Opinie o MM Service Security w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MM Service Security. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MM Service Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Service Security w Łódź

Zuzanna

@Daniel, a na jakim stanowisku chciałbyś pracować w MM Service Security? Myślę, że zawsze warto wysłać swoje CV - a nuż w firmie znajdzie się dla Ciebie jakaś praca odpowiadająca Twoim kwalifikacjom. @SCORPION, rozumiem, że pracujesz w MM Service Security w Łodzi. Mógłbyś napisać coś więcej o pracy w tej firmie, może jakieś szczegóły? Zachęcam! Z pewnością osoby zainteresowane pracą w tym miejscu będą Ci wdzięczne.

NIE w WARSZAWIE

Daniel

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Warto starać się o pracę w firmie?

@Daniel

TAK oczywiście z grupą niepełnosprawności

Jestem pracownikiem tej firmy i sszczerze powiem że nie ma sie do czego przyczepić. Przy przyjęciu mnie do pracy omawiane są warunki pracy i płacy , mogłem wybrać obiekt dostosowany do mojej grupy inwalidzkiej. Trzeba chcieć pracować po prostu. Ludzie dlaczego jak Wam źle to się nie zwolnicie tylko tkwicie w tej firmie? Poznałem dwóch koordynatorów bardzo mili do tego grafik mam ustalony wedle moich potrzeb ( lekarzy , świąt rodzinnych itp.). Wypłata zawsze przed 10 -tym , a obiekty są o różnej specyfice . Trzeba tylko sobie odpowiedzieć na pytanie w czym mogę się czuć najlepiej czy to uczelnia a może jakaś instytucja. Nie każdy człowiek sobie radzi, a ludzie którzy są oddelegowani na inny obiekt to albo się na danym obiekcie nie sprawdzili albo ich umiejętności i wiedza nie zbędne są na innym obiekcie. Ludzie musimy się rozwijać a nie tylko usiąść kasę liczyć i patrzeć na zegarek kiedy minie 24 h i przyjdzie zmiana. Znam ludzi którzy olewają i uczciwie tych 24 godzin nie przepracują ale po kasę to pierwsi do bankomatu lecą . I najważniejsze: firma nie trzyma pijaków tylko sie ich pozbywa albo daje szanse naprawienia swojego życia bo kto im pomoże ? Każdy ma większe lub mniejsze problemy ale nikt na siłę w firmie nie trzyma , istnieją zwolnienia za porozumieniem stron. Ludzie dam Wam radę : dobierajcie obiekty do swoich umiejętności psychicznych i fizycznych. Nie każda osoba niepełnosprawna poradzi sobie w ochronie . Jak zauważyliście firma się rozwija, pozyskiwane są nowe obiekty co raz to bardziej prestiżowe i niestety ale co za tym idzie bardziej wymagające logicznego myślenia i szybkiej reakcji . Nie każdy się sprawdzi. A kto uważa że w tej firmie są pijaki itp to niech nie pracuje z tą patologią bo w końcu skoro takie środowisko wybiera to znaczy że sam nie jest lepszy....

Bogdan
@pracownik

Zmień lekarza bo ten cię oszukuje i przestań pisać brednie. Wprowadzasz ludzi w błąd.

@Bogdan

To Ty zmień pracę, nikt na siłę nie musi w tej firmie pracować .jest tyle firm i Ty nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie się dymu. Żaden dyrektor i prezes na siłę nie trzyma.

@pracownik

Pięknie napisane DYREKTORZE szkoda że mija się z prawdą.

Roman
@Promenaada

A gdzie Ty widzisz dyrektora i koordynatora z prawdziwego zdarzenia? Z umiejętnościami kierowania ludźmi niepełnosprawnymi? Przedstawiasz taki sam poziom inteligencji jak oni. Ę nikt przecież nie zabroni lizać ci im tyłka. Zobaczymy jak długo będziesz tak piszczeć z zachwytu.

@pracownik

jedno wielkie kłamstwo - firma się rozwija dzięki dotacjom z PFRON a naprawdę to zakład serwujący pracownikom średniowieczne niewolnictwo - na obiektach działają spółdzielnie - nie spodobasz się spółdzielcom lecisz na Sękocin Las a wszystko za akceptacją kierownictwa. Goła pensja , brak refundacji leków , wczasów pod gruszą i obiecywanych bonów na święta za to dyrektor 6 tys.zł nagrody , koordynatorzy po 3 tys.zł ( za wyjątkiem Pana Gryca i Pani Gólskiej ) jeżeli chcecie być niewolnikami to idealne miejsce Wasza niepełnosprawność nie ma znaczenia a uczciwość i kompetencje są wręcz niemile widziane...sprawy alkoholików zamiatane są pod dywan.

Kiki

Święta prawda. Amen

Eryk
@lesiost

Zgadzam się tak właśnie jest. Pan Dyrektor Piórkowski robi za atrapę. Nie interesuje się dobrem pracowników tylko KASA się liczy. Wygląd Pana Dyrektora wzbudza zaufanie ale to wszystko. W środku jest tak samo przegnity jak cała reszta pseudo koordynatorów. Chodzi mi o koordynatorów z pierwszej łapanki.

Bingo!!!

@pracownik

Ciekawe ile czasu pracujesz pracowniku,że tak piszesz

@Sprawiedliwy

Naprawdę nie jestem dyrektorem. Ludzie to że przejechaliscie się na p. Joli lub P. Piotrze nie oznacza że inni koordynatorzy są tacy sami.

@SCORPION

Pracuje 4 lata zaczynając na SGH wiec kilku koordynatorow przeszedłem więc teraz powoli się to wszystko krystalizuje

@Eryk

A przepraszam znasz wszystkich koordynatorow w Wawce?

@lesiost

w uzupełnieniu - w firmie do ochrony zatrudnia się osoby chore psychicznie bo za ich zatrudnienie dostają większą dotację z PFRON...zalecam szczególnie kontrahentom sprawdzenie info przed zawieraniem umów ( osobiście uważam że należy tych Ludzi zatrudniać ale nie w ochronie ).

@pracownik

Co do pensji masz rację .Ale czy dostaniesz umowę na stałe ?Bo ja trzeciej umowy nie dostałem mając pierwszą grupę inwalidzką .Wystarczy że pójdziesz na zwolnienie a gwarantuje ci że nie wrócisz na swój obiekt.

Pela
@lesiost

Lesiost znasz mnie dobrze, pracowaliśmy razem , mam symbol choroby 02-P i radzę sobie dobrze. Pod tym symbolem nie kryją się choroby wyłącznie psychiczne typu schizofrenia czy zespoły paranoidalne, ale również jak w moim przypadku depresja po ciężkich przejściach. I co? Pracuję nienagannie, a pracodawca ma dotacje:)

Boli
@Pela

Pracujesz w ochroniarz?

@Pela

Lilianno czyż uraziłem Cię moją opinią ? jeśli tak to wybacz bo akurat do Ciebie nie ma zastrzeżeń , a co do typu schorzenia to już pierwszego dnia pracy otrzymałem Wasze charakterystyki od Twojej dobrej koleżanki - mam nadzieję że już wiesz o kogo chodzi ? w Twoim przypadku opisano dolegliwość na schizofrenię a nie na depresję - tematu nie podjąłem i nie drążyłem bo to akurat dotyczy Ciebie nie mnie...żadnemu z Was nigdy nie wyrządziłem żadnej krzywdy , a Wy wiedząc że mam wieńcówkę co zrobiliście ? dla ułatwienia podaję datę 8 kwietnia 2017 r. już wtedy zostałem poinformowany o każdym z Was - część były to takie brednie i ploty że szkoda było słuchać ale 24 godziny musiałem znieść...więc podziękuj koleżance....jeszcze jedno - do grudnia obserwowałem i milczałem , w grudniu powiedziałem dość - również w Waszym interesie...i co ? donosiciel etatowy zarzucił mi donoszenie - nie robiłem tego , ale dość milczenia - czas zacząć walczyć i mówić prawdę - bo racja jest po mojej nie Twojej koleżanki stronie...

Pela
@lesiost

Wysłałam smsa do Lesiosta. Nie jestem tą osobą, za którą mnir bierze.

antyPies

Jesteś głupkiem a nie pracownikiem. Kłamiesz jak z nut. Jak jesteś pracownikiem to się przedstaw!!!!

Janek
@lesiost

To P. PG też nie może pracować.

Też robiłem na SGH za czasów MM. MOŻEMY SIĘ SKONTAKTOWAĆ

Zuzanna

Użytkownicy forum, przypominam Wam o regulaminie który zaakceptowaliście publikując komentarze - https://www.gowork.pl/regulamin. Nie można ujawniać danych osobowych czy obrażać innych, jest to niezgodne z regulaminem. Mimo, że publikujecie komentarze bez ujawniania swoich danych osobowych to wciąż ponosicie pełną odpowiedzialność prawną za ich treści - wypowiadacie się na forum publicznym. Forum przeznaczone jest dla osób zainteresowanych opinią na temat pracy w firmie. Chodzi o wypowiedzi merytoryczne dotyczące zatrudnienia, rodzaju umowy o pracę, wynagrodzenia, możliwości rozwoju i szkoleń. Jeszcze raz proszę, pamiętajmy w jakim celu służy to forum.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w MM Service Security. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. SEO?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Danusia i Lesio dwoje niespełnionych kochanków. Jedno grubsze od drugiego. Może opowiecie jak na służbach była wóda i sex. Może fotki pokazać? po więcej szczegółów zapraszam na priv.

PiotrBB
@Marek

hehe, coś słyszałem na ten temat. to ta gruba co dymu narobiła na dewajtis?

@Marek

podnieca cię to zboczeńcu ? ty tego nigdy mieć nie będziesz...a gwoli ścisłości sami zmuszacie Nas do zrobienia porządku w tej firmie...tylko żebyście nie żałowali.

Zołza
@Marek

Ale masz zainteresowania. Robisz fotki tym co seks uprawiają? Chyba masz poważne braki i poważny problem z samym sobą. Zastanów się dobrze zanim coś napiszesz i nie pogrążaj się facet.

@PiotrBB

Tak to tą gruba (narobiła dymu) bo nie podoba jej się złodziejstwo, pijaństwo oraz dewastacja mienia w postaci wybijanie szyb oraz wywarzanie drzwi. Tak to ta gruba co powiedziała w oczy panu Lewickiemu że jest kłamca i mobber. Tak to ja.

@Marek

Na temat spełnionych czy też nie spełnionych kochanków - nie będę się wypowiadać. Winni się tłumaczą. A fotki ( chyba swojej zapijaczonej facjaty) możesz wstawić na you tube.

Czy firma potrzebuje pracowników?

@Zainteresowany

Przyjmują z grupą i licencja bo nowe obiekty wchodzą.

@Marta

KŁAMSTWO jakie nowe obiekty

promenaada
@SCORPION

a skąd Ty o tym możesz wiedzieć, kto Cię o tym informuję

@SCORPION

Nie wiesz to się nie wypowiadaj!!! Kłamiesz to chyba Ty aby zamęt wprowadzić!!!!! Wejdź sobie w neta i śledź przetargi!!!!!! I widocznie nie jesteś osobą której chcą proponować inne obiekty lub nie masz takich współpracowników aby co kolwiek wiedzieli.

@SCORPION

Proszę napisz ile obiektów na terenie Warszawy objęła nasza firma?!

Madzia
@Marta

Kimkolwiek jesteś i komukolwiek włazisz w (usunięte przez administratora) ę to lepiej zamilcz i przestań pisać bzdury. To, że dana firma podchodzi do przetargu to wcale nie znaczy, że wygra. Poczytaj trochę zanim się wypowiesz. A nasza firma wyrobiła sobie już taką opinię, że nikt jej nie chce zatrudnić. Zwłaszcza że obecni przełożeni w Warszawie laske kładą na obiekty i pracowników.

Zuzanna

@Bodyguard, @leszek, @kobra, @obiekt oraz inni użytkownicy, których możliwe że nie zauważyłam ale również w swoich postach posługiwali się danymi osobowymi innych osób. Przypominam, że udzielając się na forum akceptuje się jego regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Zgodnie z nim w swoich wypowiedziach nie należy podawać cudzych danych osobowych, ponieważ są one chronione przez prawo. Zatem przeczytajcie regulamin. Wpisy, które są niezgodne z regulaminem będą usuwane przez administratora. Odnośnie regulaminu upominam również użytkowników @anonymous, @szczery, @Krzychu, @Alicja, @... z Ciebie Grychu, @oburzony, @Paweł o kulturę wypowiedzi. Niedopuszczalne na forum są treści, które zawierają treści obraźliwe. @lesiost, czy informacje jakie podajesz odnośnie tego jakich ludzi zatrudnia się w ochronie są zweryfikowane? Na forum wpisujemy tylko informacje, które są rzetelne oraz pewne.

Marzena
@Zuzanna

I są rzetelne. Nikt z nas osób niepełnosprawnych nie robi sobie żartów.

@Zuzanna

podanie imienia z pierwszą literą nazwiska nie tylko nie narusza regulaminu ale również nie narusza polskiego prawa , a co do okoliczności które opisałem to są do udowodnienia w każdej chwili zarówno poprzez dokumenty jak i dowody z zeznań świadków - jeżeli takowe będą jakiejś zainteresowanej instytucji potrzebne to z chęcią gotów jestem je udostępnić...

Promenada

Po tych zmianach w końcu ta firma normalnie funkcjonuje. A te glupoty pisza Ci którym się nie chce pracować

@Promenada

Promenada należysz do spółdzielni???..bo coś mi tu trąci spółką.

@Bolo

Puknij sie e głowę i jak cos chcesz napisac, to bądź w tych opiniach uczciwy

@Bolo

W końcu normalni ludzie nami zarzadzaja. Narzekaja Ci, którzy zostali wylonieni w wyniku rekrutacji przez Pana P Gryca. To są ludzie, którzy sami że sobą mają problem.

@Promenaada

A największy problem to masz Ty popaprańcu.

Jeszcze praciwnik
@Promenada

Kobieto Tobie chyba należy się dodatkowy symbol choroby w orzeczeniu. Teraz to jest dopiero (usunięte przez administratora) w firmie. Pracownicy traktowani są jak śmieci. Nie ma z kim rozmawiać. Normalnych kulturalnych zadbanych i czystych ludzi p. Piórkowski się pozbywa. Zostają (usunięte przez administratora) alkoholicy i śmierdziuchy. Nie wiem do której grupy należysz że tak się podniecasz obecną syruacją. I właśnie Ci normalni składają grupowy pozew do sądu. A zaniedbań że strony pracodawcy jest ogrom. Inspekcja pracy jest przerażona. Choćby podpisywanie papierka dot szkolenia BHP. A szkolenia nikt nie miał. Pani od BHP nikt na oczy nie widział. Mobbing w obecnej chwili w firmie wychodzi na pierwszą pozycję. A Pan Wożnica temu to już woda sodowa uderzyła do głowy. Na początku skromny i wydawałoby się że stoi za pracownikiem a teraz głowa w chmurach i świruje prawą rękę prezesa. Zobaczymy na jak długo. Pracownicy jednak będą walczyć.

