Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Marek
Inne

Wszystko zgodnie z ustaleniami. Szybki montaż, fachowe doradztwo i pomoc przy uzyskaniu dotacji. Terminowy montaż w ciągu 14 dni - godni polecenia.

1
Janusz
Inne

Szczerze polecam firmę VOSTI. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy na każdym etapie sprawy. W zasadzie wszystkie formalności załatwili pracownicy firmy, którzy pomogli także na etapie założenia wniosku o dofinansowanie. Dofinansowanie otrzymaliśmy w terminie, a instalacja działa bez zarzutu. .

2

Pracodawca

@Janusz

Serdecznie dziękujemy za komentarz! :)

Andrzej
Inne

Profesjonalna obsługa. Firma zamontowała panele szybko i solidnie. Wszystko działa tak jak powinno. Polecam z czystym sumieniem.

2
Włodzimierz
Inne

Nie będąc klientem tej firmy zwróciłem się do jej serwisu z zapytaniem w sprawach technicznych dot. mojej instalacji solarnej. Pan Michał Malinowski odpowiedział niezwłocznie na moje zapytanie rozwiązując problem. Obecnie trudno o tak fachowych i życzliwych ludzi Dlatego polecam tą firmę, korzystajcie z jej usług, a będziecie zadowoleni.

4

Pracodawca

@Włodzimierz

Panie Włodzimierzu, w imieniu Pana Michała, serdecznie dziękujemy za tak miły komentarz! :)

Edward Nowy wpis
Inne

Wszystko działa w 100%! Jestem bardzo zadowolony! ????

1
Graźka Nowy wpis
Inne

Dzień dobry. znalazłam ofertę dla Specjalisty ds. Contact Center. Po przeczytaniu wymagań myślę, że je spełniam, zastanowiła mnie jednak sama forma umowy. Wpisane zostało zlecenie i ta o prace. czy występuje jakiś okres próbny właśnie na zleceniu?

Roksana Nowy wpis
Inne

Dość długo nie było tu opinii? jak ustosunkujecie się do atmosfery? kiedyś ktoś pisał o jakichś redukcjach ale teraz to widzę, że szukają kogoś do CC. Czy mógłby proszę mi ktoś napisać, jak pracuje się teraz specjalistom na dziale? jakie są teraz zarobki od tego roku?

Były pracownik
Były pracownik

Pracowałem w Vosti w Lublinie. W 2022 roku zaczęła się błyskawiczna degradacja firmy. W ostatni dzień miesiąca chaotyczne zwolnienia, później jeszcze bardziej chaotyczne wycofywanie tych zwolnień. Firma nie ludziom wypłaca premii, bo nie ma kasy, jednocześnie zatrudnia kilkudziesięciu handlowców, po czym ich wszystkich zwalnia. Najlepsi inżynierowie odeszli, mało kto cokolwiek ogarnia. Zaczęliśmy montować pompy ciepła galmet, po czym straciliśmy autoryzację. Liczba niedoróbek i poprawek u klientów wybija poza skalę. Na korytarzach centrali hula wiatr, jest pusto. Z 8 oddziałów fizycznie zostały 2 (plus centrala). Solidna kiedyś firma teraz jest w rozsypce. Poszczególne działy się zamykają, ludzie albo są zwalniani, albo odchodzą. Szanuję tych, którzy zostali i jeszcze wierzą. Ja straciłam chęć, motywację i już mnie w Vosti nie ma.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Były pracownik

Od kiedy nie pracujesz? Faktycznie koniec roku był ciężki ale ja mam wrażenie ze Vosti wypłynęło. Nie słyszę o żadnych poprawkach, fakt ludzi w centrali jest mniej(usunięte przez administratora)

Były pracownik
Inne
@Pracownik

Nie pracuję od kilku miesięcy. Podziwiam pozytywne podejście. Zgadzam się, że czasem trzeba się odchudzić, ale w tym wypadku nie mówimy o gubieniu zbędnej tkanki, tylko o kierownikqch w prawie wszystkich działach, np. CC, wsparcie, marketing, inżynierowie od pomp ciepła, paneli. Zarządzanie kuleje. Nie ma pomysłu na firmę i stąd pewnie karuzela z wypowiedzeniami na koniec niemalże każdego miesiąca. Zatrudnienie i zwolnienie 60 DTH (handlowców) jest tego przykładem. Prezes, (super miły i sympatyczny) co miesiąc obiecywał gruszki na wierzbie.

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja 3-etapowa, najpierw rozmowa telefoniczna z regionalnym oddziałem spółki, następnie przyjazd do siedziby regionalnej,jeśli zdecydują sie na współprace, a na końcu zaproszenie na podpisanie umowy do Lublina. I tutaj pierwsza nieścisłość: firma w ogłoszeniu na p******.pl dopuszcza formę współpracy: B2B, umowa-zlecenie lub umowa o pracę. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej okazuje się, ze HR nie współpracuje z regionalnym, ponieważ regionalny nie wie nic o możliwej umowie zlecenia, którą w początkowym okresie współpracy zawsze wybieram. Druga kwestia to w ogłoszeniu na wymienionym wyżej portalu jest informacja, ze znajomośc branzy OZE "mile widziana" ale niewymagana koniecznie. I znów regionalny w feedbacku po rozmowie twierdzi, ze jednak brak pracy w branzy OZE jest przeszkodą. Na plus feedback, chociaż spóźniony o kilka dni. W trakcie rozmowy brak jednak konkretów typu, czy jest podstawa, jaki system prowizyjny, od kiedy auto sluzbowe. Możliwie zaproszenie na drugi etap do siedziby regionalnego oddziału,ale znowu wszystko owiane tajemnicą; w jakim charakterze, kiedy podpisanie umowy, jak z kosztami dojazdu na szkolenie, w jakim charakterze kandydat pojawia sie na szkoleniu: czy juz jako pracownik, co gdy jednak po szkoleniu zrezygnuje z oferowanej pracy. Rozmowa w praktyce niepotrzebna, a winnym brak komunikacji pomiędzy HR, tym co HRy wrzucają w ogłoszenia na portalach, a tym czego później oczekują regionalni mający bezpośrednią rozmowę z kandydatem. W mojej ocenie także za długi (tydzień) oczekiwania na feedback, skoro warunki formalne od początku nie zostały spełnione to należało zakończyć rozmowę nie marnując swojego czasu. Na szczęście w międzyczasie prowadziłem rozmowy z innymi firmami i udało się podpisać zlecenie

Pytania

1.Pytania dotyczyły dotychczasowego doświadczenia w sprzedaży.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
M. Nowy wpis
Inne

Polecam współpracę z firmą Vosti, szybki montaż, obsługa posprzedażowa na wysokim poziomie, jesteśmy zadowoleni.

Pytanie
 Pytanie

Jakie warunki pracy są w Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Ankieter?

Mira
Kandydat

Szatnia jest praktycznie od zawsze? A co z tematem dojazdu, bo mnie też zaciekawił? Był może poruszany? Pracownicy mają z nim problem? Albo czy są zwrotki za niego lub cokolwiek? zespół sam proponuje przyszłe benefity? jakie zostały dodane w ostatnim czasie?

Jarek
Inne

Witam do samego montażu nie mam nic pracownicy wywiązali się jak najbardziej okej w miarę szybko założyli i solidnie. Gdy zgłosiłem problem że falownik co chwila mi się rozłącza panowie z serwisu poprosili o namiary na aplikację w telefonie wysłałem te namiary i cisza nic nie poprawili jak nie ładowało tak nie ładuje sąsiedzi mają z innej firmy założone panele i się cieszą podwójnym ładowaniem jak u mnie

Jarek
Inne

Mam panele połtora roku w roku 2022 byłem w mojej miejscowości sam teraz doszło kilu mieszkańców i zaczął się problem przy ładnej pogodzie co chwilę falownik się rozłącza.Dzwoniłem do firmy w Lublinie obiecali że się tematem zajmują i skończyło się na obietnicy i cisza nikt się ze mną nie skontaktował

uzytkownik
Inne

Alez oczywiscie ze nie energetyki, ponieważ dane miejsocowsci/regiony maja ograniczona mozliwosc przypiecia, w momencie kiedy instalacje w poblizu pracuja na maxa falowniki widza zbyt duze napiecie w sieci i falownik wylacza wbicie wlasnego pradu w siec. idzie to zmienic w ustawieniach falownika ale traci on zdecydownie na zywotnosci. W skrocie Vosti nie sprawdzilo jak temat w okolicy wyglada :)

Olek
Inne
@uzytkownik

Przecież za zwiększenie normy na falowniku energetyka może nałożyć karę finansową.. Po to właśnie są normy aby teorytycznie ich przestrzegać..

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Vosti na stanowisko Inżyniera ds. instalacji Ktoś mógłby się szerzej wypowiedzieć na temat tego stanowiska, firmy ?

Pracownik
Pracownik
@Kandydat

Stanowisko fajne. Ciągły kontakt z DTH, oraz instalatorami. Szukanie rozwiązań technicznych i operacyjnych.

Prawie kandydat
Inne
@Pracownik

Z tego co wiem firma nie szacuje pracowników. Obcinanie pensji, niespełniane obietnice, niespodziewane zwolnienia i kolesiostwo. Też byłem zainteresowany ofertą, ale dowiedziałem się od koleżki, ze nie fajnie wywalili z tego stanowiska spoko pracownika, druga zwolniła się z uwagi na złą sytuacje w firmie a teraz szukają kogoś kto będzie robił za (usunięte przez administratora) bo się chyba przeliczyli. Jak nie masz rodziny na górze to nie ma sie co pchać. Według osoby z wewnątrz brak szacunku do pracownika - wykorzystają i porzucą. Z tego co wiem, wiele pracowników czuje się niepewnie. Komentarze poniżej tez mnie nie przekonują. Ale jak lubisz żyć z dreszczykiem emocji to firma dla Ciebie.

Kandydatka
Kandydat
@Prawie kandydat

Potwierdzam opinie, dowiedziałam się tych samych rzeczy. W ostatnim czasie duże rotację pracownicy są zwalniani i sami odchodzą. Podobno kiedyś był fajny skład i chciało się pracować, teraz odradzono mi aplikacje.

Pytanie
 Pytanie

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Ankieter.

Grażyna
Inne

spotkanie graniczy z cudem? a z jakich obecnych przyczyn? i skoro zostało to w ten sposób ujęte to po ile ludzie średnio pracują na tym stanowisku? są osoby o o wiele dłuższym stażu pracy mimo wszystko?

Grzegorz
Inne

Jesteśmy bardzo zadowoleni z vosti, instalacje zakładaliśmy w zeszłym roku. Bardzo dobry kontakt z naszym opiekunem który pomógł załatwić wszystkie formalności związane z dokumentami.

3
Grażyna
Kandydat
@Grzegorz

Ile w sumie osób brało tutaj udział w obsłudze i czy opiekun od samego początku jest jeden i ten sam? Wiadomo na jakiej zasadzie taki opiekun otrzyma obecnie premię za obsługę? Czy zadowolenie klienta jest jakkolwiek tutaj mierzone?

Bogdan i Aneta
Inne

Firmę Vosti poznaliśmy dzięki Panu Konradowi K. z oddziału Tarnów. W profesjonalny sposób przedstawił nam oferte, która byłaby dla nas najlepsza i w jasny, a zarazem skuteczny sposób przekonał nas do niej, wszystko dokładnie nam tłumacząc i wyjaśniając. Teraz jesteśmy po montażu instalacji fotowoltaicznej, którą wykonała ekipa Pana Damiana (usunięte przez administratora) Okazali się profesjonalnymi , świetnymi i sympatycznymi fachowcami, którzy biorą pod uwagę także zdanie klienta. Bardzo polecamy całą firmę Vosti, ponieważ jesteśmy bardzo zadowoleni. Przed nami jeszcze montaż pompy ciepła....

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Paweł
Były pracownik

Chyba dostąpiłes zaszczytu rozmowy z kierownikiem - tak właśnie wyglada tutaj przedaż - decyzja od razu.

Pracownik-jeszcze
Pracownik
 Pytanie

Z racji tego że opinie są regularnie sprawdzane i weryfikowane przez zarząd, zapytam tutaj: Kiedy zostaną przywrócone premie dla pracowników, które najzwyczajniej w świecie im się należą ? Nikt w tej firmie nie zostanie dla idei

Grażyna
Kandydat

I nie było na ten temat prowadzonych jeszcze żadnych rozmów? zastanawiam się także nad tym że to pytanie tutaj zostało zadane... pracownicy nie mają bezpośredniego kontaktu z zarządem? nawet gdyby chcieli się o niego postarać? Do kogo najwyżej ustawionego ma się swobodny dostęp?

2
Pracownik też
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik-jeszcze

Nie szkorzystales/nie skorzystałaś z opcji rozmow z prezesem? Tak zachęcał do tego żeby go osobiście łapac jak się ma jakieś kwestie. ciekawe czy z kimś gadał finalnie czy glowa w piasek

2
Pracownik
Pracownik
@Grażyna

By skontaktować się z Prezesem nie ma żadnego problemu. Nr telefonu jest ogólnie dostępny, zawsze odbiera lub oddzwania. Wtedy można się zapytać wprost. Zawsze odpowiada na pytania. Wystarczy chcieć.

1
Kadra
Pracownik
@Pracownik

Rozmowy z prezesem zaczęły się gdy (usunięte przez administratora) na gowork zaczęło wybijać. Gdyby nie go work nie wiadomo czy w ogole rozmowy by sie odbyly. Maile o spotkaniu wyszły chwile po tym jak ktoś tu napisał ze prezes chowa głowę w piasek. Ja wszystko rozumiem ze są osoby zarażone firma jak i jej obrońcy ale mówimy jak jest bo po to jest gowork

Grażyna
Inne
@Kadra

Czasami chyba jednak jest tak, że jakiś bodziec musi się pojawić, żeby efekt był czy coś... Mimo tego do dziś komunikacja się poprawiła w firmie i z atmosferą jest ok? Z jakimi problemami obecnie ludzie się zgłaszają, są jakieś większe czy nie bardzo?

Pracownik
Pracownik
@Grażyna

Pracownicy mogą rozmawiać ze swoimi kierownikami którzy nad sobą mają dyrektorow ale kto wie jaka jest sytuacja ten niespodziewa się ze od dyrektora uzyska jakiejś informacji bo ten raczej nic nie wie, tylko zarząd wie co i jak. Chociaż i to czasami jest wątpliwie :)

Benek
Inne

Jestem zadowolony z ekipy montujacej na warmińsko-mazurskim . Zrobili mi montaż tak jak chcialem a nawet lepiej. Polecam tych Panów z całym sercem.

1
Robert
Inne

Firma godna polecenia, instalacja wykonana bardzo szybko, od podpisania umowy po tygodniu już była. Firma złożyła za nas wszystkie dokumenty do Energii i o dofinansowanie. Polecam

1
Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Jeszcze jakiś czas temu było w tej firmie całkiem dobrze. Były spotkania, było co robić. Na dzień dzisiejszy nie polecam. Wyjeżdzasz z domu i tak naprawdę zastanawiasz się co masz robić bo pracy nie ma. Więc albo wcielasz się w akwizytorstwo i chodzisz ludziom po domach i prosisz o spotkanie albo objeżdżasz dotychczasowych klientów i próbujesz wydusić z nich polecenie. Dobrze mają co jedyni niektórzy co spijają łatwą śmietankę bo np dostają kontakty do ludzi co no sami dzwonią do firmy. Bywały też, różne dziwne numery. Np spotkanie które miałeś przypisane do siebie leciało nagle do kogoś innego. Ale to tylko garstka rzeczy, można by wiele pisać. Kolejna sprawa jest taka, że zarząd chyba za dużo pozwolił kierownikom oddziału i nie bardzo mają wiedzę co tak naprawdę się dzieje. Mówię tu tylko o swoim oddziale w którym ja pracowałem. Podejrzewam, że każdy inny jest lepszy. Dzwonisz do swojej kierowniczki, masz jakaś sprawę, pytanie ona nigdy nic nie wie i odsyła Cię żebyś do kogoś innego dzwonił. Jeszcze dobrze jak odbierze, bo z reguły to jest odrzucania połączenia i wyślę Ci wiadomość „pisz”… Wiecznie czymś zajęta;) a to telekonferencje a to rekrutacja ( tak, rotacja w firmie lepsza niż w Żabce czy Biedronce). Przychodzą ostatnie dni miesiąca kiedy potrzeba Ci dokumentów, czegokolwiek i co się dzieje? Nagle biuro zamkniete, zostajesz zamknięte drzwi. Okazuje się, ze dziś praca zdalna… Na początku grudnia wielkie ogłoszenie, ze szykują niespodziankę na święta. Co dostaliśmy? Życzenia świąteczne… 0 jakichkolwiek dodatków. A w tamtym roku były. Firma kiedyś robiła wysokie wyniki sprzedażowe, ale sama doprowadziła do tego, ze teraz robi się biednie i ratują się zwolnieniami pracowników. Z całego serca nie polecam. Szukam innej pracy

2

Pracodawca

@Pracownik

Szanowny Anonimowy Pracowniku, przykro nam, że ma Pan/Pani negatywne odczucia związane z pracą w Vosti. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy byli zadowoleni z pracy i usatysfakcjonowani z otrzymywanego wynagrodzenia, reagując jednocześnie na obecną sytuację rynkową firmą. Przykro nam, jeśli doświadczyła Pani/Pan dyskomfortu w naszym środowisku pracy. Każda opinia jest dla nas ważna.

Paweł
Inne
 Pytanie

A co z gwarancjami gdy firma zniknie? Byłem zapewniany,że gwarancja będzie

Pracodawca

@Paweł

Panie Pawle, firma nie znika, proszę się o nic nie obawiać. Jeśli ma Pan pytania odnośnie gwarancji zapraszamy do kontaktu z infolinią Vosti pod numerem 500 740 740.

Damian
Inne

Jesteśmy bardzo zadowoleni z firmy Vosti, instalacja powstała w niecałe dwa tygodnie, fajna ekipa chłopaków co montowali instalację zostawili po sobie porządek. Zdecydowaliśmy się po tym jak sąsiedzi również skorzystali z tej firmy i nam polecili.

Ryszard
Inne

Powierzyłem Vosti wykonanie kilku instalacji na moich obiektach, a mam już jedną instalację wykonaną przez inną firmę 3 lata temu wiec mam porównanie. Wszystko przebiegło bezproblemowo, od podpisania umowy aż po zakończenie montażu. Polecam.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracownik
Pracownik

Chyba jedna umowę na miesiąc pisałeś a samochód i benzyna z nieba spada. To wszystko są koszty wiec nie dziw się ze podpisujac jedna umowę nic nie masz. Trzeba to wszystko opłacić.

Zostaw merytoryczną opinię o Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

  Zobacz opinie na temat firmy Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

  Kandydaci do pracy w Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Przejdź do nowych opinii