Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.1 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Marek
Inne

Wszystko zgodnie z ustaleniami. Szybki montaż, fachowe doradztwo i pomoc przy uzyskaniu dotacji. Terminowy montaż w ciągu 14 dni - godni polecenia.

1
Janusz
Inne

Szczerze polecam firmę VOSTI. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy na każdym etapie sprawy. W zasadzie wszystkie formalności załatwili pracownicy firmy, którzy pomogli także na etapie założenia wniosku o dofinansowanie. Dofinansowanie otrzymaliśmy w terminie, a instalacja działa bez zarzutu. .

2

Pracodawca

@Janusz

Serdecznie dziękujemy za komentarz! :)

Andrzej
Inne

Profesjonalna obsługa. Firma zamontowała panele szybko i solidnie. Wszystko działa tak jak powinno. Polecam z czystym sumieniem.

2
Włodzimierz
Inne

Nie będąc klientem tej firmy zwróciłem się do jej serwisu z zapytaniem w sprawach technicznych dot. mojej instalacji solarnej. Pan Michał Malinowski odpowiedział niezwłocznie na moje zapytanie rozwiązując problem. Obecnie trudno o tak fachowych i życzliwych ludzi Dlatego polecam tą firmę, korzystajcie z jej usług, a będziecie zadowoleni.

3

Pracodawca

@Włodzimierz

Panie Włodzimierzu, w imieniu Pana Michała, serdecznie dziękujemy za tak miły komentarz! :)

Jarek Nowy wpis
Inne

Mam panele połtora roku w roku 2022 byłem w mojej miejscowości sam teraz doszło kilu mieszkańców i zaczął się problem przy ładnej pogodzie co chwilę falownik się rozłącza.Dzwoniłem do firmy w Lublinie obiecali że się tematem zajmują i skończyło się na obietnicy i cisza nikt się ze mną nie skontaktował

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Vosti na stanowisko Inżyniera ds. instalacji Ktoś mógłby się szerzej wypowiedzieć na temat tego stanowiska, firmy ?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Kandydat

Stanowisko fajne. Ciągły kontakt z DTH, oraz instalatorami. Szukanie rozwiązań technicznych i operacyjnych.

Prawie kandydat Nowy wpis
Inne
@Pracownik

Z tego co wiem firma nie szacuje pracowników. Obcinanie pensji, niespełniane obietnice, niespodziewane zwolnienia i kolesiostwo. Też byłem zainteresowany ofertą, ale dowiedziałem się od koleżki, ze nie fajnie wywalili z tego stanowiska spoko pracownika, druga zwolniła się z uwagi na złą sytuacje w firmie a teraz szukają kogoś kto będzie robił za (usunięte przez administratora) bo się chyba przeliczyli. Jak nie masz rodziny na górze to nie ma sie co pchać. Według osoby z wewnątrz brak szacunku do pracownika - wykorzystają i porzucą. Z tego co wiem, wiele pracowników czuje się niepewnie. Komentarze poniżej tez mnie nie przekonują. Ale jak lubisz żyć z dreszczykiem emocji to firma dla Ciebie.

Kandydatka Nowy wpis
Kandydat
@Prawie kandydat

Potwierdzam opinie, dowiedziałam się tych samych rzeczy. W ostatnim czasie duże rotację pracownicy są zwalniani i sami odchodzą. Podobno kiedyś był fajny skład i chciało się pracować, teraz odradzono mi aplikacje.

Pytanie
 Pytanie

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Ankieter.

Grażyna

spotkanie graniczy z cudem? a z jakich obecnych przyczyn? i skoro zostało to w ten sposób ujęte to po ile ludzie średnio pracują na tym stanowisku? są osoby o o wiele dłuższym stażu pracy mimo wszystko?

Grzegorz
Inne

Jesteśmy bardzo zadowoleni z vosti, instalacje zakładaliśmy w zeszłym roku. Bardzo dobry kontakt z naszym opiekunem który pomógł załatwić wszystkie formalności związane z dokumentami.

