Opinie o Energomontaż-Północ w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Energomontaż-Północ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Energomontaż-Północ o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energomontaż-Północ w Gdynia

Do,,M''

Kolego ,,M'' moim zdaniem piszesz bzdury i niesprawdzone wiadomości, po prostu brednie, tez jesteś mistrzem, zalóz firmé,podpisz umowę z EPG i do roboty a nie w kacie stać i narzekac a najlepiej kogos nieslusznie oczerniać. Tak wiéc Niunius przemysl.

Stoczniowiec

Do Hybryda - napisz coś więcej - dlaczego uważasz, że Energomontaż jest bliski upadkowi? Pracowałem tam kiedyś...

niko

tak zgadza sie szukaja na pare miesiecy bo pozniej stwierdzaja ze sie nie sprawdziles jak kolwiek bys sie nie staral,wlasnie sie pozbyli kierownika po paru miesiacach i szukaja nastepnego ,,jelenia,,tak jak wyzej ktos napisal mija czas umowy i dowiadujesz sie przykladowo 30 danego miesiaca ze pierwszego juz nie pracujesz bez wczesniejszego uprzedzenia przykladow mozna by mnozyc i to wszystko jest prawda.pzdr bylych pracownikow.

mina

w tej firmie nie ma obróbki mechanicznej. Obie maszyny rozwalone, cud że nikt nie zginął. Trzymać się z daleka...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Energomontaż-Północ? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Janusz

Firma jest bardzo źle zarządzana (widać piętno jakie odciska na niej struktura właścicielska - 100% udziałów skarbu Państwa), jest kilka spółek nadrzędnych, każda ma swojego prezesa i teraz wszyscy się dziwią, że znacznie pogorszyły się wyniki finansowe EPG. Generalnie, jeżeli ktoś szuka doraźnej pracy w młodym zespole to jest okej, ale większość nowych pracowników jest wyrzucana po 2-3 miesiącach, ponieważ firma nie jest w stanie utrzymać ciągłości finansowej. Firma ma duże długi u podwykonawców - nie wywiązuje się z umówionych terminów płatności. Dopóki spółka jest w rękach MARS, FIZ, ARP, PGZ itd. nie ma szans na kompetentne zarządzanie i wyjście z kryzysu w jaki zapędziły ją nieumiejętne kierownictwo urzędników państwowych. Dlatego raczej nie polecam zatrudniania się w EPG.

tepiciel

O ile będą kogoś rekrutować to tylko doraznie. Umowa czasowa i ostatniego dnia usłyszysz "Proszę się spakować. Do widzenia" Tak to w tej firmie wygląda. Jeżeli będą rekrutowali i komuś pilnie potrzebna niech bierze. Ale nie ma co liczyć na stabilność zatrudnienia.

ard

Pojawila sie oferta pracy dla spawaczy 136 ,warto skladac papiery ? Ile placa i czy trzeba miec doswiadczenie ?

tepiciel

Stacja w kontrolingu i FK, z racji atmosfery pracy. Jeśli chodzi o inne stanowiska to chwilowe zapotrzebowanie na jeden kontrakt.

zainteresowany

Czy na stanowiskach biurowych jest jest duża rotacja w ludziach? skąd takie zapotrzebowanie na nowych pracowników? Ma ktoś doświadczenie tam w pracy w dziale Jakości?

Hybryda

A może by tak poprosić byłego p.Prezesa z lat 90-tych by zechciał udzielić kilku wskazówek na temat organizacji i produkcji w EPG ? Kiedy to wystarczał jeden BHP-owiec,jedna kadrowa,jedna księgowa,jeden prezes etc. Nieudolność obecnego zarządu nie napawa optymizmem,z miesiąca na miesiąc sytuacja w firmie jest coraz bardziej niepokojąca.Jeśli już tak stawiamy na młodych to może i w sferze prezesowskiej postawmy na "młodą krew" z pomysłami i zaangażowaniem dla poprawy przyszłości w EPG i uratowania naszych miejsc pracy.A to co obecnie dzieje się w firmie jest jakimś nieporozumieniem. Nie mnie jest szukać rozwiązań, ale nie szukajmy ich w kieszeni pracownika bo to z reguły żle się kojarzy.

