Opinie o Energomontaż-Północ w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Energomontaż-Północ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Energomontaż-Północ o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energomontaż-Północ w Gdynia

Aktualność

Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o firmie Energomontaż Północ Gdynia Sp. z o.o.

Dziękujemy za Wasze komentarze, doceniamy, że interesujecie się naszą firmą. Staramy się być wszędzie tam, gdzie są kandydaci zainteresowani pracą, aby móc na bieżąco odpowiadać na pytania. Nasz dział rekrutacji jest do Waszej dyspozycji. Jesteśmy tutaj po to, aby móc odpowiadać na wszystkie ważne kwestie dla naszych pracowników i

Kandydatów starających się o pracę w naszej organizacji. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczną dyskusję. Nie będziemy jednak pozwalać na to, aby ktokolwiek był obrażany opiniami- takie wpisy będziemy zgłaszali do administratorów serwisu GoWork.pl, a osoby publikujące nieprawdziwe i obraźliwe treści mogą spodziewać się konsekwencji prawnych, które z całą stanowczością będziemy chcieli wyciągnąć. Szanujemy wolność słowa, ale nie zgadzamy się na obrażanie kogokolwiek.

Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza zamieszczonego przy każdej ofercie pracy ....

Czy w Energomontaż-Północ występują paczki/bony świąteczne?

XyZ

Bony i wczasy pod gruszą są.

mitt

a czy w kadrach wciaz pracuje nic niewiedzaca i nic nie robiaca (usunięte przez administratora)

Kamilek
@mitt

Dorcia pracuje jak można to nazwać pracą tzn podpieprza i oczernia kogo tylko może ale i na nią przyjdzie czas.

fren
@Kamilek

a dalej pogina w szpileczkach mimo niepelnosprawnosci? :) zdrowka paczusi zyczmy.

Lala

Już się sama zwolniła.

Dsg
@mitt

Już nie pracuje teraz straszy w przychodni.

Toma

Na co im 9ciu mistrzów nowych?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Energomontaż-Północ? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Spawacz

Witam, chciałem zapytać o robotę ale tam nikt nir odbiera. Numer do tej pani co przyjmowała jest alebo wyłączony albo nie odbiera, kadry nic nie wiedza? Do kogo dzownic ?

Do prezesa

Welider browar
@Spawacz

Czy ktoś wie gdzie Pani Ela teraz pracuje? Albo czy szuka ludzi?

Welder

Dobry wieczor, rozliczyłem się jakiś czas temu. To jest jest ta sama firma co 2 lata temu . Zmiany - czy na lepsze watpie. Traktują nas jak psy, stawki spadły a do tego nie ma osoby która zajmowała się firmami i działaczami- bardzo jej brakuje. Może była bezpośrednia a dla innych chamska- ale mi jej brakuje. Zawsze dbała o interesy działaczy , o firmy. Była szczera i nie dała sobie w kasze dmuchać, później chyba panie z kadr przejęły jej role no i cóż… zero kontaktu, wiedza znikoma, stosunek bardzo chamski, ewidentnie nie były dla ludzi z zewnątrz. A do tego zerowe pojęcie. Nie potrafiły odpowiedzieć na najprostsze pytania a dodzwonić się tam graniczyło z cudem. Mistrzowie maja folwar- jak była ta pani Ela to nie było takiej samowolki. Jak trzeba było (usunięte przez administratora) to to robiła ale zawsze starała się pomoc. Zatrudnijcie kogoś na takie stanowisko bo inaczej nigdy nikt z dg nie przyjdzie a firmy nawet nie chcą gadać z paniami z kadr , i tak wszystko na głowie produkcji.

Łelder

A gdzie! Kolejna banda tym razem z krzyżami na szyi pieniądze bierze!

Ginekolog

Łukasz M(usunięte przez administratora). Znacie, lubicie?

Czy w Energomontaż-Północ zatrudniani są obcokrajowcy?

Epg

Poważnie pytasz ,przecież połowa to Ukraińcy, albo inaczej wschód albo nawet daleki Wschód

spawacz

pracuje tu nadal, jest niewiadoma z dnia na dzień, nie wiadomo co się dzieje, niby jest robota a jej nie ma, niby maja kontrakt, ale nie widać nic, czyżby ktoś im go zabrał? nie wiem, ale wiem ze trzeba szukać pracy nowe

@spawacz

Ale to nic nowego, po przejęciu przez Baltic już tak będzie EPG robi teraz za słup bp przez lata wyrobiła sobie dobrą opinie a robota jest pchana dalej, pewnie Ci co odeszli w zeszłym roku teraz się śmieją, wzięli kasę I dobrze na tym wyszli.

Kazio

No i jak firma roku? Z najgorszym preziem i finansowym plastikiem w historii? Te nieroby dalej są?

@Kazio

Sam sobie odpowiedziałeś

Janusz
@Kazio

Kazio wracaj do EPG, wiesz mamy nowego Prezesa jest dobrym człowiekiem na pewno postawi firmę z kolan.....

@Janusz

A to firma jest na kolanach? a myślałem że już leży, jak tam kontrahenci dostali już zaległą kasę

Co z Wiatrakami? Skoro Orlen już reke na tym kładzie. firma wydajna na 30% przy tym składzie ludzi brak organizacji od góry.

Mistrzunio

Lepiej zapytaj co z 5 hala gdzie wiecznie dach przecieka i na głowę pada, na kable - najpierw trzeba zrobic porządek później odzyskać ludzi którzy pracowali... Mazur , Szypelt, Elka, cała banda spawaczy... posprzątać w kooperacji która ma wiecznie focha na facjatach wypisanego. Ta mała czarownica z bhp - straszy na dzień dobry, chłopy z magazynu- kiedy ktoś ich doceni na tym placu?! Koleś ze szkółki - czemu jest niezauważalny jak robi kawał dobrej roboty i szanuje ludzi na szkółce?!

@Mistrzunio

No nie mów że dalej dach przecieka ????,a gdzie tak mała franca z BHP nie widzi tego ,zagrożenia porażenia prądem? ,pewnie dla niej ważniejsze że ktoś chodzi w korekcyjnych okularach na hali ????,no tak starej ekipy nic nie zastąpi, ale ci co odeszli na PDO dobrze zrobili zamiast użerać się z (usunięte przez administratora)ważne że Czarny po podstawówce rządzi na produkcji a Czesiu tylko za statystę robi, ale cóż układy robią swoje byle do emerytury

Jest tam u was robota?

@Epg

Ale nie wspomniałeś o szpiegu Dyrektora i nie znającym się na produkcji mistrza Wa.., który to już kompletnie nic nie robi a 8 koła bierze co miesiąc, no ale co zrobisz jak nic nie zrobisz i dlatego tak jest w tej firmie ,puki się nie zlikwiduje układów dobrze nigdy nie będzie, bo jeden zapiernicza i dostaje kasy mniej od drugiego ktory ma gdzieś i dostałaje 9 koła za siedzenie za biurkiem i przeglądanie Allegro u szukanie części do swojego złoma B.W

Johny
@Epg

Czy ktoś coś wie że banda decydentów ma dalej zwalniać ludzi na umowę o pracę? Tylko dlaczego Pan Prezes zatrudnia swoich ludzi???

Prac.
@Johny

Cel to pozbycie się pracowników stałych, i zatrudnienie spółek bo są tansi

Pracownik na działalności

Coś w tym jest ale taka ona jest od zawsze tak się zachowuje i nikomu to nie przeszkadzało fakt jest taki że nie powinna tak się zachowywać ale co zrobić... Zresztą nikogo nie zmuszamy by z Elka rozmawial :-)

Spaw
@Pracownik na działalności

Hahahah bk, bo jak każdy się ustawiał do niej w kolejce po protokół to ku ślina leciała i myslal ze wyrwie pewnie ihihi pamietam jak brali prysznic zanim poszli podpisać papiery od niej. Mi się dobrze z nią pracowało bo była konkretna, jak miała coś załatwić to załatwiła i zawsze można było z nią pożartować, prawda jest taka ze akurat ona zrobiła bardzo dużo dla działaczy w tej śmieciowej firmie i zawsze była po stronie pracowników produkcyjnych . Co drugi nie wiedział jak fakturę wystawić i do niej biegał - wtedy było ok a nagle spawaczowi uwalonemu po łokcie przeszkadza wulgarność - przynajmniej szczerze rozmawiała a teraz macie... mydlenie oczu bez przeklinania śmiech na sali

Mistrzunio
@Pracownik na działalności

Ciekawe jak teraz rusza z robota niby arcy wielka, kto będzie ogarniał pracowników, bo jakoś nie widzę tu kadr które spełnia się w tej roli. Z tego co mnie pamięć nie zawodzi szukali fachowca na cnc na umowę o prace kilka lat bez rezultatów. I tak padnie wielki projekcik bo nie będzie komu ludzi werbować . Najważniejsze żeby kawusia w kadrach była wypita i drożdżówka zjedzona, typowa komuna do tego fałszywe. Co z sekretariatem? Tam nie idzie się dodzwonić , nikt nic nie wie. A pani z kadr nie wie nawet jakich spawaczy potrzeba i przede wszystkim skąd ich brać. Czemu nikt nie wymienia ludzi którzy nic nie wnoszą do firmy??? Czemu nie maja już dobrych spawaczy? O monterach to już nie wspomnę. Kierownik warsztatu myśli ze dalej zyje w latach 50 i znajdzie fachowców za 15 zł, czarny postradał wszystkie rozumy i decyduje o stawkach? Jakim prawem?! Trzyma tych z którymi ma układy i myśli ze zostanie dyrektorem produkcji chyba hahaha . Ta firma była kiedyś taka fajna, chętnie się tam przychodziło, a teraz każdy myśli ze pracuje na dyrektorskich stanowiskach, traktuje fizycznych z gory. No i te płatności... to jest jakaś kpina. Musiałem robić na działalności bo szef nie dawał rady - polecam poszukać czegoś gdzie będą szanować ręce do pracy

@Mistrzunio

Ha ha ha to dobre Czarny decyduje o stawkach, przecież to już było dawno że to On rządzi na produkcji, a kto zdecydował kogo zwolnić(podkablować) "do programu PDO który przekształcił się w PPO" do P. Dyrektora , przecież ta wielka trójca Czarny ,Kierownik warsztatu I Dyrektor to (usunięte przez administratora) której nikt nie podskoczy ,traktują wszystkich jak śmieci, niestety ale EPG jakiego znaliśmy już nie istnieje i jest coraz gorzej ,kto siedzi przy korycie to na razie przetrwa a reszta, kogo to obchodzi

Matis

Epg na dnie Czesio z lamusem Kamińskim kopia was po jaja..

Jaka jest kultura pracy w Energomontaż-Północ?

Prxxx

Kultura ? o czym piszesz ? Czegoś takiego nigdy nie było w EPG ,guma i do roboty bo inaczej w głowie się przewraca, masz pracować a nie myśleć o kulturze

Pnfra

Ludzie na stanowiskach - porażka. Panie z Kadr nic nie wiedza - zero. Albo program nie działa, albo złe coś wpisały i złe się coś policzyło albo uwaga tak w wujek Google powiedział. Zero znajomosci kodeksu pracy i wewnętrznych regulaminów. Magazyn - kolejna parodia - kierownik bez żadnych kompetencji i wiedzy. Zakupy - brak jakichkolwiek usprawnień, kierownik który nie zna języka nie wspominając o znajomosci branży i kulturze osobistej. Dział handlowy z wywindowanym zarobkami, projektów zero a jak już coś zostanie podpisane to na starcie jest strata. Zero pociągania ludzi do odpowiedzialności.

