Opinie o MM Service Security w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MM Service Security. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MM Service Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Service Security w Łódź

Wieslaw5_1955

Mam pytanie.Ile można czekać na wypłatę za służbę w dn.13.06.2019 na izbie w ckd .Służba wpisana w książce służb. Niestety zatrudnianie,,glupoli"pora zapłacić. Spotkamy się w PiPozdrawiam.Wieslaw Zawadzki

xxx

Jesli ktoś z was mial podobny problem pisac sprawa trafi do inspekcji pracy oraz innych odpowiednich organów zajmujacych sie takimi (usunięte przez administratora)

@xxx

Pracowalam w tej firmie mam bardzo zle zdanie mialam juz napisany pozew do sadu ale zrezygnowalam ze wzgledow zdrowotnych bo firma mnie doprowadzila do takiego stanu szkoda slow .Teraz pracuje w super firmie i o poprzedniej staram sie zapomniec

@xxx

Popieram... popieram... popieram... Składać zgłaszać do PIP-u I do pfronu. Jak nie dostaną dotacji lub zapłacą kare to po rozum do łba sięgną...

Czy w MM Service Security są paczki/bony świąteczne?

Nie ma żadnych bonów i paczek na święta nawet życzeń nie ma dla tych co w swieta muszą pracować bo tak im z grafiku wypadlo

@Marek

To może czas to zmienić... Bo dotacje za grupy nonstop pobierają...

Wieslaw5_1955

Od 13.06.19 czekam na wypłacanie za godz.za zlecenie ckd ul.pomorska.Beda odsetki.Ile można czekać? Tel.533988058.Później dziwcie się że piszą o Was ,,dziadowska"firma.Pozdrawiam

@Wieslaw5_1955

A chociaż wiesz ile tobie się należy ?

Wieslaw5 _1955
@NEO

Jedna służba 12 godzin razy stawka zlecenia.Wczesniej kiedy rządził p.Ryszard nie mieli problemu z wyłączeniem i wypłatą za pracę.

@Wieslaw5 _1955

Tak opisuje Pani umowe zlecenie a nie NADGODZINY... Proszę sprawdźcie umowy gdzie jest mowa o godzinach nadliczbowych inaczej nadgodziny...

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w MM Service Security. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. SEO?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Gutek

Wiecie może czy potrzebują teraz ludzi do pracy?

NAGA PRAWDA
@Gutek

WSZĘDZIE POTRZEBUJĄ TYLKO SIĘ TROCHĘ ROZGLĄDAJ.

Wieslaw5_1955

Pracowałem na zlecenie w dniu 12/1306.2019.do tej pory nie otrzymałem wynagrodzenia za służbę. W odpowiedzi od p.Gosi kierownik na szpitalu CKD z ochrony dowiedziałem się że nie zaliczy służby ponieważ odmowilem służby na szpitalu która dzień po dniu dała by 48 godzin pracy.Jest to normalne okradanie pracownika.Nie odbiera SMS ów. Nie zamierzam sprawy tak zostawić.

ambi

Potwierdzam nie wyplacaja 100 % za nadgodziny

ambi

Co ci tam takiego zrobili że się tak na nich wkur ?

Zmartwiony

witam moja Żona pracuje w tych firmach ( czyli w maxus daje umowę a nadgodziny MM) niestety trafiła na współpracownice która na początku była miła i fajna a teraz wtrąca się nawet sprawy nie dotyczące pracy ocenia wszystkich że są najgorsi. dowiedziałem też się o Żony że nie ma prawa się odzywać do koordynatorów bo za mało pracuje a dopiero po kilku latach będzie mogła. mam pytanie czy taką zachowanie tej sprzątaczki można pochwalić czekam na waszą odpowież

koordynator
@Zmartwiony

Koordynator jest od tego aby ze wszystkimi sprawami można było się zgłaszać do niego i nie ma znaczenia ile czasu pracuje się w firmie.

Norbert

Jest to firma która namawia inne firmy jak np Stekop żeby się przebierały za nich ieżdziły na ich obiekty bo sama ma jedną grupę i nie daje rady to po co wprowadzać w błąd klięta jak się nie ma więcej grup, prawda zawsze wyjdzie

Gienek
@Norbert

Koordynatorów też zaczyna brakować nie wyrabiaja i odchodzą bo pieniążki marne a w innych firmach lepiej płacą

Pracownik.
@Norbert

L4 80% płatne do tego znajdą kogoś innego na obiekt to podziekuja

joa
@Pracownik.

To niech podziękują pracy dla osób z orzeczeniem nie brakuje jestem ciekawa jak z 10 osób pójdzie na L4 to też podziękują ? Hahahaha nie rozmieszaj mnie akurat na osoby z grupą jest wielkie zapotrzebowanie z wiadomych względów

Ireneusz
@joa

Dokładnie tak tylko wtedy przerzucaja na inny obiekt i pracownik sam rezygnuje. W końcu umowa na terenie województwa mazowieckiego... I śmieszne te wszystkie wpisy bo jeżeli coś nam nie pasuje to czemu jesteśmy w tej firmie? Bo do innej nie chcą? Osobiście jestem zadowolony z tej firmy. Mam zwroty za leki i dojazdy. Pensje na czas czego chcieć więcej

@Ireneusz

Wystarczy ze w jednym czasie kilkanaście osób pójdzie na L4 z grupą inwalidzką i firma leży bo nie będą mieli kogo wstawić na obiekt juz nie mają ludzi żeby chociaż jedną osobe postawić za kogoś kto zachoruje. A ludzi 2 grupą brakuje z 3 nie przyjmują do pracy

Koordynator-02p

Co tu szukać u pracowników jak koordynator (usunięte przez administratora)ma wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony (usunięte przez administratora)

Wpa

Ciekawe co powie na to WPA

02p
@Wpa

Trzeba to zgłosić do WPA bo dość mam tych jego mądrości wielki koordynator 02p

@02p

A czy nie lepiej zająć się sobą i swoimi sprawami niż kogoś innego? Chyba, że to, o czym piszecie dotyczy też innych osób zatrudnionych w MM Service Security i ma wpływ na ich pracę. Jak oceniasz ogólnie pracę w tym miejscu? Jesteś z niej zadowolony?

Wdowa
@Zuzanna

Co to znaczy zająć się swoimi sprawami??? Jeśli niby jest się pracownikiem firmy już 2 tygodnie, a umowy ani widu ani słychu??? Firma krzak czy co? To można załatwić p. Zuzanno.

Zuzanna

Ale obrażanie nikogo nie przyniesie niczego dobrego. Szanujmy się wzajemnie na forum! Zwróć też proszę uwagę na to, że forum GoWork.pl jest po to, aby dzielić się tu rzeczowymi, kulturalnymi opiniami o pracodawcach. Wygląda na to, że pracujesz w MM Service Security. Czy mógłbyś napisać jeszcze o jakichś innych aspektach pracy w tym miejscu?

Cieć

Wysłaliście anonim ? Gratuluję "odwagi" ! :) A co do samego anonimu, to taka forma "korespondencji" z jakąkolwiek instytucją zwykle ląduje w koszu na śmieci. Nikt sobie tym nie będzie zawracał głowy, skoro nie musi. Anonim bowiem nie jest żadną formą obligującą jakiegokolwiek urzędnika do kiwnięcia palcem w bucie. A jak chodzi o samą firmę: Wynagrodzenie wypłacane jest terminowo. Pracuję tu drugi miesiąc i nie mam większych, negatywnych uwag. Firma ochroniarska nie różni się od innych tego typu. Zatrudnia raczej cieciów a nie ochroniarzy w pełnym tego słowa znaczeniu. Nie ma żadnych szkoleń podnoszących kwalifikacje, chyba że pracownik zrobi je sobie na własny koszt i w czasie wolnym. Niczym szczególnym nie przyciąga, ale też i nie odpycha. Ot, polska średnia krajowa.

Koordynator

-------------------------------------------------UWAGA--------------------------------------------------------------------------- Prosze pamietać że w listopadzie powinno być wypłacone za 8 godzin wiecej poniewaz 12 listopada był dniem wolnym gdy komuś naliczą mniej prosze dać znać do kadr lub koordynatorowi że za mało godzin podano do wyliczenia pensji miało być Listopad - 168 a jest 160 pamietajcie o tym i sprawdzcie swoje wypłaty za listopad bo moga sie zdarzyc pomyłki jak nie zakomunikujecie to możecie stracić pieniazki za dodadtkowe 8 godzin

@Koordynator

Widzę, że aktywnie dbasz o interesy pracowników MM Service Security. To się chwali! Czym zajmujesz się w tej firmie? Czy jesteś, tak jak wpisałeś w swój nick, koordynatorem w MM Service Security, czy zajmujesz się czymś innym? Ciekawa jestem, jak Ci się pracuje w tym miejscu.

Zuzanna

@Krzysiek, masz oczywiście prawo do własnego zdania, także negatywnego. Proszę Cię jednak, żebyś zwrócił uwagę na to, że słowa, których używasz w ostatniej części swojej wypowiedzi mogą zostać odebrane jako pomówienie. Piszesz też, że pracownicy byli "zmuszani do pracy za 1 zł za godzinę" - jak to możliwe, że ludzie się na to godzili?

Zuzanna

@Pracownik., to ciekawe informacje. Nie wiedziałam, że klient (w tym przypadku na przykład wspomniany dyrektor muzeum) może stawiać takie wymagania. Ale to chyba dobrze dla pracownika? Jesteś dobrze zorientowany w sprawach firmy. Długo już pracujesz w MM Service Security?

Krzysiek
@Zuzanna

O czym Ty wogóle piszesz??? Po 6 latach w tej firmie z ręką na sercu każdego przestrzegam przed współpracą z mm oraz maxusem. To firma w której nie ma nic oprócz pensji. Nic. Żadnej pomocy. W postaci finansowej rzeczowej. Firmą tą oraz panującymi prezesami dyrektorami powinien zająć się nie tylko PIP ale również prokurator. Jeszcze 3 lata temu pracownicy zmuszani byli do pracy za 1 zł za godzinę. Aby nie pracować w firmie rozpowrzechnił się handel zaświadczeniami lekarskimi a procederem tym zajmował się jeden z koordynatorów. Firma przyjmowała zaświadczenia i kasa solywała z pefronu. Dziwne że nikt nie połapał się m, że wszystkie zaświadczenia wypisywał ten sam lekarz. Ta firma to kant, złodziejstwo i wyzysk człowieka przez człowieka.

Zuzanna

@Serek, a czemu tak się stało, że firma utraciła ten status? Wiesz coś może więcej na ten temat? Czy ta firma Maxus to jakiś podwykonawca czy zupełnie inna firma? Jak obecnie pracuje się Wam w MM Service Security w Łodzi? Czy firma normalnie funkcjonuje?

Zuzanna

@Serek, hmm, rozumiem, dziękuję za wyjaśnienie sytuacji. To, co piszesz oznacza, że wszyscy w firmie zatrudnieni są na umowę zlecenie, tak? Czy praca w MM Service Security jest rozwojowa i satysfakcjonująca dla Was? Dajcie znać, co sądzicie o tym pracodawcy!

Serek
@Zuzanna

Tak tylko umowa zlecenie ponieważ utracili status zakładu pracy chronionej i wszystkich z grupą inwalidzka przenieśli do firmy Maxus

Zuzanna

@Serek, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. To istotna informacja! Dopytam jeszcze, czy pisząc "goła pensja" masz na myśli brak dodatków pozapłacowych, socjalu dla pracowników tak? Może coś ulegnie zmianie w tej kwestii? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w MM Service Security w Łodzi?

Serek
@Zuzanna

Firma jest tylko po to by płacić za firmę Maxus godziny na umowę zlecenie tak obchodzą prawo zeby nie płacić za nadgodziny wypracowane w Maxusie nic wiecej, przyjec do tej firmy nie ma ,a do Maxusa tylko z grupą inwalidzką

Zuzanna

@Pela, oczywiście, wiem o tym. Dla każdego miasta powinien być jednak dedykowany oddzielny wątek. Czy Ty pracujesz w MM Service Security? Widziałam, że na stronie nie ma aktualnie ofert pracy, ale może niedawno skończyły się jakieś rekrutacje? Może ktoś z Was zechciałby powiedzieć, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w tej firmie?

Miśka
@Zuzanna

Jaka rozmowa? Pokazujesz orzeczenie najlepszy symbol choroby 02P bo najwięcej kasy z pefronu i do roboty.

Zuzanna

@SCORPION, w takim razie przypominam, że wątek dotyczy pracy w MM Service Security w Łodzi. Pozdrawiam serdecznie! Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w MM Service Security w Łodzi? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Pela
@Zuzanna

MM Service z Łodzi posiada również obiekty w Warszawie. Jest to ten sam pracodawca. Dlatego większość pracowników z Warszawy wypowiada się tutaj.

Zostaw merytoryczną opinię o MM Service Security - Łódź

• Jak się pracuje w MM Service Security?

Zobacz opinie na temat firmy MM Service Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Service Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MM Service Security