Opinie o Cerberus w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cerberus. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cerberus o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cerberus w Wrocław

baron

witam byłem dzisiaj na żniwnej, odradzam jak wszyscy powyżej

Anka

Ja także właśnie dostałam maila, że mam się stawić jutro, ale na 10. Miałabym pracować jako "wsparcie biura handlowego", poradźcie, czy warto.

Asia

I jak, byliście na tej rozmowie na Żniwnej? Bo ja dziś dostałam maila, że mam tam jutro o 9:00 przyjść na rozmowę i zastanawiam się czy warto w ogóle jechać na drugi koniec Poznania...

wow;0

jestem w tej samej sytuacji co PIXEL ;D wprot nie mogę się doczekać, co się stanie na tej rozmowie xdd

Przedstawiciel Handlowy

Krótkie rzeczowe spotkanie

Doświadczenie w handlu

pixel

Otrzymałam telefon w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej i dodatkowo maila z informacjami od "Sekretariatu Cerberus" - poproszono mnie o zgłoszenie się pod adres: Żniwna 3/1 w Poznaniu, jednak w Internecie w ogóle nie ma żadnych informacji o tej firmie. Natomiast pod tym adresem w Internecie figuruje DSV Poznań Sp. z o.o. Oczywiście, stanowisko: pracownik obsługi klienta. I teraz nie wiem o co chodzi.

Aga

Dzięki wielkie, zaoszczędziłyście mi czas i niepotrzebne wstawanie z samego rana :) Jak dobrze, że mam w nawyku sprawdzanie kazdej firmy przed pójściem na rozmowe.

anika

u mnie to samo...dzwonią, żeby przyjść na rozmowę na stanowisko recepcjonistka. miałam na 9, wchodzę do tej przybudówki za domem a tam ponad 10 osób czeka już od 8 na rozmowę kwalifikacyjną. na górze odbywało się własnie jakieś pseudo szkolenie o byciu akwizytorem. wyszłam bo stwierdziłam, że nie będę marnować swojego czasu. żadną recepcjonistką bym tam i tak nie była, jedna wielka ściema.

Ols

Wysłałam swoje CV do tego miejsca, ponieważ w ogłoszeniu pisali, że szukają recepcjonistki. Ok. Dzwoni do mnie dziewczyna, pyta czy odpowiadałam na ogłoszenie o RECEPCJONISTKĘ i zaprasza mnie na rozmowę. Myślę super, nie myślałam, że się na to kwalifikuję. Szukam adresu podanego mi w rozmowie telefonicznej (Orkana 60) i dziwię się, bo to jest domek jednorodzinny. Do domu bym nie weszła, ale mają swoje 'biuro' w komórce. Pofatygowałam się na drugi koniec miasta, to co mi zaszkodzi przeprowadzić tą rozmowę. Po czekaniu prawie 40 minut i standardowych pytaniach rekrutacyjnych pan zaczyna mi mówić o tym na jakie stanowisko NAPRAWDĘ szukają, czyli akwizytora (oczywiście on to określił ładniejszymi słowami). Ogólnie byłam zszokowana, nie na to się pisałam. Pan mówi mi, że mają wieeeelu kandydatów, ale mogę przyjść na dzień próbny. Haha, nie, dzięki, nie urodziłam się wczoraj. Nie po to unikam ogłoszeń o pracę w której się wciska ludziom kit, by mnie potem w nie próbowali wrobić. Masakra.

gosha
@Ols

Wlasnie dzownila do mnie przed chwila babeczka w tej samej sprawie na recepcje... czyli ladnie robia ludzi w konia :)

dziekuje za uwage

Nie wiem, czy maja zarejestrowana w ogole jakas dzialalnosc gospodarcza, ale pewne jest to, ze przy ul. Orkana 60 we Wroclawiu jest mieszkanie prywatne. Podaja sie za firme handlowa zajmujaca sie sprzedaza energii elektrycznej i gazowej, bo sobie kartke na drzwiach taka wywiesili. Szukaja naiwniakow, czyli studentow i maturzystow, ktorzy beda oszukiwac ludzi i pozyskiwac im klientow pracujac jako akwizytorzy, chyba ze wczesniej sami zostana oszukani. Naprawde wierzycie, ze pokoj przy garazu moze byc centrum dystrybucyjnym energii elektrycznej, o ktorym nawet Gooooogle nie slyszal i w ktorym czlowiek zarobi 2 tysie netto na umowe o prace pracujac jako doradca klienta czy konsultant (co podaja w ogloszeniach) i konkurowac z wyrobiona marka jak Tauron czy Energa???

tomek

fajna firma, fajne zarobki, atmosfera super. Trochę trzeba się dużo szkolić ale mi to nie przeszkadza.

Osamek

UWAGA!!! Cerberus znów w akcji!! Tym razem próbują wcisnąć ludziom dekodery za montarzem za 299zł! Przychodzą do starszej Pani i wmaiwają, że zainstalują jej nowy dekoder podstawiając pod nos papiery do podpisu. a w nich klauzula mówiąca o bezwrotnej opłacie 299zł za owy montaż. Tylko że ani NC+ ani ich żaden oddział nigdy nie słyszał o takiej firmie (we Wrocławiu jest to ELSPEC z ul Orkana 60 z nieistniejącym nr tel. 616396843), a jak chce się nowy dekoder do umowy, to trzeba albo ją przedłużyć albo pójść sobie do oddziału NC+. Nie dajcie się nabrać!! Gnoje wyciągają dane osobowe i kase. Oczywiście w umówie nie ma klauzuli o odstąpieniu!!

goteki

jutro idę z ich opiekunem w teren, praca obiecująca wysokie zarobki dla tych co się chcą poświecić czy da się tam uczciwie zarobić tyle ile objectora pozyskując klienta dziennie dowiem się w najbliższym czasie. Nie ukrywam że to zwykły door-to-door ale zarobki obiecujące :) jak dla ambitnych osób które się mocno angażują .zobaczymy co w rzeczywistości wyjdzie...

-izzi

Cerberus to firma zajmująca się sprzedażą pakietów Cyfry + mówią oni o podłączeniach grupowych do cyfry choć to jest jedno wielkie oszustwo bo czegoś takiego nie ma, zapraszają cię na rozmowe kwalifikacyjną pojedynczo proszą do pokoju na rozmowę z której nic się nie dowiecie konkretnego i zapraszają na kilkudniowe szkolenie od dnia następnego, na szkoleniu każą uczyć się jekiejś [usunięte przez moderatora]prezentacji dzięki której nauczycie się wciskać ludziom kit, najlepsze jest to że przy podpisywaniu umowy na okres próbny mówią że otrzymujesz 1200 zł stałej pensji plus premia od ilości umów, faktycznie jest tak że jak nie podpiszesz umowy w ciągu dnia to nie zarobisz lub zarobisz marne 30zł za 12 godzin pracy gdy wejdziesz do 8 mieszkań i wyciągniesz od nich nazwiska i nr, tel. Praca w nieunormowanym czasie, za [usunięte przez moderatora] pieniądze, o które jeszcze trzeba sie wykłócać. SZCZERZE ODRADZAM, nie dajcie sie oszukać, ta prace to wielka ściema może i jest tam kilka osób które pracują tam kilka miesięcy ale i oni wam nic nie powiedzą. Ja popracowałam tam 4 dni i żałuję że aż tyle czasu im poświęciłam...

Zostaw merytoryczną opinię o Cerberus - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cerberus?

Kandydaci do pracy w Cerberus napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cerberus
1.8/5 Na podstawie 30 ocen.

Cerberus