Tyco Electronics
2 975 3098 5 1
Frezer Nowy wpis

Witam, jak wygląda praca na frezarkach cnc? Widziałem ostatnio ogłoszenie na jednym portalu z pracą. Jest ktoś w stanie stwierdzić co to za maszyny, jakie stawki i jaka atmosfera w pracy?

TakNie
Zdzieszko

Cofam swoje wypowiedzi! "Żółtego" prawie nie znam.Jestem z "blaszaka".

@Zdzieszko

Widzę Zdzieszko lubi mieszać na portalu. Coś napiszę pod żółtego, coś z blaszaka. Zaraz napisze że nie jest z blaszaka tylko.... Z portierni ????

Nazwa działu: Marketing
@Zdzieszko

A może Zdzieszko jest z .... Białego Domku ?

Zdzieszko Nowy wpis
@Ciekawa

Ciekawa,możemy pogadać w realu.Nie mam nic do ukrycia.Nie chowam się za jakimiś nickami jak inni !!! Pewnie odważna to Ty jesteś tylko na Go Worku.Jak pisałem jestem z blaszaka.

Tak1Nie1
Majk

Określcie ,kto jest teraz przełożonym ślusarzy(tych ludzi najbardziej zarobionych w tej firmie).

Kimi
@Majk

Przełożonym ślusarzy są oni sami. Robią co chcą i kiedy chcą, a dzięki przyjaźni z szlifującymi Związkami Zawodowymi wiedzą co i kiedy w trawie piszczy

Zdzieszko
@Majk

Trzeba było uczyć się na Ślusarza Narzędziowego !!! Też byś był "najbardziej zarobiony". Takie posty piszą NIEUDACZNICY ŻYCIOWI !!!Kimi i Majk czy do nich się zaliczacie? :-)

Tak1Nie2
Punio
@Majk

Najbardziej zarobiona Ekipa to Ekipa z Cięcia kabla naczele z kotem Klakierem.Kawa ciastka żyć pracować nie umierać jak z PRLu atmosfera na luzie;)

Kimi
@Zdzieszko

To raczej co nie którzy ślusarze narzędziowi to nieudacznicy życiowi, którzy za picie zostali odsunięci na operatorów, a potem dzięki wtryskarkom zaliczyli WIELKIE POWROTY

Nowy
@Punio

Niech każdy spojrzy na siebie i oceni swoją prace i zachowanie.Wszyscy,wszystko o wszystkich to prawdziwy Polak katoklik.Ale do siebie żadnych zastrzeżeń

Punio
@Nowy

Dobrze Iwonko ;) Ciebie też to się tyczy że nie wiesz jak na tym cięciu kabla siedzieć na krześle przeglądając newsy internetu na telefonie:)

Tak4Nie
Nowy Nowy wpis
@Majk

Majk i Kimi ludzie waszego pokroju nic nie potrafiący,sfrustrowani,i odważni tylko na forach anonimowych to niestety zakała tego portalu.Czepiacie się ślusarzy,i związkowców a bez nich nie mielibyście pracy.Jak wam tak złe i ludziom waszego pokroju to do prywaciarza na 12 godzin zobaczycie ja dobrze jest gdzie indziej.

Tak1Nie4
Duzy Nowy wpis
@Nowy

Nie znam Majka i Kimś. Ale zdanie że bez slusarzy i związków nie byłoby pracy jest delikatnie mówiąc rozwalajaco śmieszne i żałosne. Jakoś nie potrafię związku pomiędzy istnieniem związków zawodowych i posiadaniem pracy. Jedyne na co liczę od związków- to pozytywne negocjacje o podwyżkach, conajmniej 15 % - tyle ile rosnie placa minimalna. Wiem - marzenie. Przypominam tylko że inflacja jest na poziomie 3% więc podwyżka na niższym poziomie niż 3% to nasza strata A nie podwyżka. Czekam na chociaż....10% :)

Tak5Nie
Andrzej
Nazwa działu: Produkcja

Kierownikiem ślusarzy w żółtym budynku został Pan po technikum. W tym zakładzie osoby pracujące przy maszynach mają takie same kompetencje co kierownicy. Zakład jeden na milion!

Tak8Nie1
Paweł
@Andrzej

O ile dobrze pamiętam kiedyś ślusarze narzędziowi w ogóle nie mieli kierownika. Podlegali bezpośrednio pod mistrza wydziału. Zostało kolejne stanowisko sztucznie stworzone. Kierownicze stanowisko. A kobietom mówi się że najlepiej jakby brały bezpłatne urlopy bo kryzys w firmie...

Tak10Nie1
@Andrzej

Nie zawsze wykształcenie jest miernikiem wiedzy i doświadczenia. Często osoba po technikum lepiej sobie poradzi ma stanowisku liderskim niż osoba po studiach. Dużo zależy od predyspozycji , wiedzy i doświadczenia. Ile osób po studiach wyższych poległo na kierowniczych stanowiskach ? Oczywiście pytanie czy powinno być takie stanowisko jak kierownik ślusarz? Tak ich dużo? Jeśli 30-50 :) to zasadne jest stanowisko kierownika slusarzy

Tak9Nie1
@Andrzej

A skąd wiedza że powstało stanowisko - kierownik slusarzy ? To chyba niesprawdzona informacja. Takie informacje są ogłaszane oficjalnie. A nic takiego nie miało miejsca. Może jest stanowisko brygadzisty slusarza?

Tak2Nie2
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Max

Idą święta ???? czekamy na premię swiateczną jak myślicie dostaniemy coś gratis od zarządu

Tak3Nie3
Dagmara
@Max

No na pewno! Na wszystko są pieniądze. Tylko nie na ludzi! Premia Świąteczna taka sama jak 20 lat temu. Wstyd! Amerykańska firma. To nawet AFRYKAŃSKA firma nie jest! Grunt że prezes zarabia kilkanaście tys.zł.

He he...
Nazwa działu: Handlowy

Braki w jedynkach uzupełnia gumą do żucia...!!!!

Tak9Nie3
Pan Ząbek
@He he...

Przecież w zakładzie jest opieka medyczna. Tak jest napisane w ogłoszeniach.

Tak6Nie5
He he...
@Pan Ząbek

Jemu szkoda...no chyba że ktoś zastawi gdzieś w lombardzie sztuczną szczękę to se "mały" w końcu coś ogarnie i włoży do tej zakłamanej gęby.

Tak8Nie1
Mike.
@He he...

Ciekawe dlaczego usunięto pierwszy wpis... przecież i tak wiadomo o kogo chodzi...jest charakterystycznie mały ten bezjedynkowy gościu.

Tak4Nie2
Stara gwardia
Nazwa działu: Produkcja

Ciekawa skoro aż tak bardzo przeszkadzają Ci ludzie z wieloletnim stażem, to ja nie widzę problemu - zmień pracę. Pracuję wiele lat w Tyco i jakoś u mnie na wydziale nie ma takich problemów ani konfliktów między pracownikami nowymi a "starymi". Może to Ty jesteś problemem i nie potrafisz współpracować z ludźmi. Może chcesz być mądrzejsza od reszty pracowników. Bez powodu pracodawca nie trzyma tzw. jak napisałaś starej gwardii. Trochę pokory z Twojej strony i kto wie może się czegoś nauczysz np. szacunku do drugiego człowieka.

Tak30Nie1
@Stara gwardia

A jaki to wydział taki bezproblemowy bo może pracujemy na tym samym wydziale ale problem widzimy zupełnie inaczej ja nie mówię o tym że mi się źle pracuje tylko o tym że stale narzekanie jak wam jest źle straszycie zwolnieniami ale i tak nieliczni sie zwalniają

Tak2Nie23
robi
@Ciekawa

Młode miernoty bez starej gwardii byście w przedbiegach zginęli. Ilu z was nie wytrzymuje presji już po pierwszym dniu, takie to teraz cienkie i słabe pokolenie. Najlepiej 4000zł na rękę i spokojna siedząca robota. A najgorsze jest to, że dyrektor daje na takie coś przyzwolenie i bez problemów zgadza się na odejście doświadczonych pracowników. Nie tędy droga panie dyrektorze, oby nie odbiło się to na już nadszarpniętej kondycji naszego wspólnego zakładu. Żal.......

