Opinie o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DERMAPROFIL SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

do lala

Nikt nic nie wyciąga przecież to ludzie z DP rozpowiadali o kopnięciu w tyłek i nie byli to PH. Zgadza się taki standard pokazywali. Kto w hotelu się upił i rzucał butelkami przez okno jak jakiś prostak? Zapewniam, że nie byli to PH a kto zrobił awanturę w przychodni i chciał bić pacjenta? Też nie był to PH, prostackie zachowanie nie godne i niedopuszczalne w poważnej firmie. Traktowanie pracy lajtowo bo nie ma bata nad kiero i tyle. Szokujące są zachowania pewnych osób a później dziwienie się że ludzie piszą. Wprowadźcie standardy zacznijcie od samej góry od siebie a i dół będzie się uczył i będzie w porządku. Wysoki standard to podstawa, zarząd kierownik to przedstawiciel firmy i powinien cechować się bardzo wysoką kulturą osobistą tyle w temacie.

do lala

Jaki pan taki kram. My się uczyliśmy od najlepszych czyli prezesa i kierownika regionalnego. To prezes chwalił się, że poprzednim produktem, który wczesniej aktywnie promował teraz rozpala w kominku. I to prezes ostentacyjnie rzucał butelką z imieniem jednego z byłych przedstawicieli. A kto wyciaga śmieci jeszcze z poprzednich firm? Wiedza wszyscy oprócz prezesa, prezes poluje na czarownice…

lala

Jestem zszokowana - ale towarzystwo facet trafił. Zero merytoryki , kultury osobistej i etyki. Wyciąganie jakichś starych brudów w których sami pewnie aktywnie uczestniczyli. bardzo nieładnie!!!!

CN

Jak zawsze…

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Recepcjonista / Recepcjonistka - Sekretarz / Sekretarka. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
do kaletnik

"prezes" z wielkiej litery, taka pisownia powinna być zarezerwowana dla określania ludzi, którzy cokolwiek znaczyli/znaczą/znaczyć będą ;)

gesek

Jeśli hurt przestanie kupować to tylko dlatego, że kolejne apteki nie chcą kupować z hurtu. A dlaczego?Bo brakuje przedstawicieli. Panie prezesie znów pan poluje na czarownice i szuka winnych pana niepowodzeń.

kaletnik

Pan Prezes nie pójdzie do hurtu pracować. Chodzą słuchy, że w hurcie będzie osoba decyzyjna która pracowała w Dp ale kto nie wiadomo, jeśli by tak było to hurt raczej przestanie kupować produkty.

pracownik hurtowni

Jedyną decyzyjną osobą w DP był i jest pan R.C. Jeśli więc zatem zatrudni się do którejś z hurtowni to zwinie ona majdan tak samo jak za chwilę zwinie się DP. I wtedy będziemy wiedzieć w której hurtowni prezes się zatrudnił.

W sprawie odświerzenia pamięci Robertowi C.

Ja w sprawie odświeżenia pamięci... Pijany Szczepan myśląc, ze to pijany Bączek zasadził kopa ile fabryka dała Robertowi C. tak iż ten nie omieszkał wylecieć z autobusu... Nie lubię kłamstw panie R. - nie mogł pan o tym zdarzeniu zapomnieć, bo takich upokorzeń sie nie zapomina, a przynajmniej nie zapominają o nich tacy ludzie jak Pan - pisze o tym bo nie podoba mi sie Pana zachowanie w tej sprawie. Człowiek z klasa nie reagował by na taka sytuacje w ten sposób wiedząc, ze może to przeczytać ktoś kto był świadkiem tej sytuacji... Sam nie wiem dlaczego jestem tym zaskoczony znając Pana osobę.

do były

Hmm skoro kiedyś było 15 PH z umową o pracę a teraz 5 na własnej działalności to chyba raczej firma się nie rozwija a cofa.

