Opinie o Instach Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Instach Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Instach Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instach Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

BASST3R

Halo halo koledzy operatorzy jak się WAM pracuję w firmie INSTACH mam na myśli warunki pracy, ile na rękę tzn. jaka stawka jest oferowana, premie, dodatki, socjal, jakie warunki jeżeli chodzi o kwaterę na delegacji a także atmosfera jaka panuje?

@BASST3R

Pracowałem w grudniu przez 3 tygodnie. Nie dostałem żadnej umowy ani tež nie byłem ubezpieczony, chociaż powinienem być nawet na 1 dzień. Stawka 18 zł./ godz wraz z premią. Do tego 20 zł. diety + obiad.Ekipa względnie w porządku, ale wszystko w rękach kierownika - Macieja P. , który stoi ponad prezesem i od jego "widzi mi się" zależy dalsza praca i kariera. My jakoś sobie nie przypadliśmy do gustu. Mimo posiadania przeze mnie uprawnień na różne maszyny budowlane zaproponował mi pracę na łopacie. Nadmienię, że kilka osób pracujących na sprzęcie nie posiada żadnych uprawnień i jakoś mu to nie przeszkadza. Pewnie dla niego jestem "za stary" (50+) i nie rokujący. Zmarnowałem przez pracę na czarno szansę do uzyskania zasiłku dla bezrobotnych. Jeśli się zdecydujesz tam pracować żądaj umowy choćby na dzień czy tydzień!!! Poza tym w pracy ok. Maszyny w miarę w dobrym stanie, ogrzewany kontener, kontakt radiowy... słowem jest jakaś kultura pracy. Przyznam, że trochę mi żal, tym bardziej, że miałem blisko do domu, a do nowej pracy prawie 400 km. Rozmawiałem nawet z prezesem, ale cóż - kierownik górą.

@Andrzej

Dlaczego nie zawiadomiłeś (usunięte przez administratora)o takiej sytuacji?Inspekcja Pracy nakaże im sporządzić umowę i odprowadzić należne składki oraz nałoży odpowiednią karę. Dlaczego 20 zł diety przecież pracownikowi należy się zgodnie z prawem 30 zł jesteś stratny 150 zł.

@Gość

Zamierzałem to zrobić. Jednak czytając opinie o gdańskiej PIO doszedłem do wniosku, że to i tak nic nie da. Teraz mam inną pracę, przynajmniej taką jakiej oczekiwałem. Choć ma takiej "kultury pracy" jak w Instachu. Z perspektywy czasu nie żałuję decyzji nieprzychylnego kierownika.

@Andrzej

Gdańsk nie ma nic do rzeczy z tego co się orientuję sprawę rozpatruje się względem siedziby firmy. Szkoda, że w ten sposób postępują z ludźmi i będą tak dalej robić do czasu aż ktoś się nie odważy. W ten sposób obchodzą podatki i inne.

@Gość

Tak się składa, że następna moja firma, w której pracowałem też tak działa. Najpierw pracujesz na czarno, później umowa-zlecenie. W końcu zdecydowałem się na wyjazd z tego "chorego" kraju. Jednak wirus to zatrzymał. Ostatecznie zdecydowałem się na pracę w oparciu o własną działalność gospodarczą i pracuję legalnie od pierwszego dnia już prawie dwa miesiące.

@BASST3R

Podbierają pracowników innym firmom , obiecują większe stawki i umowę a okazuje się że część pieniędzy płacą na konto a z resztą kasy się spóźniają ! nie polecam ...

Andrzej Nowy wpis
@Gość

Zgłosiłem sprawę do PIP w Gorzowie Wlkp. Od razu wysłano mi PIT na umowę o dzieło. 8 miesięcy po wykonaniu pracy. Żadne zlecenie o dzieło tu nie wchodzi w rachubę, skoro pracowałem jako operator koparki. No cóż, chyba kierownictwo ma znajomości w PIP-ie.

Małgorzata Nowy wpis
@Andrzej

Albo płaci karę i działa dalej. A powiedz, za Twoich czasów chociaż te pieniądze były warte pracy na takich warunkach? Godnie jak dla operatora?

Gość Nowy wpis
@Andrzej

W takich wypadkach nie przyjmuje się umowy. Trzeba było ja zakwestionować. Zawsze masz możliwość ponownego skierowania sprawy do pip . Dzieło to coś innego a umowa zlecenie to coś innego. Praca koparką to na pewno nie dzieło . Jesteś stratny o składki zus. Pip zbada charakter pracy.

Andrzej Nowy wpis
@Gość

Umowy wcale nie dostałem. Dopiero po przeszło 9 miesiącach gdy powiadomiłem PIP, która i tak zbagatelizowała sprawę, zrzucając całą sprawę do postępowania sądowego. Nie miałem na to czasu i ochoty. Zresztą pracuję już dłuższy czas na JDG.

Majster

Nie polecam firmy Instach podatek odprowadzany od najniższej krajowej reszta w kopertę (usunięte przez administratora) i tyle ????

Małgorzata

Cześć, czy w Instachu staż pracy ma znaczenie na stanowisku operatora? Pracodawca docenia swoich wieloletnich pracowników w jakiś sposób? W jaki? Zdarzają się awanse/podwyżki pensji? Jak często jeśli tak?

@Małgorzata

Staż nie ma znaczenia. Znaczenie dla młodego kierownika ma wiek i doświadczenie pracownika.

Leon
@Małgorzata

Witam firma jest oki co do stawki rozmawiaj z prezesem operatorzy mają od 25 do 30

Bogdan

Pojawiły się w sieci ogłoszenia rekrutacyjne firmy Instach na stanowiska operator koparki, monter sieci wodno-kanalizacyjnej, brygadzista wodno-kanalizacyjny. Pracodawca wymaga wysokiej motywacji do pracy. Czy w związku z tym oferuje też premie motywacyjne za zrobione targety? Ile procent dzięki temu można więcej zarobić?

Leon
@Bogdan

Czesc pracuje 3m ijestem zadowolon jesli chodzio wnarodzenie rozmawiaj z prezesem jak sie dogadasz tskbedziesz miał

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Monter sieci wod - kan / Brygada monterów sieci wod - kan w firmie Instach Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Mirosław

Od pewnego czasu rzadko udzielacie się w tym wątku, dlaczego tak jest? Czy w Instach pracuje Wam się tak dobrze że postanowiliście milczeć? Jestem ciekaw jaka obecnie atmosfera panuje w firmie, może powiecie mi coś więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o Instach Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

Instach Sp. z o.o.