Opinie o Energomontaż-Północ w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Energomontaż-Północ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Energomontaż-Północ o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energomontaż-Północ w Gdynia

sznek z glancem

wszystkich krawiaciarzy na produkcję na jakiś czas. Za nasze stawki. Niech posmakują naszego życia....

JAJECZNICA Z BOCZKIEM

co do związków? Jakie związki? klepną wszystko co podyktuje im góra. Przewodniczący? Jasne. Siedzi cicho bo mu nie zależy. Nie chce się wychylać bo po co. Byle do emeryturki. Co do nowych aneksów to chyba jakaś kpina. Prezio parzy tylko aby mu się tabelki zgadzały. Nie inwestuje w doświadczonych pracowników a przecież to podstawa. Doprowadzą do tego że pozatrudniają spółki i spółeczki a trzon zakładu pójdzie w pizdu. Na 1 hali pracuje spółka. Było tak kiedyś że spółki dostały nowiutkie ubrania z logo energo? Jakoś nie pamiętam. Ale jak wpadnie audyt albo coś to widać że jest git bo przecież ludzie pracują. poprzyjmowali ostatnio ludzi. Żeby jeszcze mieli doświadczenie. Jasne ludzi po praktykach albo w trakcie studiów. Ciekawe za jaką kasę. Ty tu walczysz o każdą złotówkę a tu felek ma drugie tyle co ty. BRAWO. OBY TAK DALEJ A DALEKO ZAJDZIECIE ENERGOMONTAZU....

ajk some

to tylko propozycja ...nie wierz im...w firmie jest wielu operatorów co maja wiecej uprawnien a maja szesnascie złotych brutto...pozdrawiam

zib

A ja dostalem propozycje za 19 brutto co wy na to ? Na operatota suwnicy warto?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Energomontaż-Północ? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Koniec EP

Z niepotwierdzonych informacji uslyszalem iz zatrudnili ponad 20 osob na stanowiska "nie fizyczne" beda to jacys technolodzy,kontrola jakosci i bhp.Tak trzymac PANIE PREZESIE ,udupisz pan firme szybciej niz wszyscy sie spoedziewali./na chwile obecna WIECEJ jest biurowych jak fizycznych.Inwestujcie dalej w nierobow z wyksztalceniem ,niech spowalniaja nam robote i laza po hali z glupimi pomyslami,aparatami forograficznymi.Gdy byl stary prezes to bylo w miare normalnie,ale teraz to robi sie dom wariatow .Ep bierze duza roboty ktore w 90% sprzedaje ,tylo podwykonawcy nie wiedza iz zostana uwaleni na swoim "dziele" wlasnie przez nasza biurokracje.Niech to juz wkoncu padnie bo zal sie robi jak sie na to patrzy,a kiedys bylo tak fajnie .

alev

Odwolali wszystko tylko i wylacznie dlatego ze w zakładce o prace w swoim ogloszeniu podają mase pozycji ludzi potrzebnych tylko po to by wiedzieć ze śą w razie "W" ale tak naprawde ich nie potrzebują.Zabezpieczają się w ten sposób wiedząc ze w razie czego jako ktoś ze starego składu manifestował,nie zgadzałby sie z czys lub chciałby odejśc to mają w jego miejsce wielu innych(nie koniecznie doswiadczonychi obytych w danym stanowisku) ale liczy sie osoba jako sztuka,Nie doswiadczenie,zaangażowanie staż etc....Tak to działa...Na stronie EPG jest masa ludzi potrzebnych do pracy,niestety nie są to osoby weryfikowane na podstawie doswiadczeń a jedynie o wykrztałcenie itp.Na takiej zasadzie to działa.Więc jesli dla przykładu w administracji ma fochy i nie podoba mu się coś to na jego miejsce jest stu innych w posredniaku mających w przyszłosci jego stanowisko ale nie staż doswiadczenie itp.W praktyce wygląa to tak....Wiekszośc w takich firmach jest awansem niż z wykżtałcenia.Więc jesli Kontroler jakości,Kierownik,Mistrz i inni zaczynają przeszkadzać...to na to stanowisko trzeba dać kogoś kto po szkole jest z wykrztałcenia po administracji,marketing,zarządzanie etc...Dlatego tez porobili własnie takie tytuły jakie mają w firmie.Dla przykładu Młodszy specjalista,specjalista,starszy specjalista, i w koncu specjalista główny.Po co?Wygląda to tak: Wkreciłem syna jako kierownik na stanowisko specjalista ds. "jakś tam" nie ma o tym pojęcia doswiadczenia itp ale do pracy fizycznej sie przecież nie nadaje.Przychodzi nowy zarząd i nie pozwala na to by specjalistą był jakiś człowieczek po koneksjach, wiec daje "swojego" człowieka" jako specjaliste"starszego" "głównego" a tamtego nie degraduje sie go albo i nie zwalnia (no chyba ze podpadnie)tylko daje niższą posade co daje przerost biurokracji w poszczególnych działach.Niestety w tej firmie tak było jest i bedzie.Tak samo jest w dziale fizycznym..i mimo iż jest to najwazniejszy organ całego tego przemysłu,nie docenia się go tylko zastrasza szykanuje itp.Dlaczego?Powód jest prosty....większośc z tzw"starej gwardi" jest po piedziesiatce,co daje firmi olbrzyyymie mozliwości.Dlaczego za doswiadczenie,poswięcenie,staż mają go wynagrodzić skoro mogą go ukarać zjeżdzając mu z pensji bo i tak juz do pracy nigdzie nie pójdzie.W dzisiejszych czasach w tej firmie nie ma znaczenia ze przerpacowałes 30 lat w tej firmie budując ją i rozwijając poprzez swoją prace tylko jest sie chwastem!Szkoda ze Polskie zarządy firm od zawsze miały za nic tak wartościowych ludzi!Mamy przykład w górnictwie aktualnie.Zamiast tym ludziom dać i dodawać dodatki za to że są,że chcą być dumnymi Polakami poprzez swój wkład niszczy się ich od wewnątrz!!!Na pytanie:dlaczego człowiek o wysokiej pozycji(Prezes,Dyrektor) nie chcą wsród społeczeństwa aby ludzie ich imie sławili,zachwalal i opowiadali w życiu na jakiego to dobrego,wporzadku i wogóle trafili Prezesa,Szefa,Dyrektora,Kierownika itp poprzez dbanie o ludzi,o staż o zaangażowanie itp.W zamian są wyzwiska,knucie,obelgi epitety itp.Odpowiedz jest prosta!Nie chcą slyszeć dobrego słowa ani ze ktoś sie dobrze o nich wypowiada ponieważ dla nich liczą sie tylko PIENIĄDZE!Reszta sie nie liczy!!Tylko jest jeden szkopuł w tym wszystkim....do grobu i tak tego nie zabiorą!!!!!POZDRAWIAM

stig

Przestrzegam przed zatrudnianiem się w tej firmie. Firma niestety nie jest rzetelna. Zostałem zrekrutowany przez firmę head-hunterską. W momencie gdy miałem przechodzić do firmy Energomontaż-Północ (a trzeba przyznać, że złożyłem już wypowiedzenie w poprzedniej firmie)- odwołali wszystko. - Dobre co?

tepiciel

Kiedyś by (usunięte przez administratora) ale jakoś się to kręciło, trafiały się suche lata ale dawało rade. Teraz liczą na kontrakt który pociągnie firme na dno, chwilowo {podobno} platforma wraca do Gdańska. Tak zatrudnianie prezesików z bankruta to świetny pomysł. Szczególnie jak ten ściąga za sobą osoby, jeden przypadek bije wszystko na głowe i poziom niekompetencji przechodzi ludzkie pojęcie. Ale ma wprawe w jeżdżeniu na cudzych plecach. Pozatym jeden z działów tzw. administracji w którym zatrudnienie wzrosło blisko 3 krotnie. Oczywiście część przez marsa. Ale fakturki spływają. Roboty praktycznie brak a administracja puchnie w zastaraszającym tempie, a samo zatrudnienie to nie wszystko prawie dycha spokojnie idzie na sprzęt, patrząc na to co niektórzy dostają w zestawie na biurkach. Będzie zmiana regulaminu plac, najlepiej aby obciąć aktualnym pracownikom. Nowa zielona trawka dostaje, nie ważne. Faktem jest że w jednym dziale pracownik z doświadczeniem i nowa zielona trawka. Zielona trawka zarabia ponad 2 razy więcej. To jest nowa jakość i sprawiedliwość nowego zarządu i właścicieli. W mojej ocenie jak ruszy LPB to będzie niekończąca się historia która pociągnie tą firmę na dno. Nie dzień dzisiejszy nie wiadomo co z nim dalej będzie ale zatrudniają na potęgę. Takiego syfu dawno nie wiadziałem. Podobno jeszcze chcą wasze odciski palców. Kończę na dzisiaj.

for00v

Koledzy potraktujmy ten portal jako stronę kontaktową do koordynacji działań, proszę bez bluzgów bo nie będziemy traktowani poważnie. Pierwsza skarga na Komisje Oddziałową już poszła - prosimy o inne na e-mail prezydium@solidarnosc.gda.pl w tytule "skarga na komisje zakładową" prosimy kolegów ze stoczni o znak czy czytają i robią wpisy oraz informację do pracowników o tym portalu i jak na niego wejść Pozdrawiam - wygramy !

hefi

Porozumienie stron????nikt sie z nami nie porozumiewał a związki nas sprzedały!!!Na szczęscie silną grupą idziemy z tym do sądu i mamy nadzieje ze wielu dołączy

was

Zwiazki w epg nie intnieja,przewodniczacy ich to starszy gośc który nawet nie pisnie słówka zeby mógł wytrwać w tej firmie do emerytury(albo i na niej jeszcze wrócic z powrotem co robi wielu w epg......nie wazne)Poszła propozycja wewnątrz zakładowa by "stanąc" w pracy jak ruszy konkretnie robota....

bulaj

i jak tam? wszyscy zadowoleni po rozdaniu nowych angaży?Widać ze tak:)...nikt nawet głosu nie podniesie bo po co,lepiej dalej przymierać głodem i martwić sie tylko aby cała góra trzymała mnie do emerytury!niech mi nawet zjadą do 1000zł i tak sie bede tam trzymał bo fajnie nam wszystkim!Ludzie ogarnijcie sie!Podniescie sie!!tak wlasnie dajecie przykład i podwaliny swoim dzieciom i wnukom na prace w Polsce..siedzac cicho i nie robiąc z tym nic pokazujecie tylko ze wasze wnuki beda mogly jak chinczycy za miske ryżu robić!!BRAWO POLACZKI!!

Robol

Firmę omijać z daleka . Nie wiadomo za ile robisz a wypłata 1600-1800 zł za takie pieniądze znajdziesz wszędzie prace i w lepszych warunkach.

kandydat

witam,, zamierzam isć tam do pract jako spawacz136 i zastanawiam sie ile płaca i czy warto, jakie warunki itp. ltos cos ?

===

szok....dyrektorem finansowym jest(usunięte przez administratora)...matko boska następną firmę chce doprowadzić do upadłości....nie dałbym mu nawet 5zł

MAŁY

BIAŁY CO TY MASZ TU ZA GŁUPOTY NAPISANE.EPG BARDZO SŁABA FIRMA JEST NIE IDZCIE TAM DO PRACY NIE BAWEM UKRAIŃCY TAM BĘDĄ PRACOWAĆ ZA GROSZE I WTEDY NIECH ICH WEZMNIE P.TOMASZ NA 4 HALE I NIECH MU TROCHĘ WAD POROBIĄ

pracownik fiz

Szykuje się nawał roboty a (usunięte przez administratora)za miast myśleć jak wybrnąć z wyrobieniem się w czasie przyjmują nie potrzebne osoby na śmieszne stanowiska, na które musimy (usunięte przez administratora) jak roboty żeby ich utrzymać a nam najlepiej po pensjach, stoi robot do palenia rur zarąbista inwestycje szkoda że od 0,5 roku w naprawie i tak kilka milionów w plecy ktoś poleciał za to ???

bialy

dlaczego admin usuwa wpisy????????? bo co? nie były pozytywne dla firmy? to może zlikwiduj ta stronę ,poco ludzi oszukiwać?

misiek

Ostatnie 7 lat robiłem na małej hali produkcyjnej na tigu spawanie alu ale z względu na brak roboty przeprosiłem półautomat i zrobiłem papier na 136. Chcę się zatrudnić w Energomontażu. czy jako świerzak mam jakieś szanse. Ile tam zarobi początkujacy??

Miodzio

Ktos cos pisal ze siedza tam spawacze z gornej pólki?Zgadzam sie nawet jeden jest tam Mistrzem Swiata S56:)

Zostaw merytoryczną opinię o Energomontaż-Północ - Gdynia

• Jak się pracuje w Energomontaż-Północ?

Zobacz opinie na temat firmy Energomontaż-Północ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energomontaż-Północ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Energomontaż-Północ