Tyco Electronics
2 986 3385 5 1
anonim Nowy wpis

Xxx Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Na jakie strony gościu ty wchodzisz ,, niby znalazł,, dobre sobie

Tak2Nie1
Maseczka

Powoli wszystkie zakłady się zamykają, nawet w Bydgoszczy, bo najważniejsze jest zdrowie pracowników. A nasza firma niby dba o nas...

Tak28Nie3
On
@Maseczka

Czyli,jakie zakłady są zamknięte??

Tak7Nie9
@On

Od poniedziałku zamykają graform na 3 tygodnie.

Tak18Nie2
...
Nazwa działu: Marketing
@Maseczka

U na powinni dać chociaż możliwość urlopu bezpłatnego, jest na pewno dużo osób co by skorzystało...

Tak13Nie6
On
@Maseczka

To rzeczywiście prawie Wszystkie. Zamkną ,dopiero wtedy, gdy ktoś z pracujących bedzie miał potwierdzona testem Covida-19. To ,że Grażynka z Jadwiga sobie plotkują i Bogusia słyszała ,że zamykają to ich nadzieja. Zamkną,dostaniecie 60% wynagrodzenia to bedzie płacz,jak długo bedzie jeszcze zamknięty zaklad.

Tak7Nie13
@On

To jest jeden z zakładów i to nie są plotki. Wolę 60% i być zdrowy.

Tak19Nie3
Maseczka

Bez obrazy. Widać po odpowiedzi że poziom Twojej inteligencji jest wykładniczo proporcjonalny. :D

Tak14Nie3
dino
@On

Toyota wypłaca na postojowym 100% pensji, ale tam jest Zarząd a nie przepiórki, tam dbają o każdego pracownika, a przede wszystkim o jego zdrowie.

Tak21Nie
Paweł
@dino

Tak powinno być. Lepszy pracownik na postojowym niż chory czy martwy pracownik...

Tak15Nie
@Maseczka

Ludzie zastanówcie się. I co zamkną zakład i co dalej? Nie będzie produkcji nie będzie wysyłek nie będzie pieniędzy. Z czego nam zapłacą? Przestańcie zrzedzic. Zajmijcie się wytycznymi rządu.

Tak2Nie13
Kłamca klamca
@Maseczka

Graform zamykają ,bo wykryto wirusa u zakażonego. Dziękuję,Do widzenia. Nikt nie zamknie zakładu ,bo maseczka chce.

Tak4Nie5
stach
@Pracownik

(usunięte przez administratora) A kiedyś były??? Bez względu na sytuację w tym zakładzie nigdy nie było normalnych pieniądzy dla najniższego pionu, nie licząc cichych podwyżek takich jak np. w blaszaku. (usunięte przez administratora)To jest koszmar porównywalny do naszego obecnego rządu, sobie tak, innym nic.

@Maseczka

A te inne zamknięte bydgoskie zakłady to?

Redek Nowy wpis
@dino

Toyota ma zarząd pracowitych i umnych Japoñczyków, zaś Tyco durnych i chciwych Amerykosów. Resztę dopowiedz sobie sam.

Tak3Nie
Sanepid Nowy wpis
@Maseczka

No dba, wystarczy popatrzeć u góry na szafkach śniadaniowych i ubraniowych :D

Tak1Nie

Co to za doplata do talonów swiateczych 100? Ktos wie?

Tak3Nie
Lesiu
@Pracownik

Tego nikt nie wie. Żadnej informacji na ten temat. A tylko niech pracownik nie zostawi w zeszycie przekazywania zmian jakiejkolwiek informacji. Albo co gorsza nie zrobi krzyżyka na papierze. To już pozamiatane.

Wicia

Normalnie śmieszne jak nasza firma dba o to aby wirus nie dostał się do firmy.inne firmy robią aby zmiany się nie widziały.A nasza firma co robi niby to tez wprowadza ale nie na wszystkich DZIALACH.no cóż produkcja ważniejsza niż zdrowie pracowników.

Tak9Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bezrobotny
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Czy na produkcji jest system cztero brygadowy? Jeśli tak czy jest za to jakiś dodatek do wynagrodzenia ? Na jaką stawkę godzinową może liczyć operator z doświadczeniem ?

Tak1Nie3
maska
Nazwa działu: Produkcja

czy ktoś się orientuje kiedy by mogli zamknac nasz zaklad? wiem ze jezeli by wykryto jakis przypadek zakazenia ale inne wzgledy? czy tylko do tego ma prawo minister zdrowia? karza nam siedziec w domu ale pracownicy produkcyjni musza dojechac do pracy czy to wszystko ma sens?

@maska

Tutaj jeden od drugiego będzie się zakażał wszystko dla kilku srebników!

Zuzia123
@maska

Ten zakład jest chory tu chodzi o kasę a nie o ludzi wszyscy się pochowali tylko my musimy pracować. Z zerówki juz dwóch brygadzistow jest na chorobowym. A co tam niech robole robią

@Polak

Na razie kujawsko-pomorskie jest w ogonie zakażeń. Oby tak zostało. Jakieś ryzyko jest, ale póki co bardzo małe. Można zamknąć zakład i powiedzieć, że wiejemy. Można też próbować pracować. Na razie jest w miarę bezpiecznie. Wolisz za rok pracować czy wolisz szukać pracy w sytuacji, gdzie wszyscy będą się zwijali?

Tak2Nie2
Pracujaca

Moim zdaniem rząd powinien nakazać zamknąć wszystko na 2 tygodnie zrobić stan wyjątkowy nikt nigdzie nie wychodzi ani do sklepu ani apteki ani do pracy .Nikt z nikim nie będzie miał kontaktu i może by dało się uniknąć tego co jest we Wloszech

Tak10Nie2
Pracujaca

Nie sieje strachu boje się o swoją rodzinę boję się o siebie boję się o moje koleżanki i kolegów z pracy boję się o moich przełożonych boję się o Polskie może lepiej zrobić ogólną kwarantane wytrzymasz chyba 2 tyg bez zakupów bez spotkania się ze znajomymi to by było dla dobra ogółu .

Tak9Nie4
Redek
@Pracujaca

Ciekawe co byś jadła.

Tak1Nie1
Redek
@Redek

To chyba najmniejszy problem każdy ma zamrażarki w domu .A po drugie kreatywność swoją byś wykazal

@Pracujaca

Takie wpisy nadają się do usunięcia. Nigdzie nie było całkowitego zakazu wyjścia. Nawet w Chinach można było wyjść co 3 dni po zakupy.

Głos z zerówki
@Redek

Nie każdy jest tak głupi, żeby mieć 5 zamrażarek w domu.

Papa Smurf

Pan S. nigdy nie ewał się do pracy, więc to żadna nowość. Zawsze tak było w tym zakładzie, że (usunięte przez administratora) szefostwo obchodzi pracownik. Ale jak nie zrobi krzyżyków na karcie to wtedy popisówa.

Tak7Nie
Kierownik żółty
Nazwa działu: Finanse
@Papa Smurf

Krzyżyki muszą być! To jest w zasadzie coś na czym się znam najlepiej. Maszyny nie za bardzo mnie interesują. Nudne...

Tak4Nie1
Bhp

Bhp co to jest w tym zakładzie haaa tylko patrzą czy masz okulary osłony itd. A teraz jak robaki się chowają!!

Tak6Nie
PracaZdalna
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Kto pracuje na zdalnej?

Rafi

To jest dopiero parodia.Temperaturę pracownika mierzy pracownik z firmy sprzątającej a BHP owcy siedzą u siebie w biurze i nosa nawet nie wystawia.W takich przypadkach to dział bhp powinien robić takie rzeczy.

Tak15Nie2
Fifi
@Rafi

Temperaturę to chyba mierzy strażnik a nie pracownik ekipy sprzątającej chociaż nie wiem trzeba sie temu lepiej przejrzeć a BHP może powinno samo sie tym a nie wyręczać sie innymi tchórze

Fifi
@Fifi

Chciałem dopowiedzieć tylko że pracownicy BHP powinni sami zająć się mierzeniem temperatury a nie wysługiać się innymi ludźmi

Reni
@Rafi

Bo w dziale BHP to sami kierownicy. Tam nie ma zwykłych pracowników stworzonych do pracy. Koszulka z kołnierzykiem i na spotkania!

