counter
4 1 11 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Co wchodzi w socjal M & MR Trading Polska Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa rekrutacyjna w M & MR Trading Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Dawid Nowy wpis
@Pytanie

Nie po angielsku..

Dawid Nowy wpis
@Pytanie

Na jakie stanowisko

Seba

Pan Nowak wiele mówi szefowi same bajki tego jego słucha..dlatego 3 miesiące mowy pracownik i następny..tej firmie..

Seba

Słabe zarobki..brak rozwoju ..brak podejścia do pracownika .brak szefa każdym tam zadzi ..brak ludzi z pojęciem do pracy pan Nowak zero w głowie (usunięte przez administratora) .bez pojecia ..a potrafi bajki pisać i mówić..

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

John
Użytkownicy czekają na odpowiedź 402 dni.

Czy nie jest dziwne, że w tej firmie co 3 miesiące szukają magazyniera? Dziwne, że nikt nie może się w niej utrzymać dłużej, co? Może, to taka polityka firmy? Obiecywanie gruszek na wierzbie a jak czas realizować to szukają nowego pracownika...

Michał

Hej, dajcie znać jeśli byliście na rozmowie o prace bo nie wiem czego się spodziewać

Arni
@Michał

Pójdziesz to zobaczysz, rozmowa jak rozmowa. Też byłem.

Ilona
@Arni

@Arni, startowałeś na magazyniera? Ustaliliście stawkę, wziąłeś tę pracę? To są ważne informacje, a Ty je masz. Podzielisz się tutaj?

Co wiecie odnośnie firmy M & MR Trading Polska Sp. z o.o. w mieście Gdynia, bo nadal nie widzimy sprawozdań od użytkowników?

Zostaw merytoryczną opinię o M & MR Trading Polska Sp. z o.o. - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad