Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Mati121199
Pracownik
 Pytanie

Witam jak wygląda podwykonawstwo w firmie Vosti ?

Pracodawca

@Mati121199

Dzień dobry, jeśli chodzi o pracę jako monter instalacji, zachęcamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie https://vosti.pl/rekrutacja/dolacz-do-vosti-szukamy-doswiadczonych-ekip-monterskich/

Dorota
Inne

Firma nie godna polecaniu !!!mamy awarie paneli po wichurze i od kilku dni NIKT nie bierze odpowiedzialności za naprawę!!malo tego kilka paneli wisi z dachu co zagraża bezpieczeństwu mieszkańców!!zastanówcie się zanim wybierzecie ta firmę!!

1

Pracodawca

@Dorota

W Vosti przykładamy ogromną wagę do obsługi klienta, dlatego bardzo nam przykro, że jest Pani nie do końca usatysfakcjonowana. Zrobimy wszystko, aby pomóc, jednak w tym celu musimy poznać kilka szczegółów - w tym Pani dane. Prosimy o kontakt z naszą infolinią pod numerem telefonu 500 740 740 lub na maila kontakt@vosti.pl

Darek
Inne
 Pytanie
@Dorota

A czy to wina firmy , ze była wichura ?! Mogła Pani sobie ubezpieczyć instalacje ! Czy jak dach zerwie dach to leci pani do dekarza ?! Weź…

Posiadaczpaneli
Inne
@Darek

Przecież podobno tak jak mówił handlowiec, gwarancja montażu do 160kmh. Więc jeśli zerwało same panele to firma ponosi ta odpowiedziałsc i powinni to naprawić na wczoraj. Mam nadzieję że moje w takim razie nie zleca kiedyś...

Piotr
Inne

Przedstawiciel Jakub Dudziński super gość wszystko wytłumaczył w razie potrzeby Pomorze taki pracownik to skarb. Montażu również godnie polecenia. Najgorzej wygląda sprawa serwisu, dodzwonie nie się problem . Brak wolnych konsultantów, później jeśli ktoś oddzwoni musimy tłumaczyć się czy serwis jest potrzebny bo jak nie to zapłacimy za jego przyjazd a przecież Klient ma gwarancję i wg mnie nie powinno być żadnego problemu z przyjechaniem. Firma polecam. montażysta również serwis już nie tak sobie wyobrażałem

Jacek
Inne

Bardzo dobra firma praca wykonana profesjonalne i w terminie, pracownicy uprzejmi wszystko super wytłumaczyli polecam

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja 3-etapowa, najpierw rozmowa telefoniczna z regionalnym oddziałem spółki, następnie przyjazd do siedziby regionalnej,jeśli zdecydują sie na współprace, a na końcu zaproszenie na podpisanie umowy do Lublina. I tutaj pierwsza nieścisłość: firma w ogłoszeniu na p******.pl dopuszcza formę współpracy: B2B, umowa-zlecenie lub umowa o pracę. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej okazuje się, ze HR nie współpracuje z regionalnym, ponieważ regionalny nie wie nic o możliwej umowie zlecenia, którą w początkowym okresie współpracy zawsze wybieram. Druga kwestia to w ogłoszeniu na wymienionym wyżej portalu jest informacja, ze znajomośc branzy OZE "mile widziana" ale niewymagana koniecznie. I znów regionalny w feedbacku po rozmowie twierdzi, ze jednak brak pracy w branzy OZE jest przeszkodą. Na plus feedback, chociaż spóźniony o kilka dni. W trakcie rozmowy brak jednak konkretów typu, czy jest podstawa, jaki system prowizyjny, od kiedy auto sluzbowe. Możliwie zaproszenie na drugi etap do siedziby regionalnego oddziału,ale znowu wszystko owiane tajemnicą; w jakim charakterze, kiedy podpisanie umowy, jak z kosztami dojazdu na szkolenie, w jakim charakterze kandydat pojawia sie na szkoleniu: czy juz jako pracownik, co gdy jednak po szkoleniu zrezygnuje z oferowanej pracy. Rozmowa w praktyce niepotrzebna, a winnym brak komunikacji pomiędzy HR, tym co HRy wrzucają w ogłoszenia na portalach, a tym czego później oczekują regionalni mający bezpośrednią rozmowę z kandydatem. W mojej ocenie także za długi (tydzień) oczekiwania na feedback, skoro warunki formalne od początku nie zostały spełnione to należało zakończyć rozmowę nie marnując swojego czasu. Na szczęście w międzyczasie prowadziłem rozmowy z innymi firmami i udało się podpisać zlecenie

Pytania

1.Pytania dotyczyły dotychczasowego doświadczenia w sprzedaży.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
Grazyna i Jan
Inne

Serdecznie polecam współpracę z Panią Małgorzata Wachowska! Konkretna osoba na odpowiednim miejscu, miła, rzetelna i co najważniejsze konkretna Babka, gdzie w tych czasach takich ludzi brakuje. Na każde tel i mail odpowiadała w bardzo szybkim tempie. Dla tej Pani nie ma rzeczy nie możliwych ???? inni mówili ze się nie da zrobić, a jednak wszystko można było obejść. A co najważniejsze dla nas,ze cała prace zrobiła za nas bo mieszkamy za granica. Drugi raz korzystamy z usług Vosti i możemy serdecznie polecić firmę a Panią Małgosię jak najbardziej. Grazyna i Jan z Sulęcina

Pracodawca

@Grazyna i Jan

Dziękuje za opinię! :)

Michal
Inne

Jestem bardzo zadowolony ze spotkania z doradcą i wykonania instalacji a Pan Mariusz zdecydowanie zna się na swojej pracy i bardzo dobrze dobrał nam zestaw.

Agnieszka W.
Inne

Bardzo polecam firmę Vosti a w szczególności jej przedstawiciela Pana Damiana Golonkę. Ww. wszystko dokładnie wytłumaczył, pomógł ustalić najbardziej optymalny wariant, załatwił wszelkie formalności. Do tego dzień po podpisaniu umowy przywiezione zostały potrzebne elementy, a dwa dni później zamontowana cała instalacja fotowoltaiczna. Współpracę z firmą oceniam na pięć plus!

Pracodawca

@Agnieszka W.

Pani Agnieszko, serdecznie dziękujemy za komentarz! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług :)!

Pracodawca

 Aktualność
Vosti rozwija działalność w segmencie B2B

Vosti – jedna z najszybciej rozwijających się firm fotowoltaicznych w Polsce, intensyfikuje działania w segmencie B2B. 
W lipcu br. firma otworzyła oddział w Krakowie, dedykowany temu profilowi klientów. Vosti planuje dalszy rozwój tej gałęzi biznesu i obsługę Klientów B2B na terenie całej Polski.
Za rozwój oddziału B2B odpowiada Paweł Bartosik, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Operacyjnych w firmie Vosti. Kierownikiem Sprzedaży ds. Klienta Biznesowego jest Magdalena Suska-Pawlik, posiadająca wieloletnie doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi przy projektach fotowoltaicznych. 
Oddział B2B Vosti będzie się specjalizował w budowaniu farm fotowoltaicznych, instalacjach z projektem budowlanym – powyżej 50 kWp oraz mikroinstalacjach do 50 kWp. Oprócz fotowoltaiki, w ofercie dostępne są również inne rozwiązania z zakresu specjalistycznej energetyki, np. stacje transformatorowe czy kompensacja mocy biernej. 
Tak szeroki zakres usług jest możliwy dzięki współpracy z biurem projektów i automatyki przemysłowej Salwis.


Magdalena Suska-Pawlik – Kierownik Sprzedaży ds. Klienta Biznesowego w Vosti
Podziękowanie
Inne

Super profesionalna obsługa zamontowane panele szybko i konkretnie super montażyści Firma pomaga załatwić wszystkie formalności obsługa SUPER szczerze POLECAM

Pracodawca

@Podziękowanie

Dziękujemy za komentarz! :) Pozdrawiamy i życzymy wysokich uzysków! :)

Pracodawca

 Aktualność
Po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni tytułem Solidnego Pracodawca. Ta prestiżowa nagroda dla najlepszych pracodawców w Polsce trafiła do nas po raz drugi jako potwierdzenie rzetelności, wiarygodności oraz uczciwego traktowania pracowników. 