@Jeszcze praciwnik

Zgadzam się z Tobą tak właśnie jest!!!

@Jeszcze praciwnik

To samo robiła koordynatorka Jola G. , która podobno została nareszcie zwolniona.

@Bolo

Popaprancu? Jak to komuś przykro, jak mu sie prawdę napisze.

@Promenaada

Kasiu albo promenado jak chcesz żebym Ci pisał? Kasia? Jaką Ty prawdę możesz napisać ? Z orzeczeniem 01-U oraz 02-P toon jesteś dla tej całej pseudo koordynatorów NIKTOŚ. Masz wykonywać polecenia i nie wolno ci myśleć zresztą uważam że myślenie sprawia Ci ból. I takie właśnie osoby pracują w dozorze. Osoby posiadające STOPIEN NIESPRAWNOSCI ZNACZNY LUB UMIARKOWANY 05-R lub 07-S oraz kwalifikacje oraz wykształcenie średnie lub wyższe (licencjat) znające język i obce są w tej firmie zwalniani bo MYŚLĄ.

kobra
@Bolo

Ty natomiast używasz swojego mózgu, tylko nie do tego, co potrzeba. weź się za robotę, a nie to znajdź lepszego pracodawcę.

@ksywka

Pani Jola G. jest na chorobowym i nie została zwolniona ale sama chce odejść (jeszcze nie odeszła). Jak odszedł P.G. to wszystkim musiała się zająć sama bo Pan koordynator Z.W. nic nie wiedział. Gdy zrobiła rozliczenie miesięczne do prawie rana źle się poczuła. To sam Z.P. wysłał ją do lekarza. Miała wprowadzić ludzi na jeden z obiektów ale choroba jej nie pozwoliła a Pan Z.P. teraz obarcza ją odpowiedzialnością, że Z.W. zastępując ją spartaczył sprawę. Patrząc na to co się dzieje w Warszawie za rządów Pana Z.P. to nie dziwię się, że chce odejść. Użerać się z takimi jak Ty to też nie powód żeby zostać.

@Bodyguard

masz rację w tym co opisujesz - MM serwis i Maxus to w praktyce to samo...nie wiem jak sprawy mają się w Łodzi ale w Warszawie dopiero teraz pod nowym kierownictwem zrobiło się dno - znam to z UKSW rządzą dwie przyjaciółki Bożena na Dewajtis i Nina na Wójcickiego...Robert koordynator ( prywatnie konkubent Niny ) wykonuje wszystkie zachcianki przyjaciółek a Zbigniew P. to akceptuje...tu człowiek jeśli chce uczciwie pracować musi być zaakceptowany przez prezeski spółdzielni czyli Bożenę i Ninę ...jeśli nie pod byle pretekstem się Go pozbywają...prezes Mariusz P.olewa sprawę i nie reaguje - mobbing jest na porządku dziennym...jedno jest pewne interwencje w instytucjach do tego powołanych przy biernej postawie prezesa odniosą przynajmniej taki skutek że pozostałym pracownikom się polepszy bo przestępcy zaczną się bać kary - to taka typowa prewencja...może wreszcie decydenci zaczną traktować pracowników jak Ludzi a nie niewolników...sytuację w firmie przypłaciłem pogorszeniem stanu zdrowia i jedno jest pewne nie pozostawię tego bez reakcji...reasumując - jeśli nadal te ,,panie" będą tam rządzić to tylko patrzeć jak firmą zajmą się organy ścigania...

kobra
@Bodyguard

Pani JolaG. To wlasnie teraz musiała się wziąść do pracy , gdyż dotychczas to ona i P Piotr G. Robili co chceli. Żeby zarobic to trzeba było im odpalic dzialki. A to że wysłał ja do lekarza to chyba dobrze, chcialbys5zeby chorego zmusil Cie do pracy. To dopiero bylby mobing. Zastanówcie sieci piszecie.

@kobra

I z tego co wiem P Piotr G. Jakby mogl to jeszcze dzis by wrocil do tej firmy

Robert
@kobra

Chyba Tobie odpala coś w mózgu. Piotr i Jola zapieprzali na ponad etat. Teraz p Piórkowski i p. Woźnica zatrudnili sobie sekretarke żeby świrować prezesów i pokazać się ponad stan. Gryc w nocy autobusem lub pieszo naginał po obiektach. Bez samochodu dawał radę i obył się bez sekretarki. Chłopak zwykły prosty bez wykształcenia a dawał radę. A tu pożal się Boże wyższa sfera a na obiektach pijaństwo kradzieże i mobbing. Panie Piotrze i Pani Jolu pracownicy chcą Waszego powrotu. W firmie była rodzinna przyjacielska atmosfera. Teraz jeden drugiego to w łyżce wody utopi żeby tylko zostać na danym obiekcie.

@Robert

ja, gdybym wiedział, że są kradzieże i pijaństwo, to wiedziałbym, gdzie to zgłosić, a Ty piszesz o tym bez pokrycia. pani Jola owszem mogła by jeszcze popracować, natomiast z P. Piotrem nie życzę sobie współpracy.

@obiekt

I tu masz rację!!! Właśnie zgłaszamy do PEFRONU, PIP-u oraz Sądu Pracy zbiorowy pozew.

@Sprawiedliwy

jestem ciekawy, ile osób się pod tym podpisze, bo mam wrażenie ,ze to wszystko pisze jedna i ta sama osoba.

@obiekt

hahahahaha pożyjemy- zobaczymy!!!!

zadowolony
@Sprawiedliwy

skoro tak sypiecie nazwiskami, to może podajcie swoje nazwiska, najlepiej, to pod jakimś nickiem pisać roszczenia. gratuluje firmie wyboru szefostwa.

Sławomir W
@zadowolony

A skoro Ty jesteś taki pidniecony i uszczesliwiony to czemu piszesz pod nickiem? Co masz do ukrycia skoro tak cukrujesz? A czego boją się pracownicy? Nie każdy może pozwolić sobie na nagłe wywalenie z pracy. Szefostwo nie przyjmuje krytyki oraz prawdy. Idż lizać dalej. Zobaczymy co z tego wyniknie.

@zadowolony

ja podałem swoje imię jako nick - a zainteresowani dobrze wiedzą jak mam na nazwisko , pracuję tu rok i z perspektywy czasu żałuję że podjąłem tu pracę - okupiłem to pogorszeniem stanu zdrowia - mam wieńcówkę chciałem spokojnej pracy na uniwersytecie , niestety w tej firmie - jak to powiedziała ,,prezeska" Bożena. C. są krowy - jedne do dojenia a inne święte...posiadam wszystkie kwalifikacje za wyjątkiem certyfikatu ABW...według B.C. nie nadawałem się tam bo nie chodzę , choć jestem jedynym z grona który korzysta z monitoringu...B.C. tak obmawiała mnie że dyrektor Z.P. zaproponował mi pracę w Sękocinie...kto naprawdę rządzi w firmie ? Bożena i Nina...a ja na imię mam Leszek - pozdrawiam uczciwych i samodzielnie myślących...

@leszek

Brawo Leszku!!! Na UKSW Dewajtis 5 tak właśnie jest. Postawisz się bo nie masz wewnętrznej zgody na kradzieże, pijaństwo oraz dewastacje jesteś wyautowany. Przykro mi że Pani Administrator D.S. przyklaskuje tak rażącym łamaniem prawa.

@Bodyguard

Nie bądź bezczelny, daleko Ci na pewno do moich kompetencji. Mam innego koordynatora od prawie roku, administrator również zadowolony, a tu liczy się inteligencja a nie uroda. Pani Joli i ciebie by tu nie chcieli. Nadmieniam, że za zachowanie pani Joli zostałam przeproszona przez kadry w Łodzi.

Eryk

Pani Administratorko (UKSW) I Panie Lewicki następny wyczyn typu; " pijany ochroniarz" zamieciony pod dywan? Gratuluję DYREKTORZE Piórkowski.

Gink
@Eryk

Szambo...

Zenek

MM Service Security ma opinie dobrego pracodawcy. Mam wątpliwości co do jakości pracy pracowników

Love
@Zenek

Jacy pracodawcy? Pracownika mają za śmieci. Ważne tylko żeby nie stracić obiektu.

Fotelik
@Zenek

@ Zenek nie pracwałeś w tej firmie. Bardzo nie lubią prawdy. Człowiek u nich jest jak śmieć. Zero zainteresowania ze strony prezesa. Zamiast osoby widzą kasę z PEFRONu

@Zenek

Popieram. Zacznijmy od tego jak sami na siebie donosimy i jak pracujemy.

admin

Jakość świadczonych usług wykonywanych przez firmę Maxus czy MM Service jest rażąco niska. Pracownicy są źle traktowani i w zamian olewają służbę na obiektach. Administratorzy mają prawo do obaw chociażby po ostatnich incydentach na UKSW itp... Osobiście nigdy bym nie zlecił im dozoru swojego obiektu.

@admin

Czy możesz napisać o jakie incydenty chodzi ? Plisssss

Szczery
@admin

Admin administratorki z UKSW zamiatają pod dywan sytuacje takie jak ; pijaństwo, kradzieże oraz dewastację chronionego obiektu dokonywane przez pracowników dozoru.

Danusia

Pan nadzorca-szatniarz pożal się Boże koordynator????????????z z-ca pożal się Boże szatniarką z UKSW ul. Wojcickiego na patrolu (ocena stanu trzeźwości pracowników dozoru na Dewajtis 5) Jaki patrol tacy pracownicy. Musiał zastąpić pijanego pracownika dozoru. Wesołych Świąt.

