BMS KRAN SP. Z O.O.

Gorzów Wielkopolski

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 2 ocen.

BMS KRAN SP. Z O.O.
5 2

Opinie o BMS KRAN SP. Z O.O.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMS KRAN SP. Z O.O.

Teresa

Dla współczesnych pracowników najważniejsze są wysokie zarobki oraz atmosfera. Czy w BMS Kran sytuacja dobrze się przedstawia? Można korzystać z benefitów pozapłacowych, pracodawca organizuje wycieczki integracyjne? Napiszcie, czy warto składać do firmy CV.

   
Administrator

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w BMS KRAN SP. Z O.O.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

   
rydzyk

Rudy, nie pisz tych durnych komentarzy ;)

   
Pracownik

Aktualnie pracuję w tej firmie i szczerze mówiąc nie jest źle. Pieniążki jak na warunki Polskie całkiem całkiem. Wszystko na czas i według umowy. Dobry kontakt z biurem chociaż muszę powiedzieć,że jeśli sam się o coś nie upomnisz to niezbyt się tobą interesują. Ogólnie jest bardzo fajna atmosfera na projektach. Praca jest ciężka i odpowiedzialna ale za to dająca dużo satysfakcji. Odradzam ten rodzaj pracy dla osób, które lubią sobie "posiedzieć" w pracy lub "odbębnić" ósemkę i iść na hotel. Jeżeli chodzi o prace na delegacji za granicą super sprawa system pracy rotacyjny i faktycznie jeżeli dogadasz się na rozmowie wstępnej,że chciałbyś pracować np. w systemie 3tyg.pracy 1 w domu to jak najbardziej jest do akceptacji (możliwa różna konfiguracja rotacji w zależności od zajmowanego stanowiska). Jeśli miałbym polecić komuś ten rodzaj pracy to na pewno komuś kto nie boi się wyzwań wysokości i szybkiej nauki. Oczywiście angielski w stopniu co najmniej pozwalający na porozumienie się (nie koniecznie poprawnie gramatycznie) W ocenie 5/5 daję 4,5 bo można by było co nieco poprawić. Szczerze polecam tą firmę.

   
admin

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie BMS KRAN SP. Z O.O.? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

   

Zostaw opinię o BMS KRAN SP. Z O.O. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMS KRAN SP. Z O.O.