Opinie o BMS Kran Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski Małorolnych 26

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BMS Kran Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie BMS Kran Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMS Kran Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski Małorolnych 26

Czy istnieje możliwość rozwoju w BMS Kran Sp. z o.o.?

Obeznany Nowy wpis

Zależy co masz na myśli przez rozwój jeżeli chcesz awansować z montera na operatora jest taka możliwość można nawet awansować na supervisora dzwigu jak jesteś chętny na taką odpowiedzialność, jeżeli chodzi na awans do zarządu np na kierownika budowy to nie ma szans Duńczycy,Niemcy,Anglicy są od tego

Jakie narzędzia pracy zapewnia BMS Kran Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pracownik Nowy wpis

Tak, na każdym stanowisku pracownik dostaje telefon służbowy, na stanowiskach administracyjnych też komputer.

Mistrz

Prawdziwi dźwigowi pracują już dawno gdzie indziej za odpowiednią kase i pod znacznie lepszym kierownictwem - BMS Bo Mają Syf :)

Mistrz

Świetny pracodawca? Jeszcze powiedz że Polski! Chyba nie masz pojęcia co znaczy świetny pracodawca.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Bartek

@Mistrz Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma? Za to BMS to świetny pracodawca!!!

szymon

Technikum… dyplom, Politechnika … dyplom, 8 lat zdobywania uprawnień … do wglądu, 20 lat zdobywania doświadczenia… w tym praca Polska, Islandia, GB, Szwecja, dwa języki obce… wysoka kultura osobista... A BMS KRAN SP. Z O.O. nie raczył nawet odpowiedzieć na złożone cv! Bardzo szybko odpowiedziała natomiast firma z Holandii. Kogo wiec BMS KRAN SP. Z O.O. poszukuje?

M
@szymon

Szymon gdzie wysłałeś swoje CV?Na jaki adres?

Kurdensen
@M

Kolego daj namiar na tą firmę w Holandii. 12euro na godzinę, blant po robocie. To jest życie.

Olgierd

@Rysiek Może jednak dodasz więcej informacji? Chyba, że to inspirowany wpis!

Rysiek

Byłem, widziałem, dajcie spokój, nie będę używał tu brzydkich słów. Jest wiele innych znacznie poważniejszych firm dźwigowych które warto polecić.

Tonik

To firma prowadzi również prace za granicą? Czy to pomyłka ?

Witam. Powiedzcie Panowie jak jest z praca za granica chodzi mi o kontrakty np na farmach wiatrowych. Czy jest wyżywienie jak hotele travele na budowę i do domu ??

Teresa

Dla współczesnych pracowników najważniejsze są wysokie zarobki oraz atmosfera. Czy w BMS Kran sytuacja dobrze się przedstawia? Można korzystać z benefitów pozapłacowych, pracodawca organizuje wycieczki integracyjne? Napiszcie, czy warto składać do firmy CV.

rydzyk

Rudy, nie pisz tych durnych komentarzy ;)

Aktualnie pracuję w tej firmie i szczerze mówiąc nie jest źle. Pieniążki jak na warunki Polskie całkiem całkiem. Wszystko na czas i według umowy. Dobry kontakt z biurem chociaż muszę powiedzieć,że jeśli sam się o coś nie upomnisz to niezbyt się tobą interesują. Ogólnie jest bardzo fajna atmosfera na projektach. Praca jest ciężka i odpowiedzialna ale za to dająca dużo satysfakcji. Odradzam ten rodzaj pracy dla osób, które lubią sobie "posiedzieć" w pracy lub "odbębnić" ósemkę i iść na hotel. Jeżeli chodzi o prace na delegacji za granicą super sprawa system pracy rotacyjny i faktycznie jeżeli dogadasz się na rozmowie wstępnej,że chciałbyś pracować np. w systemie 3tyg.pracy 1 w domu to jak najbardziej jest do akceptacji (możliwa różna konfiguracja rotacji w zależności od zajmowanego stanowiska). Jeśli miałbym polecić komuś ten rodzaj pracy to na pewno komuś kto nie boi się wyzwań wysokości i szybkiej nauki. Oczywiście angielski w stopniu co najmniej pozwalający na porozumienie się (nie koniecznie poprawnie gramatycznie) W ocenie 5/5 daję 4,5 bo można by było co nieco poprawić. Szczerze polecam tą firmę.

admin

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie BMS KRAN SP. Z O.O.? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o BMS Kran Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w BMS Kran Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BMS Kran Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMS Kran Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BMS Kran Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BMS Kran Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BMS Kran Sp. z o.o.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042