Gotech” Sp.z.o.o

Gryfino

Gotech” Sp.z.o.o

Opinie o Gotech” Sp.z.o.o

Konrad

Jeśli ktoś źle wykonał pracę to zupełnie mnie nie dziwi, że nie płacą. Miejmy więcej krytycyzmu wobec własnej osoby.

Jarek

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie polecam w żadnym wypadku. Chyba, że płacą przed robotą.

z0rg

(usunięte przez administratora) kombinują tylko jak nie zapłacić... Nie polecam ani pracodawcy anie podwykonawcy, na pewno was oszukają.

Heniek

Mam zamiar aplikować i może podpowiecie coś o pracy, zarobkach i w ogóle jakie warunki pracy.

Flash

Hmm od czego by tu zacząć???? Moim zdaniem Gotech mogłby być bardzo dobrą firmą wykonującą poważne zlecenia i projekty offshore dla poważnych zagranicznych klientów.Niestety dopóki tą firmą zarządza dyrektor Sobas co inżyniera dostał za przynależność do KC PZPR ,Majster Czesław który za komuny nauczył się ganiać ludzi i wyć jak małpa oraz nasz rodzynek Łysy Marcin gwiazda majstrowania co Czesława "za kieszeń" trzyma???? i wyje identycznie jak jego Pan nie będzie tam nigdy dobrze dla ludzi.Osoby wyżej wymienione to matoły,układziarze i dorobkiewicze na ciężkiej ludzkiej pracy.Liczą się tylko oni. Bez szacunku i nie pozdrawiam was kmioty ????Wiem ze to przeczytasz Marcinek dlatego pamiętaj że kara za bycie gnidą do drugiego człowieka wraca podwójnie,prędzej czy później.

Haha
@Flash 06.09.2017 21:02

Nie pracuje w tej firmie od zimy. Widzę że Marcinek coraz lepiej się rozwija. To cymbał.

S.ipkis
@Haha 19.09.2017 11:00

Paweł ty jełopie. Dobrze że doszedłem. Robota lepiej idzie bez sierot.

Ja

(usunięte przez administratora) A ŁYSY MARCINEK TO PANTOFEL I KIEDYŚ DOSTANIE PO MORDZIE!

No fear
@Ja 09.12.2017 08:13

Zapraszam (usunięte przez administratora) na parkiet.

Henryk

Idealnych firm nie ma ale i pracowników również!!

info

Gotech to wałki i korupcja. Tyle mogę powiedziec

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w Gotech” Sp.z.o.o?

Igor

Jesteście pewni, że pozytywnie o firmie nie można napisać!

a

Tak jak mówicie. Jakby przyjechał prezes do Gotechu i pojechał do Gardna to by zobaczył ile sprzętu tam jest z Gotechu. A wypalarka to już nie piszę ile pali dla tych gości za szybą. Jednym słowem firma z której emeryci wyciągają kasę hehehe. Co drugi to emeryt

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ,,Gotech” Sp.z.o.o?

lewy

układy i zezowaty czeciu przez niego się zwolniłem i wygrałem p.s. a i andrzej nie lepszy

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto starać się? Jak atmosfera?

Marek

Co wy chcecie pracowałem w gotechu przez WNS.Fajnie było. Pozdrawiam kolegów Darka Piotrusia majstra Jozka i elektryka i Miecia iKarola z narzędziowni . Pozdrowionka od Marka.☺

Tajemniczy

Gotech to gnidy nie ma dodatków za zmianę popołudniową czy za nockę nasza dyrekcja z mistrzami robi w bambuko prezesa z Gorzowa on o niczymn nie wiedza .Robilem na zmiany i nie ma dodatku a znajomy dyrektora za zmiany od razu dostał dodatek.lipna i komuna z.mistrzami mają układ i leci robota na Gar......a ludzie nie mają roboty na gotechu.

ZST

Święta prawda. Nie życzę nikomu źle, dla Czesława jest już za późno i taki człowiek nigdy się nie zmieni. Gdy doszedł nowy majster (Marcin) miałem nadzieje, że wniesie coś nowego i trochę świeżości w systemie pracy, ale widocznie z brakiem wiedzy i praktyki chce się tylko dorobić na czyjejś ciężkiej pracy, a taki mistrz tylko tam potrzebny w końcu musi zastąpić Czesława, a naśladując go jest Najlepszy! Wstyd. Młody człowiek, a dla utrzymania stanowiska potrafi wejść głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Czesławowi. Skąd się biorą jeszcze tacy ludzie, czy byli poniżani w dzieciństwie i teraz się mszczą??? To już pora, aby telewizja przyjechała. Animal Planet?

koordynator

Ludzie w jakich wy czasach żyjecie,ktoś was upokarza,traktuje jak małpy,a co wy gęby nie macie,ręce straciliście,jak ktoś uczciwie pracuje za co mu płacą to wymaga szacunku to chyba normalne,przynajmniej u mnie,wiem co robie,na czym się znam,co potrafie to mi byle łysy czy inny nie podskoczy chyba że jeden raz i ostatni.Boicie się prace stracić jak jesteś dobrym pracownikiem znasz swoją prace,znasz swoją wartość to się szanuj,a praca dla tych co więcej potrafią niż coś i pracują uczciwie to zawsze i wszędzie się znajdzie

eurus
@koordynator 26.08.2017 10:48

Nie ważne co byś potrafił i tak mają cię za nic.Tak to jest w tej firmie.Starasz sie i dobrze wykonujesz swojom prace,a i tak powiedzą że za mało zrobiłeś.I właśnie tak jest że ci mądrzejsi uciekają,a ci co nic nie potrafią zostają. Dostałem w gotechu taki wycisk że teraz pracując w innej firmie za granicą myśle że wygrałem los na loterii.

Janusz Sobas

Kradną kasę na lewo jak mało kto. Ludzie ciężko pracują w Finlandii a później musza oddawać kasę (1/3 tego co zarobili) , bez żadnych poświadczeń i uzasadnień . Są zastraszeni bo wiedza, że gdyby się postawili to straciliby pracę. Nie ma gdzie pomocy szukać ;/

Don Corleone
@Janusz Sobas 04.07.2017 21:09

Racja,ciągle kombinują jakby to zmniejszyć wynagrodzenia i znajdują sposoby.

Marek

Marcin i Czesiek dwóch majstrów kosmitów terrorystów którzy przybrali postać człowieka. Tak. To nie są ludzie, człowiek nie jest zdolny do tego co oni potrafią zrobić z ludzmi, czyli zgnoić, upokorzyć i najlepiej przyczepić kule na łańcuchu do nogi żeby nie ruszać się ze stanowiska pracy. I te ciągłe wycie na pracownika, co my jesteśmy małpy?

kier
@Marek 06.06.2017 13:33

Tak kolego masz rację pracowałem 17 lat temu i ten Czesiu to tak do tej pory wyje do ludzi jak mu małpi rozum zrobili na dywanie to mu tak zostało.

Zakład karny

Jest to najgorsza firma w jakiej pracowałem. Nie sądziłem, że można tak traktować pracowników w Polsce. TAM JEST JAK W OBOZIE ! Jak więzienie. Idziesz do pracy, bo musisz zarobić na chleb, a wracasz zmęczony psychicznie. NIE IDZCIE DO GOTECHU !

były pracownk

hej Fred powiedz jaką ty zrobiłeś karierę w tym zakładzie . Chyba jesteś majstrem albo brygadzistą . No twoje marzenie się spełniło . Życzę ci żebyś tam pracował do emerytury . Dostaniesz krzyż ze stalowej rury haha.

@były pracownk 02.03.2017 20:49

Ty masz hejt ja mam kaskę. :)

Chuck

Hehe szkoda ze 10 razy tyle nie zarabiasz. Pewnie milionerem jesteś. To fajnie ze się tu udzielasz. No masz powody.jesteś gość.

Hhehe

Gotech robi na Olikluoto we Finlandii. Spokojna robota przy "Special steel platforms". Tu se cos pospawaja, tam przykreca, luuuuzik. Troche im zazdroszcze, bo ja musze zpaierdzielac, a oni sie fajnie bawia z Heitkampem. No ale mam 4 razy tyle co oni, wiec w sumei nie mam co plakac :d.

Fred

Bardzo dobra firma. szanuje się fachowców a pajaców się zwalnia. Zadymienie jest bo to nie fabryka styropianu.hałas zawsze był obecny w przemyśle ciężkim. Mobbing ? Jak ktoś jest słaby psychicznie to Peszek.Pracy jak lodu na Antarktydzie, no i kaska na czas na kącie. Jak szukasz stałej pracy z perspektywami na przyszłość to GOTECH spełni twe oczekiwania.

Szlifir
@Fred 14.02.2017 18:51

Jesteś żałosny kolego fred siedzą tam emeryci bo tylko im się opłaca . Młody zarobi 2 tysiące i nie ma co liczyć na nic lepszego. Ponadto zapewniają wyjazdy do filandi .Kolega opowiadał jaki wałek robią. Podają że pracownik ma np:10 euro na godzine. Ale po powrocie do Polski musi oddać część kasy. I ty mówisz.że to uczciwe.Fred pajacu.

@Szlifir 27.02.2017 11:22

Szlifir jesteś potenga z tom ksywom. Lubie cie.

Szlifir

Jest super senatorium. Stawki do góry .Smog nas mija. Trochę poszlifuje i dniówka leci.Pracowałem w Szczecinie musiałem wydać na dojazdy. Terax mam firme na miejscu. Zaribie 1.8 mi wydtarczy.

Haha

No to prawda

Kaszub

Hałas dym mobing to co tu jest normą. Do tego 2 majstrów debilów ustawionych przez tak zwanego derektora Sebase czy jak go tam zwał. Ludzie którz tu pracują są zastraszeni. Ostatnio majstrem dodatkowym został łysy to dopiero oszołom gówniarz .Lata po hali i miche jaży . Powinien wylądować za płotem w psychiatryku.No i same układy zatrudniają ukraińców za których biorą łapówy. Najlepszy jest Bhpowiec Robercik. Dymu ciul nie widzi kąstrukcji wożonych nad głowam i hałasu. Po prostu same układy starych komuchów. I ci wystraszeni ludzie .Więc ruszamy panowie 7 rano. Pozdraeiam.

lkj

Zdaje się, że uległy zmiany w firmie, bo nie jest tak, jak piszecie. Nie ma tu nic z komuną związanego, dym też nie najgorszy, hałas jakimś wielkim hałasem nie jest. Bez przesady...

Pal

Praca ciężka, w stresie, w dymie, w hałasie. Płuca siadają... Słuch też, mimo używania stoperów i masek.[usunięte przez administratora]

Zostaw opinię o Gotech” Sp.z.o.o - Gryfino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gotech” Sp.z.o.o