Napiszę prawdę : wszystko to brutto pamiętajcie że ladując sie na stanowisko w EPB to patrzcie na to żeby być na wysokości szkodliwe mieć godziny łapać bo innaczej (usunięte przez administratora) się ma wszystko dzieki dodatkom do wypłaty bez nich na renke ma się 1300 max 1500 . na halach osoby co robia po 30lat czasami nie maja tego co nowo przyjety. jesli kazdy mysli macie 19 lub 25zl brutto zo poczekaj na umowe bedzie pisac 10 max 13 i to z wielkim bulem . sa kierownicy co obiecuja sa co dotrzymoja slowa. a tak naprawde firma istnieje dzieki 2 kierownika bo prezes o niczym nie wie a podania o podwyszke znikaja w polowie drogi. firma nie warta ceny na rozwiniecie sie w niej ale warta na zalapanie kwalifikacji bo sa ludzie zajebisci wystarczy poznac i chec wiedzy. czasami mysle ze ludzi kturych znam 10lat jeszcze nie ma na wysokim szczeblu. szacun za prace i wiedze i nienawisc za to ze nie placa za nia.

tepiciel

no wiecie przecież firma w kiepskiej sytuacji i trzeba oszczędzać. Ale k... na premie dla znajomych z obcych firm to kasa jest,

olo

Widzę że wszyscy zadowoleni z nowego regulaminu płac i z wypłat skoro rak dlugo to nikt nie pisze

PrezesPGR

Momomoiii drodrodzy roodacy, czczego Wyy oczczekkujecie, waważne, że Ja zzarrabiam ddobre piniądze aaa Wwy niee :)

Hybryda

Kto pozwolił w beszczelny sposób pozbawić ludzi pieniędzy, które wypracowali sobie przez szereg lat pracy w tym zakładzie.Nowe warunki płacowe przedstawione przez Zarząd to jakieś nieporozumienie, zmierzające do destrukcji pionu produkcyjnego a co za tym idzie,pozbywanie się najwartościowszej i doświadczonej kadry pracowników, którzy już nie chcą pracować za najniższą pensję i talerz zupy regeneracyjnej.Chciałbym napisać coś pozytywnego o obecnym zarządzie spółki,jednak nie przychodzi mi nic na myśl,być może zmieni się to zanim odejdę do innego zakładu.

AB

Bardzo mądre wypowiedzi o zieleninie. Przecież nikt nie zabrania chłopakom z produkcji starać się o miejsce w administracji, zwłaszcza z taaakim doświadczeniem. Czy wy po szkole już pierwszego dnia wszystko umieliście?

tepiciel

LOTOS zrezygnował z kontraktu ciekawe co teraz zrobią z tymi wszystkimi zatrudnionymi ostatnio darmozjadami. Znowu będą ściemniać ludziom z produkcji że trzeba oszczędzać na nich żeby wykarmić nową administracje?

tepiciel

To wszystko to jeden wielki wał, zarząd przyjmuje ludzi albo z klucza znajomości albo zielenine po studiach. Ale ci co odchodzą lub chcą odejść zapraszam na kolejne spotkanie z załogą. Nie zapomnijcie nagrać kolejnych bujd zarządu.

martadela z cynamonem

Bo wy jeszcze nie wiecie ze chodzi o to zeby rozwalić to wszystko....aktualnie wypowiedzenie zlozylo 19 osób!!szok....Na produkcji stawką jest to ile sobie wywalczysz poprzez samodzielną walke!a nie dzieki mistrzom,kierownikom itp..i nie chodzi o monterow spawaczy czy szlifierzy tylko..bo takich to pozbędą sie z wielką chęcia ..byle by na ich miejsce byl jakiś spółkowicz,działalnościowiec lub o dzieło.Chodzi mi o obsade ludzi których jest niewiele a nie ma w ich miejsce kompetentnych..czyli traserzy,operatorzy,wyrzarzacze-tacy wywalczą sobie choćby "coś" reszta to pleps i dla "góry" moze isc sobie w cholere.....

bigos z majerankiem i porzeczkami

poczytałem sobie oferty pracy na stronie energo. Korporacyjny bełkot. Uśmiałem się zaprawdę. Spółka podobno wchodzi na giełdę. naszym kosztem. Idę zajarać.

Zostaw merytoryczną opinię o Energomontaż-Północ - Gdynia

• Jak się pracuje w Energomontaż-Północ?

Zobacz opinie na temat firmy Energomontaż-Północ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energomontaż-Północ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Energomontaż-Północ