Opinie o Carrefour Polska w Łódź Wschodnia 69

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Carrefour Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Łódź Wschodnia 69

gogo

nie było pstrąga ja (usunięte przez administratora) pytaj się tych co tam pracują je chowają dla siebie !!!

klient z Opoczna

Witam, chcialem kupic wczoraj i dzisiaj reklamowanego pstraga lososiowego na niedzielny obiad niestety nie ma takiego produktu w waszym sklepie!!!! Prosze podajcie mi nazwisko dyrektora sprzedazy w Polsce abym mogl osobiscie dokonywac reklamacji w centrali firmy we Francji. Pozdrawiam

Krzysztof

ewa-> Takiej pogardy i nienawiści jak w Carrefour nie uświadczyłem nigdy. Zamiast mi coś polecać radzę sam idź się tam zatrudni. Popracuj chociaż tydzień i dopiero bierz się za pisanie. mexx--> Carrefour to (usunięte przez administratora) nie szkolenia. I radzę przestać wypisywać pozytywną propagandę. Zasuwałem w trzech Carrefourach i wiem z jaką pogardą traktowani są młodzi pracownicy.

Krzysztof

Proszę uważasz na Carrefour na ulicy Bandurskiego w Łodzi. A szczególnie na gówniarę, która zajmuje się przyjmowaniem ludzi na układanie towaru. Obiecała mi pracę popołudniami. Czekałem tydzień i nic żadnej odpowiedzi pomimo ciągłego dzwonienia i telefonowania. Nie szanują tam ludzi. Odradzam.

Aplikowałeś do firmy Carrefour Polska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Bartek Gola

Administrator usuwa niewygodne komentarze! oraz cenzura już obecne. Na Carrefour na ul. Przybyszewskiego nadal panuje mobbing. Widocznie już pracownicy Carrefoura działa i minusują niewygodne opinie.

Piotrek

Uwaga również na Carrefour na ulicy Bandurskiego na takiego starszego chama pracownika sklepu który pracuje na napojach. Koleś jest chory z nienawiści. Pełna pogarda dla kolegów z pracy. Uważa się za lepszego a jest nikim. / Natomiast w Carrefour na ulicy Przybyszewskiego proszę uważać na kierownika z lekkim zarostem, obciętymi bokami włosów, lat koło 30 kilka. Obrzydliwy tuman, cham pełen nienawiści, nieuk który dostał pracę po znajomości któremu wydaje się, że jest śmieszny. Omijać tych 2 przychlastów z daleka.

Piotrek

W Carrefour na ulicy (usunięte przez administratora)panował również mobbing ciągłe straszenie wyrzuceniem z pracy. Od na pracownika napojów czekało 8 palet! do rozłożenia, wózki wypełnione towarami trzeba było zrobić w ciągu 15 minut! / Nie polecam również Carrefour na ulicy Szparagowej. Dzwoniłem tam w sprawie pracy i babka powiedziała mi, że dla nie uczących się jest stawka uwaga 5,50 zł na godzinie! za takie ciężary. Obrzydliwe obchodzenie prawa, osoby nieuczące się otrzymują najgorszą możliwą stawkę. Omijać te obrzydliwe sklepy w których panuje wyzysk z daleka.

Piotrek

Nie polecam "sklepu" Carrefour na ulicy Bandurskiego. Pełna chamstwa i nienawiści. Ciągłe popędzanie. Ciągle dźwiganie na napojach, wodach lub piwach. Inni pupulki kierowników mogli wykładać na lekkiej chemii. Koleś pracownik tego sklepu który robi na normalną umowę o pracę każe innym pracownikom (usunięte przez administratora) To jest obrzydliwe chamstwo. Ciągłe popędzanie pracowników przez kierowników. Koordynator GTS straszy wyrzuceniem, pomimo, że po tym jak odszedłem z tego obozu pracy sama prosiła abym na święta wrócił. Podła dyrektorka która nie potrafi odpowiedzieć na dzień dobry. Odradzam ten sklep i Carrefour na ul. Przybyszewskiego gdzie panuje mobbing. Nie polecam. Omijać te ścierwa z daleka.

wykladacz

wykladalem tam towar i powiem tak nie polecam pracy tym markecie detektor i kierownicy strasznie nie mili

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Łódź

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Carrefour Polska