Były

Kandydatko życze samych sukcesów w dynamicznie rozwijającej się firmie. 2 lata temu było 15 ptrzedstawicieli z UMOWĄ O PRACĘ teraz jest 5 przedstawicieli na WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. I do tego kontrolowanych przez 3 osoby. Prezesa i dwóch kierowników (regionalny i ds rozliczeń). Aha i jeszcze przez GPS, żebyś przypadkiem nie zrobiła prywatnego 1km. Pozdrawiam

do kandydatka

Czy to prawda że w jednej z hurtowni którą wymieniłaś będzie niedługo zatrudniona na stanowisku osoba decyzyjna która pracowała w DP?

pa pa

Do zobaczenia... albo powrócisz tu zniesmaczona rozmową i oferowanymi warunkami, albo jesteś zdeterminowana na tyle, że bierzesz co popadnie i powrócisz tu jak Cię wyleją albo sama odejdziesz. Tak czy tak powodzenia.

kandydatka

Właśnie wysłałam CV a teraz weszłam na tą stronę. Ludzie czy nikt tu nie ma za grosz kultury? Czy wy czytacie co sami piszecie? Kim trzeba być żeby w ten sposób i takie pisać komentarze? Przecież wystarczy pójść do jednej z głównych hurtowni jak np. farmacol,pgf czy neuca u mnie i zapytać o firmę, ja tak zrobiłam i już kompletnie nic nie rozumiem o co chodzi na tej stronie. A i jeszcze jedno, czy wy wszyscy nie pracujecie że piszcie te komentarze w ciągu dnia? Do niezobaczenia z tu obecnymi

złotousty
@kandydatka

Jaki kandydat ujmuje się za firmą, której nie zna? Nie było żadnego cv, a wpisu dokonał wiadomo kto, commożna poznać po stylu i błędach, które równie często pojawiały sie w mailach służbowych.

jaskiniowiec
@kandydatka

Eluś, nie denerwuj się, bo ci żyłka pęknie...

doRobertC

Przepraszam....pamiętaja Wszyscy autobus byl fioletowy jak Twoja posiniaczoba d.... I się tak nie ,,ciekaw,, tylko zacznij pić ten olej konopny bo Ci Omega-3 i Omega-6 brakuje skoro nie pamiętasz....a najlepiej pij Boskin-pozbędziesz się stoków w magazynie!

a to dobre

...tym bardziej ze 2015 sie konczy;-) normalni maja zabudzetowany juz caly 2016!! A gdzie firemeczka DP jest?? Widzial ich ktos w 01Juracie,Sopocie,beda w Zakopanym....hm?? Nie ten poziom... Inni PH dopinaja Wrocek 2016 ,przeniesiona Jurate na wrzesien 2016 a oni się modlą by cochórek im pensje podstawowa za grudzien wyplacil!!!

robert c

przperaszam, kto kogo kopnal w tylek i wpadl do autobusu bo mnie to ciekawi???

ktosik

nasze opinie tutaj przynosza skutek, wczesniej stalo, ze strona WWW jest nieaktualna zapraszaja na eventy sprzed lat.... i nagle rewolucja. wywalili smieci, eventy 2015 tyko! czytaja to i sie tym tu przejmuja :-))))

do Żenada

Co robić? Teraz to już nic. Trzeba było pilnować czytaj szanować poprzednią ekipę przedstawicieli i najważniejszej osoby, która to wszystko trzymała. A teraz musztarda po obiedzie. Nie ma kto jechać do hurtu i sprzedać, nie mówiąc już o tym, że do aptek też się nie sprzedaje, baaa duzo aptek-po odejsciu poprzednich nie widziało nowego przedstawiciela

Karl malone

Dopóki kierownik będzie w dp ludzie będą odchodzić. Niestety. Jak właściciel ma mieć autorytet jak wtajemniczeni opowiadają wszystkim pH i w aptekach o kopnieciu w tylek i wpadnieciu do autobusu o magazynierze itp i się śmieją to jak będzie dobrze?

Zostaw merytoryczną opinię o DERMAPROFIL SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DERMAPROFIL SP. Z O.O.
2.7/5 Na podstawie 221 ocen.
  • Promienna 34
    05-077 Warszawa