Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Tyco poszukuje pracowników na wiele stanowisk a nie chce zatrudniać starych pracowników z doświadczeniem tłumacząc się zła wystawiona oceną za poprzednie lata przez mądrale byłego mistrza z żółtego Lips.kiego.(usunięte przez administratora)nic więcej. Ludzie z większym stażem są to ludzie posiadający rodzinę w tej firmie bądź na układach z wyżej postawionymi pracownikami. Nowego pracownika gonią do pracy a sami stoją swiete k.rowy mając się za niewiadomo co.

...
@Adam

Dokładnie tak. Zresztą obecny mistrz razem z Dorszem też nie lepsi. Lubią nasrać ludziom w papiery.

M@M
@...

Dokładnie obecny mistrz jest nie lepszy potrafi dobremu pracownikowi zepsuć opinie i jeszcze śmiać się w twarz

Ustawiacz

Panie Jacku czy będą podwyżki dla ustawiaczy z kabli??? Bo my rękawy wyrywamy żeby produkcja szła jako tako a 3700 brutto to raczej mało jak na nas takich fachowców. Ale ważne że pan się dobrze bawi w Niemczech i się panu kasą w portalu zgadza.... Gdyby nie my to by tu nic nie szło, dobrze że jeszcze można dorobić trochę w metalach kolorowych po za pracą bo była by lipa na dłuższą metę. Prosimy o 1000 zł brutto podwyzszki...! Czy tak dużo chcemy ???

Mrozu
@Ustawiacz

A na wtryskarkach koledzy mają po 5-6 K i tez chca podwyzki bo malo, ale tobie jak widze by pasowalo. Moze tam uderz z papierami,.

@Ustawiacz

Proponuję rozmawiać z mistrzem lub kierownikiem. Jednemu dadzą podwyżkę ile chce, jeśli jest dobry. Cały dział nie dostanie takiej podwyżki.

sępowaty
@Ustawiacz

Widzisz przyjacielu, to nie takie proste. Prezesik zwija okrągłą sumkę za Wasz urobek co kwartał i ma w du..ie jak Wy żyjecie i jak sobie radzicie. Pytajcie zawsze tego u góry, chyba że brak Wam odwagi.

Na końcu drogi
@sępowaty

Nie chodzi zapewne o odwagę. Ludzie mają jakieś zobowiązania i nie chcą być nagle zwolnieni, albo boją się zmian.

@Ustawiacz

Jacek to tyle może co figa z makiem z kartoflakiem to tylko pionek w grze i martwi się tylko o swoj stołek i o to czym na stołku siedzi

UstawkaSZ
@Ustawiacz

No to ładnie was (usunięte przez administratora) W Sz-n ustawiacz ma 4500 brutto. Macie u siebie przecież związki które nawet nie są w tym temacie zorientowane. niech zaczną działać w tym temacie.

Luzik
@UstawkaSZ

Mamy co ???

@Ustawiacz

Na kablach nie ma ustawiacza fachowca, przepraszam jest jeden przyuczony przez byłego fachowca.. nikt z nowych sobie rękawów nie wyrywa, mistrzowie improwizacji ot tyle..

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Tyco Electronics?

Byniu

Obszar kompletnie zaniedbany, dzialania przypominaja ruską propagandę.

Yellowbam

Wszędzie juz płacą więcej. Teraz mają problemy ze znalezieniem kogokolwiek, a lista nieobsadzonych stanowisk stale rośnie. Tylko te poustawiane wiesniaki z Sruszcza i okolic trzyma się rękami i zębami, no bo gdzie będą mieli lepiej niz tutaj.

Redbam
@Yellowbam

I to się zgadza. (usunięte przez administratora) pruszczowska na stałe zakotwiczyła w szeregach pracowników naszego zakładu. A najgorsze jest to, że są to ludzie bez skrupułów, bezczelni i krnąbrni. Jak to się mówi po trupach do celu. Ale wszyscy dookoła widzą, tylko nie pruszczanie, że nie jednemu słoma z butów wystaje. Pozdrowienia wieśniaki...

Pracuś
@Redbam

To prawda pruszczaki buraki trzymają się rękoma i nogami w Tyco i nie dopuszcza do swojego grona kogoś z miasta to jest sitwa a pracodawcą wykorzystuje takich ludzi bo jest mu tak wygodnie oni sami pilnują porządku w zakładzie

@Redbam

No trochę nie ładnie tak o ludziach pisać ale zgadzam się bo nie wszystkie Panie????ale są wredne i wchodzą w (usunięte przez administratora) koleżankom żeby się przypodobać i nie wypaść z obiegu????????i właśnie o tych że słomą mowa.. Grają Panie i jakie to nie są wspaniałe,ale...to tylko w pracy Pozdrawiam wszystkich normalnych i życzę miłego popołudnia????

@Iga

No taka szczera prawda Wiocha...chcę mówić językiem miasta ale...trzeba pierw trochę mieć wygląd No cóż...zadbać o siebie A później zrywać Damy Nic tu nie da wchodzenie koleżankom w (usunięte przez administratora)

@Prawda

Święta prawda Bo tak jest Ukłony????????

oki

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
obserwatorka

Pracuję w żółtym budynku i czegoś tu nie rozumię. Zarząd daje nam premię za wyrobienie, czyli za wykonanie dużej ilości i wysokiej jakości wyrobów gotowych do sprzedaży. Czyli krótko mówiąc chodzi o wyrobienie większej kasy dla zakładu niż to zwykle bywa i zmotywowanie pracowników do sumiennej pracy, oczywiście bez brania wolnego czy chorobowego. Rozumiem, że na nadgodziny powinny przychodzić osoby, które zarabiają dla zakładu, czyli osoby produkcyjne. To po co w soboty zatrudnia się cały sztab osób nieprodukcyjnych, które nie wytwarzają nic, a zapłacić im trzeba. Jedno drugiemu zaprzecza. Bo np. takie zielone i modelka z fpa to co robią w soboty( czyli między innymi pogaduchy) równie dobrze mogą zrobić w poniedziałek, a zakład zaoszczędzi kasę. Jestem za tym, aby na nadgodziny przychodziły wyłącznie osoby z produkcji, i to dosłownie, które zarabiają pieniądze dla zakładu i nie przeszkadzają w pracy innym. Niech zarząd zwróci na to uwagę, myślę że to sugestia warta przemyślenia.

te
@obserwatorka

racja i nie dotyczy to tylko zółtego, ale całego zakładu. Jak chcą przyjść do pracy na nadgodziny to niech zapie... jak my, a nie przyjść na pogaduchu i wypić kawke i 8 godz z głowy, no wybaczcie

On199
@obserwatorka

Mówisz blonde life story?

Te
@On199

Nie.

ONi
@obserwatorka

te decyzje są zgodne z procedurami obowiązującymi w zakładzie. Do opieki nad produkcją muszą być zielone/FPA itd. Wymagania SYSTEMU JAKOŚCI ISO.

@obserwatorka

Jaka zawiść... Na tym polega praca tych kobiet. Kontrola. Tak trudno to zrozumieć??? Ja jestem monterem one z kontroli. Taka zawiść po prostu osłabia.

elo

przecież one robia za psie pieniadze, na produkcji mozna lepiej zarobić, o co tu być zawistnym

Oho
@elo

Skąd wiesz ile mają zielone. Nie pracują za takie grosze jak ty.

Sprawiedliwy
@obserwatorka

Nicht nie jest świętym, spujsz w swoje oblicze, pani z 5. Góra każe-, jak jakiś problem to do kierownika!!!

@Sprawiedliwy

Sprawiedliwy, chyba trochę Cię poniosło. Odpowiadasz na wpis z 2017 roku? Ja nie pamiętam co było wczoraj na śniadanie a Ty pamiętasz co było 3 lata temu? XD

Jestem za
@obserwatorka

Było by super . Zero brygadzisty . Zero zatrzymania ruchu. Zero ślusarzy zero kontroli no i exman to jeszcze nie wszystkie stanowiska które są dla góry nieproduktywne. :-)

Magenta
@Sprawiedliwy

Spójż w słownik.

@Magenta

@Magenta też nie napisałaś poprawnie, pisze się "spójrz"

Zenek disco polo
@obserwatorka

Niestety chyba za krótko pracujesz w tym zakładzie żeby zrozumieć jak to działa, chyba wiesz kto zajmuje stanowiska w tym budynku , a wiesz że jak za dużo zaśpiewasz na forach to będziesz nie akceptowany przez tych za biurkiem, i tych którzy są tam z układu prowadzonego od lat w tym budynku , czyli do odstrzału,

B3r

Bo tak

Pracowałam w tyco jakiś czas i praca była fajna ludzie też byli w pożądku (patrząc na inne zakłady). Pozdrawiam 2 piętro ;-)

Zaskoczony pracownik

Dziwna to jest firma która nie przedłuża umów pracownikom a za tydzień dzwoni i chce zatrudnić a gdy pracownik mówi że 1 tydzień temu mu nie przedłużyli umowy to pani ciężko zaskoczona. Pozostaje pytanie do Tayco potrzebujecie ludzi czy nie. Czy o co tu się rozchodzi.?

@Zaskoczony pracownik

Nie przedłużają z tymi pracownikami ,którzy nie chodzą pod ich dyktando.Posłuszeństwo bezwzględne. Pracowitość nie ma tu nic do rzeczy.

Zoro
@Zaskoczony pracownik

Jak potrzebują to postawić warunki że do Tayco umowę i promesę niech dadzą że np.po 1 roku na stałe umowa.

Praco pako

To ciekawe, dlaczego jeszcze pracujesz? Chodzisz pod ich dyktando?

Ta firma to farsa chcą utrzymać pracowników a płacą najniższa krajową robią co chcą przyjmują ludzi ,zwalniają ,oceniają jak dzieci w szkole ja bym się przyjrzała pracy ludzi z HR i całemu kierownictwu czy przypadkiem nie nadużywają swoich kompetencji i tak ich bym przetasowania

Dlatego kierownikowi życzę powodzenia ….

Luisa

Ogólnie stosunki panujące w firmie przypominają tzw. "małą Sycylie". Pieniądze są kierowane tak, zeby wpadały do odpowiednich kieszeni. Robi się to bez skrupułów kosztem szeregowych pracowników. HR też jest częcią tej ukladanki. Dlatego ludzie nie chcą tu juz przychodzić do pracy, bo po co, żeby tyrać jak (usunięte przez administratora) i klepać biedę, a pieniądze, sprytnie rozdysponuje między siebie ta sitwa.

Myślę że jest to prawda, widzę to Jestem pracownikiem z ponad 20letnim stażem i zarabiam najniższą krajową

Praco pako

To co Ty tu jeszcze robisz człowieku? Tu raczej kłania się brak ambicji i wiary w siebie...

Patrycja

Kolejny rok za nami... Ciekawe Manius czy Katrin jak była w ciąży wie że się spotkaliśmy w hotelu na kawie.... Wesołych świąt wszystkim życzę. Oczywiście to bzdury z palca wyciągnięte???? pozdrawiam koleżanki z tyco atmosfera super polecam zakład polecam ustawiacza znaczy ustawodawczy????????

Arnold
@Patrycja

Straszna rozpusta jest na wtryskarkach. Miedzy soba sie juz kopulujecie?

Znany
@Arnold

A to Patrycja się na wtryskarki przeniosła nie na inny wydział?

Niedoszły (Były) Pracownik

Niedawno złożyłem aplikację do firmy po dwuletniej przerwie. Pracowałem w Tyco 5 lat. Przeszedłem rozmowę kwalifikacyjną wszystko poszło bezproblemowo. Po pewnym czasie odebrałem potrzebne dokumenty… a na następny dzień dostałem telefon z informacją, że byłem pod wpływem alkoholu przy odbiorze dokumentów w kadrach i nie są już mną zainteresowani… dawno nie ktoś tak nie potraktował. Pomówienie pracownika kadr zmarnowało czas mój i wielu innych pracowników zagazowanych w proces rekrutacji. Brak słów…

@Niedoszły (Były) Pracownik

Traktowanie ludzi w tej firmie nigdy się nie zmieni od przełożonych aż do głównego kierownictwa no i teraz jeszcze kadry do tego. Ale pracy jest sporo na rynku coś tam znajdziesz.

Sok magazyn

Jak obecnie pracuje się na magazynie na ul. lubelskiej ? Nadal źle? Chcieli wydymać Freda a tu Fred wydymał wszystkich

Magazyn
@Sok magazyn

Praca lekka, nie jakaś super łatwa, ale przyjemna. Polecam gorąco, kto kapuje ten na kierownika się szykuje.

Magazynier
@Magazyn

Tam źle mi się pracowało, jedyny zakład do którego z nie chęcią jeździłem i z nie chęcia pracowałem przez współpracowników. Jedyny z którym ewentualnie mogłem się często dogadać to był Michał i jest dość kumaty w tym co robi i nawet Pani Ewa była spoko a reszta... szkoda gadać...

Jarosław
@Magazynier

No a co z tą resztą, czemu nie mogliście się dogadać? Opowiesz coś więcej?

Magazynier
@Jarosław

Obgadywanie za plecami i robienie pod górkę itd.

Ustawiacz

Czy do końca roku dowiemy się, za jakie pieniądze będziemy pracować od stycznia??? A może tradycyjnie nowe angaże będziemy podpisywać w lutym lub w marcu. Niby średnia 4% ale wiadomo, że wszyscy równo nie dostaną. Tradycyjnie jedni są lubiani więcej, inni mniej. No i jestem ciekaw, kto będzie przyznawał te podwyżki. Mam nadzieję, że nie mistrzowie, bo mój akurat mnie nie lubi...

Wtryskarki

Czekamy czekamy, kiedy wychodzisz ze szpitala?

Łukasz

Pati przestań afery kręcić . Wszyscy cie znają że jesteś kobietą poważna a ten anons nie pisałaś Ty ! Pozdro normalni

Ostatecznie macie wolne w okresie między świętami, a sylwestrem?

Gladuator

Nie, 3 zmiany....

@Gladuator

Nawet w tym mało osobowym oddziale na ulic Krzywca na Zachemie?

Lupa

Witajcie, pracodawca ma zamiar skrócić nieprzerwany odpoczynek tygodniowy do 24h, tak aby stał się regułą... I tu pojawia się pytanie, czy tak może zrobić? Jeśli tak, to czy powinien to określić na papierze? Życia nikomu nie ratujemy... Pozdrawiam

Kadry.
@Lupa

Tydzień ma 5 dni, czyli 40h. Jak może być regułą? To chyba nadgodziny? Proszę jaśniej.

Jack

Co jest grane, niby ustawiacze/ślusarze, a wiedza poniżej operatorów. Panie wiedzą więcej niż ci dwaj panowie z Vp. (usunięte przez administratora)

lko

Z komodą coraz cięzej się współpracuje, skoczy sie jak z gałą.

Rydz
@lko

A z kim ma współpracować(usunięte przez administratora)

Radziu
@Rydz

Czemu nagle wszyscy gadają, ze szukają nowego zajecia. Niepodoba wam sie nowa lokalizacja, przecież tam bedziecie mieli lepiej niz tutaj.

lola
@Radziu

Tylko nie wszystkim pasuje dojazd .... o tym już nikt nie pomyśli

@lola

Właśnie.. Z dojazdem a szczególnie jesień-zima,ale..taką pracę się wybrało więc się nie narzeka..wstaje się o 3 na godz 6 żeby dojechac do pracy pociągiem...po pracy czeka się godzinę żeby wrócić,bo gdyby choć firma poszła tym pracownikom na rękę w tym okresie i puścił o 5 min prędzej to byśmy były w domu godz szybciej gdyż jest połączenie.. Może idzie coś pomyśleć wzgl.tych dojeżdżających???????? Pozdrawiam..

Lola
@Iga

Iga to nie tylko dojeżdżający mają problem Ci co mieszkają w Bydzi również ...

@Lola

Mamy pracować między świętami,nawet wyjechać nie można,i co Wy na to?

Arnold
@Iga

Kierownik ma wolne, więc w czym problem?

Aneta

I jak? może jakiś test zamiast CV i doświadczenia, żart, cały ten zakład to żart, pozdrawiam Jerzy Waliszewski

Ptyś

Pracowałam w Tyco ponad rok zostałam zwolniona bez powodu i podziękowania za współpracę. Rzucają ludźmi na inne piętra bez podania chociażby jakiegoś powodu co do brygadzisty to brak słow innych traktuje jak (usunięte przez administratora) a kilku swoich wybranych faworyzuje i co to za sprawiedliwość jedni robią i (usunięte przez administratora) a inni siedzą na (usunięte przez administratora) i nic nie robią. Jesli chcesz być traktowany równo szukaj pracy gdzię indziej nikomu nie polecam.

Witam jak wyglada praca brygadzisty na wtryskarkach jakie zarobki ?

@Nowy

Czesc, poniżej 4700 się nie zgadzaj, tyle Ci powiem.

Stary
@Wtryskarki

+-netto

@Stary

To kwota brutto. Poniżej tego nie sw schodź. Warunki pracy bardzo słabe. Ludzie to jedyny plus.

Wtrysk
@Nowy

Zarobki są różne, zależy jak kto niegocjował, niektórz z doświadczeniem mają po 6k +dodatek brygadzistowski + nadgodzinny+ premia kwartalna. Jeśli masz doświadczenie wołaj dużo, potem jak cię zatrudnią, bedzie ciężko wyrwać jakąś kase.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics