Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

baner wywiady
Magazyn Bydgoszcz
Były pracownik

W Tyco robiłem na magazynie. Z magazynu będę pamiętał miło tylko Michała. Najgorszy był Hubert i Hania do współpracy a w szczególności Jan brygadzista.

2
paprykarz szczeciński
Pracownik
 Pytanie
@Magazyn Bydgoszcz

Witam. Z czystym sumieniem ODRADZAM jakiekolwiek kontakty z tą firmą. Kiedyś stawka oferowana w firmie była dość dobra, dziś w innych firmach płacą lepiej. Jakość pracy pracownika i jego wydajność nie mają wpływu na podwyżki (słowa mojego przełożonego). Istotne jest tylko to żeby trzymać się z odpowiednimi ludźmi. Samodzielne myślenie i wkładanie serca w pracę są kategorycznie zakazane, nie otrzymacie z tego tytułu żadnych profitów. Myślisz o awansie? Zapomnij jeśli nie jesteś rodzina lub bliskim znajomym kogoś z kierownictwa, nikt nie będzie wykorzystywał twoich kompetencji. Masz duże doświadczenie w pracy na magazynie? Znasz sapa? To nie ma żadnego znaczenia. Firma ostatnimi czasy dokonała masowych zwolnień. Rozumiem, że 1 lub 2 pracowników może być zbędnych ale to co się wydarzyło to kompletny armagedon. Umowy nie zostały przedłużone osobom które powinny już wg prawa pracy dostać umowy na stałe. Kierownictwo to w większości osoby bez najmniejszych kompetencji, tak jak już wcześniej napisałem wystarczy znać odpowiednich ludzi. Osoby na stanowiskach kierowniczych z wykształceniem podstawowym? Bez znajomości żadnych języków obcych? Kierownik produkcji każący jechać do domu osobie z stanem przedzawałowym? Takie rzeczy tylko w tyco szczecin. Zero perspektyw na rozwój, zero możliwości awansu. Panie i panowie, w panattoni park są lepsze firmy, wiem co mówię bo w jednej z nich pracuje. Zalecam omijanie szerokim łukiem. Pozdrawiam

Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie

Wytłumaczcie mi proszę jak to jest, że osoby przechodzące na emeryturę wracaja do firmy na te same umowy ( przez firmę) blokując miejsca młodym pracownikom? Przecież oni mają już dochód a inne osoby zostają na lodzie albo pracuja na smieciówkach po parę lat.... czy to jest w porządku?

Lewak
Pracownik
@Zofia

Nikt żadnej ewidencji nie prowadzi, biurowi od dawna sie spóźniają, wychodzą jak chcą, czasami nawet nie wpisuja urlopów. W HR przymykają oczy bo to koledzy. Dyscyplinuje sie tylko produkcyjnych

Ann
Pracownik

Jeden wielki bajzel, mnóstwo sprzecznych decyzji,raz mówia tak, na drugi dzień co innego. Do tego co drugi uważa sie tutaj za kierownika. Szukam czegoś innego.

FANUCII
Pracownik

Trzeba było się nauczyć Fanuca to byś problemów nie miał

DORSZ
Pracownik

Dziwny zakład. Wyszukują nowe stanowiska dla kierowników. Kierownik to za miało. Zostaje drugim prezesem. A ludzie na produkcji w nagrodę dostają wolne za nadgodziny których nawet i tak nie ma. Prawdziwy (usunięte przez administratora).

Luzik Nowy wpis
Były pracownik
@DORSZ

Bo prezesy są pilnie potrzebni, a zwlaszcza ci, którzy poszli w świat i szybko wrócili z podkulonymi ogonami, za co dostali wyższy stołek. Przykładem jest mister Dorosz. A ludzi albo zwalniają, albo wywalają na przymusowe urlopy.

Monterka Nowy wpis
Pracownik
@DORSZ

Ludziom w nagrodę okna pozamykali w te upały, niech się męczą i padają jak muchy. A koleś chodzi i z nudów sprawdza kilka razy dziennie, czy nie są otwarte za szeroko. Widocznie taka funkcja nowej dyrekcji...

Anna Nowy wpis
Pracownik
@Monterka

No ale chyba dobrze ze okna są pozamykane jesli klimatyzacja jest włączona na hali.

Niesmak
Pracownik

Ehh, wtryskarki... Przełożeni, chyba nie zdajecie sobie sprawy, że rozdawanie podwyżek "po cichu" może odbić się wam dużą czkawką. Zwłaszcza teraz. Jeszcze obrażeni, że nikt nie pragnie chodzić na sparte w weekendy, i nie będzie.

Wtrysk
Pracownik
 Pytanie
@Niesmak

Znowu coś dali pod stołem?

Niesmak Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Wtrysk

Jak poczuli, że im się pali i ludzie odchodzą, to nagle się coś znalazło. Tu powstaje pytanie, czy pomyślą o każdym? Czy dostaną tylko straszący? Hallo 9 9 8!

Roman
Pracownik
 Pytanie

Czy po zeszłorocznych obietnicach nowych władz zwiazkowych jeszcze coś pozostało, czy znowu po staremu, tylko z nowymi osobami przy korycie?

Praco pako
Pracownik
@Roman

Noo postarali się, nie ma to tamto. Dali nam 6cio miesięczny okres rozliczeniowy, parę wycieczek, no i oczywiście dalej nic nie potrafią

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Tyco Electronics?

Lol
Pracownik
@Pytanie

Atmosfera jest do niczego ludzie są fałszywi .Grają miłych a za chwilę idą cię podkablować.A kultura przełożonych, też daje dużo do myślenia.Oni nigdy nie staną po stronie pracownika za bardzo boją się o swoje stołki.

Maryśka
@Lol

Możesz określić konkretny dział o którym jest mowa? Trochę ogólnie to zabrzmiało i nie wiem na ile się interesować ta opinią. I z innej beczki to podkreślasz wpływ przełożonych a co z zatrudnionymi? Nie chcą sami zadbac o atmosferę miedzy sobą? integracje lub cokolwiek?

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

zero odzewu od 7 miesięcy

Pytania

czemu?

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
logo firmy Księgowa/y - Samodzielna/y Księgowa/y
Bydgoszcz
Trans Expert Sp. z o.o.
(62 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Sprzedawca w sklepiku szkolnym/pomoc kuchenna.
Bydgoszcz
Invest Piotr Piotr Nowowiejski
Wyślij CV
logo firmy Pracownik produkcji
Bydgoszcz
Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.
(214 opinii)
Wyślij CV
logo firmy QA Senior / QA Automation Engineer
Bydgoszcz
Scalo Sp. z o.o.
(179 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Naga prawda
Były pracownik

Szczerze odradzam robić na magazynie w tyco. Praca jeszcze w miarę, ale ludzie tam pracujący masakra. Okropna atmosfera. Jedyny zakład do którego bym nie wrócił.

M
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry. Jaka jest atmosfera w dziale utrzymania ruchu? Na jakie zarobki może liczyć automatyk? Jak duży jest dział utrzymania ruchu i czy jest przyzwoicie wyposażony w potrzebne narzędzia, sprzęty? Czy raczej jedna wielka improwizacja i wolna amerykanka?

Lupa
Pracownik
 Pytanie

Cześć, czy na stanowiskach dyrektorskich, kierowniczych i mistrzowskich nie powinno być kadencyjności?

1234
Pracownik
 Pytanie
@Lupa

Czy na stanowiska dyrektorskie, kierownicze, mistrzowskie nie powinno być wymagane doświadczenie piecioletnie na stanowisku zarządzającym produkcją przynajmniej 100 - 150 osób? Przy zatrudnianiu z zewnątrz na powyższe stanowiska, takie oczekiwania firmy byłyby warunkiem obowiązkowym.

Magda
Pracownik
 Pytanie
@1234

Może gdyby stosowano tą zasadę, to kierowniiczka zamiast zajmować się czystością na parapetach, częściej byłaby na produkcji z załogą. Nie wiem dlaczego poprzedni wpis tej samej treści zniknął? Taka cenzura na kulturalne wpisy. Aaa, prawda zabolała .

Prawda nie zabolała
Inne
 Pytanie
@Magda

Jasne może powinna być jeszcze z wami przez 8h ? To mistrzowie i brygadzistki są bezpośrednimi przełożonymi, skoro sami nie potrafią dopilnować aby było sprzątane na wydziale ktoś inny musi im to wytknąć. To oni pracują z tobą bezpośrednio i powinni rozwiązywać problemy jakie występują na ich obszarze, są pierwszym ogniwem a nie zwalać wszystko na kierownictwo zamiast mistrzów i brygadzistów. Gdyby było tak dobrze u ciebie nie potrzebne było by, żeby kierowniczka była u was non stop ale to uderzaj najpierw bezpośrednio do tego kto jest twoim przełożonym.

Kam
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.
Kandydat
 Pytanie

Czy sa tu osoby które pracują jako slusarz narzędziowy i chciałyby się wypowiedzieć jak wyglada ta praca? Jaka panuje atmosfera na dziale, jak przełożeni No i jak zarobki?

Nick
Pracownik

Ostatnie zmiany organizacyjne to komediodramat.

Ash
Pracownik
@Nick

Ciekawe ilu ludzi na produkcji zwolnią żeby opłacić sowite wynagrodzenia nowych dyrektorów. A dopiero co mówil, że nie ma pieniędzy i trzeba oszczędza - jak widac nie trzeba.

Pola
Pracownik
@Ash

No i już znamy odpowiedź na to pytanie. Zero nadgodzin załatwi sprawę. Gdzieś przecież muszą zarobić...

Lupa
Pracownik
 Pytanie
@Pola

Gdzie ma ich nie być?

Pola
Pracownik
@Lupa

Wydział kabli na Unii. Nowy dyrektor nowe zasady. Praca w rękawiczkach nawet na małych elementach.

Ggg
Pracownik
@Nick

Teraz płacimy za te zmiany brakiem podwyżek dla operatorów. Wyższe kompetencje, wymagania a płacą minimalna. Musi wystarczyć dla kierownictwa na wynagrodzenia

Cargo
Pracownik
@Ggg

Coz, koszt kierownika to okolo 5 do 8 operatorow, no ale wiedza kosztuje i jaka wartosc dodana! Przykro tylko, ze niestety są "solą w oku" liderów związkowych.

Ggg
Pracownik
 Pytanie
@Cargo

Koszt jednego kierownika to pensja 5-8 operatorów. To jeszcze zobacz jaka jest ilość kierowników, dyrektorów. Średnia płaca w naszej firmie to już chyba ponad 6 000 PLN. Może mamy przerost zatrudnienia na stanowiskach umysłowych ?

Pracownik
Pracownik
@Ggg

Średnia zakładowa w tyco wynosi 7700 brutto

Pracownik

Wiadomo tylko, że 50% załogi ma minimalne wynagrodzenie 3 600 PLN. O pozostałym rozkładzie raczej się nie dowiesz. No ale żeby średnia wyszła 7 700 PLN to pozostałe 50% załogi musi mieć troszkę wysokie wynagrodzenia. I chwała im za to

R
Pracownik

Innymi slowy te 30 do 50 % bierze calą kasę dla siebie, a reszcie płaci najmniej jak może.

E
Były pracownik
@R

Płaciliby mniej, ale prawo zakazuje. Stąd wymyślanie pseudo "ambasadorów", czy mnożenie stołków dyrektorskich, aby tylko przytulić więcej kasy. 1 przykład z kilku : nierób-tzw. technolog idzie w(usunięte przez administratora) do innej firmy, po czym powraca z podkulonym ogonem do te na stołek dyrektora.

Magazyn
Kandydat
 Pytanie

Dostałem propozycję pracy na magazynie warto?

Krystyna

To jakie wy ulice sprzątacie, że tyle kasy wpada, że więcej? Piszesz przy tym, że szkoda na te oferty szkoda czasu, ale że na wszystkie? Był ktoś inny teraz i ma inne zdanie? Gdzie mimo wszystko będzie najlepiej jeśli już?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Kijjj
Pracownik

Ostatnio ciągle gada że idzie o podwyżkę bo on jest ambasadorem i mu się należy coś mu się pomyliło wynagrodzenie jest za wykonywaną pracę a nie za to co człowiek robi po pracy i jakie na hobby czy biega łazi czy lata

Ktosiiu
Kandydat
 Pytanie

Witam, jak wyglądają zarobki w tej firmie? Na poszczególnych stanowiskach, magazyn, serwis?

PRL
Pracownik

Jak nie chcą nadgodzin to niech nie daja, a nie 6 miesieczny okresy rozliczenia. Związki zawodowe - szkoda słów. Poprzedni prezes miał rację.

1234
Pracownik
 Pytanie

Ta firma powoli staje się firmą biurowo-produkcyjną. Ciekawe jaki jest podział pracowników produkcyjnych i okoloprodukcyknych? 50% na 50% ? Czy malejąca ilość osob na produkcji za minimalną krajową utrzyma armię dobrze opłacanych osób biurowych?

Mila
@1234

co masz na myśli pisząc, że są dobrze opłacani? nie można tego wprost w kwocie wyrazić, żeby było wiadomo? tam także występują rotacje czy raczej każdy jest w miarę zadowolony ze swoich wyników?

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

O jakich związkach piszesz? Przecież to zakładowe biuro podróży. Jeszcze przed wyborami jakieś ruchy było widać, potem nowa lista do zarządu, wielkie szczekanie co my nie zrobimy, ile to maili do stanów nie wyślemy i co? Tylko wielkie halo. A teraz ładnie wszystko podpisują, co im szefostwo firmy podrzuci. Obecne "związki" to totalna porażka. Ale co tam, stołki są, to najważniejsze, a działalność związkowa na rzecz pracowników na plan piąty. We Francji taki zarząd związków byłby dawno wywieziony poza bramę, tutaj wszystko gra...

EKB
Były pracownik
 Pytanie

które związki, są dwa.

Ciekawym
Inne
 Pytanie

Dzień dobry, Pan detektor oświadczył że nie ma klientów... I może być to spowodowaniem braku pracy, czy można spodziewać się dużych zwolnień? Nie chciał bym zostać z dnia na dzień bez dochodów dziękuję za szczerą odpowiedź

Lupa
Pracownik
@Ciekawym

Tymczasem proszą ludzi o wybieranie urlopów, co nie każdemu pasuje i się podoba... Nie dziwię się, ale spokojnie, zaraz ankieta, będzie można okazać swoje nie/ zadowolenie

Pracownik
Pracownik
@Ciekawym

Ja widzę że taki proceder ciągnie się już od dłuższego czasu co kwartał kierownictwo prosi pracowników o wybranie urlopu na bieżąco w ten sposób każdy w połowie roku wypstryka się z całego urlopu a zostaję jeszcze drugiej połowa roku

Zofia
@Pracownik

i co wtedy może się dziać podczas tej drugiej połowy roku jeśli faktycznie wyjdzie tak, że ktoś już w tej pierwszej zostanie całkowicie wyczyszczony z tych dni? są sezony, w których z zamówieniami jest gorzej i stąd wiadomo kiedy to przeorganizować? druga połowa roku jaka jest pod tym względem?

Nowy
Kandydat
 Pytanie

Widziałem że poszukają na stanowisko mechanika i serwisanta maszyn, ktoś może powiedzieć jak wygląda to stanowisko ? Jakie zarobki ? ????

1
Zdyscyplinowana
Pracownik

Na kablach tylko wiecznie dyscyplina i dyscyplina a wchodzisz na cięcie i Pani mam wrażenie przyklejona do krzesła zasypia z telefonem przy maszynie. Współczucia dla współpracowników.

Zofia

mnie tam bardziej pominąwszy sam telefon zastanawia poruszony temat zasypiania. tego typu praca jest tak wymęczająca? jak sobie ewentualnie z tym poradzić lub na jakie stanowisko przejść aby móc ułatwić sobie ten temat? przejścia między stanowiskami na ile są swobodne?

Magazyn Bydgoszcz
Były pracownik

W Tyco robiłem na magazynie. Z magazynu będę pamiętał miło tylko Michała. Najgorszy był Hubert i Hania do współpracy a w szczególności Jan brygadzista.

2
Michał
Były pracownik
@Magazyn Bydgoszcz

A dziękuję za miłe słowa. Zgadzam się z tą opinią w 100%. Nie wiem kim jesteś ale pozdrawiam!

Elvis
Inne
@Magazyn Bydgoszcz

A ile zarabialas na magazynie jesli mizna sie dowiedziec eh ????????????Pozdrawiam a aktualnie ten sklad ktory wymieniles sie zapewne nie znienil eh

Joe
Pracownik
@Magazyn Bydgoszcz

Jan spoko facet, reszta to pionki.

Nick
Pracownik
@Magazyn Bydgoszcz

Ile ludzi, tyle opinii. Ja akurat dobrze wspominam współpracę z Hubertem. A najgorzej z Michałem

Pracownik
Były pracownik
@Magazyn Bydgoszcz

Panie Janie Hubercie i Haniu to wielki wstyd skoro tak źle o was wypisują byli pracownicy . To prawda że ciągle są jakieś braki kadrowe na magazynie na pewno jest to z jakiejś przyczyny być może złośliwości ludzkiej i pracodawca powinien się temu dobrze przyjrzeć

paprykarz szczeciński
Pracownik
 Pytanie
@Magazyn Bydgoszcz

Witam. Z czystym sumieniem ODRADZAM jakiekolwiek kontakty z tą firmą. Kiedyś stawka oferowana w firmie była dość dobra, dziś w innych firmach płacą lepiej. Jakość pracy pracownika i jego wydajność nie mają wpływu na podwyżki (słowa mojego przełożonego). Istotne jest tylko to żeby trzymać się z odpowiednimi ludźmi. Samodzielne myślenie i wkładanie serca w pracę są kategorycznie zakazane, nie otrzymacie z tego tytułu żadnych profitów. Myślisz o awansie? Zapomnij jeśli nie jesteś rodzina lub bliskim znajomym kogoś z kierownictwa, nikt nie będzie wykorzystywał twoich kompetencji. Masz duże doświadczenie w pracy na magazynie? Znasz sapa? To nie ma żadnego znaczenia. Firma ostatnimi czasy dokonała masowych zwolnień. Rozumiem, że 1 lub 2 pracowników może być zbędnych ale to co się wydarzyło to kompletny armagedon. Umowy nie zostały przedłużone osobom które powinny już wg prawa pracy dostać umowy na stałe. Kierownictwo to w większości osoby bez najmniejszych kompetencji, tak jak już wcześniej napisałem wystarczy znać odpowiednich ludzi. Osoby na stanowiskach kierowniczych z wykształceniem podstawowym? Bez znajomości żadnych języków obcych? Kierownik produkcji każący jechać do domu osobie z stanem przedzawałowym? Takie rzeczy tylko w tyco szczecin. Zero perspektyw na rozwój, zero możliwości awansu. Panie i panowie, w panattoni park są lepsze firmy, wiem co mówię bo w jednej z nich pracuje. Zalecam omijanie szerokim łukiem. Pozdrawiam

Anna
Pracownik
 Pytanie

Mam pytanie.Czy sugestie pracownicze ,to już skończony temat? Pracownik nie ma wglądu do statusu swoich sugestii.Jednak jak jest zaakceptowana to nagrody brak. Od lutego czy marca nie można ogarnąć sugestii pracowników?. Pani na zwolnieniu,ale chyba dość mamy pracownikow biurowych?

1
Pracownik
Pracownik

Rekrutacja w tej firmie to zupełna porażka. Przychodza ludzie za gruba kasiorę, nie robia nic przez rok albo dwa. Potem sie zwalniają, bez żalu i śmieja sie, bo juz się za darmo nachapali. Szkoda gadać, a nam mówią,że nie ma pieniędzy.

@janek
Pracownik

Krzywca to jedna wielka porażka a chwala sie jakby nie wiadomo co . Ludzie ledwo wyrabiają niech wstawia z 40 wtryskarek , nikt normalny tam nie przyjdzie

Gil
Pracownik
@@janek

Nieprawda! To pasmo niekończońcych się sukcesów - tak mówili podczas spotkań z dyrektorami naszej jednostki biznesowej

Zofia
@Gil

co dalej wobec tego wspomnianego pasma? Jakie przykładowe sukcesy mogli mieć na myśli i w jaki sposób postrzegają je sami pracownicy? I co z tymi maszynami, faktycznie są braki?

Kazia
Pracownik

Dział wtryskarek to najgorszy dział, gorąco przy wtryskarkach, ludzi za mało, (kierownictwo mówi że za dużo, najlepiej jakby jedna osoba pracowała na 10 wtryskarch). Technologdzy szkoda gadać, chyba sami się uczą, ustawiacze chyba nie ogarniają i do tego pomyleni ludzie u góry, gdzie chyba wszyscy uważają się za menadżerów. Robotą sie nie interesują bo mają kolejnego call'a - czyli sciema, żeby nic nie robić. Przyszłam tu do pracy bo na rozmowie mówili, że tu można się rozwijać, taaaaaak chyba jak papier w toalecie!

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Tyco Electronics?

  Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 199.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 18 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 74 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

  Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Tyco Electronics
Przejdź do nowych opinii