Speed-Car

Świebodzice

Opinie o Speed-Car

Nat

Super stacja kontroli pojazdów ! :) Oprócz dobrej fachowej obsługi dostałem talony, które przekazałem znajomym, w zamian za polecenie Speed Car dostałem kamerkę samochodową.:)

Allka

Jako klientka też jestem zadowolona bardzo z wizyty. Nie znam się na autach, ale wszystko zostało mi wytłumaczone i powiedziane. Miło i przyjemnie. No i miły gest z tym prezencikiem ;)

Michał

Speed Car mogę ocenic z perspektywy zadowolonego Klienta. Świetna sieciówka na terenie całej Polski. Przeglądy wykonywane są szybko i niezwykle dobrze. Prezenciki do każdego przeglądu i przypomnienia - czego chcieć więcej?

Zostaw opinię o Speed-Car - Świebodzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Speed-Car