Opinie o Gotech” Sp.z.o.o w Gryfino

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gotech” Sp.z.o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gotech” Sp.z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gotech” Sp.z.o.o w Gryfino

Chciałabym się tutaj zatrudnić na stanowisko specjalisty ds. handlowych. Pisaliście, że znajomość języka angielskiego jest konieczna. Na jakim poziomie? Co do delegacji, to są one jakoś lepiej płatne? Poinformujcie. :)

Bronisław Nowy wpis

Rzuciło mi się w oczy na ich stronie ogłoszenie na specjalistę ds. handlowych. Z zadań to skuteczne pozyskiwanie zamówień i klientów na rynku europejskim i krajowym. To znaczy że są też częste delegacje zagraniczne? Prócz angielskiego trzeba znać też inny język? Ktoś był na rekrutacji i powie coś o wymaganiach?

prac Nowy wpis
@Bronisław

angielski wystarczy; delegacje są kilku dniowe - nie częste

Mag Nowy wpis

Czy ktos moglby napisac ile mozna zarobic w Gotechu jako spawacz 135/6/8. Na dzialalnosci? Z gory dziekuje Pozdrwwiam

Zakład karny

Jest to najgorsza firma w jakiej pracowałem. Nie sądziłem, że można tak traktować pracowników w Polsce. TAM JEST JAK W OBOZIE ! Jak więzienie. Idziesz do pracy, bo musisz zarobić na chleb, a wracasz zmęczony psychicznie. NIE IDZCIE DO GOTECHU !

Gregor
@Zakład karny

Jak tak źle to idź gdzie jest lepiej. Narzekać jest najlepiej. To nie jedyna firma.

Izabela
@Gregor

A to wiesz jak jest tam w firmie? Pracujesz tam? Napisz coś więcej

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gotech” Sp.z.o.o? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku MONTER?
logo firmy Inżynier budowy
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Marcin i Czesiek dwóch majstrów kosmitów terrorystów którzy przybrali postać człowieka. Tak. To nie są ludzie, człowiek nie jest zdolny do tego co oni potrafią zrobić z ludzmi, czyli zgnoić, upokorzyć i najlepiej przyczepić kule na łańcuchu do nogi żeby nie ruszać się ze stanowiska pracy. I te ciągłe wycie na pracownika, co my jesteśmy małpy?

kier
@Marek

Tak kolego masz rację pracowałem 17 lat temu i ten Czesiu to tak do tej pory wyje do ludzi jak mu małpi rozum zrobili na dywanie to mu tak zostało.

Gregor
@Marek

Tak piszą ludzie co przychodzą do pracy by posciemniać. Chodzić do WC na 15 minut by pograć na telefonie 4 razy dziennie , a potem się czepiają że ktoś im zwraca uwagę

Ile można zarobić na Monter w mieście Żary?

Irek

Mniej niż w Zalando czy Amazonie.

Tomasz
@Irek

Dużo mniej? Szkoda że dają niższe stawki niż konkurencja, ale może to nie jest jakaś wielka różnica?

Olo
@Tomasz

No różnica znaczna dla niektórych

Waldek

Ojojjj nie za ciekawe są te komentarze o firmie. Serio aż tak wam się tu nie podoba? @koordynator o co chodzi z tym upokarzaniem?

Swir
@Waldek

O co im chodzi pracuje tam miesiąc i jest zajefajnie ludzie marudzą bo nie mają krzepy????????????

koordynator

Ludzie w jakich wy czasach żyjecie,ktoś was upokarza,traktuje jak małpy,a co wy gęby nie macie,ręce straciliście,jak ktoś uczciwie pracuje za co mu płacą to wymaga szacunku to chyba normalne,przynajmniej u mnie,wiem co robie,na czym się znam,co potrafie to mi byle łysy czy inny nie podskoczy chyba że jeden raz i ostatni.Boicie się prace stracić jak jesteś dobrym pracownikiem znasz swoją prace,znasz swoją wartość to się szanuj,a praca dla tych co więcej potrafią niż coś i pracują uczciwie to zawsze i wszędzie się znajdzie

eurus
@koordynator

Nie ważne co byś potrafił i tak mają cię za nic.Tak to jest w tej firmie.Starasz sie i dobrze wykonujesz swojom prace,a i tak powiedzą że za mało zrobiłeś.I właśnie tak jest że ci mądrzejsi uciekają,a ci co nic nie potrafią zostają. Dostałem w gotechu taki wycisk że teraz pracując w innej firmie za granicą myśle że wygrałem los na loterii.

rezmac
@eurus

To może podpowiedź kolegom gdzie dobra robotę złapać

Konrad

Jeśli ktoś źle wykonał pracę to zupełnie mnie nie dziwi, że nie płacą. Miejmy więcej krytycyzmu wobec własnej osoby.

Jarek

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie polecam w żadnym wypadku. Chyba, że płacą przed robotą.

z0rg

(usunięte przez administratora) kombinują tylko jak nie zapłacić... Nie polecam ani pracodawcy anie podwykonawcy, na pewno was oszukają.

Heniek

Mam zamiar aplikować i może podpowiecie coś o pracy, zarobkach i w ogóle jakie warunki pracy.

Flash

Hmm od czego by tu zacząć???? Moim zdaniem Gotech mogłby być bardzo dobrą firmą wykonującą poważne zlecenia i projekty offshore dla poważnych zagranicznych klientów.Niestety dopóki tą firmą zarządza dyrektor Sobas co inżyniera dostał za przynależność do KC PZPR ,Majster Czesław który za komuny nauczył się ganiać ludzi i wyć jak małpa oraz nasz rodzynek Łysy Marcin gwiazda majstrowania co Czesława "za kieszeń" trzyma???? i wyje identycznie jak jego Pan nie będzie tam nigdy dobrze dla ludzi.Osoby wyżej wymienione to matoły,układziarze i dorobkiewicze na ciężkiej ludzkiej pracy.Liczą się tylko oni. Bez szacunku i nie pozdrawiam was kmioty ????Wiem ze to przeczytasz Marcinek dlatego pamiętaj że kara za bycie gnidą do drugiego człowieka wraca podwójnie,prędzej czy później.

Haha
@Flash

Nie pracuje w tej firmie od zimy. Widzę że Marcinek coraz lepiej się rozwija. To cymbał.

S.ipkis
@Haha

Paweł ty jełopie. Dobrze że doszedłem. Robota lepiej idzie bez sierot.

(usunięte przez administratora) A ŁYSY MARCINEK TO PANTOFEL I KIEDYŚ DOSTANIE PO MORDZIE!

No fear

Zapraszam (usunięte przez administratora) na parkiet.

Henryk

Idealnych firm nie ma ale i pracowników również!!

info

Gotech to wałki i korupcja. Tyle mogę powiedziec

Igor

Jesteście pewni, że pozytywnie o firmie nie można napisać!

a

Tak jak mówicie. Jakby przyjechał prezes do Gotechu i pojechał do Gardna to by zobaczył ile sprzętu tam jest z Gotechu. A wypalarka to już nie piszę ile pali dla tych gości za szybą. Jednym słowem firma z której emeryci wyciągają kasę hehehe. Co drugi to emeryt

lewy

układy i zezowaty czeciu przez niego się zwolniłem i wygrałem p.s. a i andrzej nie lepszy

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto starać się? Jak atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o Gotech” Sp.z.o.o - Gryfino

Gotech” Sp.z.o.o
1.9/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Podmiejska Boczna 16
    66-400 Gryfino