Sasiad

Cześć, na jakie zarobki może liczyć u was inżynier jakości ?

Tak4Nie5
@Sasiad

A kto ci powie jawnie ile zarabia inzynier jakości przecież o zarobkach w tyco mie można jawnie rozmawiać to jest temat zakazany wiadomo tylko ze 70% zalogi ma najniższą krajową 2600 zł

Sasiad
@Pracownik

Zagranicą podawanie widełek płacowych jest czymś normalnym. Nie rozumiem robienia tajemnic z wynagrodzeń. Przecież jest to podstawowa informacja dla każdego potencjalnego chętnego do pracy. Po co tracić czas jeśli pracodawca i pracownik rozmija się w oczekiwaniach. PS. Dzięki za odpowiedź. Już coś wiem i daje mi to jakiś obraz. Fajnie było by poznać widełki dla inżyniera jakości

Tak6Nie2
majster

Trzeba człowieka zrozumieć. Też by chciał wyjechać ale strach mu na to nie pozwala bo kredyt na mieszkanko, rady za mebelki z IKA. Musi robić karierę w naszej firmie. W domu przy rodzinnym obiatku opowiada jaki jest ważny dla firmy i jakie wielkie projekty dla niej robi, a w głębi duszy wie, że nic tu nieznaczny. Stąd ten jad. Więcej tolerancji dla takich ludzi ;) ;)

Prezes

Wszystkie mądre głowy chowają się bo mają za dużo do stracenia teraz niech ratują firmę i biora najniższa krajowa a resztę dać na szpitale proszę !!!!

Patka
Nazwa działu: Produkcja

Dzień dobry. Mam pytanie. Dlaczego o gdzie te wszystkie prezesy się pochowały?

Tak11Nie
,,,
@Patka

Sytuacja nie ciekawa ,dużo pytań ludzie mają więc lepiej schować głowę w piasek.

Tak11Nie1
Dan

Kto jutro przychodzi do pracy?

Tak8Nie
@Dan

A to zakład jeszcze otwarty jest?

Tak7Nie
Francuz

Podobno we Francji zamknęli zakład tam gdzie byli nasi bo jest przypadek koronawirusa.

@Francuz

Nie wiem, na co nasi czekają. Aż ludzie zaczną się zarażać jeden od drugiego. Być może z tą Francją to plotka. Ale na ten przykład na południu Polski zamknięto do 6-go kwietnia dwie ogromne fabryki Toyoty. Pracownicy na postojowym mają zapewnione 100% pensji, oczywiście bez dodatków takich jak premia. Można zadbać o pracownika??? Odrobina dobrych chęci i można, ale trzeba też chcieć.

Tak21Nie
Pas
@Polak

Jak plotka to niepisz , niesiej FERMENTU.!!!!

Tak3Nie7
Francja Elegancja
@Polak

Tutaj już nikt na niczym nie panuje. To wszystko przerosło Naszych pseudo magistrów! Nawet pomiar temperatury nie wychodzi.

@Pas

Po pierwsze nie ja pisałem o Francji (popatrz wyżej), a po drugie jak coś piszesz to proponuję jednak że słownikiem ortograficznym. Po co się ośmieszać.

Tak6Nie1
Świadomy
@Francuz

Dlatego się stamtąd zawinęli..

@Francuz

Podejrzenie. Przypadek nie jest potwierdzony, ale zamknęli profilaktycznie. My w takiej sytuacji też zamkniemy, ale na teraz takie działanie nie ma uzasadnienia. Możliwe, że w Bydgoszczy w zakładzie nie będzie takiego przypadku.

Tak6Nie5
Tajko
@Prezes

Na pewno nie. Wirus ominie Tyco szerokim łukiem. :-) Wirus to niestety nie pracownicy.

????
@Prezes

Został potwierdzony i z tego powodu zakład zamknięty. Dzisiaj była informacja.

Biurowy

Ja pracuje pełne 8 godzin od 7.00 do 15.00.

Tak5Nie3
Biuro
Nazwa działu: Finanse

Sam nie wiem, bo juz mi sil brakuje.

Duz
@Biurowy

Ja pracuję 8 godzin od 8 do 16. Można pracować od 7, bo też bym tak chciał.

Tak3Nie2
@Duz

Jasne, że można. Pogadaj z kierownikiem, uzasadnij, powinno się udać.

Tak2Nie

...
Nazwa działu: HR

Każdy może zachorować szkoda tylko, że może się zarazić przez ignorancję osób które mają wiedzę i nie reagują. Czy nasz sztab kryzysowy nie wiedział że samochody z osobami z Francji będą zjeżdżać, że narazili innych pracowników na kontakt z potencjalnym zagrożeniem. Czy nie mogli przygotować dla nich specjalnych miejsc aby ograniczyć kontakt a nie przez portiernię?

Tak15Nie1
aśka
@...

Przez portiernię??? Podobno co niektórzy przeszli się do blaszaka pogadać z koleżkami, przecież dawno się nie widzieli. A jeśli to plotka, wystarczy sprawdzić monitoring, wiadomo o której flota Focusów wjeżdżała na teren zakładu. Wszyscy udławimy się tą Francją...

Tak16Nie
Nazwa działu: Produkcja

A "prezes" to do ktorej grupy należy? Do tych co mają ludzi gdzieś bo sam siedzi na kwarantannie w domu, czy do tych niedoinformowanych i niedouczonych że nie wie,że wystarczy jedna osoba w tak dużym skupisku ludzi jakim jest produkcja żeby posypała się cała lawina chorych ?

@**

Należę do grupy tych, którzy są na swoim stanowisku wewnątrz firmy. Żadne holm ofys. Jedna osoba chora nie wystarczy, żeby posypała się cała lawina chorych. Poza tym mała jest szansa, że ta 1 na 150 tysięcy osób znajdzie się wśród nas.

Tak5Nie6
Pree

Odwrotnie. Dzięki takim jak ja ta firma ciągle pracuje!

Tak5Nie1
@Prezes

Zdaje się że Pan prezes ma problem nie tylko z rachunkiem prawdopodobieństwa ale również z ortografią i językami obcymi... radzę obejrzeć wiadomości i poczytać co na ten temat mają do powiedzenia ludzie z wykształceniem wyższym niż podstawowe albo chociaż się nie wypowiadać jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia....

Tak4Nie2
Paweł
@Pree

Człowieku o Nicku Prezes powinieneś jak najszybciej zgłosić się do lekarza. Może jest jeszcze szansę żebyś wyzdowiał i to nie od Korona.

@Paweł

Dziękuję za cenną radę! Właśnie zakończyłem kompleksowe badania: korona, wydolność, morfologia, psychiatria itd. Wszystko wzorcowe! Mogę podesłać Ci skany, tylko podaj telefon albo email.

Tak4Nie1
@**

No nie wiem kto ma problem. 252 przypadki na 38 milionową populację. To dokładnie 1 na 152 tysiące. Nie rozumiesz hołm ofys? Wiesz to taka celowa ironia. Mogłam napisać home office, ale miało być prościej.

Z zerówki
@**

Ale o co chodzi? Nie chcesz chodzić do pracy to dzwonisz do lekarza, mówisz, że boisz się dojazdów, bo tam wszyscy kaszlą i dwa tygodnie zwolnienia załatwione. Nie chcesz pracować - to nie pracuj.

Tak1Nie1

34 stopnie, stan wyziebienia, można pracować? A jak ktoś pomylił tyco z kostnicy i przyszedł mając 28 stopni? Halo

Tak8Nie
Chłop
@:)

Ja nigdy nie wiedziałem że mogę mieć tak niska temperature ciała. Takie rzeczy tylko w Tyco!

Nazwa działu: Produkcja

A co z ludźmi którzy dojeżdżają do pracy pkp czy komunikacja miejska czy PKS narazeni są podwójnie nie dość że w pracy duże skupisko to i w komunikacji chyba czas coś zrobić?

M
Nazwa działu: Produkcja

Ciekawe na co czeka nasza firma, dopóki nie było odnotowanych zachorowań w naszym województwie ok....Ale już są i to do tego w Bydgoszczy...czekamy teraz za zachorowania w tyco żeby zamknac firmę czy w obliczu zagrożenia kable są tak niezbędne do Życia ze produkcja musi iść ? Panie kierowniku co dało ludziom zamknięcie szkól skoro dzieci siedzą w domach do których codziennie po pracy wracają ich rodzice?

Tak17Nie
***
Nazwa działu: Produkcja

Ciekawe czy nasza szanowna dyrekcja czyta te opinie i bierze je pod uwagę.... trzeba by było odezwać się na zebraniu A nie wylewać żale W necie...A przychodzi co do czego wszyscy siedzą cicho bo boją się kierownika ...

Tak10Nie
Ludwig
@***

Ja się kierownika nie boję bo nie mam powodu żeby się bać. A nie pytałem się wczoraj bo to nie na sensu. On jest takim samym pionkiem jak Ja. Na większość pytań nie potrafi albo nie może odpowiedzieć. Jest zależny od swojego przełożonego a przełożony kierownika od swojego. Taka jest właśnie praca w korporacji.

Virus

He ten zakład jest naprawdę zacofany mierzą ludziom temperaturę na powietrzu i każdy ma 34 stopnie brawo Tyco oby tak dalej wszystko zanirzacie.Teraz normy też pójdą w dół i wykresy z godzin.

Hi

Jakas tolerancja musi być

Termometr

Co się tak spinacie jest lipa ale trzeba mieć dystans do tego wszystkiego i się pośmiać trochę

Tak2Nie4
Mini
Nazwa działu: Produkcja

To jest chore żeby nie było kwarantanny w tak dużym zakładzie w tak dużym skupisku ludzi! Zarząd wydrukował tylko ulotki z internetu!

Tak16Nie1
Ona
@Mini

Chore jest to że osoby wracający z Francji idą na kwarantanę a ich partnerzy normalnie do pracy w tym do TYCO.

Nikt
@Ona

Bo kierownictwo uważa że dopóki nikt nie choruje na korone to nic strasznego się nie dzieje. Tylko że jak ktoś już zachoruje to może być za późno. Przy takiej ilości osób zarazenie może być lawinowe

Myśliwy

Który to jest ten łoś z tym wielkim porożem

Mik
Nazwa działu: Produkcja

W żółtym budynku też , tak słyszałem

Tak10Nie1
Wirusek

Wszędzie słychać że przed wejściem do firmy kontrola temperatury, że przed wejściem trzeba zdezynfekować ręce. U nas nadal bez zmian nic nawet płynów nie ma, a nie przepraszam sztab kryzysowy ma.. my na produkcji mamy mydło, Na szczęście klamki dezynfekują miedzy 6 a 18 no bo przecież po 18 wirus idzie spać i można być spokojnym. Jedyne co mamy to podejrzenia że nic nie mówią. Jak my zgłaszamy np że dziecko\członek rodziny przebywał poza granic to są mizerne skutki

Tak21Nie1
Grzesiek
@Wirusek

Przepraszam, biurowi mogą sobie wziąć "home office", to znaczy siedzą sobie w domku przez dwa tygodnie i jeszcze im za to płacą jakby normalnie pracowali, no niby mają odbierać telefony, ale kto będzie pilnował. Nie mówcie więc że zarząd nic nie robi.

Tak12Nie2
Rodzina
Nazwa działu: HR

Panie dyrektorze niech Pan jak najszybciej podejmie decyzję o powrocie Polaków z Francji do Polski niektóre osoby mają małe dzieci, rodziny które tęsknią. Zbliża się czas świąt i każdy liczy na to aby święta spędzić wspólnie jak jeszcze granice są otwarte. Osoby które chcą zostać niech zostaną ale które mają małe dzieci niech mają możliwość powrotu jak najszybciej

Tak9Nie3
tony
@Rodzina

Przecież oni nie chcą wracać z Francji. Gdyby chcieli, to już by wrócili, bez względu na decyzję dyrekcji. Za duży hajs do stracenia, widać wolą ryzykować. Mam tylko nadzieję, że nie będą żałować swojej decyzji. Że każdy z nich wróci zdrowy i nie będzie zagrażał innym pracownikom oraz ich i własnym rodzinom. I tego się trzymajmy.

Tak15Nie

Zostaw opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tyco Electronics