Opinie o Energomontaż-Północ w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Energomontaż-Północ, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Energomontaż-Północ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energomontaż-Północ w Gdynia

Pracownik na działalności

Coś w tym jest ale taka ona jest od zawsze tak się zachowuje i nikomu to nie przeszkadzało fakt jest taki że nie powinna tak się zachowywać ale co zrobić... Zresztą nikogo nie zmuszamy by z Elka rozmawial :-)

mitt

a czy w kadrach wciaz pracuje nic niewiedzaca i nic nie robiaca (usunięte przez administratora)

Art

Jaka sytacja z godziami na produkcji? Zastanawiam się czy wrócić? Czy coś wiadomo o kontrakcie jakimś większym?

Zajmijcie się lepiej naszymi zaj... dyrektorami

Spawacz Nowy wpis
Kandydat

Witam, chciałem zapytać o robotę ale tam nikt nir odbiera. Numer do tej pani co przyjmowała jest alebo wyłączony albo nie odbiera, kadry nic nie wiedza? Do kogo dzownic ?

PracX Nowy wpis
@Spawacz

Do prezesa

spawacz Nowy wpis

pracuje tu nadal, jest niewiadoma z dnia na dzień, nie wiadomo co się dzieje, niby jest robota a jej nie ma, niby maja kontrakt, ale nie widać nic, czyżby ktoś im go zabrał? nie wiem, ale wiem ze trzeba szukać pracy nowe

PracX Nowy wpis
@spawacz

Ale to nic nowego, po przejęciu przez Baltic już tak będzie EPG robi teraz za słup bp przez lata wyrobiła sobie dobrą opinie a robota jest pchana dalej, pewnie Ci co odeszli w zeszłym roku teraz się śmieją, wzięli kasę I dobrze na tym wyszli.

Kazio

No i jak firma roku? Z najgorszym preziem i finansowym plastikiem w historii? Te nieroby dalej są?

@Kazio

Sam sobie odpowiedziałeś

Janusz
@Kazio

Kazio wracaj do EPG, wiesz mamy nowego Prezesa jest dobrym człowiekiem na pewno postawi firmę z kolan.....

@Janusz

A to firma jest na kolanach? a myślałem że już leży, jak tam kontrahenci dostali już zaległą kasę

mitt

Kamilek
@mitt

Dorcia pracuje jak można to nazwać pracą tzn podpieprza i oczernia kogo tylko może ale i na nią przyjdzie czas.

fren
@Kamilek

a dalej pogina w szpileczkach mimo niepelnosprawnosci? :) zdrowka paczusi zyczmy.

Lala
@mitt

Już się sama zwolniła.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nick

Co z Wiatrakami? Skoro Orlen już reke na tym kładzie. firma wydajna na 30% przy tym składzie ludzi brak organizacji od góry.

Mistrzunio
@Nick

Lepiej zapytaj co z 5 hala gdzie wiecznie dach przecieka i na głowę pada, na kable - najpierw trzeba zrobic porządek później odzyskać ludzi którzy pracowali... Mazur , Szypelt, Elka, cała banda spawaczy... posprzątać w kooperacji która ma wiecznie focha na facjatach wypisanego. Ta mała czarownica z bhp - straszy na dzień dobry, chłopy z magazynu- kiedy ktoś ich doceni na tym placu?! Koleś ze szkółki - czemu jest niezauważalny jak robi kawał dobrej roboty i szanuje ludzi na szkółce?!

@Mistrzunio

No nie mów że dalej dach przecieka ????,a gdzie tak mała franca z BHP nie widzi tego ,zagrożenia porażenia prądem? ,pewnie dla niej ważniejsze że ktoś chodzi w korekcyjnych okularach na hali ????,no tak starej ekipy nic nie zastąpi, ale ci co odeszli na PDO dobrze zrobili zamiast użerać się z (usunięte przez administratora)ważne że Czarny po podstawówce rządzi na produkcji a Czesiu tylko za statystę robi, ale cóż układy robią swoje byle do emerytury

Spawacz

Jest tam u was robota?

@Epg

Ale nie wspomniałeś o szpiegu Dyrektora i nie znającym się na produkcji mistrza Wa.., który to już kompletnie nic nie robi a 8 koła bierze co miesiąc, no ale co zrobisz jak nic nie zrobisz i dlatego tak jest w tej firmie ,puki się nie zlikwiduje układów dobrze nigdy nie będzie, bo jeden zapiernicza i dostaje kasy mniej od drugiego ktory ma gdzieś i dostałaje 9 koła za siedzenie za biurkiem i przeglądanie Allegro u szukanie części do swojego złoma B.W

Johny
@Epg

Czy ktoś coś wie że banda decydentów ma dalej zwalniać ludzi na umowę o pracę? Tylko dlaczego Pan Prezes zatrudnia swoich ludzi???

@Johny

Cel to pozbycie się pracowników stałych, i zatrudnienie spółek bo są tansi

Pracownik na działalności

Spaw
@Pracownik na działalności

Hahahah bk, bo jak każdy się ustawiał do niej w kolejce po protokół to ku ślina leciała i myslal ze wyrwie pewnie ihihi pamietam jak brali prysznic zanim poszli podpisać papiery od niej. Mi się dobrze z nią pracowało bo była konkretna, jak miała coś załatwić to załatwiła i zawsze można było z nią pożartować, prawda jest taka ze akurat ona zrobiła bardzo dużo dla działaczy w tej śmieciowej firmie i zawsze była po stronie pracowników produkcyjnych . Co drugi nie wiedział jak fakturę wystawić i do niej biegał - wtedy było ok a nagle spawaczowi uwalonemu po łokcie przeszkadza wulgarność - przynajmniej szczerze rozmawiała a teraz macie... mydlenie oczu bez przeklinania śmiech na sali

Mistrzunio
@Pracownik na działalności

Ciekawe jak teraz rusza z robota niby arcy wielka, kto będzie ogarniał pracowników, bo jakoś nie widzę tu kadr które spełnia się w tej roli. Z tego co mnie pamięć nie zawodzi szukali fachowca na cnc na umowę o prace kilka lat bez rezultatów. I tak padnie wielki projekcik bo nie będzie komu ludzi werbować . Najważniejsze żeby kawusia w kadrach była wypita i drożdżówka zjedzona, typowa komuna do tego fałszywe. Co z sekretariatem? Tam nie idzie się dodzwonić , nikt nic nie wie. A pani z kadr nie wie nawet jakich spawaczy potrzeba i przede wszystkim skąd ich brać. Czemu nikt nie wymienia ludzi którzy nic nie wnoszą do firmy??? Czemu nie maja już dobrych spawaczy? O monterach to już nie wspomnę. Kierownik warsztatu myśli ze dalej zyje w latach 50 i znajdzie fachowców za 15 zł, czarny postradał wszystkie rozumy i decyduje o stawkach? Jakim prawem?! Trzyma tych z którymi ma układy i myśli ze zostanie dyrektorem produkcji chyba hahaha . Ta firma była kiedyś taka fajna, chętnie się tam przychodziło, a teraz każdy myśli ze pracuje na dyrektorskich stanowiskach, traktuje fizycznych z gory. No i te płatności... to jest jakaś kpina. Musiałem robić na działalności bo szef nie dawał rady - polecam poszukać czegoś gdzie będą szanować ręce do pracy

@Mistrzunio

Ha ha ha to dobre Czarny decyduje o stawkach, przecież to już było dawno że to On rządzi na produkcji, a kto zdecydował kogo zwolnić(podkablować) "do programu PDO który przekształcił się w PPO" do P. Dyrektora , przecież ta wielka trójca Czarny ,Kierownik warsztatu I Dyrektor to (usunięte przez administratora) której nikt nie podskoczy ,traktują wszystkich jak śmieci, niestety ale EPG jakiego znaliśmy już nie istnieje i jest coraz gorzej ,kto siedzi przy korycie to na razie przetrwa a reszta, kogo to obchodzi

Matis

Epg na dnie Czesio z lamusem Kamińskim kopia was po jaja..

Jaka jest kultura pracy w Energomontaż-Północ?

Prxxx
@Pytanie

Kultura ? o czym piszesz ? Czegoś takiego nigdy nie było w EPG ,guma i do roboty bo inaczej w głowie się przewraca, masz pracować a nie myśleć o kulturze

Pnfra
Klient

Ludzie na stanowiskach - porażka. Panie z Kadr nic nie wiedza - zero. Albo program nie działa, albo złe coś wpisały i złe się coś policzyło albo uwaga tak w wujek Google powiedział. Zero znajomosci kodeksu pracy i wewnętrznych regulaminów. Magazyn - kolejna parodia - kierownik bez żadnych kompetencji i wiedzy. Zakupy - brak jakichkolwiek usprawnień, kierownik który nie zna języka nie wspominając o znajomosci branży i kulturze osobistej. Dział handlowy z wywindowanym zarobkami, projektów zero a jak już coś zostanie podpisane to na starcie jest strata. Zero pociągania ludzi do odpowiedzialności.

@Pnfra

To znaczy że się nic nie zmieniło albo nawet na gorsze idzie,no tak zarobki to jakieś firmie zachodniej ale tylko Góra, fizyczni dalej grosze , jeśli magazynier ma około 9 tys. to za co ? się pytam ,albo mistrz po podstawówce 9 tys. a jego pracownik 3 tys. Niestety zarobki pracowników umysłowych to jakieś nieporozumienie, w dodatku Kierownicy dostają co miesiąc premie odpowiednie .

Spawacz
@PracX

Zmieniło się! Połączyli nas z Gdańskiem który nas zatopi i kolejną firmę rozwłoży Pan Xxxxxxx.

@Spawacz

Oczywiście, wystarczy poczytać ostatnie wpisy ,inni twierdzą że nie ,ale gdy się zwalnia kilkadziesiąt doświadczonych pracowników to już daje do myślenia tak samo łączenie z inną firma to już jest ratowanie trupa ,niestety to nie covid położył firmę tylko Prezes I to nie pierwszą i pewnie nie ostatnią

Xxx
@PracX

Tylko dlaczego na takich stanowiskach jest taka nie kompetencja, pytam się? Za co biorą tyle pieniędzy??? Nikt tego nie weryfikuje i nie rozlicza z ich pracy, przecież to wszystko jest śmiechu warte co tu się wyprawia!

@Xxx

Niestety kolesiostwa i układów nie da się tak szybko zlikwidować , puki pewne osoby będą piastowały Wysokie stanowiska nic nie zrobisz ,tak jak w rządzie PIS-u

spawacz
@PracX

co masz na myśli ? tam ktoś w ogóle pracuje jeszcze ?? maja jakieś zlecenia czy wiatr?

Kamilek
@Xxx

Macie teraz nowego Zbawiciela reszta już się ustawiła na nowym projekcie. Szkoda tej firmy.

ococho

Czy to prawda że epg pada?

Hybryda

Po wielu latach względnej stabilności i dosyć dobrej pozycji na rynku, WZB-4 a obecnie EPG pomału przestaje istnieć. Przykre to, a zarazem budujące że coś się zmienia. Stare struktury są wycofywane z rynku produkcyjnego w kraju, lecz w to miejsce nie tworzy się nic nowego tzn. tworzy się lecz nic z tego nie wychodzi. I właśnie w takiej sytuacji jest EPG. Szkoda tylko że najbardziej tracą na tym pracownicy, ale to już inna śpiewka.

@Hybryda

Dokladnie szkoda ludzi ,trzeba było zrobić restrukturyzację zaczynając od darmozjadów u góry i zostawić ilość jaka była za Zbuja ,a nie jak było w grudniu przed zwolnieniami 100 fizycznych, i 180 umysłowych, i co ze 100 fizycznych zwolnili 40 ? A umysłowych 5 ,przy takich proporcjach żadna firma tego typu się nie utrzyma ,w dodatku przy zarobkach umysłowych od 7 tys.+

Marek

Ile pracujecie dziennie?

Zajmijcie się lepiej naszymi zaj... dyrektorami

Mateix
@Pracownik EPG

A co znowu wypłacili sobie nagrody za nic? Plastus tak wchodzi w (usunięte przez administratora) czechowi że pewnie cele też dostana jedną

roa
@Mateix

plastus to kamiński co dba tylko o rodzinne biznesy? Patrz powiązania z klimawentem

@Pracownik EPG

Zajebisci to teraz są jak wciskają kit i zwalniają ludzi żeby się pozbyć pracowników EPG

Art

Prac
@Art

Przecież, dalej zwalniają następną grupę, więc o czym mowa

XyZ
@Prac

Co miesiąc będą zwalniać teraz następna fala w lutym potem w marcu byle tylko grupowych nie było. I tak pozamiatają EPG

P.S
@XyZ

A gdzie są związki pytam się??? Trzeba coś działać bo będzie drugi vistal!

@P.S

Związki to były 5 lat temu teraz to tylko nazwa została, prezes i tak robi co che i nikt mu nie pidskoczy ,przecież za rozwalenie Vistalu dostał w nagrodę EPG ,i tu to samo bedzie

Robol11111234
@Prac.

Ciekaw czy związkowcy są bezpieczni. Trutnie z ochronkami.

@Robol11111234

Oczywiscie ze są chronieni za siedzenie cicho i nie wcinanie się w plany prezesa

XXX
@PracX

Czy to ważne jest czy są chronieni czy nie? Istotne jest to że powinni walczyć o pracowników EPG i nagłośnić sprawę co się tam dzieję... W Gdańsku też są zwolnienia? Nie! Dlaczego co miesiąc zwalniają kilka osób a nie zrobią zwolnień grupowych, nikt się tym nie interesuję???

@XXX

Przeciez to jest Pisowski zakład więc kto ma się tym zająć, już jest po firmie sprzedadzą za grosze i po sprawie

@Prac.

A wiecie że Kierownicy dostają co miesiąc premie ,hmm ciekawe no nie i to niezłe sumy ,a dla innych nie ma bo korona, bo nie ma zleceń, Dyrektor wali ściemy jak tylko może powinien za to Nobla dostać za robienie z pracowników kredytów

Ktoś
@Epg

Będzie lepiej, dyrektor zarządzający was wszystkich załatwi Haha

@Ktoś

I co załatwił , no nie następna grupa 30 osób na bruk ,a związki tylko się przypatrują żeby sami nie polecieli , a Dyrektor ma bajere odpowiednią do zwalniania ludzi ,niekturzy teraz żałują że nie skorzystali z PDO ,wzięli by kasę i na rok by mieli zabezpieczenie a tak 3 miesięczna odprawa (usunięte przez administratora)

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Energomontaż-Północ?

@Pytanie

Bardziej co piąte słowo ,niektórzy myślą że znają angielski a nie potrafią się prawidlowo po Polsku wysłowić

Preses

No to was czesio ładnie porobil, hajs zgadza się, vistalovce zatrudnienia, a reszta wydymana. Papapapa

@Preses

Dokladnie ,kasa się zgadza ale teraz Dyrektor wraz z Czarnym mają swój prywatny folwark, zwolnili z pracy niewygodne osoby i teraz nikt im nie podskoczy

Pracownik EPG

Nadal Pani z Vistalu tak ładnie namawia was do skorzystania z dobrowolnych odejść???

Flip

TAK

eog
@Pracownik EPG

Bo to nie jest PDO tylko PPO , PIP powinien się za to wziąć , jak można zmuszać ludzi do dobrowolnych odejść

Małpa
@eog

Czym objawia się zmuszanie? Czy każdy dostaje propozycje przejścia na jednoosobowe działalności gospodarcze?.

Prac
@Małpa

Nie, masz się sam zwolnić i wziąć kasę bo inaczej i tak cie zwolnimy

Gdańsk
@Prac

A jak chłopaki z vistalu? Też się zawijaja z Prezesem na PDO, czy dalej będą brać pieniążki za nic....

@Gdańsk

No chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie ,pracownicy vistalu mają się dobrze i trzepią kasę a reszta może się smakiem obejść

Kasia
@Gdańsk

Zwinęli się już do Gdańska teraz następna firma do ciągnięcia i na (usunięte przez administratora)

EPG

Już jest po firmie skoro zwalniają dobrych pracowników , widać że prezes ciągnie następną firmę na (usunięte przez administratora)

Maciek

Czesio, moja kochana podla mordo. Nadrabiasz problem z prostata zajumaniem kasy z firm który Ci zaufały?!

EPG
@Maciek

Dalej są osoby w firmie, które twierdzą że w EPG będzie jeszcze dobrze? Przecież to było wszystko do przewidzenia, kiedy pojawiła się nowa miotła w firmie za płotu.

Tomas

Czy ktoś widział dezynfekcję nierdzewnych kołowrotków na wejściu które KAZDY przepycha ręka albo biodrem?. Do tego czytniki kart na wejście i wyjście powinny być zafoliowane by można je dezynfekować płynem antybakretyjnym(z alkoholem) a nie są dezyfekowane bo było by widać że napisy się ścierają od płynu. A o pracownikach co mieli covid cisza. O barze nie wspominając...

Robol
 Problem
@Tomas

korono dziesiątkuje załogę. Zamiatają zakażenia pod dywan. Ktoś za to odpowie.!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Energomontaż-Północ - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Energomontaż-Północ