Firma Przyjaciel – tak w jednym z ostatnich wywiadów określił Vosti nasz Prezes Przemysław Smoliński. Realizację tego hasła widać u nas nie tylko w stosunku do klientów, ale również w codziennym podejściu do pracowników. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że naszą kulturę organizacyjną, podobnie jak w 2020 r., doceniła kapituła konkursu “Solidny Pracodawca”. Nagroda ta przyznawana jest firmom zachowującym najwyższe standardy zarządzania oraz wdrażającym innowacyjne rozwiązania w obszarze HR. Cieszymy się, że możemy należeć do ich grona.


Polityka personalna Vosti zakłada także wspieranie pracowników w rozwoju. Stawiamy na system szkoleń wewnętrznych, zapewniamy jakościowe narzędzia pracy, umożliwiamy awanse w ramach struktury. Z dumą przyznaję, że takie podejście jest opłacalne – troska o zespół sprawia, że pracownicy są bardziej zaangażowani, co ma przełożenie na coraz lepsze wyniki finansowe – mówi Przemysław Smoliński, Prezes Vosti.


Kapituła konkursu ocenia także zaangażowanie firmy w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, troski o bezpieczeństwo oraz warunki pracy. Nagrodę mogą otrzymać wyłącznie firmy funkcjonujące na jasnych zasadach i działające z największą rzetelnością.

Dziękujemy za to wyróżnienie!
Red
Inne

Fachowo, szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam ich usługi. Jeśli chcesz mieć szybko i sprawnie założoną fotowoltaikę to dzwoń do Vosti. Oni to zrobią tak jak należy. Polecam każdemu kto ceni fachowość.

Pracodawca

@Red

Dziękujemy za pozytywną opinię! :)

Andrzej
Inne

Profesjonalna obsługa. Firma zamontowała panele szybko i solidnie. Wszystko działa tak jak powinno. Polecam z czystym sumieniem.

2
Marek z
Inne

Bardzo polecam firmę VOSTI. Instalacje mamy od kwietnia. Pan Paweł nam wszystko obliczył o wszystko zadbał jesteśmy bardzo zadowoleni.

Pracodawca

@Marek z

Panie Marku, dziękujemy za pozytywny komentarz! :)

Fotografia
Inne

Moje zgłoszenie zostało przyjęte 23.06 i nadal serwisu brak jeśli to ma tak działać to gratuluję i może ktoś napisze jaki jest termin realizacji pół roku

Pracodawca

@Fotografia

Dzień dobry, przepraszamy za wydłużony czas procesowania Pańskiego zgłoszenia. Ma to związek z dużą ilością zgłoszeń serwisowych oraz reorganizacją działu serwisowego. Zachęcamy do kontaktu mailowego na adres serwis@vosti.pl -dołożymy wszelkich działań, aby rozwiązać Pański problem w jak najkrótszym możliwym terminie.

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Dzień dobry, przykro nam, że spotkała Pana taka sytuacja. Gwarantujemy, że nasz serwis przykłada wszelkich starań, aby pomóc wszystkim klientom. Jeśli ma Pan/Pani jakieś dodatkowe pytania, prosimy o kontakt pod numerem tel. 500 740 740 lub mailowo kontakt@vosti.pl.

Darek
Inne
 Pytanie

Jak się z wami można inaczej skontaktować?skoro biuro nie odpowiada? Przysyłacie SMS o kontakt ,a jak się dzwoni to nikt nie odbiera ani nie oddzwania, pomimo że wybieram 1 na klawiaturze telefonu...,,oddzwonimy do Ciebie:).Problem z wami jest od kwietnia...no tak od kwietnia próbuje się do was dodzwonić , jakby firma już nie istniała .A mam parę pytań.No i problem który trwa już bardzo długo.Ja was naprawdę nikomu nie polecam.