3
Grażyna
Kandydat
@Grzegorz

Ile w sumie osób brało tutaj udział w obsłudze i czy opiekun od samego początku jest jeden i ten sam? Wiadomo na jakiej zasadzie taki opiekun otrzyma obecnie premię za obsługę? Czy zadowolenie klienta jest jakkolwiek tutaj mierzone?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Vosti? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Bogdan i Aneta
Inne

Firmę Vosti poznaliśmy dzięki Panu Konradowi K. z oddziału Tarnów. W profesjonalny sposób przedstawił nam oferte, która byłaby dla nas najlepsza i w jasny, a zarazem skuteczny sposób przekonał nas do niej, wszystko dokładnie nam tłumacząc i wyjaśniając. Teraz jesteśmy po montażu instalacji fotowoltaicznej, którą wykonała ekipa Pana Damiana (usunięte przez administratora) Okazali się profesjonalnymi , świetnymi i sympatycznymi fachowcami, którzy biorą pod uwagę także zdanie klienta. Bardzo polecamy całą firmę Vosti, ponieważ jesteśmy bardzo zadowoleni. Przed nami jeszcze montaż pompy ciepła....

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Paweł
Były pracownik

Chyba dostąpiłes zaszczytu rozmowy z kierownikiem - tak właśnie wyglada tutaj przedaż - decyzja od razu.

Pracownik-jeszcze
Pracownik
 Pytanie

Z racji tego że opinie są regularnie sprawdzane i weryfikowane przez zarząd, zapytam tutaj: Kiedy zostaną przywrócone premie dla pracowników, które najzwyczajniej w świecie im się należą ? Nikt w tej firmie nie zostanie dla idei

Grażyna
Kandydat

I nie było na ten temat prowadzonych jeszcze żadnych rozmów? zastanawiam się także nad tym że to pytanie tutaj zostało zadane... pracownicy nie mają bezpośredniego kontaktu z zarządem? nawet gdyby chcieli się o niego postarać? Do kogo najwyżej ustawionego ma się swobodny dostęp?

2
Pracownik też
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik-jeszcze

Nie szkorzystales/nie skorzystałaś z opcji rozmow z prezesem? Tak zachęcał do tego żeby go osobiście łapac jak się ma jakieś kwestie. ciekawe czy z kimś gadał finalnie czy glowa w piasek

2
Pracownik
Pracownik
@Grażyna

By skontaktować się z Prezesem nie ma żadnego problemu. Nr telefonu jest ogólnie dostępny, zawsze odbiera lub oddzwania. Wtedy można się zapytać wprost. Zawsze odpowiada na pytania. Wystarczy chcieć.

1
Kadra
Pracownik
@Pracownik

Rozmowy z prezesem zaczęły się gdy (usunięte przez administratora) na gowork zaczęło wybijać. Gdyby nie go work nie wiadomo czy w ogole rozmowy by sie odbyly. Maile o spotkaniu wyszły chwile po tym jak ktoś tu napisał ze prezes chowa głowę w piasek. Ja wszystko rozumiem ze są osoby zarażone firma jak i jej obrońcy ale mówimy jak jest bo po to jest gowork

Grażyna
@Kadra

Czasami chyba jednak jest tak, że jakiś bodziec musi się pojawić, żeby efekt był czy coś... Mimo tego do dziś komunikacja się poprawiła w firmie i z atmosferą jest ok? Z jakimi problemami obecnie ludzie się zgłaszają, są jakieś większe czy nie bardzo?

Pracownik
Pracownik
@Grażyna

Pracownicy mogą rozmawiać ze swoimi kierownikami którzy nad sobą mają dyrektorow ale kto wie jaka jest sytuacja ten niespodziewa się ze od dyrektora uzyska jakiejś informacji bo ten raczej nic nie wie, tylko zarząd wie co i jak. Chociaż i to czasami jest wątpliwie :)

Benek
Inne

Jestem zadowolony z ekipy montujacej na warmińsko-mazurskim . Zrobili mi montaż tak jak chcialem a nawet lepiej. Polecam tych Panów z całym sercem.