Dumna
@Danusia

Tam na UKSW to cyrk na kółkach. Wiecie jak się robi z szatniarza - koordynatora a on że swojej przyjaciółki - szatniarki prezesa to o czym to świadczy? Zgraja nieudaczników pomiatajacych ludźmi.

Jola
@Danusia

Mnie z UKSW na inny obiekt bez mojej wiedzy przeniosła przyjaciółka (usunięte przez administratora)ja byłam na urlopie ta pani jest pracownikiem szatni a zachowuje się jak nadzorca chodzi na kontrole to jest cyrk nie firma a dyr Piórkowski na moje pytanie dlaczego zostałam przeniesiona a na moje miejsce szatniarka dała swojego koleżke odpowiedział jak mi się nie podoba to mogę się zwolnic więc o czym mowa

jola
@Dumna

Tak oni się zachowują jak by to był ich prywatny folwark szatniarka chodzi z głową w chmurach ale ma przyzwolenie i ona i (usunięte przez administratora)od dyrekcji szkoda słow

@Jola

Zachorowałam tuż przed świętami Bożego Narodzenia wówczas p.(usunięte przez administratora)szatniarz objął nadzór (koordynator) na Dewajtis. Zadzwonił do mnie ( nigdy wcześniej mnie nie widział oraz nie rozmawiał ze mną) i powiedział że mam wracać do pracy bo dyscyplinarnie mnie zwolni. Telefon szatniarza odebrałam będąc w szpitalu (wypisalam się na własną prośbę) i wróciłam na 1 dyżur na Dewajtis. Byłam (nie tylko ja) szykanowana oraz mobingowana przez R.L. jestem w posiadaniu dowodów na mobbera w osobie szatniarza. Mój stan zdrowia na tyle się pogorszyła że od 13 lutego przebywam na zwolnieniu lekarskim. To tak w telegraficznym skrócie.

Jola
@Danuta

Witaj w klubie ja też przez tego pana R L byłam szykanowana wysmiewana od ułomnych a jego przyjaciółka przeniosła mnie na inny obiekt .Przez to wszystko też jestem od 26 lutego na zwolnieniu bo bardzo pogorszył mi się stan zdrowia

@Danuta

Zapomniałam napisać cytuję " "TAKICH PRACOWNIKÓW JAK PANI TO FIRMA NIE POTRZEBUJE " wiadomo co wolno Wojewodzie to nie Tobie smrodzie .... R.L. poszedł na zwolnienie na całe święta łącznie z Nowym Rokiem. Jestem gorszym sortem ...

Gdzie jest fundusz socjalny dla pracowników w kwocie 1185.66 od 2018 roku Kazdemu przysługuje jesli pracuje sie w firmie która zatrudnia od 20 osob o umowe o prace Gdzie jest ten fundusz ??????????? Czy ktos z was otrzymal cos na Swieta z tego funduszu Czy otrzymal ktos wczasy pod grusza z tego funduszu ? Chyba nie ma watpliwosci ze ta fiirma zatrudnia ponad 20 osób wiec co prezesi robia z naszymi pieniędzmi ????

KasiaK
@anonymous

Co można zgłosić do inspekcji na drugi punkt zwróćcie uwage :) Do Państwowej Inspekcji Pracy można zgłosić każde naruszenie praw pracowniczych, w szczególności: naruszenie przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów dotyczących stosunku pracy, wynagrodzenia za pracę i innych świadczeń wynikających ze stosunku pracy, czasu pracy, urlopów, uprawnień pracowników związanych z rodzicielstwem, zatrudniania młodocianych i osób niepełnosprawnych, naruszenie zasad legalności zatrudnienia, w tym przede wszystkim nieopłacanie składek na Fundusz Społeczny i zatrudnienie „na czarno”, powodowanie działań stanowiących zagrożenie w środowisku pracy.

Klusek

SZANOWNY PANIE PYĆ. SZKODA ŻE UNIKA PAN SPOTKANIA Z PRACOWNIKAMI. Podjął Pan bardzo złą decyzję odnośnie zwolnienia Gryca. Tak jak każdy z nas miał gorsze i lepsze dni ale był człowiekiem może bez wykształcenia ale ludzkim. Obecna kadra nie widzi człowieka pracownika osoby niepełnosprawnej. Liczy się tylko utrzymanie obiektu i kasa z PFRON. I będzie coraz gorzej. Pan dyrektor ZP łamie prawo pracownika. Grupowo zawiadamiamy Inspekcje Pracy i pozostałe instytucje które są zainteresowane poczynaniami dyrekcji Maxusa. Zatrudniając osoby niepełnosprawne trzeba się liczyć z tym że są to osoby chore a nie śmieci. Ludzie z daleka omjajcie tą firmę. To niewolnictwo gdzie pracownik nie może powiedzieć swojego zdania. Tak ma być i koniec. Nie ma dyskusji.

Zołza
@Klusek

BRAWO. Warszawa się dołącza.

@Klusek

tak tak zgłaszać popieram A niepełnosprawnych powinnni po rękach całować, bo bez nich sporo firm by upadło a oni nawet bonu na święta nie dadzą, chociaż w święta też się pracuje z funduszu socjalnego też nic nie dają fundusz mają bo ustawa ich do tego zmusza ale nikt nic nie wie pewnie sobie do kieszeni pieniążki dają oszukańcza firma

Stefan

Jedna z najgorszych firm ochroniarskich w jakiej pracowalem. Dawali swego czasu 1 zl za godzine. Totalny wyzysk. Szef tej firmy powinien się wstydzic takiego traktowania pracownikow. Dobrze że jest taka strona gdzie można powiedzieć jak jest.

@Stefan

Trzeba iść z tym do sądu!!!

tamten
@Stefan

Szef to typowy oszust i dupek itp... bo jak można powiedzieć o kimś kto wyzyskuje niepełnosprawnych?!

Dobry człowiek
@Stefan

mm service już nie jest główną firmą teraz jest Maxus Sp. z o. o. Ochrona osób i mienia tam piszcie opinie https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1036237

cinema
@Stefan

teraz w warszawie jest nowy szef i Gryc sam odszedł. myślał, że będzie nadal podskakiwał, ale chyba mu się znudziło. wielu ludzi wraca do firmy i nie chcą mieć nic z Grycem wspólnego.

@cinema

Sam odszedł????ha ha ha

Jakiś
@cinema

Gryc przy obecnym dyrektorze to pikuś. Z Grycem szło się dogadać. Jakoś ludzie pracowali całkiem nieźle.

Miś
@Jakiś

Tak. To prawda. Gryc jeszcze miał jakieś odruchy człowieczeństwa. Natomiast p dyrektor ZP to masakra. Liczy się tylko to żeby nie stracić obiektu i chapać kasę. Pracownik i prawda są na ostatnim miejscu. Zero rozmowy zero tłumaczenia i won z obiektu. Traktowanie ludzi poniżej zera. Ludzie omjajcie tą firmę z daleka. Nie ma komu złożyć skargi bo ręka rękę myje. I tak właśnie w tej firmie traktuje się pracowników którzy dobrze wykonują swoje obowiązki ale są nie wygodni bo walczą i domagają się poszanowania i swoich praw.

Danusia

Hahahaha dlaczego brakuje wcześniejszych opinii? Żenada.

Love
@Danusia

Bo nie wolno pisać prawdy. Chwalić chwalić chwalić firmę. Krytyki oni nie przyjmują.

nie polecam tej firmy oszusci nie informuja w jakim wymiarze praca niby praca dla osob z orzeczeniam a chca do pracy na 24 godziny w tym nocne

@anonymous

Zmień lekarza bo ten u którego się leczysz źle Ci leki dobiera.

ksywka

Czy to prawda, że P.G. został zwolniony bo przegrywał przetargi?

sniffing
@ksywka

To nie jest targowica, na której sieje się ploty, tylko forum na którym można dodać opinie o pracodawcy.

pela
@sniffing

To, że ktoś przegrywa przetargi a ludzie tracą robotę też jest informacją o frmie, człowieku mało kumaty.

ogarnij_sie
@pela

Co ma P.G. do przetargów? Człowieku dużo kumaty. Pomyśl troche zanim napiszesz. Za przetargi w tej firmie odpowiada "sef".

ciekawy

Przypatruję się z ciekawością temu co tutaj wypisujecie i prowadzę wywiad w tej firmie. Wiele ciekawych rzeczy się dowiedziałem. Najbardziej pokrzywdzonymi wydają się być koordynatorzy tacy jak Pan Piotr na którego tutaj tak piszecie. Obiecywali mu samochód służbowy i na obietnicach się skończyło. Jeździ komunikacją miejską żeby zbierać pieniądze za szatnie, pracuje po godzinach i wykonuje wiele innych ciekawych rzeczy które zostawię jak na razie dla siebie.Zatrudnili jakiegoś byłego komendanta, który ma jakieś wymagania z kosmosu. Nie jest to typowo firma zajmująca się ochroną ale dozorem. Jeżeli nadal będą tak traktować ludzi to podejrzewam, że sami wkrótce będą potrzebować ochrony. Podsumowując: złe zdanie należy mieć o pracodawcy a nie o pracownikach, ponieważ to on nie zapewnia podstawowych warunków do pracy. Ja obecnie się temu wszystkiemu przyglądam, ale myślę, że w niedługim czasie udam się do odpowiedniej instytucji i złożę oficjalny donos. Pozdrawiam

@ciekawy

ciekawy a co Cię tak ciekawi w naszej firmie? Masz kiepskie infirmacje ponieważ p. Piotr jeżdzi samochodem a nie komunikacją miejską. Dowiedz się więcej i wtedy udaj się do odpowiednich instytucji. Tylko dokładnie przemyśl do jakich i w jakim celu.

@Agnieszka

Faktem jest iż jeździ czasami samochodem, ale na swój koszt. Firma mu nie daje pieniędzy na paliwo. Dostał zablokowaną kartę która nie działa. Wiem lepiej niż Ci się wydaje.

@ciekawy

Ciekawy fajnie , że tyle wiesz. Szkoda tylko ze nie masz na tyle odwagi żeby się przedstawić. To co Ty wiesz to wszyscy wiedzą. Tylko to co wszyscy wiedzą, nie wiadomo czy jest prawdą.

@Agnieszka

Nie przedstawiam się jak większość tutaj. Zresztą po co miałbym to robić? Popsułbym całą zabawę. Nie sądzę że oby wszyscy wiedzą o tym, co napisałem. Jeszcze więcej mógłbym napisać, ale na razie wystarczy. Tak czy inaczej, pracodawca wykorzystuje słabych ludzi, żeby się wzbogacić. Jak można dopuścić do tego żeby jeden z koordynatorów dojeżdżał do pracy służbowym samochodem w jedną stronę blisko 100 km, a drugi rozwoził pieniądze jako pasażer komunikacji miejskiej?!!! Co można pomyśleć o szefie tej firmy skoro na to zezwala?

@ciekawy

Ciekawy wyczuwam nutkę stronniczości. Jesteś niby taki sprawiedliwy a bronisz jednego koordynatora "jadąc " po drugim. Zastanowiłeś się dlaczego ktoś może dojeżdżać z daleka służbowym samochodem do pracy czy palnąłeś na oślep? Chyba jednak nie wiesz wszystkiego. Czy to wina jednego koordynatora, że drugi nie dostał samochodu służbowego? Zapytaj się tego zmotoryzowanego ile jeszcze dodatkowych kursów robi nie dotyczących swoich obiektów. Poza tym sam widziałem jak Pan Gryc jeździ czasem po obiektach jako pasażer służbówki, nawet widziałem jak przyjechał któregoś razu po pieniądze z szatni. Swoją drogą ciekawe czy za te dodatkowe kursy płacą coś więcej. Znając skąpstwo tej firmy szczerze w to wątpię.

@Bodyguard

Źle wyczuwasz. Lepiej poćwicz czytanie ze zrozumieniem, wyjdzie Ci to na lepsze. Nie jestem przeciwko żadnemu koorynatorowi.

@ciekawy

ciekawy. Przestañ zabawiać się w detektywa Rutkowskiego bo marnie ci to wychodzi. Pisanie na stronie, jakieś chore domysły i straszenie instytucjami to dla Ciebie zabawa? Zrób co masz zrobić albo przestañ snuć fantasmagorie. Co do koordynatora zmotoryzowanego to mieszka poza Warszawą i ma obiekty dość daleko. Widzisz różnicę????

@Agnieszka

Co się tak boisz??? Napisałem prawdę! To nie są domysły. Wiem gdzie mieszka każdy z koordynatorów i wiem gdzie mają obiekty. Decyzje pozostaw mnie, kiedy i gdzie to zgłoszę. Temat uważam za zamknięty.

@ciekawy

Wow, mamy super detektywa. Może jeszcze wiesz kto ile zarabia, od kiedy kto pracuje, jakie ma kwalifikacje, jakie doświadczenie itp. Gratuluję.

@ciekawy

ciekawy. A czego mam się bać???? Nie lubie jak ktoś robi z siebie barana. Może nie tyle co nie lubię bardziej mnie to irytuje. Obsewujesz, zbierasz informacje, robisz wywiady i szczerze? (usunięte przez administratora) mnie to obchodzi. Tyllko ośmieszasz się swoimi wpisami. To gdzie mieszkają koordynatorzy i jakie mają obiekty to nie żadna rewelacja bo to wie wiele osob. Jak chciałes zabłysnąc to było się brokatem posypać.

@ciekawy

ciekawy wywiad w tej firmie,porozmawiaj z pracownikami,albo ludzmi co pracowali w tej firmie

prawdomówny

Ludzie dajcie spokój. Wierzycie w te wszystkie bzdury, które są tutaj popisane? Znam Piotra osobiście i wiem że jest wymagający, dlatego czasem się gniewa, kiedy jakiś pracownik narozrabia. Dużo dobrego zrobił dla tej firmy. Wyrzucił pijaków którzy pili na służbie i dlatego teraz tutaj wypisują brednie. Żaden z tych wpisów nie jest wiarygodny, ponieważ nie jest wymagane potwierdzenie swoich danych, chociażby podając adres mailowy. Ja też zaraz zacznę pisać tutaj na kogoś i sam sobie będę odpowiadał na pytania. Kto to sprawdzi? Nikt, bo wystarczy podać zmyślony Nick. I tyle w temacie. Pozdrawiam wszystkich wariatów.

gotowaOdpowiedź
@prawdomówny

Proszę przeczytać pkt 3 regulaminu na tej stronie: https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy

Zostaw merytoryczną opinię o MM Service Security - Łódź

• Jak się pracuje w MM Service Security?

Zobacz opinie na temat firmy MM Service Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Service Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MM Service Security