST TO NIE MOŻLIWE ZE WZGLĘDU NA DEMONTAŻ ZDERZAKA LUB INNYCH ELEMENTÓW KAROSERII. BO W NIEKTÓRYM AUTACH RZECZYWIŚCIE JEST BARDZO UTRUDNIONY DOSTĘP DO ŻARÓWEK I NIESTETY TRZEBA DEMONTOWAĆ ELEMENTY A NA SKP NIE MOŻNA TEGO PO PROSTU ROBIĆ. SZKODA ŻE TAKI KOMENTARZ OD RAZU WSTAWIONY NA PORTAL A NIE BYŁO PRÓBY ROZMOWY. MIMO WSZYSTKO ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO DOBREGO - SKP SPEED CAR JELENIA GÓRA

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
TDT
@kolarz

Przypominam,że jakakolwiek naprawa, w tym wymiana żarówek, na SKP jest niezgodna z rozporządzeniem.

diagnosta
@TDT

Witam Panie/i TDT czy można prosić o podanie uzasadnienia prawnego z przywołaniem podstawy prawnej do postu (TDT 10.07.2018 12:31) . Pozdrawiam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów - Świdnik

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów?

    Zobacz opinie na temat firmy Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów
Przejdź do nowych opinii