Opinie o Cerberus w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cerberus. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cerberus o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cerberus w Wrocław

Ala Nowy wpis

@rifffu czyli raczej nie ma tu sytuacji na rekrutacji, że są te takie dziwne pytania rekrutacyjne, tylko same konkrety?

riffu Nowy wpis

No myślę, że sobie odpuszczają takie pytania @sewik, zadają bardziej rzeczowe pytania, możesz spodziewać się pytania o zarobki w tej firmie, jakie chciałbyś otrzymywać czy też jakie są Twoje wady. Zatrudniają na umowę o pracę jeśli dobrze wynegocjujesz.

L. Nowy wpis

Ogłoszenie-praca biurowa,na rozmowie masz wybór:administracja,administracja+kontakt z klientem czy tylko kontakt klientem,oczywiście wszyscy później robią to samo- sprzedaż door-to-door(chociaż oni nie nazywają tego sprzedażą).I dzień-szkolenie z 'trenerem personalnym(dziewczyny ze stażem 2-3 m-ce),miała być praca za biurkiem(ja i wszystkie inne dziewczyny też sukienki,elegancja-no wiadomo dresscode) a tu latasz 6h od domu do domu).W całej firmie ani słowa o tym jak się ona nazywa,w ogłoszeniu ściema,nawet nr budynku to 3,ale oni mają 14 w oknie i ją ci podadzą jako adres. Do wyboru: podstawa +prowizje niższe lub meeega wysokie prowizje,ale każdy ma 2 opcje,1 to ściema,bo nikt nawet nie wie jaka ona jest wysoka. Rotacja w firmie niesamowita:najdłuższy staż pracy to 6m-cy,umowa zlecenie ofc,ludzie do 23 lat max. Praca teoretycznie 11:30 19:30,przychodzą o 9 żeby poprawić umowy z wczoraj,z terenu wracają o 20 czasem(bo i za Poznaniem będziesz latał),potem wpisanie na listy,czasem rozmowa z szefem jeszcze. Sobota nieobowiązkowa,ale masz tylko prowizje to każdy lata. Okres próbny był 2 tyg,jak nie podpiszesz 25 umów to bajo i ponoć 400 zł za jakies 120h.

cccc Nowy wpis

Wydawanie opinii przez byłych sfrustrowanych pracowników jest takie polskie. Jak komuś się nie chce pracować tylko woli godzinami przesiadywać w aucie to niech później nie narzeka, że mało zarobił. Leniwcow i wiecznie narzekających nigdzie nie chcą. Mieszanie ludziom w głowach byleby tylko wylać swój żal. Jakby się jeden z drugim wziął do roboty to nie wypisywalby teraz takich bzdur. A jak ktoś dalej w życiu chce kierować się opinią innych to życzę powodzenia i szerokiej drogi w szukaniu pracy!

Przedstawiciel Handlowy

Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Ciarko

Praca jak praca, przedstawiciel energetyczny, dla mnie ok, fajny kontakt z ludźmi, ładne dziewczyny w pracy, zarobki jak umiesz sprzedawać to 2-3tys/mc , jak nie umiesz to odpadasz, warto spróbować bo maja super szkolenia, miła atmosferę i pełen profesjonalizm. Zamieszczone tutaj niektóre złe opinie sa absolutnie nieuczciwe, napisane zapewne przez tych którzy zrezygnowali bo nie dali rady sie nauczyć oferty, pozdrawiam wszystkich kolegów z pracy, Jest super

piłkarz
@Ciarko

weź się nie pogrążaj... I tak nikt tam nie zostanie. Granie w piłkarzyki z pracownikami nic Ci nie da, trzeba im też dawać wypłatę i Hubertowi obiecane biuro. 2/3 tysiące to nawet nie jest sumą wszystkich wypłat

xxx

Zdecydowanie odradzam. Firma "krzak", która werbuje młodych, nieświadomych ludzi na stanowisko akwizytora. Praca polega na ciągłym kłamaniu i oszukiwaniu ludzi, a przede wszystkim osób starszych, które myślą, że umowę trzeba podpisać, bo jak nie to będą miały drożej. Praca nienormowana, czasami nawet całodzienna, z czego nie ma kokosów, a raczej marne grosze. Więcej można zarobić na roznoszeniu ulotek, niż w tej firmie, a w sumie warunki takie same. A jeśli chodzi o same warunki pracy, to nie ma nawet, co myśleć o umowie o prace, cały czas jest zlecenie, a wypłata zależna od ilości umów, które podpiszesz- nawet żadnej podstawy nie ma. Ile osób oszukasz, tyle masz kasy! I koniecznie należy przygotować się na częste spisywanie przez policję "w terenie", po którą ludzie bardziej świadomi dzwonią. Zdecydowanie nie polecam. No chyba, ze nie masz sumienia, to praca idealna dla Ciebie!

Energy Match!

Cerberus to firma prowadzona przez Krystiana Gost**czyka na Żniwnej 3/1. W ofercie piszą, że praca na magazynie i na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują 2000zł tłumacząc, że po prostu więcej wymagają. Zapraszają na 2 dzień by zobaczyć czy dana osoba się nadaje. Praca polega na chodzeniu od drzwi do drzwi i wciskaniu ludziom "tańszego prądu" (wymiana sprzedawcy z Enea S.A na Energy Match) ceny na umowie są podane w stawkach netto co bardzo przekonuje ludzi ale jest to nieopłacalna oferta! Jeśli dostanie się umowę na okres próbny to trzeba zrobić minimum 25umów za które dostaje się 400zł (ogólnie robi się około 50 przez ten okres ale połowa nie wchodzi do systemu bo ludzie rezygnują). Po okresie próbnym otrzymuje się kasę i dostaje "umowę" która tak naprawdę nie jest normalną umową. Pieniądze dostaje się za każdą umowę i jest to 30zł. Trzeba jednak pamiętać, że przy zrobionych 100umowach zaakceptowanych jest jedynie 60 czyli połowa pracy psu w D**e. Do pracy przychodzi się na 10 bo trzeba wypełnić umowy z poprzedniego dnia, o 11 jest narada gdzie szef mówi jak dobrze wciskać ludziom ciemnotę. Następnie jest przerwa na kawę i uzupełnienie "teczki domokrążcy". O godzinie 12:20 wyjazd w teren, więc chodzenie zaczyna się od 13:30. Dostajemy zestaw papierów i dzielimy się blokami lub kamienicami. o 18:20 jest zbiórka pod autem i powrót do biura by spisać ile każdy uzbierał ofiar. Wypłata jest 2 razy w miesiącu i jeśli uda się Wam łącznie zebrać 1200zł to jesteście mistrzami domokrąstwa. ogólnie NIE POLECAM!! sama się przekonałam jak to jest. Szefo zbija na was kokosy a wy dostajecie marne grosze. Trzeb pamiętać, że za każdą umowę On dostaje przypuszczalnie(przypuszczalnie ponieważ nie powiedział ile ale musi się mu opłacać skoro za sobotę płaci 50zł za umowę) ale ponad 100zł a Wy tylko 30zł! JEŚLI ZNALAZŁEŚ SIĘ W TYM BIURZE UCIEKAJ! IM SZYBCIEJ TYM LEPIEJ!

Pracuję w tej firmie już jakiś czas i jestem zadowolona, fajna, koleżeńska atmosfera. Jest wesoło:)

AAA

Ja również wczoraj tam aplikowałam. Dzisiaj byłam na rozmowie i w poniedziałek jest szkolenie. Po tym co dowiedziałam się od ludzi o tej "firmie" postanowiłam, że się tam jednak nie zjawię. Przede wszystkim nie pasuje mi to, że na umowie zlecenie można zarobić 2500 zł. To jest zbyt podejrzane. W ogłoszeniu w internecie szukali sprzedawcy, a jednak będę akwizytorką. Wysokość pensji zależy od tego jak dużo umów podpiszę z biednymi ludźmi, którzy usłyszą tylko superlatywy i jakie korzyści będą mieli po podpisaniu umowy. Nie mogłabym spać spokojnie wiedząć, że kogoś naciągnęłam. Nie olecam. Nie wysyłajcie tam swoich aplikacji, bo zostaniecie oszukami.

maxoni

A czy przypadkiem firma nie nazywa sie teraz Esspec? Schemat ten sam.... Aplikowałam na ogloszenie wczoraj na pracownika biurowego. Dostalam dzis meila i sms ze przeszlam pomyslnie 1 etap rekrutacji i jutro mam stawic sie na rozmowie. dziwi mnie fakt ze nie podali dokladnego adresu tylko rog ul. Zniwnej i Winograd naprzeciw piekarni Favor... Czytajac wasze komentarze mam podejrzenia ze nastapila zmiana nazwy. Wpisujac Esspec wyskakuje firma ktora miesci sie na ul. Wolskiej w Poznaniu. czegos tu nie rozumiem....

farciarz

super atmosfera, świetni ludzie:)

XXX

Ludzie!!! Ogarnijcie się i nie dajcie się oszukać, ta firma to jedna wielka ściema!!! Sami wyzyskiwacze i cwaniacy kompletnie nie zdający się na sprzedaży-prymitywy jakich mało, a w dodatku banda zachłannych oszustów, którym się tylko wydaje,że są kimś, a tak naprawdę i tak skończą jako jedno wielkie "0"-wszyscy tam pracujący!!!. Oszukują ludzi, nie wypłacając im kasy, nie płacą wcale, a jeśli już płacą to po pierwsze-musisz się o tą kasę wykłócić (prośbą, groźbą itp.)kasa jest wypłacana nie terminowo po 1misiącu, może 2, a może nawet 3, a po drugie że jeśli już Ci wypłacą to śmieszne pienądze o których nawet nie wspomne, bo aż mi wstyd się przyznać-na przysłowiowe "waciki"wam nie straczy za to, serio. To zwykła akwizycja, nalatasz się jak głupi cały dzień a i tak nic nie zarobisz, a jak już to śmieszne pieniądze! Serio dajcie sobie spokój i naprawdę poszukajcie sobie bardziej ambitnego zajęcia. Już praca w mcdonaldzie przy tym co oni oferują, jest pracą jak marzenie! To co tam się dzieje to jest po prostu nie do opisania...żenada przez duże "Ż"!!! BANDA NIEUDACZNIKÓW, OSZUSTÓW I WYSYSKIWACZY...tyle mam do powiedzenia, OSZUSTWO NA KAŻDYM KROKU!!!...od razu dajcie sobie z tym spokój, piszę to dla waszego dobra, bo wiem coś o tym...pracowałem w tej firmie...ŻENADA!!!! to i tak mało powiedziane...nie dajcie się oszukiwać przez jakiś niedowartościowanych cwaniaczków, którym się tylko wydaje że są sprytni i wszytsko im wolno, ale już niedługo i na nich przyjdzie czas...ta śmieszna firma "krzak" jak tak dalej pojdzie i dalej będa w taki sposób traktować ludzi się rozsypie, a oni skończą pod mostem, bo do niczego innego się nie nadają!! do sprzedaży?hahahaha chyba do zbierania puszek na ulicy!!! pozdro ziomki :)

poszedłem z ciekawości, przed rozmową czytałem wszystkie opinie, mimo to zjawiłem się na spotkaniu. Doszedłem do wniosku, że co mi szkodzi samemu się przekonać, a to, że na pracy bardzo mi zależy bo lepiej coś robić niż się w domu obijać to jestem. Nie wiem co będzie dalej ale ogólnie jestem zadowolony. Pracownicy super, świetna atmosfera.

DodamSwoje

Witam!Byłam na Żniwnej w Poznaniu.I co mogę dodać ludzie spoko wyluzowani.Ale właśnie "Ale".Pierwszy etap rozmowa kwalifikacyjna gdzie nie ma mowy o byciu tzw.akwizytorem.Obiecująca kasa gdzie trzeba nieżle się nachodzić.Szkolenia- uczy się człowiek jak mówić prezentacje w taki sposob, by potencjalnego nic wiedzacego klienta owinąć wokół palca.Przechodzi się w teren gdzie jedna osoba pokazuje Wam tzw.JAK TO SIĘ ROBI.Faktycznie wprawa z mowa pewnością siebie musi być.Trzeci dzień idziecie sami.Ja podpisalam 5 umów, i już wtedy wiedziałam że to nie jest dla mnie.Biedne kobiety które nic nie wiedzą a podpisują naiwnie papier.Najczesciej idzie spotkac sie z odmową i wyzwiskiem od OSZUSTÓW.Podpisuje sie umowe na 14 dni gdzie trzeba zdobyć 25 umow by wgl się dostać na umowe o prace.Jezeli nie pojdzie to otrzymuje sie 400 zlotych.Niestety nie dotrwałam.Kazdy ma swoja opinie wiec i ja zostawiam wam swoją. Dla mnie szkoda czasu.

Natalia

dla mnie praca super, dobrze zarabiam, pozytywnie przeszłam szkolenie, było trudno ale dałam radę. Jest fajnie:)

danka

wiadomo za jakie wynagrodzenie?

Beata

pracownika biurowego szukają na pół etatu, byłam dziś na rozmowie zobaczymy czy się odezwą bo rekrutacja dopiero się zaczęła.

nut

Ogłoszenie z dzisiaj: Duża ogólnopolska firma poszukuje kandydata na stanowisko: Pracownik Biurowy Miejsce pracy: Poznań Wymagania: - Mile widziane doświadczenie w administracji biurowej - Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość - Znajomość pakietu MS Office - Wysokie zdolności interpersonalne Oferujemy: - Praca w profesjonalnym środowisku - Umowa o pracę - Praca w młodym, ambitnym zespole Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym proszone są o przesłanie CV za pomocą portalu. Po 30 minutach dostałam maila (dziwnie szybko),że zapraszają na rozmowę na Żniwną 3/1. Sprawdzam w google,a tam jakiś dom. Pogrzebałam w internecie i trafiłam tutaj, na rozmowę się nie wybieram skoro to tak wygląda ;) Dziękuje za cenne informacje :)

DANKA

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o profilu handlowo usługowym Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Jest to praca biurowa z obsługą klienta jak również aktywna. Poszukujemy osób na różne stanowiska do kilku działów: obsługa klienta indywidualnego. Dział realizacji zamówień Pracownik Biurowy. Sekretariat Administracja Kadry Dział Handlowy Wymagania: - dyspozycyjność od poniedziałku do piątku - kreatywność - umiejętność pracy w zespole - pewność siebie. Oferujemy: - Dobrą atmosferę pracy - satysfakcjonujące wynagrodzenie, - praca od poniedziałku do piątku, - opieka koordynatora, - możliwość rozwoju zawodowego takie ogłoszenie widnieje na jednym z portali... ogłoszenie spoko, ale z tego co czytam nie warto nawet tam isc na rozmowę. Jutro na 9 mialam sie zgłosić na żniwną.

baron

oki odpowiem, ogłoszenie było na magazyniera, wiem na co się pisałem, lecz na rozmowie pierwsze słowa to od ręki o sprzedaży energii wraz z jutrzejszym szkoleniem 2 godzinnym (tak jak pisali inni powyżej). Proponowali około 2500zł brutto. chyba wystarczy taka odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o Cerberus - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cerberus?

Kandydaci do pracy w Cerberus napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cerberus
1.8/5 Na podstawie 30 ocen.

Cerberus