counter
3 3 16 5 1
Mistrz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 98 dni.
Kandydat

Świetny pracodawca? Jeszcze powiedz że Polski! Chyba nie masz pojęcia co znaczy świetny pracodawca.

Bartek Nowy wpis

@Mistrz Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma? Za to BMS to świetny pracodawca!!!

Mistrz Nowy wpis

Prawdziwi dźwigowi pracują już dawno gdzie indziej za odpowiednią kase i pod znacznie lepszym kierownictwem - BMS Bo Mają Syf :)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 417 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy BMS Kran Sp. z o.o.?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

szymon

Technikum… dyplom, Politechnika … dyplom, 8 lat zdobywania uprawnień … do wglądu, 20 lat zdobywania doświadczenia… w tym praca Polska, Islandia, GB, Szwecja, dwa języki obce… wysoka kultura osobista... A BMS KRAN SP. Z O.O. nie raczył nawet odpowiedzieć na złożone cv! Bardzo szybko odpowiedziała natomiast firma z Holandii. Kogo wiec BMS KRAN SP. Z O.O. poszukuje?

Tak6Nie
M
@szymon

Szymon gdzie wysłałeś swoje CV?Na jaki adres?

Kurdensen
@M

Kolego daj namiar na tą firmę w Holandii. 12euro na godzinę, blant po robocie. To jest życie.

Tak1Nie
Olgierd

@Rysiek Może jednak dodasz więcej informacji? Chyba, że to inspirowany wpis!

Rysiek

Byłem, widziałem, dajcie spokój, nie będę używał tu brzydkich słów. Jest wiele innych znacznie poważniejszych firm dźwigowych które warto polecić.

Tak5Nie
Tonik

To firma prowadzi również prace za granicą? Czy to pomyłka ?

Zainteresowany

Witam. Powiedzcie Panowie jak jest z praca za granica chodzi mi o kontrakty np na farmach wiatrowych. Czy jest wyżywienie jak hotele travele na budowę i do domu ??

Teresa

Dla współczesnych pracowników najważniejsze są wysokie zarobki oraz atmosfera. Czy w BMS Kran sytuacja dobrze się przedstawia? Można korzystać z benefitów pozapłacowych, pracodawca organizuje wycieczki integracyjne? Napiszcie, czy warto składać do firmy CV.

TakNie

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w BMS KRAN SP. Z O.O.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

rydzyk

Rudy, nie pisz tych durnych komentarzy ;)

Tak1Nie

Aktualnie pracuję w tej firmie i szczerze mówiąc nie jest źle. Pieniążki jak na warunki Polskie całkiem całkiem. Wszystko na czas i według umowy. Dobry kontakt z biurem chociaż muszę powiedzieć,że jeśli sam się o coś nie upomnisz to niezbyt się tobą interesują. Ogólnie jest bardzo fajna atmosfera na projektach. Praca jest ciężka i odpowiedzialna ale za to dająca dużo satysfakcji. Odradzam ten rodzaj pracy dla osób, które lubią sobie "posiedzieć" w pracy lub "odbębnić" ósemkę i iść na hotel. Jeżeli chodzi o prace na delegacji za granicą super sprawa system pracy rotacyjny i faktycznie jeżeli dogadasz się na rozmowie wstępnej,że chciałbyś pracować np. w systemie 3tyg.pracy 1 w domu to jak najbardziej jest do akceptacji (możliwa różna konfiguracja rotacji w zależności od zajmowanego stanowiska). Jeśli miałbym polecić komuś ten rodzaj pracy to na pewno komuś kto nie boi się wyzwań wysokości i szybkiej nauki. Oczywiście angielski w stopniu co najmniej pozwalający na porozumienie się (nie koniecznie poprawnie gramatycznie) W ocenie 5/5 daję 4,5 bo można by było co nieco poprawić. Szczerze polecam tą firmę.

TakNie1

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie BMS KRAN SP. Z O.O.? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o BMS Kran Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 3 ocen.