1
Robert
Inne

Firma godna polecenia, instalacja wykonana bardzo szybko, od podpisania umowy po tygodniu już była. Firma złożyła za nas wszystkie dokumenty do Energii i o dofinansowanie. Polecam

1
Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Jeszcze jakiś czas temu było w tej firmie całkiem dobrze. Były spotkania, było co robić. Na dzień dzisiejszy nie polecam. Wyjeżdzasz z domu i tak naprawdę zastanawiasz się co masz robić bo pracy nie ma. Więc albo wcielasz się w akwizytorstwo i chodzisz ludziom po domach i prosisz o spotkanie albo objeżdżasz dotychczasowych klientów i próbujesz wydusić z nich polecenie. Dobrze mają co jedyni niektórzy co spijają łatwą śmietankę bo np dostają kontakty do ludzi co no sami dzwonią do firmy. Bywały też, różne dziwne numery. Np spotkanie które miałeś przypisane do siebie leciało nagle do kogoś innego. Ale to tylko garstka rzeczy, można by wiele pisać. Kolejna sprawa jest taka, że zarząd chyba za dużo pozwolił kierownikom oddziału i nie bardzo mają wiedzę co tak naprawdę się dzieje. Mówię tu tylko o swoim oddziale w którym ja pracowałem. Podejrzewam, że każdy inny jest lepszy. Dzwonisz do swojej kierowniczki, masz jakaś sprawę, pytanie ona nigdy nic nie wie i odsyła Cię żebyś do kogoś innego dzwonił. Jeszcze dobrze jak odbierze, bo z reguły to jest odrzucania połączenia i wyślę Ci wiadomość „pisz”… Wiecznie czymś zajęta;) a to telekonferencje a to rekrutacja ( tak, rotacja w firmie lepsza niż w Żabce czy Biedronce). Przychodzą ostatnie dni miesiąca kiedy potrzeba Ci dokumentów, czegokolwiek i co się dzieje? Nagle biuro zamkniete, zostajesz zamknięte drzwi. Okazuje się, ze dziś praca zdalna… Na początku grudnia wielkie ogłoszenie, ze szykują niespodziankę na święta. Co dostaliśmy? Życzenia świąteczne… 0 jakichkolwiek dodatków. A w tamtym roku były. Firma kiedyś robiła wysokie wyniki sprzedażowe, ale sama doprowadziła do tego, ze teraz robi się biednie i ratują się zwolnieniami pracowników. Z całego serca nie polecam. Szukam innej pracy

2

Pracodawca

@Pracownik

Szanowny Anonimowy Pracowniku, przykro nam, że ma Pan/Pani negatywne odczucia związane z pracą w Vosti. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy byli zadowoleni z pracy i usatysfakcjonowani z otrzymywanego wynagrodzenia, reagując jednocześnie na obecną sytuację rynkową firmą. Przykro nam, jeśli doświadczyła Pani/Pan dyskomfortu w naszym środowisku pracy. Każda opinia jest dla nas ważna.

Paweł
Inne
 Pytanie

A co z gwarancjami gdy firma zniknie? Byłem zapewniany,że gwarancja będzie

Pracodawca

@Paweł

Panie Pawle, firma nie znika, proszę się o nic nie obawiać. Jeśli ma Pan pytania odnośnie gwarancji zapraszamy do kontaktu z infolinią Vosti pod numerem 500 740 740.

Damian
Inne

Jesteśmy bardzo zadowoleni z firmy Vosti, instalacja powstała w niecałe dwa tygodnie, fajna ekipa chłopaków co montowali instalację zostawili po sobie porządek. Zdecydowaliśmy się po tym jak sąsiedzi również skorzystali z tej firmy i nam polecili.

Ryszard
Inne

Powierzyłem Vosti wykonanie kilku instalacji na moich obiektach, a mam już jedną instalację wykonaną przez inną firmę 3 lata temu wiec mam porównanie. Wszystko przebiegło bezproblemowo, od podpisania umowy aż po zakończenie montażu. Polecam.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracownik
Pracownik

Chyba jedna umowę na miesiąc pisałeś a samochód i benzyna z nieba spada. To wszystko są koszty wiec nie dziw się ze podpisujac jedna umowę nic nie masz. Trzeba to wszystko opłacić.

Marek
Inne

Wszystko zgodnie z ustaleniami. Szybki montaż, fachowe doradztwo i pomoc przy uzyskaniu dotacji. Terminowy montaż w ciągu 14 dni - godni polecenia.

1
Andrzej
Inne

Trochę naciągane te opinie. W moim przypadku instalacja założona bardzo szybko i sprawnie. W tym roku będziemy również instalować od Vosti pompę ciepła. Przedstawiciel uśmiechnięty i bardzo technicznie przygotowany, wiedza ogromna na wszystkie pytania odpowiedział, nie było po nim widać, że pracuje za karę. Bardzo dużym plusem firmy jest to, że nie zapomnieli o kliencie i odwiedzają nas bardzo często. Widać, że firma przykłada bardzo dużą uwagę, żeby pracowali w niej najlepsi.

14
DTH
Były pracownik
@Andrzej

Pracownicy są dobrzy, tylko firma nie docenia i odchodzą. Jestem jednym z bardzo dobrych sprzedawców w tej firmie i odchodzę. Przychodząc do klienta nie reprezentuję firmy tylko siebie, dlatego niezależnie od tego gdzie pracuję, zostawiam swoje nazwisko. A na spotkaniach z klientami każdy będzie profesjonalny i w obsłudze posprzedażowej bo to jego wynagrodzenie. Klient nigdy nie będzie wiedział co się dzieje wewnątrz firmy, bo nigdy tam nie będzie. Czas VOSTI się kończy przed błędne zarządzanie. A najlepsi prędzej czy pójdą tam, gdzie zostaną wysłuchani. Bo firma to nie zarząd tylko ludzie w niej pracujący. Pozdrawiam

Bartosz
@DTH

Zapytam o zarobki, bo to dla mnie najważniejszy wyznacznik podejścia firmy do pracowników i poniekąd również ich własnej działalności. Możesz podać jaką oferują podstawę i prowizję? I co jeszcze trzeba mieć na względzie, gdy myśli się o zatrudnieniu w tym miejscu?

Nick
Pracownik
@Bartosz

Praktycznie minimalna krajowa podstawa. Auto służbowe z ExpressCar, które ma już kilka ładnych lat i zazwyczaj są w opłakanym stanie. Karta paliwowa. I zasuwasz door to door. Zapomnij o leadach, czy umówionych spotkaniach. Prowizje przeliczane na punkty, które i tak ci odcinają przy rozliczeniu. Codziennie się rozliczasz z wyników i cały czas weryfikują cię po GPSie.

1
Obecny pracownik
Pracownik
@Nick

Po tym wpisie mam wrażenie jakbyśmy pracowali w zupełnie innej firmie. Pracuje tu kilka lat. Auto mam 2 letnie, praktycznie od nowości. Jak dbam o nie tak mam. Na serwis jeżdżę zgodnie z wytycznymi. Również do użytku prywatnego. Faktycznie są punkty, ale odjecie jest gdy się coś przeoczy podczas audytu technicznego, i np. nie zostało to wcześniej wliczone w koszta. Pracuje w terenie, robię swoje i nigdy nikt nie mówił mi o GPSie. A jak sprawdza to proszę bardzo, ja nie mam sobie nic do zarzucenia.

Pracodawca

@DTH

Szanowny Anonimowy Pracowniku, w ostatnim czasie na rynku OZE zaszło wiele zmian, które odbiły się na firmach z naszej branży. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby móc zapewnić naszym pracownikom stabilne warunki zatrudnienia, stąd w firmie zachodzi wiele koniecznych zmian, które są odpowiedzią na obecną sytuację. Mamy nadzieję, że wspólnie przetrwamy ten okres, aby dalej móc dostarczać naszym Klientom rozwiązania z zakresu energii odnawialnej.

Cyprian
Były pracownik
@Bartosz

Średnia płaca dla handlowca to 4000 netto

opinia
Pracownik

Firma vosti zaklada mi pompe ciepla ale pociagniecie cieplej wody z kotlowni do lazienki musze wykonac we wlasnym zakresie ,przy podpisaniu umowy wszystko bylo ok teraz place za pompe 56000iimusze po podlaczenie zrobic sam usluge wykonuje oddzial z Poznania

Robert
Inne

Instalacja założona w dwa tygodnie, zakład energetyczny przyjechał po paru dniach i założył licznik. Najważniejsze, że firma działa na najlepszym sprzęcie i mają szybki montaż.

1
Nick
 Pytanie
@Robert

A sprawdziłeś co oferuje konkurencja i w jakiej cenie? :)

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracownik
Pracownik

Zwolnienia potwierdzam. Dużo osób dostało wypowiedzenia. Brak komunikacji, haos. Każdy gra swoje skrzypce, brak współpracy w firmie. Prezes sobie nie radzi, chociaż nawet mu chyba nie zależy na tej firmie bo nawet się z nami nie spotkał i nie wyjaśnił tej całej sytuacji w firmie. Schował głowę w piasek ;) ja się stąd zawijam

Pracownik
Pracownik
@Pracownik

zapewne dostałeś maila o spotkaniu więc chyba jednak Prezesa obchodzi firma, wiadomo są elementy, które też mi nie leżą ale jest kryzys na wielu płaszczyznach każdy o tym wie więc mam neutralne podejście do sytuacji, staram się zrozumieć każdą stronę i liczę, że Vosti wróci na stary dobry tor a ty skoro jesteś taki niecierpliwy to powodzenia na rynku pracy.

8
Pracownik
Pracownik

Vosti to już nie ta sama firma co jeszcze rok czy dwa lata temu. Chaos informacyjny, ludzie zdezorientowani. Ciągle zmiany stanowisk i redukcje. Nie wiadomo do kogo z czym się zwracać. A największą wtopą tej firmy są obecnie pompy ciepła - serwis za serwisem, ciągle źle wykonywane montaże i oczywiście brak konsekwencji u góry, bo przecież dyrektorzy to koledzy. Zrobią kolejne webinary myśląc, że sprzedaż ruszy. Prowizje marne a później bujaj się ze zrypanym montażem, bo tylko tobie zależy na kliencie! Dziękuje, to nie dla mnie.

Marcin
Pracownik
@Pracownik

Co dobrego mogło być w tej firmie to już było;)

Bez nazwy
Pracownik
 Pytanie
@Marcin

Myślisz ze juz nic dobrego sie nie wydarzy?

Pracownik
Pracownik
@Bez nazwy

na pewno czeka tylko firma musi przejść pewne zmiany a co niektórzy oczekują, że firma znajdzie sposób na kryzys z dnia na dzień...

1
były pracownik
Inne

Firma ma kilka plusów. M.in.: - dobrze robi instalacje PV: - z reguły dobra opieka posprzedażowa PV; - kontakt między działami. Minusy: - zły montaż PC; - (usunięte przez administratora)system prowizyjny; - umowa b2b ma znamiona umowy o pracę musisz rozliczyć się z każdej godziny; - brak leadów dla pracowników (poza Tytanami); Reasumując nie polecam pracy w tej firmie. Na rozmowie kwalifikacyjnej pokazują tabelkę z punktami która nic Ci nie mówi ile musisz sprzedac. Jeśli sprzedajesz klientowi B2C to 100% planu to jest ok 35 KWP. Jeśli sprzedajesz B2B to na plan musisz sprzedać ok 60 KWP. Poza tym ogromny podział pracowników. Tytani którzy dostają wartościowe leady, m.in. klientów którzy chcą coś dokupić po starych DTH których już nie ma, więc na spotkania jeżdżą i piszą i nie muszą przy tym wykazać się umiejętnościami sprzedażowymi. I reszta DTH która w oddziałach cały czas rotuje, nie dostają leadów, jakieś oferteo czasami wpadnie, ale ogólnie masz uderzać w D2D, a najlepiej jak masz swoją bazę. Leadów nie ma ale firma zatrudnia ludzi z branży, bo myśli że Ci z branży zrobią wynik.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

    Zobacz opinie na temat firmy Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

    Kandydaci do pracy w Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Przejdź do nowych opinii