@Pnfra

To znaczy że się nic nie zmieniło albo nawet na gorsze idzie,no tak zarobki to jakieś firmie zachodniej ale tylko Góra, fizyczni dalej grosze , jeśli magazynier ma około 9 tys. to za co ? się pytam ,albo mistrz po podstawówce 9 tys. a jego pracownik 3 tys. Niestety zarobki pracowników umysłowych to jakieś nieporozumienie, w dodatku Kierownicy dostają co miesiąc premie odpowiednie .

@PracX

Zmieniło się! Połączyli nas z Gdańskiem który nas zatopi i kolejną firmę rozwłoży Pan Xxxxxxx.

@Spawacz

Oczywiście, wystarczy poczytać ostatnie wpisy ,inni twierdzą że nie ,ale gdy się zwalnia kilkadziesiąt doświadczonych pracowników to już daje do myślenia tak samo łączenie z inną firma to już jest ratowanie trupa ,niestety to nie covid położył firmę tylko Prezes I to nie pierwszą i pewnie nie ostatnią

Xxx
@PracX

Tylko dlaczego na takich stanowiskach jest taka nie kompetencja, pytam się? Za co biorą tyle pieniędzy??? Nikt tego nie weryfikuje i nie rozlicza z ich pracy, przecież to wszystko jest śmiechu warte co tu się wyprawia!

@Xxx

Niestety kolesiostwa i układów nie da się tak szybko zlikwidować , puki pewne osoby będą piastowały Wysokie stanowiska nic nie zrobisz ,tak jak w rządzie PIS-u

spawacz
@PracX

co masz na myśli ? tam ktoś w ogóle pracuje jeszcze ?? maja jakieś zlecenia czy wiatr?

Kamilek
@Xxx

Macie teraz nowego Zbawiciela reszta już się ustawiła na nowym projekcie. Szkoda tej firmy.

ococho

Czy to prawda że epg pada?

Hybryda

Po wielu latach względnej stabilności i dosyć dobrej pozycji na rynku, WZB-4 a obecnie EPG pomału przestaje istnieć. Przykre to, a zarazem budujące że coś się zmienia. Stare struktury są wycofywane z rynku produkcyjnego w kraju, lecz w to miejsce nie tworzy się nic nowego tzn. tworzy się lecz nic z tego nie wychodzi. I właśnie w takiej sytuacji jest EPG. Szkoda tylko że najbardziej tracą na tym pracownicy, ale to już inna śpiewka.

@Hybryda

Dokladnie szkoda ludzi ,trzeba było zrobić restrukturyzację zaczynając od darmozjadów u góry i zostawić ilość jaka była za Zbuja ,a nie jak było w grudniu przed zwolnieniami 100 fizycznych, i 180 umysłowych, i co ze 100 fizycznych zwolnili 40 ? A umysłowych 5 ,przy takich proporcjach żadna firma tego typu się nie utrzyma ,w dodatku przy zarobkach umysłowych od 7 tys.+

Ile pracujecie dziennie?

Pracownik EPG

Zajmijcie się lepiej naszymi zaj... dyrektorami

Mateix
@Pracownik EPG

A co znowu wypłacili sobie nagrody za nic? Plastus tak wchodzi w (usunięte przez administratora) czechowi że pewnie cele też dostana jedną

roa
@Mateix

plastus to kamiński co dba tylko o rodzinne biznesy? Patrz powiązania z klimawentem

@Pracownik EPG

Zajebisci to teraz są jak wciskają kit i zwalniają ludzi żeby się pozbyć pracowników EPG

Zostaw merytoryczną opinię o Energomontaż-Północ - Gdynia

• Jak się pracuje w Energomontaż-Północ?

Zobacz opinie na temat firmy Energomontaż-Północ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energomontaż-Północ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Energomontaż-Północ