Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Ryszard grygiel

Mam zalozona instalacje w sierpniu 2020r falownik nie dziala tak jak powinien przychodza rachunki takie jak przed zalozeniem kontaktowalem sie z pAugustyniak jak i p Kazmierczak ktory podpisywal ze mna umowe jednak bez odzewu po prostu maja to gdzies grygiel kandlewo

@Ryszard grygiel

Dzień dobry Panie Ryszardzie, przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Sprawa została już przekazana do Oddziału, który Pana obsługiwał, niebawem ktoś się z Panem skontaktuje.

Ryszard grygiel
@Ryszard grygiel

Problem zostal rozwiazany pozytywnie wszystko zalatwione pozytywnie przepraszam za zamieszanie Grygiel

Janka

Polecam Państwa firmę za rzetelność i fachowość . Dziękuje Panu Adrianowi za pomoc w załatwieniu mojego problemu. Zawsze był miły i konsekwentny. Instalacja działa bez zarzutów .

@Janka

Dziękujemy za opinię! :)

Włodzimierz

Nie będąc klientem tej firmy zwróciłem się do jej serwisu z zapytaniem w sprawach technicznych dot. mojej instalacji solarnej. Pan Michał Malinowski odpowiedział niezwłocznie na moje zapytanie rozwiązując problem. Obecnie trudno o tak fachowych i życzliwych ludzi Dlatego polecam tą firmę, korzystajcie z jej usług, a będziecie zadowoleni.

@Włodzimierz

Panie Włodzimierzu, w imieniu Pana Michała, serdecznie dziękujemy za tak miły komentarz! :)

Tomasz

Mam ok instalację z tej firmy i nie jestem zadowolony bo po montażu pojawił się błąd z falownikiem i ciężko się umówić na naprawa karzą włączyć i wyłączyć i tle

@Tomasz

Dzień dobry Panie Tomaszu, będziemy wdzięczni za kontakt z naszym serwisem w tej sprawie pod numerem tel. 500 740 740.

King
@Tomasz

Jeśli ma pan falownik Huawei to do końca miesiąca może być problem bo Huawei przenosi serwery. Po majówce ma problem zniknąć i ma działać szybciej

Włodzimierz
@Tomasz

Restart falownika w przypadku błędu, to jest normalna procedura leżąca w zakresie obsługi instalacji przez klienta. Jeżeli pomimo restartu błąd się pojawia informujemy serwis.

Rekrutacja 3-etapowa, najpierw rozmowa telefoniczna z regionalnym oddziałem spółki, następnie przyjazd do siedziby regionalnej,jeśli zdecydują sie na współprace, a na końcu zaproszenie na podpisanie umowy do Lublina. I tutaj pierwsza nieścisłość: firma w ogłoszeniu na p******.pl dopuszcza formę współpracy: B2B, umowa-zlecenie lub umowa o pracę. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej okazuje się, ze HR nie współpracuje z regionalnym, ponieważ regionalny nie wie nic o możliwej umowie zlecenia, którą w początkowym okresie współpracy zawsze wybieram. Druga kwestia to w ogłoszeniu na wymienionym wyżej portalu jest informacja, ze znajomośc branzy OZE "mile widziana" ale niewymagana koniecznie. I znów regionalny w feedbacku po rozmowie twierdzi, ze jednak brak pracy w branzy OZE jest przeszkodą. Na plus feedback, chociaż spóźniony o kilka dni. W trakcie rozmowy brak jednak konkretów typu, czy jest podstawa, jaki system prowizyjny, od kiedy auto sluzbowe. Możliwie zaproszenie na drugi etap do siedziby regionalnego oddziału,ale znowu wszystko owiane tajemnicą; w jakim charakterze, kiedy podpisanie umowy, jak z kosztami dojazdu na szkolenie, w jakim charakterze kandydat pojawia sie na szkoleniu: czy juz jako pracownik, co gdy jednak po szkoleniu zrezygnuje z oferowanej pracy. Rozmowa w praktyce niepotrzebna, a winnym brak komunikacji pomiędzy HR, tym co HRy wrzucają w ogłoszenia na portalach, a tym czego później oczekują regionalni mający bezpośrednią rozmowę z kandydatem. W mojej ocenie także za długi (tydzień) oczekiwania na feedback, skoro warunki formalne od początku nie zostały spełnione to należało zakończyć rozmowę nie marnując swojego czasu. Na szczęście w międzyczasie prowadziłem rozmowy z innymi firmami i udało się podpisać zlecenie

1.Pytania dotyczyły dotychczasowego doświadczenia w sprzedaży.

Ona

Pani umawiająca na rozmowę proponuje 3 godziny spotkania, po wybraniu tej najkorzystniejszej dla kandydata, namawianie do przyjścia na wcześniejszą godzinę. 2 godziny przed spotkaniem telefon, że spotkanie nie może się odbyć i zapraszają w innym terminie. Szkoda zawracania głowy.

@Ona

Dzień dobry, będziemy wdzięczni za informację na jakie stanowisko i do jakiego oddziału Pani aplikowała. Postaramy się jak najszybciej wyjaśnić Pani przypadek, aby taka sytuacja nie miała ponownie miejsca. Kontakt: rekrutacja@vosti.pl

On
@Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Potwierdzam, proces rekrutacji bardzo nieprofesjonalny. Pomimo zapewnień, że otrzymam feedback niestety zero odpowiedzi.. Słabo jeśli chodzi o wizerunek pracodawcy i.Ja już przekazałem znajomym..

Janis
@On

Spotkałem się z tym samym. Bardzo zle rokuje na samym początku . Ponadto te same ogłoszenia są zamieszczane od nowa. Sami nie wiedza kogo chca zatrudnić

Janis

Jesli masz powyżej 40.lat nawet nie startuj z aplikacja. Takie polskie - lubelskie realia. Co do rekrutacji - brak powiadomień o decyzji. Było to juz tutaj opisywane - potwierdzam - obiecują poinformować k decyzji i nie informują. Generalnie sami nie wiedza kogo zatrudnić - ogłoszenia wciąż sa odmawiane. Mało konkretny pracodawca nie rokuje najlepiej .

Polecam

na początku miałem wiele wątpliwości myślałem nad rezygnację wymowę jednak przedstawiciel przekonał mnie żeby pozostać i to była świetna decyzja panele działają 3 miesiące i pomimo tak słabych zimowych miesięcy jestem z nich mega zadowolony mój kolega z pracy który ma panele z innej firmy kupię je taniej jednak ma dużo gorsze uzyski niż z mojej instalacji jak na razie vosti spisuje się na medal

Karol

Kontakt z doradcą Panem Adrianem zakończył się w momencie podpisania Umowy Instalacji. W trakcie przedstawiania oferty doradca pięknie o wszystkim opowiadał( zapawne był w tej kwestii przeszkolony), szkoda tylko, że nie wspomniał o tym, że pieniądze z programu Mój Prąd są na wyczerpaniu ( nie uwierzę w to, że nie wiedział o tym fakcie ). Nie dał czasu na przemyślenie oferty, nalegał aby odrazu podpisać umowę, po około 15- 20 minutach rozmowy...... Podsumowując kontakt z przedstawicielem oceniam w skali do 10 na 1. Dalej nie było lepiej, nikt się ze mną nie kontaktował w kwestii terminu dostarczenia elementów do instalacji, nikt się ze mną nie kontaktował odnośnie samej instalacji jak również podpisania protokołu zdawczo - odbiorczego. Instalacja wydaje się być dobrze zrobiona i to jedyny +, reszta to jeden wielki dramat. Nie wiadomo też, kiedy i czy w ogóle otrzymam zwrot tych 5 tyś, i czy to będzie taka kwota, bo z zapowiedzi Rządu nowy Program Mój Prąd ma być zmodyfikowany, a mało tego niektórzy ludzie z tamtej edycji nie otrzymali jeszcze pieniążków. Podsumowując jestem mega rozczarowany zwłaszcza Panem Adrianem.......

@Karol

Panie Karolu, jest nam przykro, że spotkała Pana taka sytuacja. Zachęcamy do ponownego kontaktu ze swoim Doradcą Techniczno-Handlowym - Pan Adrian jest do Pańskiej dyspozycji. W razie dodatkowym pytań może Pan również skontaktować się z naszym Serwisem: 500 740 640.

JN

Szczerze polecam firmę. W ciągu trzech tygodni od pierwszej rozmowy z Panem Krystianem N. - przedstawicielem firmy - mamy zainstalowany system. Kontakt rewelacyjny, Panowie montujący bardzo kompetentni, wszystko odbyło się nadzwyczaj sprawnie i szybko.

@JN

Dziękujemy za pozytywną opinię!

zainteresowany

Czy w najbliższym czasie planujecie rekrutacje na stanowiska związane z pozyskiwaniem finansowania lub inne stanowisko administracyjne nie wymagające wiedzy technicznej.

zainteresowany

Czy w najbliższym czasie planujecie jakieś rekrutacje do centrali w Lublinie na stanowiska związane z pozyskiwaniem finansowania, lub inne stanowisko administracyjne nie wymagające wiedzy technicznej.

Szefowie dobrze traktują ekipę ?

Krystian

Pracowałem jako specjalista ds. pozyskiwania kontaktów w oddziale Kraków-Tarnów w zespole Krzysztofa Szewczyka. Na początek okres próbny - umowa zlecenie, samochód służbowy wraz z kartą paliwową ( możliwe korzystanie do celów prywatnych ), przejrzyste warunki finansowe, szkolenie i pomoc. Po okresie próbnym umowa o pracę na okres 3 miesięcy i w tym miejscu ze względu na chorobę i niezdolność do pracy otrzymałem zwolnienie lekarskie. Mimo że o chorobie poinformowałem przełożonego dość późno i krótko mówiąc Zawaliłem.. on zachował się bardzo profesjonalnie, starał się zrozumieć i potraktował mnie jak "dobry samarytanin". Krzysztof jest najlepszym przełożonym z jakim współpracowałem - wymagającym, mówiącym wprost, interesującym się pracownikiem i szukającym rozwiązań pasujących do danych sytuacji - polecam oddział Kraków - Tarnów. Jeśli chodzi o firmę, to naprawdę cenią pracownika ( człowieka ) : 1. Uszkodziłem samochód służbowy w pracy i wypożyczalnia naliczyła karę w wysokości 1000 zł - po mojej prośbie firma wzięła ten koszt na siebie. 2. Pracownik dorywczy z którym współpracowałem ( był 2 tygodnie ) miał urodziny w czasie pracy, przełożony Krzysztof wysłał do niego paczkę na urodziny ( słodycze, whiskey, kawa ..) 3. Na święta każdy z pracowników otrzymał karty podarunkowe ( również ja, który byłem na L4 ) Dziękuje za wspólny czas.

Grzegorz J. Mielec

Gorąco polecam firmę Vosti. Ich przedstawiciel Bartosz Misiewicz konkretnie i fachowo przedstawił ich ofertę. Jestem bardzo zadowolony.

@Grzegorz J. Mielec

Dziękujemy! Zachęcamy do pozostawiania opinii na https://g.page/vostifotowoltaika/review?rc

Grzegorz J. Mielec

Gorąco polecam firmę Vosti. Ich przedstawiciel Bartosz Misiewski dobrze i konkretnie przedstawił ich ofertę. Jestem bardzo zadowolony.

@Grzegorz J. Mielec

Cieszymy się, że jest Pan zadowolony, dziękujemy za opinię :)

#baby

Dziękuję panu Rafałowi z Poznania za profesjonalną obsługę i doradztwo. Firma wszystko załatwiła w moim imieniu Pan Rafał nawet pomógł w przepisaniu rachunku za prąd. Dziękuję i polecam

@#baby

Dziękujemy w imieniu Pana Rafała i życzymy dużo słońca! :)

Mateusz

Firma godna zaufania, Wywiązują się ze wszystkich postanowień. Bardzo dobry kontakt na każdym szczeblu. Najbardziej cenię to, że znam prawie każdego osobiście (centrala, administracja jest oddalona o 300km) dzięki czemu wiem, do kogo, z jakim problemem mam się zgłosić personalnie co ułatwia pracę i przyspiesza wszystkie procesy.

@Mateusz

Dziękujemy za pozytywną opinię :)

Majaa

A jak wyglądają warunki zatrudnienia i warunki finansowe na stanowiskach administracyjnych? Tam przecież nie wchodzi w grę ani samozatrudnienie ani targety.

@Majaa

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Jeżeli chodzi o pracę w działach administracji to warunki ustalane są indywidualnie z każdym kandydatem. Nie mamy jednego modelu, który stosujemy w zatrudnieniu, zależy nam na zadowoleniu naszych pracowników dlatego te kwestie są uzgadniane na drodze wspólnego porozumienia. Natomiast cele i targety są na każdym stanowisku. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ogłoszeniami rekrutacyjnymi i aplikowania, jeśli nasza oferta wyda się Pani ciekawa :)

Aktualność
Vosti znalazło się w gronie najlepszych pracodawców konkursu "Solidny Pracodawca Roku 2020". To prestiżowy konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce. Program powstał przede wszystkim po to, by wyłonić oraz promować organizacje cechujące się wzorcową polityką personalną przekładają się na jakość produktów i usług świadczonych na wymagającym polskim rynku.

Podstawą zarządzania w VOSTI jest szczera, otwarta komunikacja oraz zaufanie, jakim darzymy naszych pracowników.  W zagrożeniach znajdujemy szansę, tak było np. w przypadku COVID-19. Jednocześnie uważam, że każdy biznes powinien być oparty na wartościach. Dla nas to przede wszystkim ludzie i lokalność. Wierzę w nieszablonowe podejście do budowania organizacji, połączenie tego co najlepsze w korporacji z wartościami firm rodzinnych. Nazywamy to u nas w firmie - połączeniem “twardego z miękkim”. Kluczem do sukcesu jest wspieranie zarówno swoich pracowników jak i lokalnej społeczności. Im więcej pojawi się dobrych firm, które szanują pracownika i robią dobre rzeczy w swoim otoczeniu, tym lepsza będzie rzeczywistość wokół nas. U nas podstawą jest zapewnienie pracownikom poczucia bezpieczeństwa i stabilności. Standardem jest umowa o pracę, terminowa wypłata wynagrodzeń, jasny i klarowny system premiowy, a także benefity takie jak np. karta multisport czy prezenty urodzinowe. Zakładając firmę 4 lata temu miałem 27 lat, zdecydowałem wtedy, że albo będę biznes robił właśnie w taki sposób albo wcale.  - mówi Przemysław Smoliński, Prezes Vosti.

Nagroda “Solidnego Pracodawcy” przyznawana jest przedsiębiorstwom, które inwestują w nowoczesne modele zarządzania personelem, kierują się dbałością o bezpieczeństwo, warunki pracy oraz rozwój pracowników.

Kryteria, jakimi organizator programu kieruje się przy wyborze firm nominowanych, a następnie laureatów, to przede wszystkim wskaźnik solidności zatrudnienia, w którym główną rolę odgrywają następujące kwestie:
- warunki pracy (respektowanie przepisów BHP, prawo pracy, itp.)
 - terminowość wypłat
 - warunki socjalne
- ścieżka kariery (szkolenia pracowników)
 - opinie o firmie zewnętrzne i wewnętrzne
 - dynamika zatrudnienia na przestrzeni ostatnich lat (stan zatrudnienia w ostatnich latach, jego wzrost, spadek – przyczynowość tych zjawisk)

Firma w moim odczuciu niepoważna, zapraszają na rozmowę, potem przekładają, dzwonią raz jeszcze podając jeden sztywny termin na spotkanie, potem znowu cisza...

@Kandydat

Dzień dobry, to bardzo gorący okres w rozwoju firmy, prowadzimy bardzo intensywnie wiele procesów rekrutacyjnych i zatrudniamy miesięcznie po kilkadziesiąt nowych osób. Będziemy wdzięczni za informację na jakie stanowisko i do jakiego oddziału Pan aplikował. Postaramy się jak najszybciej wyjaśnić Pański przypadek, żeby taka sytuacja nie miała miejsca w przyszłości. Kontakt: rekrutacja@vosti.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Lublin

• Jak się pracuje w Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Kandydaci do pracy w Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością