Opinie o Energomontaż-Północ w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Energomontaż-Północ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Energomontaż-Północ o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energomontaż-Północ w Gdynia

karzeł z grzybem

Czy to już koniec epg???

@karzeł z grzybem

Koniec to już wieszczono 20 lat temu i dalej żyje, firma państwowa więc jest okey, widziałeś żeby za rządów (usunięte przez administratora) padła Państwowa firma ?.

@Epg

Skąd się te plotki w ogóle biorą? Jakieś zwolnienia lecą czy co? No i czy firma dalej zatrudnia nowe osoby?

@Epg

Niestety to raczej koniec. Z dniem 01.02.2023 nastąpiło wrogie przejęcie terenu czechosłowacka przez BoP. A niby to był nasz wielki brat z Gdańska. Nastąpiło pełne przejęcie obecnie realizowanego projektu. Od kilku lat BoP robił co mógł by nas zaorać. 90% podwykonawców zeszło z budowy. Pracownicy którzy byli z nami od lat odchodzą. ARP zostawia nam handlową ale też nie ma pewności na jak długo. Przy ostatnim projekcie D..E bracia z BoP tylko przez jedną spółkę wyprowadzili 19 mil PLN... mogę tak dłużej ale szkoda słów. I po ludzku żal...

@Zmartwiony pracownik epg

A jednak to już koniec , na samej handlowej epg nie pociągnie długo, musi być dostęp do nabrzeża i to własny przy tych kosztach.

Mietek
@Zmartwiony pracownik epg

Dlaczego dalej pracujemy na projekcie Bladt skoro tak z nami po grywają??? Związki nie wiem co robią, będziemy czekać na zamknięcie firmy? Pytam się????

Kogut
@Zmartwiony pracownik epg

Dlaczego nie ma zdecydowanej reakcji związków na temat pensji? Nikt nic nie wie, żadnych informacji od zarządu co to ma być

Ja czekam do 10tego..potem skladam sprawe do odpowiednich organow panstwowych

Yayaya
@Kogut

Ja czekam do 10tego..jezeli to tego dnia nie bede mial wyplaty wowczas sprawe zglaszam do odpowiednich organów państwowych

@Kogut

Związki robią co mogą. Ale co mogą zrobić jeśli na koncie spółki jest pusto.

@Yayaya

Ja już przestałem czekać. Nie wierzę w żadne słowo dyrektorów mimo że darzę ich szacunkiem że chcieli dołączyć do zespołu i coś zmienić. Niestety połączenie z BOP wyszło nam bokiem. Podejrzewam że 13go będzie wysyp wypowiedzeń z art. 55 z winy pracodawcy. BOP niedowiezie tego projektu w terminie, bez ludzi EPG będą jak dzieci we mgle. A to będzie gwóźdź do trumny.

@Kogut

Związku zawsze siedziały w kieszeni zarządu i siedzą dalej, czasami rzucą coś na otarcie łez ale nie zmienia to faktu że związki to były w latach 80, po latach 90 to już tylko fikcja do brania składek.

Zarz.
@Zmartwiony pracownik epg

Nie ma ludzi nie zastąpionych, przy ostatnich zwolnieniach było to samo dali radę więc teraz też dadzą radę, straszyć to dzieci a nie zarząd, zarząd ma Was tam gdzie swiatlo nie dochodzi nie Wy będą inni za bramą czeka 10 za Was jednego.

Yayaya
@Zmartwiony pracownik epg

Racja...ale wtedy to BOP bedzie musial zapłacić. Niestety bedzie PIP, sad pracy, odszkodowania, dodatkowo odsetki rowniez od kredytow ktore ludzie musza placic...

Gal Anonim
@Zarz.

Zobaczymy jak wyplaty nie bedzie 10tego na koncie lacznie z nadgodzinami i zostanie wyslana skarga do PIP to jestem ciekaw czy zarzad bedzie mial dalej wszystkich tam gdzie swiatlo nie dochodzi:)

@Yayaya

A co mają odsetki od kredytów to jest Twoja prywatna sprawa, czy masz w umowie gwarancję pracy do czasu spłacenia kredytu. trzeba było się ubezpieczyć

Obecnie były pracownik
@Gal Anonim

PIP nic nie pomoże, kary są tak niskie, że wystarczą 3 zdrowaśki by to zapłacić. Jutro tj. 10.02 dzień sądu dla EPG, ale znając wspaniały zarząd jutro będą wypłaty dla wszystkich, żeby zamydlić oczy tym co się obecnie dzieje w firmie. Po spotkaniu z obecnie nam panującym prezesem, chyba nikt nie ma wątpliwości w jak ciemnej i wielkiej dooopie jest firma. Głównie jest to spowodowane tym, iż tak naprawdę straciliśmy „stały” dostęp do nabrzeża na rzecz naszej przyrodniej siostry BoP (tu jest jak w filmach dla dorosłych, typowa step-sister), która bez mydła zrobiła całe EPG. Przez niewypłacalność EPG do BoP odeszły również firmy współpracujące (niedziwne, poszli tam, gdzie po prostu płacą i zapewne zapłacą więcej niż EPG może dać w najbliższej przyszłości), dlatego też bez nabrzeża oraz bez firm podwykonawczych EPG może być tylko podwykonawcą swojej siostry, ewentualnie będzie można zająć się kowalstwem artystycznym czyli spawać płoty i bramy garażowe. Na spotkaniu również Pan Prezes dumnie wspominał, że Orlen chce u „nas” robić trafostacje na BalticPower, jak wiadomo już pewnie, główny zakres weźmie BoP, a dla nas będzie robota „na zakres” i sama drobnica, żeby się czasem nie zachłysnąć ilością gotówki na koncie, chociaż zanim EPG będzie miało „swoje” pieniądze to minie pewnie minimum pół roku jeżeli w ciągu 3 miesięcy tego nie zaorają lub nie przejmie BoP nawet handlowej (odmówię za was „pod twoją obronę” na pielgrzymce z obecnie byłym prezesem Panem Gielniakiem). Pozdrawiam was i wasze raty kredytów cieplutko i pamiętajcie kilka ważnych kwestii -nadgodziny to nie premia -sobota to nie przywilej -Tomasz Cz. to nie wasz Pan -Bandziorek to bezzębny analfabeta

Mietek
@Gal Anonim

Gdańsk jest winien całej sytuacji naszej firmy niech teraz ponoszą konsekwencję swoich decyzji, projekt na czas na pewno nie będzie zrobiony..

Darek
@Obecnie były pracownik

Ale jaja nie myślałem że tak to się w końcu wysypie, ale zdrugiej strony jak BOP zaczął przejmować EPG to było to przewidzenia, dobrze że człowiek wziął kasę i się w odpowiednim czasie ewakuował z tej firmy. @byly z tym Czarnym to święta racja niektórych to zniżył sobie jak za czasów niewolnictwa, a propo ciekawe kto to ten @bandziorek bo nie kojarzę.

Rrr
@karzeł z grzybem

Czy dostał już ktoś może wypłatę?

@Darek

Nie wnikaj kto to ale być pewien że cały zarząd który jest teraz zniknie aż z do brygadzistów a byli pracownicy wrócą a firma będzie robić sprzęt dla mon

Koniec

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie tym bardziej po tym co sie teraz dzieje. Nie dosc ze ludzi traktuja wrecz skandalicznie to jeszcze nie wiadomo czy czlowiek dostanie zalegle pensje. Niech sie kazdy zastanowi zanim bedzie chcial tu przyjsc.

@Koniec

Ludzie w tej firmie zawsze byli nieroby

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Energomontaż-Północ?

Bandziorek

Tak tygodniowy bon do bodegi

@Bandziorek

a tak całkiem poważnie odnośnie tych integracji? wigilia się zbliża, nie jest wtedy nic organizowane przypadkiem?

Ten tego.

Musiałeś być niezłym nierobem i ściemniaczem że tak go nie lubisz. Ci co chcą pracować pracują i sobie chwalą, ci co walili w (usunięte przez administratora) niestety już nie.

Hmmmm
@Ten tego.

Widać że Mu d...e lirz..z skoro go tak chwalisz, albo jesteś brygadzistą u niego i wtedy masz układ bo robisz wszystko za niego a On siedzi w biurze na Allegro albo FB, dziwię się tylko dlaczego dział IT na to pozwala w normalnej firmie za coś takiego w godzinach pracy wyleciałby na zbity pysk .

Mike

Widzę że nie masz co robić. Zajmijcie się Prezesami którzy rozwalają naszą firmę, mają pensje nie z tej ziemi a nie robią nic dla firmy jedyne co potrafią to wyciągać pieniądze. Bandyctwo. A Ty piszesz o ludziach którzy ciężko pracują.

Były
@Mike

Słuchajcie może warto to zgłosić wyżej na przykład do telewizji jak nasz wspaniały rząd zarządza Spółkami Skarbu Państwa??? Jak to jest że na portalach związanych z gospodarką morską offshor , EPG ma taką renomę a osoby nie kompetentne nie potrafią prowadzić firmy...

Siwy
@Mike

Zwolnij się miej honor i nie dorabiają złodziei a wtedy to państwo ich dojrzy jak nie będzie przychodów i ich wyp

Siwy
@Były

I pamiętaj że premia to nie nadgodziny

Epg

Muszą bo inaczej pogonił by nierobów, tak to działa.

Maja

Czy wiecie czy na stanowisku Specjalista Ds. Utrzymanie Ruchu można dostać od razu UoP? Bo wpadłam na ogłoszenie w sieci i szukam informacji dla brata. I czy może ona być na czas nieokreślony?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Energomontaż-Północ? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Tutaj jesCze nie jest tak źle Najgorzej jest w Energop (Sochaczew), firma nie ma kontraktów, może coś się ruszy po nowym roku. Zarząd to byli wójt i doktor, nie mają pojęcia w zarządzaniu firmą, w tym w pozyskaniu projektów. Po angielsku ogólnie nie mówią. Dyrekcja jesCze lepsza. Place mizerne. Płatności tak średnie. Nie polecam.

A co kogo sochaczew

Były

Niestety dobry uklad na samej górze z firma energym... Może doprowadzić do czegoś złego. Stawka ponad 100zl za Rbg dla tej spółki,inne prawie połowę mniej. Takiego układu w firmie jeszcze nie było. Jeżeli ktoś szuka pracy to na umowę stawka 30zl, działalność monter 40zl , przez spółkę energym... 70zl. Ja już się pożegnałem.

Hanna
@Były

A te stawki to brutto czy netto?

Darus
@Były

Ale potrzebuja ludzi byle by skończyć projekt i tyle ? Czy jest coś podpisane ?. Biorą spowrotem na umowę o prace ?

Robol
@Były

Energelandia dobrze bawi się w Epg. Dosłownie tak wygląda ich praca.A progresu pracy nie ma..Dlaczego nikt tego nie widzi? Układ?

@Robol

A odnośnie czego byś ten cały układ tutaj niby widział?

Prac.

Nie takie grosze, mistrzowie mają brutto min 6,5 co niektórzy (jeden wiadomo kto)około 8 koła ,monterzy około 5 tyś brutto do spawaczy dolicz oko 2 tyś, pensje kierowników zaczynają się od 9 koła brutto więc średnia jest wysoka, więc to nie takie grosze

Stiv
@Robol

Napiszę tylko tyle że jak EPG padnie to tylko. przez ENERGY-MONT!!!! Takiego (usunięte przez administratora) jeszcze w całej mojej karierze tu nie było,pan który zarządza Energy-montem na bazie pan Wo____ński gada takie bzdury,że aż się źle tego słucha(klepie jak potrzaskany co mu ślina na język przyniesie)Na dodatek kłamie jak z nut.Na stoczni z firmy energymont Pan Wielki majster to zwykły kundel który się na niczym niezna,nie potrafi zarządzać ludźmi każdy robi co chce i jak chce ogółem (usunięte przez administratora) na kółkach w tej firmie szanuje się takich ludzi jak państwo Palcz....wcy pamiętam ich z Vistalu jak nosili majstrom jajka i inne produkty swojego gospodarstwa tylko żeby się utrzymać....To jest firma Energymont patrzę i obserwuję jak długo to jeszcze pociągnie....

Prac
@Stiv

To dokładnie odzwierciedla rządy (usunięte przez administratora) ,spółka jest państwowa więc co się dziwić jak by była prywatna to jeden z drugim by na pysk polecieli a tak byle do wiosny i do przodu, najgorzej na tym wychodzą szarzy robotnicy bo ktoś na nich wszystkich musi zapracować a w tej chwili umysliwych i rządzących jest 1.5 raza więcej jak fizycznych więc w jaki sposób EPG ma przynosić zyski i tak pomnóżmy to przez wszystkie firmy państwowe bo w innych nie jest lepiej i mamy rządy (usunięte przez administratora) gdzie zarabiają tylko Ci przy korycie.

Prac.

No i następni "starzy" cenni pracownicy odchodzą, oj robi się ciekawie, kto następny? , no na pewno Cza...y I Cz...u zostają do końca bo gdzie będzie im lepiej ,jeszcze układ mają z Energymont ?

Święta prawda

@Prac.

A kto ze starej ekipy odchodzi? Z jakiego stanowiska?

dDd

Też jestem ciekaw kto już miał dosyć tego cyrku po połączeniu z GPB ?

@dDd

No niestety ale dużo osób ma dość upokażania i odchodzi jak ostatnio pani (usunięte przez administratora) I pan F.. ,reszta zagryza zęby i pracuje dalej bo albo emerytura za pasem albo nic innego nie potrafią robić i może się uda do emerytury dotrwać bo gdzie indziej musieliby wziąć się za robotę, a tak z rana kawka później śniadanie potem o 12 znów kawka i o 14 fajrant i tak lajtowo do emerytury.

@Prac.

Pracowałem na stoczni czechosłowackiej dość długo i tak luźnej atmosfery w biurze jak tam to nigdzie nie ma. Śniadanko i to nie jedno, kilka kawek i ploteczki, a w sobotę do pracy to dla towarzystwa tylko, żeby nie siedzieć w domu.

Prac.

Bardziej bym powiedział burak, brak jakiejkolwiek kultury osobistej, w biurze ma jak w chlewie, w dodatku wyslugije się Ukraińcami i żeby samemu wprowadzać dane do systemu to bierze na 2 zmianie Ukrainca i ten robi robotę za niego, ciekawe co na to Inspektor RODO ?.

@Prac.

Wiesz co nie bronię nikogo ale jak jesteś taki mądry idź powiedz komuś w oczy co Cię boli a nie siedzisz przed telefonem i piszesz farmazony, zazdrościsz komuś bo sam jesteś nie ogar

@Prac.

Każdy komuch to burak w gumofilcach

Pracow

Ale On zdaję sobie doskonale sprawę z tego jaki jest, jak komuś słoma wystaje z gumofilców to nic tego nie zmieni, niestety ale tacy ludzie są chwaleni przez górę trzymający za m...dę pracowników.

@Pracow

Ale używa (usunięte przez administratora)a od tego zdrowie się nie pokeprza

Znawca

Firma jest mocno rozkradana,warto by Sasina o tym poinformowac. Pralnia pieniedzy.

Prac.

Zobaczcie ilu ludzi ostatnio odchodzi z EPG, teraz Bartek co się dzieje? to naprawdę koniec tej firmy? czas szukać pracy w normalnej firmie, taka to byla kiedyś wartościowa firma a teraz jakaś masakra.

KK
@Prac.

Stary DOBRY Energomontaż się już skończył wszyscy fachowcy się pozwalniali, połączenie z GPG nie wyjdzie na dobre EPG. Szkoda bo była to bardzo fajna firma i wspaniali ludzie. Miło było z Wami pracować z łezką w oku będę wspominał tamte lata.

@KK

Ale właśnie to był cel zarządu żeby starzy doświadczeni pracownicy się zwolnili bo są za cwani i wiedzą lepiej więc trzeba się Ich pozbyć, zresztą kiedyś jakiś z Prezesów wprost powiedział że starzy pracownicy zawsze mają jakieś problemy więc najlepiej by się ich pozbył i nie on to zrobił ale jego następcy z Danielem na czele, no cóż ponoć do pracy powinno się iść z chęcią ale na pewno nie do EPG już nie .

Stan
@Prac.

To, że Bartek odszedł to akurat może wyjść na plus tej firmie, no chyba, że wsadzą kogoś „swojego” wtedy będzie tak samo czyli dalej źle. Jak to mówią „ryba psuje się od głowy”, w tej firmie do zmiany jest cała „góra” z prezesem na czele i wszystkimi pseudo dyrektorami i PM’ami. Robota jest ale co z tego jak ludzie nie chcą pracować za tą jałmużnę. Wolą nabrać ludzi z całego świata, „przeszkolić” ich, nie zapłacić i ściągnąć kolejnych.

@Prac.

Właśnie ten zarząd zrobił pranie po starych rzeczach a zapomniał o płukaniu) niby cwani a jednak głupcy) stare dokumenty niby już ich niema bo niema ] a tu jednak ktoś zdążył foto zrobić i podać do odpowiednich rąk ) cdn

@Bandziorek

o Czym Ty piszesz ? co masz na myśli ?

Bialy

Gdzie Ci bedzie lepiej jak u Pana Tomka.?

Jan

Zostawiając te prywatne docinki na boku, może mi opowiesz o samej pracy? Jaka panuje atmosfera? Ile się zarabia?

@Jan

Atmosfera hmm guma i do przodu u Czarnego taka atmosfera nie jeden się zdziwił i długo nie popracował a zarobki jak wszędzie jak będziesz właził w d...to więcej zarobisz i soboty dostaniesz

@PracX

Dostaniesz? Tu się trzeba łaskawie prosić żeby dostać nadgodziny? Poważnie mowisz?

@Jan

Jest jeden taki na stoczni (z biura), co się podlizuje kierownikowi i ma każdą sobotę prawie, mimo że w tą sobotę nic nie robi, tylko kawka za kawką z kolegami. Ale tak już jest w EPG

Stefek
@PracX

Przestań głupoty wypisywać i ludzi oczerniać zarobki to zależy przez jaka firmę się zatrudnisz....a soboty i nadgodziny mają wszyscy chyba że jest mniej roboty albo jest tak że poprostu obijasz się w pracy robisz za mało itd....U Czarnego kiedyś robiłem i nie narzekam śmiało mogę iść jeszcze raz...

@Stefek

Widocznie właziłeś mu w d......e skoro było ci dobrze u niego , a nadgodziny i soboty właśnie jak piszesz jak jest mało pracy to dostają je tylko jedni i ci sami

Stefan
@Epg

Nikt nigdzie nikomu nie musi włazić,majstrowie wręcz proszą żeby robić dłużej i przychodzić w soboty a Ty przestań się nad sobą użalać jak Ci źle to się zwolnij najwyraźniej jest tak że Twoja obecność po godzinach nic by nie przyniosła i to może dla tego jako jeden jedyny prużniak nie masz nadgodzin....

@Bialy

Biały to potrafi ] stary styl ha ha

@Bandziorek

Takiej ekipy jaka była kiedyś na epg to już nie będzie aż się chciało tam isc

IC i zobacz

@Bandziorek

Ale "góra" sama do tego doprowadziła, i co jest lepiej ? , nie znają się na psychlogi tylko kasę brać to najważniejsze

@Bialy

Co tam ciekawego na epg? Np jakiś kolejny agresor?

Filipin

Co z aferą o molestowanie i robienie zdjęć dziewczynom które się przebierały? Czy epg poczuwa się do odpowiedzialności? Dziewczyny do sądu po odszkodowanie, nikt za to nie odpowiedział do tej pory!

Xxx
@Filipin

Niestety poniżanie kobiet w tej firmie jest codziennością...

@Xxx

Chyba żartujecie z tym. Czyli te rozprawy były czy wy namawiacie dopiero?

Spaw

Gdzie Pani Ela? Co tu się dzieje? Pani z kadr - nie wiem jak się nazywa, zero merytoryki nic nie wie do tego niemiła jakby łaskę robiła?

Jacek

Tragedia.. nie szanują kontrahentów, nie płacą za wykonaną pracę, nie można interweniować, bo nawet telefonów nie odbierają i to ma być poważna firma ? No, ale taki prezes to i taka firma.

@Jacek

A nie mówiłem, niestety dalej to samo tak jak.mają pracowników w poszanowaniu tak samo klientów

@Epg

No ale jeśli faktycznie by mieli tak z kontrahentami to co dalej? Bo raczej nie czekaliby grzecznie przez wieczność na zapłatę?

@Alicja

No ale to nie nowość wielokrotnie nieszlo nic na około kupić bo wszędzie długi, nikt nie dawal na termin tylko gotówką, ze spółkami to samo gdyby spółki nie miały zapasu gotówki dla pracowników to dawno by poszły z epg.

@Epg

Czyli w taki sposób normalnie można "bezproblemowo" sobie funkcjonować?

@Alicja

A czemu nie przecież to normalne, jest trochę zachodu bo trzeba kombinować, ale najlepsze zenie trzeba płacić kontrahentom na czas poczekają sobie

Prac.

To co już Wietnamczyków epg zatrudnia? , a tylu fachowców zwolnili, i co brakuje rąk do pracy a terminy lecą, a nie łatwiej było przeprosić co niektórych i przyjąć z powrotem, a z drugiej strony kto by chciał do takiego syfu wrócić gdzie ambicje co niektórych idą w stronę co najmniej dyrektora produkcji niestety z wykształceniem podstawiwym i kupionym średnim to słabo.

@Prac.

Przynajmniej coś reprezentuje i zęby ma nie tak jak Ty.

Prac.

Dobre dobre, tylko jak nie wiesz do kogo piszesz to uważaj, domyślam się o kogo Ci chodzi ale z drugiej strony skąd by miał mieć te informacje .

kandydat

A dyrektora produkcji jeszcze szukają? Bo widziałem ogłoszenie ale to jakiś miesiąc temu i niewiem czy to jeszcze aktualne? W jakiej sytuacji obecnie jest firma? Ktoś wie jaki jest portfel zamówień na 2022-2023? Z góry dziekuje za odpwiedzi

Ziutek
@kandydat

Chłopie tylko swojego wsadzili który już tu pracował choć się nie zna.

Wicia
@Ziutek

Kto został ? Albo z którego działu został dyrektor ?

rekrutacja

Oferta jest aktualna. Zapraszam do aplikowania

rekrutacja

Oferta jest aktualna. Zapraszam do aplikowania

Edyta
@rekrutacja

kobieta też ma szansę? :)

Johny
@kandydat

Niech lepiej zaczną szukać nowego dyr. Technicznego facet kompletnie się nie zna no ale cóż jest kolegą prezesa i wiemy jak jest.

@Johny

Widać że Ty się znasz na tym, co w firmie piszczy. Ile monter zarobi miesięcznie w delegacji? Mąż szuka pracy, może u Was...

kandydat
@kandydat

ja biorę w ciemno te posade bez zbednych jakiś tam dziwnych rekrutacji , nie mam czasu ani ochoty na takie zabawy. Mój czas jest bardzo cenny więc tylko konkretnie i rzeczowo....

Seba
@kandydat

Energomontaż to lipa, nie płacą za faktury, brak organizacji... Nie opłaca się pracować u nich. Ostrzegam.

@kandydat

a to da się tam dostać tak bez rekrutacji ?

@Karolina
@Karolina

oczywiscie ze sie da, dla chcacego nic trudnego.... a i rekrutacje da sie ustawic pod kandydata.

Spawacz

Co słychać na Epg ? Robotę maja, a czy płaca ???

Ewelina
@Spawacz

A czemu by mieli niby nie płacić? Tak się już porobiło?

Stalin

A co EPG pada? Przecież szukają cały czas ludzi...A ten dyrektor techniczny EPG znacie go?

Gargamel
@Stalin

Szukają bo nie ma chętnych na wykonanie projektu który już jest na - Resztę musisz sam sobie dopowiedzieć

@Gargamel

Obecnie to chyba w każdym zakładzie projekty są na "-" ;). a co aż tak źle tam jest?

@Gargamel

Obecnie to wszędzie chyba projekty są na -. A co aż tak źle jest?

@Gargamel

To co się z tym wiąże, słabo płacą przez to?

Jak z pracą w firmie bo na stronie dużo ofert pracy nawet umowy o pracę dają. Czy jest jakiś duży kontrakt?. Czy parę miesięcy i znowu nerwy?. Skoro daja umowy to się chyba odbili?

@Adam

Teraz szukają ludzi a nie dawno tylu fachowców zwolnili?! Takiego bałaganu dawno tam nie było...

Olek
@Adam

Taa.... odbili się od dna tylko (usunięte przez administratora) się oberwało i pewnie wpadną w przepaść ;-)

@Piotr

A czemu tyle ludzi pozwalniali niby?

XXXX

A wypłata jest na czas ? nadgodziny można robić? no i czy za nie płacą

KK

Mam pytanie co się niedobrego dzieje w EPG bo (usunięte przez administratora) out I dyr. produkcji też się ewakułuje ? (usunięte przez administratora) ?

@KK

Co się dziwić, każdy mądry ucieka jak najdalej! Zostali tylko tacy, którzy albo czekają na emeryturę, albo Ci co nie widzą innych możliwości pracy oprócz EPG...

@KK

Przeciez Czesio jest na ochronce więc jak już to sam się zwalnia , a dyrektor pewnie na lepsze,a pisafe idzie bo tu się nie nadawał, ciekawe jak czarny na to bez tych dwóch których sobie owinąć wokół palca.

Gargamel
@PracX

Odwołali go oficjalnie podano.

Zostaw merytoryczną opinię o Energomontaż-Północ - Gdynia

• Jak się pracuje w Energomontaż-Północ?

Zobacz opinie na temat firmy Energomontaż-Północ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energomontaż-Północ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Energomontaż-Północ