Opinie o Nova Roll Group Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Nova Roll Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nova Roll Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nova Roll Group Sp. z o.o. w Gdynia

No i koniec końców potwierdziło się to co wszyscy od dawna mówili - pani dyrektor Sz. ze swoim "miernym ale wiernym" giermkiem rozwalili firmę. Szkoda. Szkoda ludzi, szkoda energii którą wiele osób włożyło w rozwijanie firmy...

handlowy

ale, ale, zaraz rozwalili...;) to się restrukturyzacja nazywa! W skrócie R.W.D. :) Najdalej od sierpnia nowy nabór do call-center. Tak na zdrowy, nawet pazerny i nielojalny rozum, nikt nie zabija kury znoszącej złote ...jaja?

Call center
@handlowy

Taa, a stanowiska które powinny nazywać się po prostu "Telemarketer" nazwą szumnie "Key Account Manager" albo "Business Development Manager". I oczywiście będą kit na rekrutacjach wciskać o tym jaki to zajefajny produkt i jaka super firma z kulturą start-upową. I bełkotać o skoczu, endjuserach, targetach, hanterach i farmerach. Tylko zapomną wspomnieć o braku jakichkolwiek benefitów, słabej jakości ruskich produktów, wiecznych problemach z logistyką, ciągłych zmianach systemu prowizyjnego, itp. :-)))

Call center

Tak Patrycjo. Key Account Manager, Business Development Manager i różne inne szumnie nazywane stanowiska w tej firmie to w istocie zwykły telemarketing - cały dzień obdzwaniasz klientów (część z bazy, ale większość potencjalnych samodzielnie wyszukanych) i próbujesz im wciskać taśmy i stretch. Każdy telefon i maila musisz rejestrować w CRM i z tego też jesteś rozliczany. Dodatkowo licz się z tym, że przełożony będzie sobie swobodnie grzebał w Twojej skrzynce mailowej i przeglądał wszelką korespondencję. Oczywiście nie uprzedając Pracowników, że takie kontrole przeprowadza. Telefon służbowy, który dostaniesz z informacją, że jest też do użytku prywatnego prawdopodobnie będzie miał uruchomione lokalizowanie (monitorowanie lokalizacji przez specjalne aplikacje, do których dostęp ma szef sprzedaży) - tak było swego czasu o czym również nikt Pracowników nie uprzedził.

Patrycja

Czyli key account manager to typowe call center ?

Bardzo słabo

Chyba najgorsza z firm w jakich pracowałem. Stanowisko o dumnej nazwie Key Account Manager w praktyce oznaczało telemarketera. Liczyła się ilość "zaliczonych" dziennie w CRM telefonów i maili do potencjalnych klientów. Nachalna propaganda sukcesu wewnątrz firmy. Zero realnego wsparcia marketingowego. Zero dodatkowych benefitów, które są w większości firm standardem (np. opieka medyczna, sport, itp.). Atmosfera sztucznego luzu a faktycznie presja na pracę po godzinach, oczywiście bez dodatkowego wynagrodzenia.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Nova Roll Group Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Bartosz

Dla tych, którzy wyrażają zainteresowanie pracą w Nova Roll Group Sp. z o.o. podaję link, gdzie można znaleźć 3 dostępne ogłoszenia: https://pracodawcy.pracuj.pl/nova-roll-group-sp-z-o-o,355676 . Poszukują osób na takie oto stanowiska: Asystent ds. Logistyki, Customer Service Expert oraz Business Development Manager - Hunter. W każdym z tych przypadków dokumenty aplikacyjne można składać do 08 września. Dajcie znać jakie są Wasze wrażenia co do pracy w tej firmie, był ktoś może ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej?

Norbert

Wiecie może czy firma potrzebuje teraz kogoś nowego do pracy?

Poznań
@Norbert

Spójrz na opinie poniżej.., total odradzam

Były Pracownik Warszawa
@Norbert

Szkoda Twojego czasu na tą firmę.Odradzam ...najgorsza praca jaką miałem pod każdym względem...zero zaufania do pracownika,obiecywanie nie realnego, atmosfera, system pracy... zwolnienie z dnia na dzień.Dziwni ludzie. Pamiętam jak przyjmowałem się i były pracownik przekazywał mi auto i powiedział że wymyślił sobie powód by uciec z tej firmy bo nie dało się wytrzymać. Mądrej decyzji życzę.Pozdrawiam

Anonymus

Człowiek popracował i z dnia na dzień zwolnili, jak zwykłego śmiecia. I to nie jedną osobę a co najmniej 4... Niby spotkanie z dyrektorem, które miało na celu omówienie spraw bieżących. Dyrektor na spotkaniu się nie pojawił natomiast przyjechały smutne Panie z papierami, zabrały zabawki i tyle z pracy w Nova Roll. Fałsz, obłuda, zakłamanie, chciwość... tyle w temacie

Anonymus 2
@Anonymus

Fałsz, zakłamanie, (usunięte przez administratora)i prześladowanie pracowników. Zatrudniają fachowców z rynku, obiecują gruszki na wierzbie, piękne wizje rozwoju a tak naprawdę ani towaru ani możliwości. Plany nierealne, ciagle tłumaczenie ze to startup a na pierwszych spotkaniach tłumaczyli ze to kolos z Rosji. Ściagają ludzi z normalnie funkcjonujących firm gdzie pracowaliśmy przez lata i po kilku miesiącach zwalniają. Atmosfera w pracy jakaś chora, w ciąglym strachu, Dyrektor handlowy krytykuje wszystko,w dodatku ośmiesza przy klientach. I ta dziwna pani z HR, ludzie czy z nią wszystko Ok??? Zabierają ci klientów jeśli już coś zarobisz. A na koniec wymyślają jakieś kłamstwa, zmyślone fakty i wyrzucają .. Ludzie Nie!

@Anonymus

Opinia wystawiona w listopadzie 2018? Nie kojarzę, żebyś pracował w tej firmie a jestem pracownikiem od dłuższego czasu, wiec skąd takie negatywne opinie ? :)

Jurji Gagarin

Jeśli jesteś pracownikiem "OD DŁUŻSZEGO CZASU" to chyba jesteś zorientowany/a że w listopadzie, a w zasadzie w ciągu jednego tygodnia firma zwolniła 3 osoby!! Więc skąd takie głupie pytania??

Jurji Gagarin

Pani dyrektor wraz ze swoim przybocznym rozmontowali firmę na drobne części. Nie słuchając ludzi którzy maja wiedzę na ten temat robią wszystko po swojemu i myślą ze są najmądrzejsi. Brawo dla nich!!! Nastąpił PIĘKNY POCZATEK KONCA firmy NR. Szkoda tylko czasu straconego dla tych ludzi i energii poświęconej rozwojowi firmy.

@Jurji Gagarin

Oj uwierz, ze firma się rozwija a Pani dyrektor jest osoba, która zarządza firmą, wiec nie miej żalu, ze decyduje o jej przyszłości ;) i bardzo dobrze, bo Nova Roll idzie do przodu. A te negatywne komentarze są chyba z bólu, ze kogoś wyrzucili, bo na prawdę dbają o pracowników :)

Jurji Gagarin

Jeśli firma ściąga ludzi z wiedzą i portfelem klientów, obiecuje karierę, snuje plany rozwoju, ty zostawiasz serducho dla firmy i dajesz z siebie 200% po czym zaczyna to wszystko działać, a później wyrzuca jak zużytego kondona to o czym my tu mówimy?? , wyzysk, obłuda, fałsz i zakłamanie jak ktoś wcześniej napisał.. Szkoda w ogóle słów na temat tej firmy i osób w niej pracujących. OMIJAJCIE TĄ ORGANIZACJĘ.

Jurji Gagarin

Gdzie się podziała Iwona?? Czemu nic nie komentuje????

Jurij Gagarin

Praca w tej Firmie to kompletna pomyłka. Kadra zarządzająca oderwana od rzeczywistości...myślą że pracują dla NASA, a ich produkt to czyste złoto.... Praca handlowca --czytaj AKWIZYTORA, to nic innego jak bieganie od firmy do firmy i pytanie czy nie kupią od Ciebie taśmy pakowej. Jeśli ktoś ma chęć co 2 tygodnie uskuteczniać z dyr. handlowym kolędę po strefach przemysłowych i robić 12 lub więcej wizyt akwizytorskich, dodatkowo wciskać ciemnotę klientom że twój produkt jest THE BEST to śmiało można aplikować. Nie wspomnę o uzupełnianiu crm.., wpisujesz wszystko co robisz w ciągu dnia, łącznie z tym że byłeś na BP jadłeś hot-doga i stałeś 15 minut do klopa.. Całkowicie odradzam pracę w tej organizacji,

@Jurij Gagarin

Praca na stanowisku handlowym najczęściej ma charakter wyjazdowy i wymaga wizyt u potencjalnych klientów. Rozumiem, że to było dla Ciebie największą wadą zatrudnienia w Nova Roll Group? Napisz proszę, czy wynagrodzenie jest adekwatne do nałożonych obowiązków i czy poza podstawą są też jakieś dodatki.

Jurij Gagarin
@Iwona

Praca handlowca oczywiście polega na pracy w terenie. Natomiast jeśli twoje wizyty handlowe polegają na nawiedzaniu klientów bez uprzedniego umówienia, to zakrawa to o zwykłą akwizycje. Wiec jeśli Iwono taki charakter pracy jest dla Ciebie odpowiedni to równie dobrze możesz sprzedawać atlasy geograficzne na parkingu pod marketem i tez nazywać to praca przedstawiciela handlowego.. co do wynagrodzenia to niestety ostatnimi czasy bardzo się to pozmieniało.

Tom

Brak odpowiedzi po rozmowie kwalifikacyjnej. Osoba rekrutująca w tym przypadku kierownik sprzedaży sprawiał wrażenie bardzo niesympatycznej osoby.

Iwona

@Q, o jakiej presji mówisz? Chodzi Ci o szybkie tempo pracy? Może pracownik ma szeroki zakres obowiązków? Piszesz o tym, że pracodawca nie płaci za nadgodziny, czy zatem przyznawane są zamiast tego dni wolne?

Export tt

Witam ...wiecie może kto jest osobą najważniejszą w Polsce do zarządzania oddziałem na rynki Polska i UE ?

John
@Export tt

Zadzwoń do firmy i zapytaj . Odpowiedzą Ci

@Zielony dostałeś pracę?

Q
@anonymous

W firmie jest presja. Za nadgodziny nie dopłacają.

Olek

Czy jest jakiś powód , że od dawna nikt na zagląda na ten wątek? Mam nadzieję, że dobrze się pracuje i stąd ta cisza.

Iwona

@Zielony, @Ciekawski, jeżeli byliście na rozmowach kwalifikacyjnych w Nova Roll Group Sp. z o.o., to proszę o opisanie ich przebiegu i ocenę ich poziomu merytorycznego. Jak najlepiej, Waszym zdaniem, przygotować się do rozmowy w tej firmie? Informacje, które zdecydujecie się pozostawić w tym wątku, będą ważne z perspektywy osób, które planują aplikowanie do tego pracodawcy.

Zielony

Ktoś był na rozmowie o prace na stanowisko KAM? Jak wrażenia?

Ciekawski
@Zielony

A jak Twoje wrażenia?

z Łodzi

Witam, zna ktoś tę firmę? Jakaś opinia? Dzięki.

bgfbd
@z Łodzi

sąsiedzi ze wschodu, resztę sam sobie dopowiedz

Konrad Wallenrod
@bgfbd

Co masz na myśli ?

Pakowacz
@z Łodzi

Jest to producent taśm pakowych z Rosji. Otworzyli magazyn w Polsce i zajmują się dystrybucją swojej produkcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Nova Roll Group Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Nova Roll Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nova Roll Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nova Roll Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nova Roll Group Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.

Nova Roll Group Sp. z o.o.