Tak24Nie
@robi

Ta stara gwardia,to najwieksze cwaniaki a zarazem ny.gusy do pracy ,wykorzystujący swoje znajomości w pracy,lenie którym ciężko przekazac wiedzę nowym pracownikom,no bo po co nauczyć nowego pracownika który będzie mógł potem ich nadgodziny zabierac,stara gwardia azero dobrego przykładu dla nowych pracowników.

Tak2Nie14
Stara gwardia
@Lolita

Do kogo masz pretensje? Do nas? Miej pretensje do dyrekrora, mistrzów i brygadzistów. Ile razy temat był poruszany odnośnie szkoleń pracowników. I niestety nikt z tym nic nie robi. Kiedyś szkolenia trwały do 3 miesięcy na maszynach a teraz siadaj i rób bo godziny są potrzebne. I stąd problem reklamacji. To nie nasza wina że góra o to nie dba. Nie dostajemy czasu aby ludzi szkolić. Wymagają od nas 100% normy i jeszcze zajmowanie się nowymi a tak się nie da.

Yauhen
Nazwa działu: Produkcja

Ja nie rozumiaju co wy gadaju w tym kraju

Tak1Nie9
andrew

W żółtym ,wzorem naszego sejmu, trzeba byłoby powołać komisję śledczą do spraw mafii nadgodzinowej. Dla produkcji nadgodziny wstrzymane, ale nieprodukcyjny ślusarz oczywiście i naturalnie nadgodziny ma. Oczywiście znowu po układach, bo jego przełożonym został jego motoryzacyjny kolega. Co to robią układy...Pytam się, co na to finanse??? Znaczy zakład dobrze stoi, Czyż nie???

Tak8Nie2
Zuzia
@andrew

Nie tyljo w YB. W CSG chłopaki przychodzą w soboty 'przestawiać stoły'. I już kombinują co tu jeszcze wymyślić. A prezes za to płaci.

pracownik yb
Nazwa działu: Produkcja

W żółtym nastaje moda na składanie wypowiedzeń przez starych stażem pracowników. Wiadomo, że nasza firma (czyt. zarząd) już więcej od siebie nie da. Albo nie może, albo nie chce, jest to wszystkim obojętne. Ale żeby puszczać przez wiele lat szkolonych pracowników to chyba coś nie halo. Z nimi nawet już nikt nie rozmawia, co, dlaczego itd. Widać jest to na rękę naszemu zarządowi, jak pracownicy z 15-to czy 20-letnim stażem wyfruwają z zakładu. A przyczyna jest prosta. Firma ma kryzys i w razie zwolnień grupowych pracownikom z długoletnim stażem trzeba byłoby wypłacić kolosalne kwoty. Im mniej takich pracowników tym mniejsze wypłaty. Powiem krótko, w YB zaczyna wrzeć, oby nie wykipiało...

Tak34Nie
Magazynier
@pracownik yb

To prawda. Jedyna chyba taka firma w Bydgoszczy gdzie z lekką ręką pozbywa się tak wykwalifikowanej załogi. Dziwne sam prezes jest na stanowisku od 11 lat a chciałby mieć załogę z najlepiej rocznym stażem.

Tak28Nie1
@pracownik yb

Najlepiej to niech ta stara gwardia zwolni się cała z zakladu bo tylko sieją zament w zakladzie ciągle narzekają jak im jest źle, że nie są docenieni chcieli by zarabiać grubą kasę i nic nie robić tylko wykorzystywać młodych do roboty jak się po zwalniają nadejdą lepsze równe czasy dla wszystkich pytanie kiedy powrócą bo gdzie indziej będzie tylko gorzej i to tam będą po nich jezdzić

Tak5Nie29
Nick
@Ciekawa

Wracają przede wszystkim liderzy mistrzowie oraz kierownicy. Są to osoby które nie mają zbyt dużo wiadomości. Mało osób pracujących fizycznie wraca do Tyco.

Majk

Gdzie są Związki Zawodowe w tej firmie.Halo budzimy się.!!!

Tak22Nie1
@Majk

Są związki to, co słyszała zdenerwowało mnie tylko paczkę odbieram i się wypisuje.. Organizator idzie na emeryturę wiec walczy o zabranie wycieczek (my nie będziemy jeździć to oni też...) Jeszcze znowu chcą obniżyć pule na pożyczki... Jeszcze nawet spokojnie nie można wracać do domu, bo w autobusie się takie rzeczy słyszy...

Tak10Nie4
Nazwa działu: Finanse

Nick
Nazwa działu: Produkcja

To dlatego jest już nowy drugi prezes finansowy???

Jakie jaja?

Jakie jaja? Można jaśniej?

Tak12Nie
Zebra
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam. Liderka w żółtymi i młode pracownice trzęsą brygadzistą,który jest" (usunięte przez administratora) ą w trokach. "

Tak9Nie2
Pracująca
@Zebra

Jaka liderka,ich tam pełno?

@
@Zebra

Na zerowce brygadzista robi zdjęcia na koniec pracy , fajnie się przy tym bawi. Chętnych zaprasza na sesję zdjeciowa

Tak28Nie1
Lala
@@

Jak panie sobie wychodzą z hali kiedy chcą to robi. Bezczelne

Tak3Nie9
$
@Lala

Jak jest czas do wyjscia do się wychodzi .Od kiedy jest zakaz wychodzenia z hali ? Z budynku przed czasem to tak , ale nie z hali.

Tak19Nie
OGARNIJCIE SIĘ
@$

@$ Od kiedy to pracuje się do końca zmiany, to nie tak, że się jest w pracy to wystarczy mamy jeszcze pracować?... Nie starczy, że jestem.

Tak4Nie3
lider
@OGARNIJCIE SIĘ

Dawno nie widziałem tak prymitywnej wypowiedzi. W tym przypadku to chyba nawet podstawówka nie skończona. Jeśli nie potrafimy pisać ze składem, to piszmy że słownikiem lub zamilczmy...

Tak6Nie2
Magazyniek

Czy warto aplikować na Pracownika Magazynu?

Tak1Nie9
Tłoczek.
@Magazyniek

Na pewno nie,marna kasa i kupa obowiązków.... ciągle ludzie przychodzą i odchodzą...

Tak11Nie
Mag
@Magazyniek

Pewnie że warto. To jest firma z przyszłością. Ciągle się rozwijasz! Wynagrodzenie z wysokiej półki. Ciągłe premie. Pracujesz i wiesz ze to amerykańska firma.

Tak11Nie
Muszka
@Mag

Nadal SAP w języku angielskim chociaż jest możliwość przełączania na język polski? A wypłaty polskie i nie żadne angielskie i amerykańskie? Pozdrawiam ludzi z magazynu....

Magazyniek
@Tłoczek.

Byłem już na rozmowie kwalifikacyjnej. Strata czasu nie dziwię że ludzie przychodzą i odchodzą po tym co oferują.

Tak4Nie1
Tłoczek.
@Magazyniek

Dobra Twoja-jeszcze trafił byś na x-mena na tłocznię i wtedy miałbyś konkretne p..bane...,dupowaty mistrz i cała hołota na głowie... więc powodzenia.

Derek
@Magazyniek

Dobra decyzja. Szkoda czasu. Poszukaj normalnej pracy gdzie choć trochę Cie docenia...

Szczęście
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Witam, Panie z żółtego Co z wami się dzieje zachowujecie się jak dzieci mniej rombania (usunięte przez administratora) między sobą (o sobie) a więcej interesując się pracą, na hali jest gorzej niż na jarmarku to jest praca a nie bazar a co do wychodzenia z hali do pracy może proponuję założyć instrukcje pracy ???? albo założenia dzwonków jak w szkole

Tak1Nie7
Miki

Cześć mam pytanie.Czy firma Tyco potrzebuje teraz ludzi do pracy?Czy możecie napisać kilka słów o pracy u was?Jak wyglądają zarobki na produkcji a jak na magazynie?Praca jest stojąca czy siedząca?Czy firma posiada jakieś pakiety socjalne dla pracowników?Pozdrawiam i dziękuję za normalne odpowiedzi.

Tak3Nie1
Rafał
@Miki

Cześć. Praca na produkcji na stojąco lub siedząco w zależności od wykonywanego zajęcia. Płaca minimalna tzn. najniższa krajowa lub w okolicach najniższej krajowej. Na nie których stanowiskach kamery a praktycznie na każdej produkcyjnej maszynie specjalny program który liczy ile kto był na przerwie śniadaniowej ile czasu poświęcił na regulację czy ustawienia. Mam nadzieję pomogłem.

Rompo
Nazwa działu: HR

Co tam słychać u szefowej HR ?

@Rompo

Zadzwoń do Niej to się dowiesz :)

Tak5Nie3

Jaki jest wkład kierownictwa Tyco Electronics w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Tak4Nie19
nina
@Pytanie

Żadna, a jak kto woli- zerowa, a nawet ujemna...

Tak18Nie
Przewodniczący
Nazwa działu: Produkcja

Nareszcie upragniony weekend! Przez 2 dni nie muszę myśleć patrzeć ani przejmować się pracą. Oby te tygodnie szybko mijały!

@Przewodniczący

A to trzymają Cię na siłę w firmie? Jak Ci już tak źle to zakończ współpracę z TE. Uwolnij się od tego ciezaru

Tak3Nie15
Przewodnicząca
@$$$$

Jeśli nie zauważyłeś bardzo dużo ludzi już położyło wypowiedzenie. Cześć z nich nawet porzuciło pracę.. a z tego co słyszałem to dopiero początek

@Przewodnicząca

Jeśli nie zauważyłaś pisałem do zmęczonego pracą człowieka, że nikt Go nie trzyma na siłę. A jeśli chodzi o porzucenie pracy ... cóż Ty tylko świadczy źle o pracowniku. Dobrze że już nie pracuje

Tak1Nie12
@$$$$

Nie dziw się człowieku, że ludzie porzucają pracę. A to, że zarząd już dawno nas porzucił i ma nas głęboko to Twoim zdaniem jest ok??? Inflacja w górę, a pensje w dół, zero doceniania pracowników. Tak jak ktoś pisał, grunt, że "oni" mają europejskie pensje...

Zenek
@pracownik

Ważne że(usunięte przez administratora) ma auto za 100 tys. Nie ważne że ludzie nie dostaną premii na Święta czy podwyżki.

Nazwa działu: Marketing
@Zenek

A kto Ci nie każe wziąć pożyczkę z socialu i kupić też sobie takie auto???

TakNie16
@$$$$

Widzę że nawet Nick Ci trudno wymyślić. Wynik się troszkę. Może dołóż sobie jednego $ :)

Duzy
@Przewodnicząca

Najgorsze myślenie jakie może być- to myśleć że firma będzie rozpaczac za pracownikiem. Dwie zasady: Nie ma ludzi niezastąpionych. Z niewolnika nie ma pracownika. Im szybciej zrozumieją to przełożeni starający się na siłę utrzymać nierobów bo mają doświadczenie i im szybciej pracownicy czując się źle w jakiejkolwiek formie nie zrezygnują to w firmie będzie niedobrze

Tak1Nie10
Elka
@Duzy

To w firmie jest niedobrze? Pracuje tam i nie mogę powiedzieć że jest niedobrze. Są pieniążki prawie na wszystko. Są samochody służbowe całe zaplecze remonty budynków. Fakt nie ma na podwyżki i premie dla pracowników fizycznych ale to taka moda w tej firmie.

Poldek

Teraz napewno wszystkie środki idą na Francję,także Francja elegancja bujajcie się wszyscy nie ma kasy.

Tak13Nie1
22y
Nazwa działu: Finanse
@Poldek

Francja to pompowanie kasy w trupa, kosztem innych wydziałów.

@Poldek

Mam wrazenie, że firma z Bydgoszczy otwiera filię we Francji. Taka masa ludzi z Bydgoszczy już tam pracuje i po kilkanaście tygodni.

Tak7Nie
Nazwa działu: Produkcja

A mi się bardzo podoba pani Ala ,ta blondynka.

Tak1Nie4
ola
@Pracownik

Z tego co widziałam,ma faceta(odbiera ją czasami z pracy),więc zajęta.

Tak1Nie

Kiedy dyrektor zrobi spotkanie z pracownikami i powie nam jak jest źle? Czy my nie mamy prawa wiedzieć że za chwilę w ogóle nie będzie pracy?

Tak55Nie
Ralfik
@Pracownik

On co jakiś czas jest w jakimś transie i wtedy w auli opowiada że jesteśmy potęgą

Tak19Nie1
Damian
@Pracownik

Skąd przypuszczenie, że może zabraknąć pracy? Twój wpis jest bardzo niepokojący, dlatego, proszę o bliższe informacje.

TakNie
Ktoś
@Ralfik

Facet nigdy nie odpowiadał za produkcję dlatego nie wie co mówi.

Tak12Nie
Zuziama123

Słyszałem jak na palarni mówili o podwyzkach na kablach dziewczyny sie chwalily ze im się należy. Szkoda tylko ze nikt nie pamięta o reszcie pracowników

Tak5Nie2
Niezadowolony
@Zuziama123

Podwyżki się należą wszystkim pracownikom a nie tylko wybranym działom to wstyd żeby pracodawca wyróżniał jednych kosztem drugich albo jest to tylko taka plotka żeby poróżić pracowników miedzy sobą

Ja
@Niezadowolony

Zapewniam Cię że (usunięte przez administratora)nie zna słowa "wstyd"...

Bożenka
Nazwa działu: Produkcja

Jestem ciekawa komu zależy na tym żeby w tym zakładzie był taki bałagan i zamieszanie. Ktoś musi się bardzo starać. Kierownikiem zostaje osoba która w ogóle nie ma jakiegokolwiek pojęcia. Nie ma pieniędzy nawet na premie dla pracowników. A są jakieś przesunięcia personalne i awanse. Teraz to już chyba nikt na tym nie panuje.

Tak23Nie
@Bożenka

Żółty czeka na podwyżki, mamy nadzieję, że dostaniemy tyle ile muszą dołożyć do najniższej krajowej. Jeśli będzie inaczej to może być nieciekawie. Już dosyć poniżania pracowników i dawania "cichych" podwyżek (blaszak). Coraz więcej słychać głosów niezadowolenia. Oczywiście na związkach nie ma co polegać, sprawę trzeba wreszcie wziąć w swoje ręce. Dziwi mnie tylko brak reakcji naczelnego, brak jakichkolwiek informacji na temat sytuacji w zakładzie, tak się tworzą plotki. Jak są sukcesy, to info wisi na każdej tablicy, łącznie z dworcem PKP. Dzieje się gorzej, brak informacji. Przykro to mówić, ale jest to brak poszanowania dla pracowników (etyka). I tu Bożenka masz rację, bałagan i zamieszanie.

Tak23Nie1
@Bożenka

Każdy na,wyższym stanowisku patrzycaby jemu było dobrze ewentualnie bliskim znajomym.W tym zakładzie pracują rodziny .jeśli nie masz żadnej rodziny w tym zakładzie na wyższym szczeblu jesteś zwykłym robolem do pracy i nic więcej .Nic samemu nie zdziałasz stąd "ciche"podwyżki w blaszaku,czy weekandowe przeglady masz nie poto aby zrobić przegląd a wyciągnąć dodatkowe pieniądze za nic nie robienie a udawanie że coś się robi.A znajomy który jest brygadzista słowa nie powie złego na niego bo to dobry znajomy,jeden drugiego kryje i będzie kryć.Szczególnie tu mowa o pracownikach z 20+ doświadczeniem w tej firmie zerujacy na znajomościach biorąc dodatkowe pieniądze za nic nie robienie.I to się tyczy każdego działu.

Tak16Nie
@Lolita

10+lat doświadczeniem.

Dusia

Mam pytanie.... Co z brygadzistą na tłoczni? Niby zwolniony za..? Niby nic mu nie udowodnili a na Jego kolegę czekają......

Tak15Nie3

A ty co taki nerwowy? Zakupy na Gzeli Ciebie też dotyczą? Tak tylko pytam

Tak11Nie1
Marcys
@Dusia

Jakby nic nie udowodnili to by go nie zwolnili. Chyba ligiczne

Tak7Nie
@Marcys

No tak masz rację... Jego przyjaciela niby też ścigają.... Szkoda chłopaków... Co im do głowy strzeliło? ???? Może gdyby ludzi bardziej płacowo cenili...

Tak1Nie7
Przegięcie
@Dusia

No tak najlepiej zawsze doceniać odcinki CORE, a reszta na montażach niech robi za psi grosz, może czas docenić ludzi na końcowych etapach produkcji.

