Opinie o Energomontaż-Północ w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Energomontaż-Północ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Energomontaż-Północ o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energomontaż-Północ w Gdynia

Art

Jaka sytacja z godziami na produkcji? Zastanawiam się czy wrócić? Czy coś wiadomo o kontrakcie jakimś większym?

@Art

Przecież, dalej zwalniają następną grupę, więc o czym mowa

XyZ
@Prac

Co miesiąc będą zwalniać teraz następna fala w lutym potem w marcu byle tylko grupowych nie było. I tak pozamiatają EPG

P.S
@XyZ

A gdzie są związki pytam się??? Trzeba coś działać bo będzie drugi vistal!

@P.S

Związki to były 5 lat temu teraz to tylko nazwa została, prezes i tak robi co che i nikt mu nie pidskoczy ,przecież za rozwalenie Vistalu dostał w nagrodę EPG ,i tu to samo bedzie

Robol11111234
@Prac.

Ciekaw czy związkowcy są bezpieczni. Trutnie z ochronkami.

PracX
@Robol11111234

Oczywiscie ze są chronieni za siedzenie cicho i nie wcinanie się w plany prezesa

XXX
@PracX

Czy to ważne jest czy są chronieni czy nie? Istotne jest to że powinni walczyć o pracowników EPG i nagłośnić sprawę co się tam dzieję... W Gdańsku też są zwolnienia? Nie! Dlaczego co miesiąc zwalniają kilka osób a nie zrobią zwolnień grupowych, nikt się tym nie interesuję???

@XXX

Przeciez to jest Pisowski zakład więc kto ma się tym zająć, już jest po firmie sprzedadzą za grosze i po sprawie

@Prac.

A wiecie że Kierownicy dostają co miesiąc premie ,hmm ciekawe no nie i to niezłe sumy ,a dla innych nie ma bo korona, bo nie ma zleceń, Dyrektor wali ściemy jak tylko może powinien za to Nobla dostać za robienie z pracowników kredytów

Ktoś
@Epg

Będzie lepiej, dyrektor zarządzający was wszystkich załatwi Haha

PracX
@Ktoś

I co załatwił , no nie następna grupa 30 osób na bruk ,a związki tylko się przypatrują żeby sami nie polecieli , a Dyrektor ma bajere odpowiednią do zwalniania ludzi ,niekturzy teraz żałują że nie skorzystali z PDO ,wzięli by kasę i na rok by mieli zabezpieczenie a tak 3 miesięczna odprawa (usunięte przez administratora)

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Energomontaż-Północ?

Epg

Bardziej co piąte słowo ,niektórzy myślą że znają angielski a nie potrafią się prawidlowo po Polsku wysłowić

Preses

No to was czesio ładnie porobil, hajs zgadza się, vistalovce zatrudnienia, a reszta wydymana. Papapapa

@Preses

Dokladnie ,kasa się zgadza ale teraz Dyrektor wraz z Czarnym mają swój prywatny folwark, zwolnili z pracy niewygodne osoby i teraz nikt im nie podskoczy

Pracownik EPG

Nadal Pani z Vistalu tak ładnie namawia was do skorzystania z dobrowolnych odejść???

Flip
@Pracownik EPG

TAK

eog
@Pracownik EPG

Bo to nie jest PDO tylko PPO , PIP powinien się za to wziąć , jak można zmuszać ludzi do dobrowolnych odejść

Małpa
@eog

Czym objawia się zmuszanie? Czy każdy dostaje propozycje przejścia na jednoosobowe działalności gospodarcze?.

@Małpa

Nie, masz się sam zwolnić i wziąć kasę bo inaczej i tak cie zwolnimy

@Prac

A jak chłopaki z vistalu? Też się zawijaja z Prezesem na PDO, czy dalej będą brać pieniążki za nic....

@Gdańsk

No chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie ,pracownicy vistalu mają się dobrze i trzepią kasę a reszta może się smakiem obejść

@Gdańsk

Zwinęli się już do Gdańska teraz następna firma do ciągnięcia i na (usunięte przez administratora)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Energomontaż-Północ? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
EPG

Już jest po firmie skoro zwalniają dobrych pracowników , widać że prezes ciągnie następną firmę na (usunięte przez administratora)

Maciek

Czesio, moja kochana podla mordo. Nadrabiasz problem z prostata zajumaniem kasy z firm który Ci zaufały?!

EPG
@Maciek

Dalej są osoby w firmie, które twierdzą że w EPG będzie jeszcze dobrze? Przecież to było wszystko do przewidzenia, kiedy pojawiła się nowa miotła w firmie za płotu.

Tomas

Czy ktoś widział dezynfekcję nierdzewnych kołowrotków na wejściu które KAZDY przepycha ręka albo biodrem?. Do tego czytniki kart na wejście i wyjście powinny być zafoliowane by można je dezynfekować płynem antybakretyjnym(z alkoholem) a nie są dezyfekowane bo było by widać że napisy się ścierają od płynu. A o pracownikach co mieli covid cisza. O barze nie wspominając...

Robol
@Tomas

korono dziesiątkuje załogę. Zamiatają zakażenia pod dywan. Ktoś za to odpowie.!!!

Hugik

Gdzie ta lazja od przelewów?! Uciekł do Gdańska? Na odległość lepiej kradc?!?! Czechu, ty jesteś raczej wiechu

Flacha

Mikołajczyk, jeśli nie zglaszasz przekrętów szefa to odpowiadasz tak samo jak on. Dobranoc.

Konefal

Ile trzeba oddać Czechowi z wypłaty żeby dostać robotę? 20% styka?

Czy ktoś się orientuję kto teraz jest Prezesem EPG i jak sytuacja w firmie? Bo słyszałem wiele złych opinii na temat zarządzania....

Sytuacja zmienia się na gorsze odkąd Vistalowcy przejeli EPG. W przyszłym miesiącu szykują się kolejne zwolnienia fizycznych.

Spawacz

Jakie zwolnienia się szykują ? Kogo będą zwalniać? Jak widzę ze zatrudniają co dzień nowi przychodzą do pracy

Maciek
@Spawacz

Dzielisz się z czechem, to zostaniesz.

Monter
@Maciek

Może warto napisać do Jarka o sytuacji w EPG???????????????

spawacz
@Maciek

z czym mam sie dzielić z czechem pracuje tam i nie słyszałem by ktos płacił za prace myślisz ze prezesowi zależy :D

Motyczka

Brak zgłoszenia przestępstwa też jest przestępstwem. Weźcie się w garść i Czech won!!!!

Czy Energomontaż-Północ ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nie ma, każdy pracuje jak chce. Szczególnie czech i Kamiński. Z resztą pieski z Vistalu nie są lepsze

Czy Energomontaż-Północ oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

roa

Oni mogą Ci zaoferować bycie na tarczy co najwyżej :) W związku z brakiem zlecen Andriu zaczyna zwolnienia. Pare osób już dostało a to nie koniec. Po Eli teraz czas na pion kierowniczy :)

@roa

Od kiedy nie ma Eli jest tragedia, nikt nic nie wie protokoły zle robione długo się czeka brak kontaktu z osoba decyzyjna maile jakieś dziwne wysyłane , ludzie ! Nie dosc ze godzin nie ma to jeszcze nic załatwić się nie da!

jkd

Może w końcu zatrudnią kulturalną panią.

Hala
@jkd

jak była dla ciebie niemiła to najwyraźniej byłeś tak malo rozgarnięty ze inaczej nie dało się z tobą podjąć gadki. Ciulaj dalej i bardz anonimowy

Damp

Dlaczego tak uważasz?? Nie ma zleceń?

jkd
@Damp

A ty jesteś niewidomy ?? Popatrz u sąsiada za płotem ile mają roboty a tu ???

Krzys

W finansach w ogóle ktoś pracuje czy plastus z czechem na lodach są??? Bo przecież pięknie wchodzą sobie w ....

Tak się zastanawiam dlaczego Prezes ściągnął swoich ludzi z vistalu a tej firmy już (usunięte przez administratora) nie ma!!!może mi ktoś to wytłumaczyć bo tego nie rozumiem??? Bo nie wierzę w to że zrobił to dla pieniędzy;)

Kudłaty

Po wpisaniu W Google Energomontaż-Północ w Gdynia wyskakuje możliwoś zakupu długu który opiewa na kwotę 98 tyś zł więc w sumie chyba nie dużo czy oco chodzi

Wiktor

Witam chciałbym zapytać na jakie wynagrodzenie może liczyć spawacz 136 oraz jakie są proponowane formy zatrudnienia?

Dostaniesz masz 28

Spawacz

Przez Tryton 45 na rękę

@Epg

Stawka która jest podana to brutto czy netto ?Jeszcze chciałbym zapytać o rodzaj umowy interesuje mnie umowa o pracę

@Spawacz

45 to na umowie o pracę czy działalności Ponieważ mnie interesuje umowa o pracę działalność gospodarcza nie wchodzi w grę

45 na umowę o pracę nie poważny jesteś to nie zachód

Wąski
@Spawacz

Tak przez tryton 45 na rękę to jest takie minimum u niego spawacz zarabia od 45do65 zł w sumie to nic dziwnego bo przecież w ostatnich rankingach buisnes Pomorza ta firma zajmuje pierwsze miejsce wszystko dzięki panu Mariuszowi. DZIĘKUJEMY!!!

@Wąski

@Wąski, nie mam pewności - piszesz serio, czy drwisz. Ja też, tak jak @Wiktor chciałabym znać realną stawkę spawacza na uop. Odpowiesz mi?

Spawacz EPG
@Ewa

Teraz siedzieć w domu i nie zarażać pracowników EPG albo jechać na stocznię do Włoch tam zarobicie zarobasy????

Poldi

A związki ile dostały że siedzą cicho? Zobaczą wniosek o upadłość to zdziwia sie

Wozniak
@Poldi

Dlaczego o upadłość? Skoro kontrakt niby będzie?

Zostaw merytoryczną opinię o Energomontaż-Północ - Gdynia

• Jak się pracuje w Energomontaż-Północ?

Zobacz opinie na temat firmy Energomontaż-Północ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energomontaż-Północ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Energomontaż-Północ