Niepolecam
Były pracownik
 Pytanie

Kiepska podstawa, niskiej klasy auto, wieczne problemy ze spotkaniami. Szczerze? Jak ktoś jest dobrym handlowcem niech nie traci czasu. Odszedłem po paru msc jak wielu innych w ostatnim czasie.

Pracodawca

@Niepolecam

Głównym źródłem wynagrodzenia naszych doradców jest atrakcyjny system prowizyjny, gwarantujący wysokie zarobki w zależności od wyników. Flota Vosti jest regularnie uzupełniana i wymieniana na najnowsze auta marki Toyota. Liczba spotkań mogła być spowodowana różnymi czynnikami niezależnymi od działań Vosti. Przykro nam, że miał Pan negatywne odczucia związane z pracą w Vosti. Jeśli możemy w jakiś sposób Panu pomóc to prosimy o kontakt z zespołem HR przez maila rekrutacja@vosti.pl.

Mar
Inne

Beznadziejny kontakt z Dyrektorem oddzialu Lublin, z którym " załatwiam" swoją sprawę od STYCZNIA 2021. Brak kontaktu lub kontakt tylko z mojej strony. Na moj problem nie ma odpowiedzi do dzisiaj. Przedstawiciel p. KAMIL, to zwykly domokrążca wciskający ludziom instalację, brak jakiegokolwiek doradztwa, z małą znajomością samego systemu montażu. Wychodzi na to że najważniejsze jest WCIŚNIĘCIE i nabicie sobie sprzedaży. Chwali się największą skutecznością w firmie, ale nie ma pojęcia o obsłudze klienta. Niestety NABRALIŚMY się na tą firmę. Tym bardziej przykre, że mam dużą instalację. A najważniejsze... SZKOLENIA Z OBSLUGI KLIENTA!!! Nie mają o tym pojęcia. Polecam przeszkolić sie!! Sama instalacja i montaż Super.

Pracodawca

@Mar

Dzień dobry, przykro nam, że nasza firma nie sprostała Pana wymaganiom. Każdy z naszych Doradców przechodzi przez kilkutygodniowe wdrożenie zdobywając wiedzę zarówno techniczną, jak i rozbudowując tą dotyczącą obsługi klienta. Chętnie odpowiemy na Pana pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości, zadowolenie naszych Klientów to najwyższy priorytet. Będziemy wdzięczni za kontakt z Pańskim Doradcą w celu wyjaśnienia sprawy lub mail z danymi kontaktowymi na kontakt@vosti.pl.

Darek
Inne

Firma Vosti nie istnieje od strony biura i serwisu. Napotkali problem i przestali odbierać odemnie telefony.O ile parę miesięcy temu poinstruowali mnie co zrobić, tak problem dalej istnieje.Nie odbierają telefonów bo dobrze wiedzą kto dzwoni i nie chcą sobie d..py mną zawracać. Raczkujecie począwszy od przedstawiciela który to naraja po biuro i serwis , który mo to w nosie a człowiek najlepiej uczy się na awariach ..nie wiem czy wiecie. (usunięte przez administratora) pierwsza liga a nawet extraklasa.Nie polecam.

2

Pracodawca

@Darek

Dzień dobry Panie Darku, przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Niestety po samym imieniu nie możemy Pana odszukać w bazie naszych Klientów, dlatego prosimy o kontakt z Doradcą Technicznym, który Pana obsługiwał w celu zgłoszenia problemu. Postaramy się Panu pomóc, aby mógł Pan w pełni cieszyć się ze swojej instalacji.

Bogdan Brzozowski
Inne

Pan Mariusz Masłowski z Firmy Vosti jest osobą odpowiedzialną, skrupulatną i staranną, mogę Mariusza polecić dla każdego widać że ma doświadczenie w swojej branży.Jestem zadowolony z instalacji jaką dla mnie wykonał ???? Pozdrawiam, Bogdan

Pracodawca

@Bogdan Brzozowski

Panie Bogdanie, dziękujemy za opinię! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

  Zobacz opinie na temat firmy Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

  Kandydaci do pracy w Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Przejdź do nowych opinii