Energomontaż-Północ

Gdynia

Opinie o Energomontaż-Północ

Ibrahujmowicz

Czechoslowacja spadaj dozwalac szczecin, dej znm spokoj.. juz zarobiles na nowe skarpety

popracował

Panie Czech!!!!! Po wielu latach pracy nie życzę sobie powtórki z Vistalu!!!! Żądam należnych mi pieniędzy!!!! Mam gdzieś promowanie swoich koleszków za wyższe aniżeli rynkowe stawki!!!! Chcę tylko to co należne!!!!

Monter

Panie prezesie Czech ile trzeba stresu żebyśmy otrzymali zapłatę za całoroczne nadgodziny, wszystko jest przygotowane tylko trzeba klepnąć, ludzie mają problemy finansowe, linie debetowe, kredyty itp. Nic nie można zrobić bo ty czekasz na ostatnią chwilę, denerwując ludzi twoich zachowaniem, chodzimy w zlosci bo czekamy na kasę ciężko zarobioną

marta

dzień odbry, zamierzam podjąć pracę w epg, jak zarobki? można wyciągnąć taką kasę jak w vistalu, czy tutaj a.czech juz nie sypie kasą na prawo i lewo?

Weronika

@Maks - a czy możesz napisać więcej o odbytej rozmowie kwalifikacyjnej? Jakie pytania usłyszałeś? Czy coś szczególnego Cię zaskoczyło? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Józek

Jesteście przekonani, że firma Energomontaż-Północ nie zasługuje na pozytywne komentarze? Wszyscy wiemy, że nie ma idealnych firm ale może warto poprawiać ???

Vistal
@Józek 13.09.2017 11:50

Firma zasluguje...pan destrukcja NIE

Mackowy
@Vistal 14.09.2017 20:37
Firma zasluguje...pan destrukcja NIE

Zgadzam sie, zamiast [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kolejna spolke to wracaj do hali i posprzataj ja do sprzedazy

Wsciekla krycha

podobno st3 zmienia nazwe na StCzech....stamtad bedzie mial blizej na wyprzedaze do berlina....aaaaabzdura, zapomnialam ze on tak drenuje spolki na kase ze promocje go nie interesuja

Maks

Rozmowa z jakims plastusiem piniondze takie sobie

Gepard

Czester jest mieki jak czitosy!!!

Jasio

Zwijać żagle, nic tu po nas!

Jasio

Zwijać żagle, nic tu po nas!

Cycek

Slyszalem ze wywalili malarzy za walki;) Andrzejek brygadzista i mistrz w jednym. Gratuluje Awansu:)

Pyndzel
@Cycek 11.07.2017 17:24

Nie ma to jak coś zmalowac. W tym najlepszy jest nadprezws matuszak!!!

Epe

No coz poprzedni prezes pozwolil aby takue spolki jak har..ol skubaky firme, do tego machlojki i juz dziesiątki tysięcy ida sie walic.

Jasio

Czy ktoś powie coś konkretnego na temat EPG ? Co z tą firmą?

Andzej
@Jasio 06.06.2017 09:58
Czy ktoś powie coś konkretnego na temat EPG ? Co z tą firmą?

Była sobie firma...Czech zaraz odwali zadłużony vistal2 a pózniej spieprzy do innej spółki

szczaw

co za szczaw

Irek

Skoro w marsie syf i na decyzje wplywastary dziad z rumii to jak piętro niżej w spółce może być normalnie

jachu

jak co niedziele bylem w kosciele modlic sie zeby nowa robota spadla z nieba,, bo niby kto ma wyrwac jakis nowy kontrakt

jamnik

jak to nowy prezes jakies zmiany były? co ze starym?

Rada
@jamnik 08.05.2017 16:49
jak to nowy prezes jakies zmiany były? co ze starym?

o ktos wspomniał ze zmiany były, ktos wiecej info

paluszek

co tam Panowie na hali obróbki ciekawego? Kręcą tą tokarką najlepszą na świecie i tą frezarka za hiper nasze pieniądze?? a przewody od walcarki całe? co tam u okurwieńców z HALI?? odezwijcie się misie rysie i inne gadzinki :):)

Weronika

@komornik stukupuku, wspominasz o nieterminowej wypłacie wynagrodzenia. Czy taka sytuacja pojawiła się jednorazowo, czy powtarza się cyklicznie?

komornik stukupuku
@Weronika 26.04.2017 11:41

Trzeci miesiąc mają obsuwy

eMa

Pojawiło się kolejne ogłoszenia o naborach na handlowca i ofertowca! Wow ale karuzela. Następnie w firmie pojawia się rzeczoznawca majątkowy albo rewident by ocenić aktywa firmy a jakoś rok po tym firma składa wniosek o upadłość Na pocieszenie mogę dodać że wszystkie firmy które po drodze zapomniały że największą wartością ich firmy jest (a raczej był) pracownik, maja teraz problemy kadrowo-finansowe. Fortuna kołem się toczy

ByPr
@eMa 25.04.2017 11:59

Amen !

komornik stukupuku

Gdzie wyplaty dla dzialalności!!!! Dlaczego są takie opóźnienia....Prezes poplaci nasze rachunki????? i miesiąc w miesiąc to samo( usunięte przez administratora )

Weronika

@work, @monter, proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w Energomontaż-Północ.

monter

Sam się zwolnij

work

zwolnic rumie i wejerowo i bedzie git

hybryda

"czeski film"- to najlepszy komentarz na dzisiejszy dzień dla EPG

eMa

A jak ma to wyglądać skoro firmy nie stać na porządnego handlowca? Wygląda na to że firma czeka aż kontrakty same do niej przyjdą A wy będziecie czekać na jakąkolwiek robotę wegetując

DD

Co się dziwić kiedyś ta firma było OK a teraz jak są tacy na górze co się nie znają na produkcji tylko nominowani. Jedyna nadzieja w nowym prezesie, bo jak nic nie zrobi to się wszyscy rozejdą ludzie co mają jeszcze jakąś wiedzę.

Weronika

@eMa rozumiem. Dla zainteresowanych najnowszymi ofertami pracy, możecie je znaleźć na stronie internetowej firmy http://epgsa.com/epgpl/career/

eMa

Nie, nawet nie aplikuję. Firma z mojej branży, znam tam kilku ludzi i faktycznie widzę że ludzie pracują tam dwa trzy miesiące i pojawia nowe ogłoszenie na stare stanowisko .....

@eMa 13.03.2017 10:55

No i pojawiło się dzisiaj ogłoszenie, szukają handlowca. To już szósty?

Weronika

@eMa dziękuję za informację. Pracowałaś w Energomontaż-Północ?

Weronika

@eMa dlaczego czekałaś na to ogłoszenie? Czy to oznacza, że ta oferta pracy pojawia się cyklicznie?

@Weronika 07.03.2017 10:28

Tak, kilka ofert z biura pojawia się cyklicznie, co dwa, trzy miesiące Handlowiec, zakupowiec, ofertowiec

Weronika

Nowa oferta pracy! Poszukiwany Specjalista Ds. Ofertowania do pracy w Gdyni.

@Weronika 06.03.2017 11:09
Nowa oferta pracy! Poszukiwany Specjalista Ds. Ofertowania do pracy w Gdyni.

Ha ha ha znowu gościa do Ofertowania szukają, czekałam na to ogłoszenie , wygrałam zakład :) Aaa właśnie jak tam się sprawuje nowy naganiacz (handlowiec)? Czy już się zorientował jak głęboko w kakale jest czy jeszcze nie zbadał terenu?

Weronika

@Zazdrosny, proszę o publikowanie merytorycznych komentarzy :) Lepiej podzielić się informacjami na temat pracy/atmosfery/rekrutacji, nieprawdaż?

Zaz
@Weronika 01.03.2017 12:15

Sorry...ale jeśli pracujesz z kimś kilka lat i wciska Ci kit, to wiesz...

eMa

Firma znowu szuka handlowca - to już trzeci raz I Planisty szuka.... Ciekawe kiedy narzędziowiec i bhp - wiec się znowu pojawi :P

kajtek

gabor,wszystko mam dowiedzieć się na rozmowie rekrutacyjnej ,rozmowa była ogolnikowa,,ale jak na wstępie zrozumialem to umowa zlecenie na początku,i teraz nie wiem czy tam gdzie mam pracować to firma jest z zewnątrz i kooperuje z energ.montazem?dokladnie to jest ul.handlowa ,chyba 19,i rozmawiałem z p.Michalem?interesuje mnie czy tam jest az tak zle jak tutaj czytam,opinie niezbyt pochlebne.pozdro,

Cinszko
@Wąski 15.01.2017 08:20
To nie koleżka jest mistrzem tylko teraz firmy tak działają w polsce tak jak epg idziesz pospawać site-test do do energo montaż...

Dla tego olalem hardkora i założyłem swoją działalność i dorabiam u kogo chce

Don Pedro
@Cinszko 20.01.2017 23:25
Dla tego olalem hardkora i założyłem swoją działalność i dorabiam u kogo chce

Ludzie odwalcie się od hardcora ! co się czepiliście chłopa wyczuwam zazdrość zawiść a chłop się naprawdę stara .

kajtek

we wtorek mam się pyrzyjac jako szlifierz i mówili ze placa od 16-25 zl na godz na reke,czy to praeda ze pracuje się od pon-niedz.na dwie zmiany po 8 godz?Ijakie warunki tam panuja na Hutniczej 40.Czy ktosc mi odp.na te nurtujące mnie pytamia?Zgory dzięki i pozdrawiam.

gabor
@kajtek 04.01.2017 16:27

umowa czy przez pośrędnika?

mak

kolesiostwo na górze,nie mające pojęcia o firmie.Układy i kasa tylko dla nich się liczy.

Kazio
@mak 23.12.2016 09:42

To zmień prace

mak
@Kazio 23.12.2016 22:47
To zmień prace

zmieniłem

Robol

Takie warunki że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Premi nie płacą coś czuję że max 3miesiace upadłości będzie

Rp

Najlepsza robotę ma sur i transport, zarobki też ok. Z tego co mówili.

Irus
@Rp 11.12.2016 13:17
Bzdury piszesz, rozmawiamy na temat warunków pracy, dobrych pieniędzy a zarazem dobrej fochy a nie polityki. PiS czy PO jedn...

Czy w transporcie jest dobra fucha? Muszą latać w deszczu i śniegu, latem pewnie fajnie. Kasa pewnie taka jaka maja pozostali robole w epg.

Czarny
@Irus 25.12.2016 11:02

Tylko niektórzy pić nie powinni w tej ekipie transportu. Kiedyś stanie się tragedia jak ktoś dalej będzie oko przymykac. Chodzi mi o operatorów, wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi.

znany pracownik epg

O walkach w tej firmie można by opowiadać tygodniami.Powiem tyle ręka rękę myje ZŁODZIEJE

EmA

I znowu szukają handlowca, zakupowca itd...... To samo co we wrześniu..I to samo było na początku 2016roku. Co tam się wyprawia? Energomontaż Północ Gdynia praca opinie Trzecia osoba w ciągu roku się zwalnia czy jest zwalniania?

Polman

W tym momencie jest kilka fajnych ogłoszeń do Gdyni, moim zdaniem warto spróbować, w każdym razie nie widzę powodów, aby tak nie myśleć, generalnie kasa jest dość powazna, zarabia się powyżej 3000 złotych na początek

@Polman 17.10.2016 19:37

Za zapieprzanie od rana do wieczora dostaniesz 3000, a członkowie rady nadzorczej za to ze żyją dostają średnia krajowa miesięcznie. I nieważne ze nie maja pojęcia o firmie, nie maja uprawnień i wykształcenia. Ważne ze sa po linii. Czyste kolesiostwo. Ile to jeszcze potrwa????

nick
@Pracownik 04.11.2016 18:34

nie masz pojecia o wynagrodzeniach rad nadzorczych

Faktycznie świetna firma - płaci poloniscie bez uprawnień do pełnienia funkcji w radzie nadzorczej. Kolejny koleś z układu.

Miss

Ile ugrasz tyle dostaniesz, Wałcz o swoje bo podobno majo dużo roboty

Nowy

Witam,wszystkich czy ktoś może wie jakie+- zarobki obowiązują na stanowisku Specjalisty/Inspektora ds. BHP , byłbym wdzięczny za jakąkolwiek odp.

Kot

Szukają od narzędziowca po handlowca, zakupowca, bechapowca itd... Skąd taki wysyp "nowych" ofert pracy? W ciągu roku pojawiały się ogłoszenia na te same stanowiska trzykrotnie, teraz znowu..... Co jest z tą firmą nie tak?

Stąd
@Kot 28.09.2016 14:42

Wszystko ... wszystko jest już nie tak.

Zmęczony

Będą szukać ludzi do narzędziowni za stawkę 15,60 brutto.

Łysy

Nowy zarząd ,nowi prezesi.Na zebraniu padło z ich strony zaproszenie do wszystkich pracowników o dialog. Każdy może do nich przyjść i powiedzieć co jest nie tak jak powinno być.Podobno zależy im na poprawie sytuacji firmy.Mam nadzieje że znajdą się odważni.Taki nowotwór jak "hardcore"niszczy firme.Tylko dlaczego tego nikt nie widzi? Reasumując jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ......"dobro firmy"? Chyba nie.

spawacz

atmosfera w miarę tylko skubańcy nie płacą na czas ,ciągle zwodzą obiecują podwyżki z tego wszystkiego to coraz więcej dają tylko roboty ,zrobisz to co było do wykonania a na drugi dzień mówią żebyś wziął sobie wolne bo niema co robić

Zostaw opinię o Energomontaż-Północ - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energomontaż-Północ