Opinie o auto myjnia błyska Astapko Bydgoszcz w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie auto myjnia błyska Astapko Bydgoszcz, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w auto myjnia błyska Astapko Bydgoszcz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o auto myjnia błyska Astapko Bydgoszcz w Bydgoszcz

Lila Nowy wpis

Profesjonalne podejście do klienta oraz wykonana usługa.

dosia

Witam! wykupilismy kupon na gruponie do tej myjni! jestesmy bardzo nie zadowoleni! własciciele bardzo (usunięte przez administratora) sko nas potraktowali! kupon byl o wartoci 65 zl uslugi niby super...kompleksowe mycie ,woskowanie,odkurzanie i czyszczenie wnetrza! niestety w srodku nic nie zrobili wogole nic nie wyczyscili pelno kurzu!! i malo tego...........nawoskowali samochod i nie wypolerowali !na calej powierzchni zostal zaschniety wosk ktorego nie mozemy domyc!! zwrocililsmy sie z reklamacja i pojechalismy zeby naprawili szkode to nie przyznali sie ,obrazili nas ,nie odbieraja telefonow i nie chca nam oddac pieniedzy!!!frechowni ,nieuczciwi ! a przeciez klient to nasz pan!jestesmy bezradni na takie zachowanie! chociaz by przeprosili i przyznali sie do bledu! nie polecam!zastanowcie sie zanim oddacie tam samochod! zmyc taki wosk to dodatkowy koszt duzo nerwow i pracy! mial byc czysty a oddali go w takim stanie ze slow szkoda! mieli myc recznie a przyznali sie ze myja carsherem!!oszustwo w bialy dzien!

Zostaw merytoryczną opinię o auto myjnia błyska Astapko Bydgoszcz - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

auto myjnia błyska Astapko Bydgoszcz