Nova Roll Group Sp. z o.o.
counter
1 1 41 5 1
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Co jaki okres czasu w Nova Roll Group Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
handlowy Nowy wpis
Klient
@Pytanie

Codziennie...????. Byle zdążyć zanim Cię wywalą. Ale to i tak już wtedy nie ma znaczenia... Pralnia rządzi się swoimi prawami.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Kiedyś zwolniony Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 62 dni.
 Pytanie

A co dokładnie się wydarzyło, jeśli wolno zapytać? Nie sprzedają już BioSolventu? ????

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonim

No i koniec końców potwierdziło się to co wszyscy od dawna mówili - pani dyrektor Sz. ze swoim "miernym ale wiernym" giermkiem rozwalili firmę. Szkoda. Szkoda ludzi, szkoda energii którą wiele osób włożyło w rozwijanie firmy...

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś
handlowy
@anonim

ale, ale, zaraz rozwalili...;) to się restrukturyzacja nazywa! W skrócie R.W.D. :) Najdalej od sierpnia nowy nabór do call-center. Tak na zdrowy, nawet pazerny i nielojalny rozum, nikt nie zabija kury znoszącej złote ...jaja?

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Call center Nowy wpis
@handlowy

Taa, a stanowiska które powinny nazywać się po prostu "Telemarketer" nazwą szumnie "Key Account Manager" albo "Business Development Manager". I oczywiście będą kit na rekrutacjach wciskać o tym jaki to zajefajny produkt i jaka super firma z kulturą start-upową. I bełkotać o skoczu, endjuserach, targetach, hanterach i farmerach. Tylko zapomną wspomnieć o braku jakichkolwiek benefitów, słabej jakości ruskich produktów, wiecznych problemach z logistyką, ciągłych zmianach systemu prowizyjnego, itp. :-)))

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 137 dni.
 Pytanie

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Nova Roll Group Sp. z o.o.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Call center
Użytkownicy czekają na odpowiedź 168 dni.
 Pytanie

Tak Patrycjo. Key Account Manager, Business Development Manager i różne inne szumnie nazywane stanowiska w tej firmie to w istocie zwykły telemarketing - cały dzień obdzwaniasz klientów (część z bazy, ale większość potencjalnych samodzielnie wyszukanych) i próbujesz im wciskać taśmy i stretch. Każdy telefon i maila musisz rejestrować w CRM i z tego też jesteś rozliczany. Dodatkowo licz się z tym, że przełożony będzie sobie swobodnie grzebał w Twojej skrzynce mailowej i przeglądał wszelką korespondencję. Oczywiście nie uprzedając Pracowników, że takie kontrole przeprowadza. Telefon służbowy, który dostaniesz z informacją, że jest też do użytku prywatnego prawdopodobnie będzie miał uruchomione lokalizowanie (monitorowanie lokalizacji przez specjalne aplikacje, do których dostęp ma szef sprzedaży) - tak było swego czasu o czym również nikt Pracowników nie uprzedził.

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś
Patrycja

Czyli key account manager to typowe call center ?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Bardzo słabo

Chyba najgorsza z firm w jakich pracowałem. Stanowisko o dumnej nazwie Key Account Manager w praktyce oznaczało telemarketera. Liczyła się ilość "zaliczonych" dziennie w CRM telefonów i maili do potencjalnych klientów. Nachalna propaganda sukcesu wewnątrz firmy. Zero realnego wsparcia marketingowego. Zero dodatkowych benefitów, które są w większości firm standardem (np. opieka medyczna, sport, itp.). Atmosfera sztucznego luzu a faktycznie presja na pracę po godzinach, oczywiście bez dodatkowego wynagrodzenia.

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 257 dni.
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Bartosz

Dla tych, którzy wyrażają zainteresowanie pracą w Nova Roll Group Sp. z o.o. podaję link, gdzie można znaleźć 3 dostępne ogłoszenia: https://pracodawcy.pracuj.pl/nova-roll-group-sp-z-o-o,355676 . Poszukują osób na takie oto stanowiska: Asystent ds. Logistyki, Customer Service Expert oraz Business Development Manager - Hunter. W każdym z tych przypadków dokumenty aplikacyjne można składać do 08 września. Dajcie znać jakie są Wasze wrażenia co do pracy w tej firmie, był ktoś może ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej?

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Norbert

Wiecie może czy firma potrzebuje teraz kogoś nowego do pracy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Poznań
@Norbert

Spójrz na opinie poniżej.., total odradzam

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Były Pracownik Warszawa
@Norbert

Szkoda Twojego czasu na tą firmę.Odradzam ...najgorsza praca jaką miałem pod każdym względem...zero zaufania do pracownika,obiecywanie nie realnego, atmosfera, system pracy... zwolnienie z dnia na dzień.Dziwni ludzie. Pamiętam jak przyjmowałem się i były pracownik przekazywał mi auto i powiedział że wymyślił sobie powód by uciec z tej firmy bo nie dało się wytrzymać. Mądrej decyzji życzę.Pozdrawiam

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
Anonymus

Człowiek popracował i z dnia na dzień zwolnili, jak zwykłego śmiecia. I to nie jedną osobę a co najmniej 4... Niby spotkanie z dyrektorem, które miało na celu omówienie spraw bieżących. Dyrektor na spotkaniu się nie pojawił natomiast przyjechały smutne Panie z papierami, zabrały zabawki i tyle z pracy w Nova Roll. Fałsz, obłuda, zakłamanie, chciwość... tyle w temacie

Pomocna?
Tak17Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anonymus 2
@Anonymus

Fałsz, zakłamanie, (usunięte przez administratora)i prześladowanie pracowników. Zatrudniają fachowców z rynku, obiecują gruszki na wierzbie, piękne wizje rozwoju a tak naprawdę ani towaru ani możliwości. Plany nierealne, ciagle tłumaczenie ze to startup a na pierwszych spotkaniach tłumaczyli ze to kolos z Rosji. Ściagają ludzi z normalnie funkcjonujących firm gdzie pracowaliśmy przez lata i po kilku miesiącach zwalniają. Atmosfera w pracy jakaś chora, w ciąglym strachu, Dyrektor handlowy krytykuje wszystko,w dodatku ośmiesza przy klientach. I ta dziwna pani z HR, ludzie czy z nią wszystko Ok??? Zabierają ci klientów jeśli już coś zarobisz. A na koniec wymyślają jakieś kłamstwa, zmyślone fakty i wyrzucają .. Ludzie Nie!

Pomocna?
Tak17Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik
@Anonymus

Opinia wystawiona w listopadzie 2018? Nie kojarzę, żebyś pracował w tej firmie a jestem pracownikiem od dłuższego czasu, wiec skąd takie negatywne opinie ? :)

Pomocna?
Tak3Nie8
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jurji Gagarin
@Pracownik

Jeśli jesteś pracownikiem "OD DŁUŻSZEGO CZASU" to chyba jesteś zorientowany/a że w listopadzie, a w zasadzie w ciągu jednego tygodnia firma zwolniła 3 osoby!! Więc skąd takie głupie pytania??

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jurji Gagarin

Pani dyrektor wraz ze swoim przybocznym rozmontowali firmę na drobne części. Nie słuchając ludzi którzy maja wiedzę na ten temat robią wszystko po swojemu i myślą ze są najmądrzejsi. Brawo dla nich!!! Nastąpił PIĘKNY POCZATEK KONCA firmy NR. Szkoda tylko czasu straconego dla tych ludzi i energii poświęconej rozwojowi firmy.

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik
@Jurji Gagarin

Oj uwierz, ze firma się rozwija a Pani dyrektor jest osoba, która zarządza firmą, wiec nie miej żalu, ze decyduje o jej przyszłości ;) i bardzo dobrze, bo Nova Roll idzie do przodu. A te negatywne komentarze są chyba z bólu, ze kogoś wyrzucili, bo na prawdę dbają o pracowników :)

Pomocna?
Tak2Nie12
Zgłoś
Jurji Gagarin
@Pracownik

Jeśli firma ściąga ludzi z wiedzą i portfelem klientów, obiecuje karierę, snuje plany rozwoju, ty zostawiasz serducho dla firmy i dajesz z siebie 200% po czym zaczyna to wszystko działać, a później wyrzuca jak zużytego kondona to o czym my tu mówimy?? , wyzysk, obłuda, fałsz i zakłamanie jak ktoś wcześniej napisał.. Szkoda w ogóle słów na temat tej firmy i osób w niej pracujących. OMIJAJCIE TĄ ORGANIZACJĘ.

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jurji Gagarin

Gdzie się podziała Iwona?? Czemu nic nie komentuje????

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jurij Gagarin

Praca w tej Firmie to kompletna pomyłka. Kadra zarządzająca oderwana od rzeczywistości...myślą że pracują dla NASA, a ich produkt to czyste złoto.... Praca handlowca --czytaj AKWIZYTORA, to nic innego jak bieganie od firmy do firmy i pytanie czy nie kupią od Ciebie taśmy pakowej. Jeśli ktoś ma chęć co 2 tygodnie uskuteczniać z dyr. handlowym kolędę po strefach przemysłowych i robić 12 lub więcej wizyt akwizytorskich, dodatkowo wciskać ciemnotę klientom że twój produkt jest THE BEST to śmiało można aplikować. Nie wspomnę o uzupełnianiu crm.., wpisujesz wszystko co robisz w ciągu dnia, łącznie z tym że byłeś na BP jadłeś hot-doga i stałeś 15 minut do klopa.. Całkowicie odradzam pracę w tej organizacji,

Pomocna?
Tak26Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iwona
@Jurij Gagarin

Praca na stanowisku handlowym najczęściej ma charakter wyjazdowy i wymaga wizyt u potencjalnych klientów. Rozumiem, że to było dla Ciebie największą wadą zatrudnienia w Nova Roll Group? Napisz proszę, czy wynagrodzenie jest adekwatne do nałożonych obowiązków i czy poza podstawą są też jakieś dodatki.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jurij Gagarin
@Iwona

Praca handlowca oczywiście polega na pracy w terenie. Natomiast jeśli twoje wizyty handlowe polegają na nawiedzaniu klientów bez uprzedniego umówienia, to zakrawa to o zwykłą akwizycje. Wiec jeśli Iwono taki charakter pracy jest dla Ciebie odpowiedni to równie dobrze możesz sprzedawać atlasy geograficzne na parkingu pod marketem i tez nazywać to praca przedstawiciela handlowego.. co do wynagrodzenia to niestety ostatnimi czasy bardzo się to pozmieniało.

Pomocna?
Tak16Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tom

Brak odpowiedzi po rozmowie kwalifikacyjnej. Osoba rekrutująca w tym przypadku kierownik sprzedaży sprawiał wrażenie bardzo niesympatycznej osoby.

Pomocna?
Tak16Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iwona

@Q, o jakiej presji mówisz? Chodzi Ci o szybkie tempo pracy? Może pracownik ma szeroki zakres obowiązków? Piszesz o tym, że pracodawca nie płaci za nadgodziny, czy zatem przyznawane są zamiast tego dni wolne?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Export tt

Witam ...wiecie może kto jest osobą najważniejszą w Polsce do zarządzania oddziałem na rynki Polska i UE ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
John
@Export tt

Zadzwoń do firmy i zapytaj . Odpowiedzą Ci

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous

@Zielony dostałeś pracę?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Q
@anonymous

W firmie jest presja. Za nadgodziny nie dopłacają.

Pomocna?
Tak14Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Olek

Czy jest jakiś powód , że od dawna nikt na zagląda na ten wątek? Mam nadzieję, że dobrze się pracuje i stąd ta cisza.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Jakim pracodawcą jest Nova Roll Group Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Nova Roll Group Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Nova Roll Group Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Henryka Sienkiewicza 31
  81-374 Warszawa
 • NIP: 7010674548 KRS: 0000668026
Nova Roll Group Sp. z o.o.