Tak12Nie1
@Przegięcie

Czas docenić ludzi wszędzie, bo trzeba pamiętać że bez tych ludzi na dole nie będzie ludzi na górze....

Tak14Nie3
Logika
@Dusia

Bez tych u góry nie będzie tych na dole, również....

Tak4Nie13
Duzy
@Logika

Tylko jeszcze gdyby Ci na górze byli bardziej zaanagazowani w pracę na rzecz pracowników produkcji. Za pewne bez pracy jednych i drugich nie będzie istniała firma. Na produkcji są normy do wykonania. A jak rozliczani są ze swojej pracy technolodzy, inżynierowie,technicy, serwis, planisci? Niech każdy odpowie sobie sam na pytanie - Co dziś zrobiłem aby produkcja mogła przebiec sprawnie i na czas ? Aby klient był zadowolony? Aby TE Bydgoszcz była docenianą na rynku firmą?

@Duzy

No my też mamy swoje normy do wykonania - 8 papierosów dziennie, 4 kawy i lunch. Dajemy radę. Najlepsi nawet 10 papierosów:)

Nazwa działu: Produkcja

Tadziu długo jeszcze będzie "miszczem" czy ktoś się weźmie za to kolesiostwo wreszcie? ????????‍♂️

Tak5Nie
blaszka

I co, wystarczyło troszkę postraszyć, zaprotestować i pieniążki na podwyżki dla blaszaka się znalazły. W tym zakładzie można coś wywalczyć, ale podstawowym warunkiem jest zgranie załogi. A u nas w blaszaku problemu z tym nie ma. Można??? Pewnie, że można.

Tak8Nie5
zbigniew
Nazwa działu: Produkcja

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy jako frezer cnc ta rozmowa jakaś dlamnie jakaś dziwna jakieś testy i rozmowa odbywa się po przez łącze internetowe przecież każdy zakład posiłkuje się normami bo nikt nie jest w stanie tego zapamiętać bynajmniej ja z tego korzystam a jeśli chodzi o stronę finansową to pani z którą rozmawiałem jak znaczył się ten tema to dla niej to sprawa drugu żerna to poco ta pani tam pracuje to poco te ogłoszenia nie-wiem kogo oni tam potrzebują ja już na początku już miałem zrezygnować ale chciałem m mieć prace na miejscu bo pracuje po za Bydgoszczą a mam doświadczenie 30lat w systemie cnc heidenhain widocznie to za mało

Tak9Nie1
Skubi
@zbigniew

Najlepsze jest to że ci co się pytają to najczęściej sami mało wiedzą,albo im się wydaje że wiedzą bo przecież o tym czytali...

aga
Nazwa działu: Produkcja

chodzą plotki, że związki dostały już listy do zwolnienia

Karolina
@aga

Nie to chyba pomyłka. Listy poszły ale pewnie o podwyżki. Podobno znaczące maja być od przyszłego Roku.

Tak4Nie1
Bez sił
Nazwa działu: Produkcja

Słyszałem , że w żółtym na jedynce brygadzista ma pupila (ów) z nimi przysiaduje- a reszte gna do pracy (x)

Tak39Nie3
Zuzia123
@Bez sił

Och to jest prawda z białego brygadzistka z zerowki i z żółtego literka z zerowki. To jest para wszystko o wszystkich wiedzą

Tak36Nie1
$
@Zuzia123

To prawda.Moze też Ewa K. Powie swojej brygadzstce co o niej myśli a nie obgaduje po kontach.Sciany też mają uszy.

Tak99Nie4
@$

Na kanałach też taka byla

Tak51Nie3
@%

Na kablach miało być

Tak61Nie3
Michał
@%

Jakie to żenujące że Panie nie potrafią się podpisać imieniem i nazwiskiem tylko piszą wszystko pod wymyślonymi nickami. A tak na marginesie to może niech Pani sama podejdzie do tej Pani i zwróci jej uwagę :)

Tak3Nie7
Strazniczka
@Bez sił

Przed dokonywaniem wpisu proponuje obejrzeć film i reklamę strony go work - #Hejt to nie opinia

Tak3Nie5
&
@$

Na kablach nie jednej osobie wystawiła złą opinie a nie jedna została przez nią zwolniona i tak zostało do dzisiaj

Tak13Nie1

Zostaw opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie