Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Ann

Jeden wielki bajzel, mnóstwo sprzecznych decyzji,raz mówia tak, na drugi dzień co innego. Do tego co drugi uważa sie tutaj za kierownika. Szukam czegoś innego.

AD
@Ann

Idź do kierownika działu na pewno ci pomoże

@Ann

a na jakim dziale pracujesz ?

$$$$
@Ann

Może niektóre decyzje z punktu widzenia pracownika produkcji mogą się wydawać sprzeczne. Lecz byt firmy określa rynek i klient. Aby istnieć trzeba często zmieniać decyzje by sprostać oczekiwaniom klienta

Marzena
@$$$$

A wam się udaje zadowalać klientów?

@Marzena

Z pomocą zespołów produkcji, planistów i wielu innych, staramy się by klienci byli zadowoleni i aby składali kolejne zamówienia. Dzieki temu firma będzie istniała a my będziemy mieli prace

Luzik
@1234

Za najniższą krajową po 20-u latach pracy w TE. Cud malina !

@Luzik

Myślisz że w innych firmach jest inaczej ? Niestety wywindowana pensja minimalna jest wszechobecna We wszystkich firmach. I nie mówię, że to poperam

lola

Tylko że w innych firmach mają np miesięczną premię tutaj co 3 miesiące ... ale za to tutaj szanują ludzi a tam już niewiedzą co to szacunek ....

Luzik
@lola

TE i szacunek dla ludzi ? Dobry żart na 1 kwietnia ha ha ha ....

@Luzik

Zapraszam do innych firm uwierz nie jest źle ... zależy od działu na którym robisz .... i dużo od swojej zmniany jeśli jest (usunięte przez administratora) to w czym masz problem ? ...

Napoleon
@lola

A jak przejawia się ten szacunek ?? Przychodzę do pracy dla pieniędzy premia co miesiąc wskazana

Beniu
@Ann

Dodam jeszcze rozbuchane zatrudnienie na stanowiskach biurowych i niedobory pracowników na stanowiskach produkcyjnych. Kultura organizacyjna zakonserwowana od czasów Eltry

Wtryskowy Robol
@$$$$

Serio z tygodnia na tydzień odbiorca zmienia zdanie??? Jeżeli terminy nie gonią to większość wad jest NOK, selekcja, selekcja i jeszcze raz selekcja, natomiast wystarczy, że mamy tyły z dostawa, lub nie da się puścić procesu zgodnie z oczekiwaniami jakościowymi i nagle wada z tydzień temu jest nieistotna i możemy wysyłać...

Już NIE potencjalny pracownik
@Beniu

Nic dziwnego, że nikt nie chce przychodzić. Testy na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko operatora??- i proszę mnie źle nie zrozumieć, że to niby nie wymagające stanowisko czy cos, chodziło o sam fakt przeprowadzania takiej rekrutacji, niektórzy ludzie idąc na rozmowę już się stresuje, bo mu zależy na pracy, a tu dodatkowo jakieś testy... Dobra zgodzę się, że jakiś czas po zatrudnieniu i przeszkoleniu niech sprawdza, czy ogarniasz, ale że tak na dzień dobry? Druga sprawa, podejście osoby rekrutujący, jak egzaminator.... Chyba, że miałam pecha w ten dzień, albo gorszy dzień ta Pani????

P.
@Już NIE potencjalny pracownik

To wszystko wymyslily dziewczynki z HR, taka ich radosna twórczości. Szkoda tylko, że ich zabawa niesie problemy dla innych i nikt nie jest w stanie przeciwstawić tej głupocie.

P.
@Beniu

Jesli cię to pocieszy sa plany mocnego odchudzenia jakości, ktorej ilosc nie podoba sie wyżej ponad RR.

Process team
@Wtryskowy Robol

Jakość na wtrysku juz dawno osiągnęła punk absurdu, porównywalną ze średniowiecznymi specjalistami, szukającymi ile diabłów zmieści się na końcu szpilki.

FANUCII

Trzeba było się nauczyć Fanuca to byś problemów nie miał

Endrju

Potencjalny pracownik traci czas na rozmowy rekrutacyjne, a potem tygodniami nie dostaje feedbacku. Szkoda gadać.

Lili
@Endrju

Na wtryskarki pptrzebuja

Jonek
@Lili

Bo nikt nie chcę tam pracować.

@Jonek

Bo to prawda,sam się przekonasz,(usunięte przez administratora),obgadywanie,tania willa roboczą,(usunięte przez administratora).znajdz dobra pracę z normalnymi ludźmi.

Dk

Dzień dobry w firmie TE atmosfera jest straszna wiem że na każdej produkcji zdążają się różni ludzie ale tutaj to aż koli w oczy brygadzistki to jedynych szanuje a z drugich się śmieje i obgadują jedni mają lajt mogą robić wszystko a drugie panie są na innym poziomie nie będę tutaj mówiła na jakim dziale bo to jest bez sensu bo uważam że to się dzieje wszędzie z tego co słyszę jeśli to czytacie to może weźmiecie pod uwagę że każdy jest z nas inny nie musicie lubić wszystkich jako PANIE brygadzistki traktujcie ludzi na stanowiskach tak samo ponieważ pracujemy za te same pieniążki i każdy chce być szanowany i nie wyśmiewany i poniżany

Xxx
@Dk

Oj też byłam już parę razy świadkiem nie stety Bardzo brzydkich sytuacji jeśli ktoś chociaż troszkę jest inny to już zaraz jest odmieńcem traktują albo jak cienia jak byś wogle nie była obecna na hali albo się wyśmiewają że jest się dziwolągiem bardzo jest to przykre bo każdy jest człowiekiem i ma się uczucia niby pracują dorosłe osoby a czasem myślę że pracuję albo w szkole ale dosłownie z wariatki bo inaczej tego nazwać nie można świecie i nic więcej osoby z niskim poziomem stresu współczuję pozdrawiam

Potencjalny kandydat

Dzień dobry, czy jeśli w ogłoszeniu o pracę na stanowisko pracownika produkcyjnego są podane 2 adresy, to czy mogę wybrać, który mi odpowiada? Pytam, gdyż jeden adres byłby idealny, drugi zaś całkowicie odpada. Pozdrawiam :)

@Potencjalny kandydat

Podczas rekrutacji powinieneś poinformować, że jesteś zainteresowany ale tylko jedną lokalizacją. Nie powinno być problemu

Renia
@1234

Potem się z tego wycofają i każą Ci jechać do drugiej lokalizacji.

@Potencjalny kandydat

Wybierasz stanowisko i związaną z tym lokalizację. W obu potrzebujemy pracowników na podobnych stanowiskach, więc możesz sobie wybrać. Zapraszamy

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Jeb

Urlop w tej firmie biora tylko frajerzy, reszta bierze home office. Tą złota myśl usłyszałem od jednego z najbardziej pracowitych ludzi w te.

Aktualny pracownik
@Jeb

Wiadomo, w korporacji i tak praca jak na urlop.

Korpoludek
@Aktualny pracownik

Idźiesz na urlop, mówisz, że wniosek wypełnisz jak wrócisz. Wracasz i nic nie robisz i masz jeden dzień urlopu do przodu. Nikt tego nie sprawdza bo ci wyżej robią tak samo. Oczywiście ta opcja jest niedostepna dla pracowników na produkcji bo ci maja tyrać, najlepiej bez urlopu. Dobrze się żyje w korporacji.

kadry
@Korpoludek

Podaj swoje nazwisko. Obiecuję, że będziesz dokładnie skontrolowany.

Www
@kadry

Spojrzcie w kamery na bramie, wtedy zobaczycie ile ludzi wychodzi sobie kiedy chce. A kadry i tak nic nie zrobia, bo jak to mówią: rączka rączkę myję. Moga co najwyzej gnębić pracownika na produkcji, ale tych nieco wyzej udają, że nie widzą.

@kadry

Wy w tych kadrach to weźcie się w końcu do roboty i nauczcie się poprawnie wypłaty naliczać. Normalnie tluki bez szkoły.

@Jeb

Pandemia się skończyła, home office nadal funkcjonuje. Można zająć się domem, dziećmi, obiadem. A przy okazji chwilkę popracować. Na produkcji obostrzenia zdjęte, więc może wszyscy biurowi powinni wrócić do pracy ???

@Www

Tylko ludzi z produkcji się pilnuje żeby czasem minute wcześniej nie wyszli

Pracownik produkcji
@Monterka

Pilnują nas ale sami w godzinach pracy robią zakupy w Biedronce na Sobieskiego. Przed drugą zmianą widzę panów i panie z biur z pełnymi koszami zakupów. Może my też będziemy w czasie pracy zakupy robić...

Luisa
@Pracownik produkcji

To skandal !

@Pracownik produkcji

Ja widziałam jednego w McDonaldzie, a powinien być w pracy.

Franciszek
@Kasia

Wszyscy w tej firmie tacy zainteresowani cudzą pracą? Mam nadzieję, że ta aktywność na forum w dostrzeganiu cudzych uchybień nie wynika z tego, że nie ma jak o tym porozmawiać osobiście z decyzyjną osobą? Jak w tej firmie jest jeśli chodzi o koleżeńskie relacje i możliwość szczerej, krytycznej rozmowy z przełożonym?

$$$$
@Jeb

Zaraz jesień, pandemia, pewno zaraz znów się rozpocznie home office

Bartek

Czy na jakimś zwykłym fizycznym stanowisku płacą chociaż 3000 netto? (Może być nawet z dodatkami)

@Bartek

nikt Ci nie odpowie na to pytanie a jak ktoś taki się znajdzie to zaraz usuną ...

Oczywiście, na zwykłym stanowisku produkcyjnym będziesz mieć 3 010 . Brutto

@Monterka

Ale on pytał o netto. :( Czyli, że raczej nie?

@Zofia

W mojej odpowiedzi bylo trochę ironii (jeśli ktoś się nie doszukał). Zarobki na produkcji niestety są niskie . Moze ustawiacz ma zbliżone wynagrodzenie do 3000 netto

@Monterka

Niektórzy ustawiacze to nawet 4000 netto. Jak jesteś dobry w swoim fachu, jesteś dobrze wynagradzany

@Ust

A co znaczy dobry fachowiec ? Jakie trEna mieć doświadczenie żeby startować na stanowisko ustawiacz?

Ust

Wiedza techniczna, chęć do nauki, doskonalenia, Nobnajwazniejsze - cheec do pracy

@Ust

A poszukujecie ustawiaczy do pracy?

Mrozu

Tak, najlepiej z 20 letnim doświadczeniem i chętnym pracować za najniższa krajowa, tacy są tu zawsze mile widziani.

@Mrozu

Rozmawiamy o stanowisku ustawiacza, gdzie wynagrodzenie znacznie przewyższa najniższą krajową

lili
@Bartek

Z nadgodzinami dostaniesz powyżej 3 tys ...

On

Tak

@lili

Chyba nie masz racji. Bez nadgodzin masz netto 3 200 - 3 400.

Ust

Bez ironii. 3200-3400 to może nie kawał pieniądza na dzisiejsze czasy ale też nie mały. Firma istnieje na rynku od kilkudziesięciu lat, wypłaty na czas, socjal, nadgodziny, stabilność

Anonimus

Dobry brygadzista to również skuteczny psycholog, a więc osoba która potrafi z mozaiki różnych charakterów swoich podwładnych ulepić efektywny team, ,,Małe jest.... wielkie .

Marzena
@Anonimus

Mówisz o kimś konkretnym z firmy? :)

mila
@Anonimus

coraz mniej takich ludzi jest

On..
@Anonimus

Dobra brygadzistka jest tylko jedna

Kocham cherbatki z najprzystojniejszym mistrzem z kabli...achhh jaki Ty jestes cool młodzieżowy . Przychodzimy w niedziele ? Załóż na plecy ten czerwony sweterek , jestes w nim taki pociągający...Jak mi załatwisz niedziele 200% to zajmę sie Twoja rakietą mój ty sportowcu

@Ewa

Co za ludzie Nic dodać,nic ująć Współczuję

Ona
@Ewa

Herbatki pisze się przez samo "h"

Władimir Putin

Niezły macie burdel w tej firmie hehe, chciałem złożyć CV ale chyba dam sobie spokój, są chociaż jakieś dobre dupeczki?

xxx

Na Zachemie nie ma dużo młodych kobiet (mowa o Polkach) czy się mylę? W autobusie 59 ani dojeżdżające samochodem nie uświadczyłem ich za wiele, a mijam siedzibę firmy na Zachemie od dwóch lat.

Niesmak
@xxx

A Ty co, bzykańska szukasz czy pracy?

XYZ

Czy na produkcji pracuje się również w weekendy? (Ze wskazaniem na niedziele. Chodzi o pociąg powrotny, którego już po 22 nie ma).

@XYZ

w weekend tylko nadgodziny dla chętnych .

@Lola

I dużo ich zazwyczaj jest czy od czegoś to zależy?

@Zofia

Sobota zależy jaki dział niewypowiem się na ten temat bo niewiem dokładnie natomiast ja jestem na wtryskarkach na Zachemnie to rano i popołudniówki są nadgodziny nocki nie Natomiast Niedziela to tylko przeszkolone osoby na Uni Lubelskiej

@Lola

Aha i jeśli chodzi o soboty czy niedziele to identycznie i tak płatne jest?

na wtrysku : sobota 100% niedziela 200%

Pracuś

Witam wszystkich forumowiczów widzę że w Tych robi się gorąco kierownictwu pali się ostro .... i zaczyna się parcie i namawianie na ankietę chyba jest słaba frekwencja i biedne kierownictwo nie dostanie premii .O jak mi przykro

Nikt ważny

Nawet losami i cukierkami przekupują żeby zmotywować do udziału w ankiecie .A gdzie jest Pan RR i reszta kadry zarządzającej w styczniu kiedy są podwyżki ???

Filip
@Nikt ważny

Nie rozumiesz liczy się tylko rozwiązanie problemu w tabelce.

Filip
@Nikt ważny

Widziałem ostatnio na pomarańczowej ściance w przepisowych okularach , pomarańczowych smyczach z bazami i w butach bhp strzelali sobie foty

Pytający

Czy w okresie wakacyjnym 2022 jest przewidziana zmiana systemu pracy zmianowej?

@Pytający

Nie.

Witam Państwa! Jakie są aktualne stanowiska w oddziale Tyco na terenie dawnego Zachemu? Ile jest aktualnie zmian w firmie? Czy występuje w tym oddziale rotacja, co do zmian miejsca zatrudnienia czyli przenoszenie między oddziałami? Pytam, bo chcę znać odpowiedzi od pracowników, a nie od kierownica firmy, bo niekiedy zdarzają się matactwa w opisie firmy.

Petreson
@Nowy

Tak, w tym są najlepsi. Generalnie nie opłaca się, mierne zarobki, ciężka praca trzyzmianowa, przełożeni traktujacy ludzi jak (usunięte przez administratora) sami także reprezentują poziom kultury chłopa folwarcznego. Chętnie zatrudniają ludzi z głebokiej wsi na pólnoc od Bydoszczy bo przyzwyczajeni do takiego traktowania, zawistni, żyjącym życiem innych. Zarobki może 200 pln powyzej najniżej krajowej. Nie wytrzymasz tu długo - wyśądziesz psychicznie. Krąża plotki, że będą raczej zwalniać.

@Petreson

Powiadasz, że trzy zmiany, jednakże w godzinach nocnych nie zauważyłem nigdy jakiegokolwiek samochodu na parkingu. Jednakże przed godziną 6 pracownicy ubrani w strój BHP byli przeze mnie widziani w małych ilościach, ale jednak byli widziani. Mowa oczywiście o oddziale na ulicy Aleksandra Krzywca.

@Nowy

Witaj Nowy Obecnie szukają operatorów do obsługi maszyn , ustawiaczy i brygadzisty. Zmiany sa 3 zmiany : 6-14 14-22 22-6 co do zmian mniejsca zatrudnienia byś musiał zapytać opiekuna swojego bo niewiem jak jest przez TE Ja mogę pracować i na uni i na zachemnie

@Petreson

Ja pracuję na wtrysku już jakiś czas nie zgodzę się że praca tutaj jest ciężka ... nie jest źle w innych zakładach masz o wiele gorzej jeśli chodzi o przełożonych różnie bywa kierownik i mistrz też człowiek wymagają to trzeba słuchać tyle ... Ja mam fajną ekipę i cieszę się że taką mam a zazdrośni ludzie są w każdym zakładzie i zawsze znajdzie się ktoś kto będzie bruździł... Pozdrawiam

@lola

Od czasu do czasu w godzinach po 22 znajduje się niedaleko Tyco Electronics na terenie Zachemu i samochodów przed samą firmą nie ma, więc moje pytanie brzmi: Naprawdę w tym oddziale na jakimkolwiek stanowisku jest wrowadzona trzecia zmiana?

@Nowy

Są 3 miejsca gdzie możesz parkować dzisiaj akurat idę na nockę przyjedz sam zobaczysz że są tylko że my stawiamy tam gdzie są kontenery i może z ulicy ich nie widać ...

@lola

Tak, zauważyłem, że między kontenerami na wynajem stoją samochody. Dziękuję za poświęcony mi czas.

@Nowy

Jak coś to pisz jak będę wiedziała to odpowiem

@lola

Pani Lola, jako pracownica oddziału na Zachemie. Czy już zostałaś poinformowana o tym, że w okresie wakacyjnym 2022 będzie wprowadzona jedna zmiana? Pamiętam, że w roku 2021 na okres wakacyjny wiele osób pracowało na jedną zmianę.

Lupa

O czym Ty pleciesz?

@Lupa

Zadaje proste pytanie, bo często firmy zmieniają swój system pracy na okres wakacyjny, dlatego pytam czy w oddziale na terenie Zachemu nastąpi to.

@Nowy

Jaka tam Pani :P jestem (usunięte przez administratora) nie nic o tym nie wiem na pewno to nie będzie na wtrysku skoro planują wstawić nam jeszcze parę maszyn tylko ciekawe kto to ma robić ? ....

@Lupa

Tak jak Nowy pisze w zeszłym roku na Zachemie przez okres wakacji była t1 zmiana ale z tego co Ja wiem wtrysku tego nie dotyczyło ( 1 maszyna obecnie była ). Wtryskarki zaczęły przyjeżdżać koniec grudnia początek stycznia i teraz jest tylko wtrysk na zachemnie przy Uni Lubelskiej już nie ma nic W sumie została jedna duża ale to już inna historia :P ... Pozdrawiam

@Lola

Czyli głównie u Was na terenie Zachemu są głównie wtryskarki. W takim razie czy poza wtryskarkami znajdą się inny maszyny?

@Nowy

Są jakieś 2 działy kabli ale szczerze powiem że nie wiem nieinteresowało mnie to nigdy ale można zawsze zapytać :)

Hv
@Lola

Tak jest jeszcze drugi wydział gdzie jest produkcja kabli HV, Medical i Markery. Poszukiwani są pracownicy do produkcji kabli HV

@Hv

Dziękuję bardzo wszystkim za pomoc. Pozdrawiam! :)

Hv

Mile zachowanie

Raf

Oj jaka szkoda że dziś zostało odwołane spotkanie znowu by było że nasz zakład to potęga i że jest tak mega super tylko szkoda że o podwyżkach już całkiem ucichło chyba do niego doszło że ludzie mają już dość jego propagandy jeszcze trochę i w jego kierunku poleca jajka albo jakieś pomidory

Mateusz

A dlaczego posty znowu zostały usunięte na temat pracy w Tyco? Kogoś prawda bolała z Cięcia kabli i zglosil,że jak mogą to obijają się jak tylko mogą? Od kawy do kawy od ciastka do ciastka,co piątek w czasie pracy kebab zamawiany? Pracują tylko wtedy jak już naprawdę muszę i robią to ja ostatnią chwilę.

Ck

Odbijanie kartą dla rowerów jedna wielka porażka jestem ciekawa czy firma coś wymyśli czy poczekają do pierwszego potrącenia i dlaczego nie odbijają się kierowcy moim zdaniem również powinni się odbijać jak wszyscy to wszyscy

Rowerzysta
@Ck

Potwierdzam ciekawe czyj to był pomysł na dzielenie pracowników na równych i równiejszych kierowcy wjeżdżają autami i szlabanik myk w górę podjeżdża rowerzysta i jak sobie sam nie machnie przepusteczką to nici z wjazdu może ktoś się pochyli się niegownym traktowani pracowników na lepszych i gorszych

Hołek.
@Rowerzysta

Wiekszosc HR przyjeżdża samochodami, także raczej nici z tego pomyslu.

@Hołek.

Tu nie chodzi o podziały, czy ktoś jeździ rowerem czy autem. Kontrola wjazdu kierowców to troszkę większa inwestycja i chwilkę potrwa. Ale będą i kierowcy używać przepustki

Abc
@Rowerzysta

Nie stety zawsze będą dzieleni pracownicy na gorszych i lepszych jest to przykre ale prawdziwe bo bez ludzi produkcyjnych szefostwo nie miało by pracy bez takich osób . Odbijanie kartą dla rowerzystów to jest porażka stoją tiry z dostawami samochody ,rowerzysta nie wie jak ma jechać pieśni muszą się odbija -rowerztsci też a czemu nie osoby które jeżdżą autem ? Mogę też mieć wysunięte do czytnika ma kartę otwiera okno i się odbija nie widzę problemu

Monterka

Bardzo ucieszyliśmy się z projektu drzwi otwartych w firmie. Bardzo chcieliśmy pokazać naszym dzieciom, wnukom, rodzinie , miejsce naszej pracy. Bardzo nam przykro, że nie drzwi otwarte zostały odwołane. Może jednak warto pomyśleć nad organizacją przejścia rodzin przez nasze miejsca pracy ?

Radek
@Monterka

Chyba za krótko pracujesz tutaj. Jak zwykle udawane dzialania, stwarzanie pozorów.

@Radek

Tu nie chodzi czy krótko czy długo pracuje. Chcieliśmy pokazać swoim rodzinom swoje miejsce pracy. Dzieci są bardzo ciekawe

Kick
@Monterka

W jakim swiecie ty żyjesz, oni maja to w (usunięte przez administratora)

@Kick

Masz 100%rację. Tu wyniki się liczą a osoba to tylko żeby się efekt końcowy zgadzał

@J&J

A Wy nadal swoje. A ja mam cały czas nadzieję, że kiedyś pokazemy swoim rodzinom swoje miejsce pracy. Nic więcej mnie w tym temacie nie obchodzi, czy ktoś chce coś zyskać, stracić, bla bla bla

Mirek
@Monterka

Po tym, jak zmienili ubezpieczenie, nie wiem, czy komuś, chciałbym cokolwiek tu pokazywać.

Szpec
@Monterka

Co tam pokazywać? Paskudne hale, brud i smród?

@Szpec

Nie chcesz - nie zapraszaj rodziny. Każdy ma prawo wyboru

@Szpec

Nie wszyscy mają brud na swoim miejscu pracy. Niektórzy szanują swoje miejsce pracy i chociaż trochę dbają o nie

Jak wygląda praca operatora maszyn w Tyco, jakie warunki pracy? Ile płacą i jakie zmiany? Widzę, że ogłoszenie od dawna pojawia się co jakiś czas. A może są jakieś lepsze jeszcze działy, gdzie niekoniecznie trzeba mieć duże doświadczenie?

@Zainteresowany

Najlepiej na ustawiacza a po paru latach zostaniesz brygadzistą.2 zmiany,z kasą to różnie i podróż nie,nie musisz mieć doświadczenia bo dostaniesz to samo.

Rafina
@Zainteresowany

Bez doświadczenia to montaż. Większość firmy 3 zmiany

Radziu
@Prawda

Szkoda czasu. Nie opłaca sie.

Witam, chcę złożyć papiery na stanowisko młodszego szliferza na szlifiernię, wie ktoś może na jakie zarobki mogę liczyć

Radziu

8 tys

Rydz
@Kandydat

Mało kto chcę tu przyjśc pracować.

Klakier
@Kandydat

Jeśli chcesz fajna atmosfere to zapraszam na dział cięcia kabli. Trochę popracujesz, Trochę poplotkujesz ,nie narobisz się nigdy,a w każdy piątek pysznego kebaba rollo z Nasza ekipą zjesz. Wszystkich plotek o ludziach i firmie dowiesz się u Nas. Zapraszam!

Bolek
@Klakier

Również Polecam I pozdrawiam Śmietankę Z cięcia kabli. Prawdziwa klika jak chcesz się dowiedzieć najnowszych plotek co się dzieje w firmie to tylko do nich. Do pracy nikt się tam nie garnie dobra ciastko kawa to tam podstawa.

@Klakier

Hej jak tak o wszystkim wiesz to co możesz powiedzieć o wtryskach na Cargo ? Pozdrawiam

Wiktoria
@Radziu

Woow, aż tyle? Ale to chyba brutto no nie?

@Wiktoria

Koń by się usmiał

Koleżanka

Nie polecam gadają z Tobą A za chwilę cię obgadają brygadzistka Z zerówki żółty budynek fałszywa taki ktoś nie powinien być brzygadzistą nie polecam

@Koleżanka

To prawda wszystkie Brygadzistka są osobami fałszywymi niby z tobą rozmawiają są mili i sympatyczni a za plecami by ci nóż wbili w plecy donoszą do mistrzów i kierowników tylko żeby utrzymać własne stołki za nic nikt by ich tam nie trzymał

@Koleżanka

Jedna drugą obgaduje jak nie widzisz..

Prawda

To samo jest w T.E. W Szczecinie...

Lm

Oprócz brygadzistek zostały w białym i żółtym budynku przydupnice i donosicielki, atmosfera jaką wokół siebie wytwarzają staje się nie do wytrzymania

@Prawda

Za duża zbieranina...wszędzie tak jest w takich zakładach produkcyjnych..Jedna chcę zabłysnąć przed drugą..A trzecia zostaję tą (usunięte przez administratora) ;-)

Xxx
@Koleżanka

Dawno nie miała bolca pozdrawiam

@Xxx

Zgadza się,też taka wredota

JP2GMD
@Xxx

Kiedy chodzilem do podstawówki to był tam taki paweł i ja jechałem na rowerze i go spotkałem i poten jeszcze pojechalem do biedronki na lody i po drodze do domu wtedy jeszcze już do domu pojechałem

Kornelia
@Koleżanka

Zgadzam się, ta osoba w ogóle nie nadaje się do pracy z ludźmi, podsmiechiwanie się z nowych pracowników chyba jest nie na miejscu. Poza tym prosząc ja o pomoc możesz zostać jedynie zwyzywana, robi wszystko żeby zniechęcić człowieka do pracy. Ale trzymają ja tam bo siedzi w pracy po kilkanaście godzin i zasuwa za półdarmo. Gdyby nie ona nadal bym pracowała.

M@M
@Koleżanka

Zakłamanie fałsz brygadzistka trzyma sztamę z mistrzem. Wolą nowych posłusznych pracowników niż ludzi którzy już są sprawdzeni. Oboje czekają tylko na najmniejsze podkniecie . A agencyjnych traktują jak (usunięte przez administratora)

@M@M

No to trzeba mieć zgraną swoją załogę, to brygadzista sobie może...tylko narzekanie,A nic nie robicie.po co gadać,trzeba działać i utrzeć jej nosa,ona by powinna współgrać z Wami,a nie podlizywac się czekając aż ją awansują, bo na to liczy.

Koleżanka

No niestety taka prawda. Część siedzi i pije kawke a druga część zapieprza i gdzie tu sprawiedliwość a brygadzistka z żółtego na to pozwala bo to jej pupulki a reszta to tylko parobki pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics