Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Czesc, Na jakie pieniądzeoze liczyć technik RD w dziale projektów? Warto aplikować?

Balcerek

Nie wiem skąd ta niechęć w jakości do nowego dyrektora. Wiem, nie tak miało być - wszystko miało zostac w "rodzinie", a tu włozono taki kij w szprychy, "dobrze ułozonej" przez lata organizacji. Pomysł, że inzynierowie jakości powinni być również na drugiej zmianie brzmi rozsądnie. Ile to produkcji stoi i czeka do rana, aż jakościowec wyda po kolejnych kilku godzinach, swoja mądrą, asekuracyjną, chroniącą swój (usunięte przez administratora) a nie finanse firmy, decyzje. Co ciekawe innych goni sie za najmniejsze przerwy w podukcji, bo przecież wskaźniki spadają.

Ck

Zgadzam się z dk pracą sama w sobie jest nie jest źle ale nie wiadomo jak by się nie starał to brygadzista jak cię nie polubi to i tak zrobi wszystko żeby cię zwolnili możesz się starać nie chorować robić normy ale jak nie pasujesz to dowodzenie mam nadzieję że się tym zajmują w końcu chociaż wątpię bo pracowników mają za zero a wymagania jak nie wiadomo co .....

Dk

Witam praca jak dla kobiet lekka nie jest ciężka ale zasady i współpracownicy to jest porażka dyrektor tego nie widzi jaka opinia idą z firmą TE O WSZYSTKO Niby dbają ale pracownicy mają za nic taka prawdą brygadziści zero poszanowania dla pracowników , w szatniach i stołówkach (usunięte przez administratora) robactwo nic więcej pomyśle o człowieku o niższym stanowisku to że pracuje jako monter to nie znaczy że jest gorszy od Pani z biura wszyscy jesteśmy tylko ludźmi czujemy i żyjemy

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Stefan

Witam. Potrzebuje sobie chwilowo dorobić. Warto tutaj przyjść? Kiedyś robiłem w Telepanie. Chciałem tam wrócić lecz mówią że lepiej tutaj. Tym bardziej mi tutaj pasuje bo mam bliżej i znacznie lepszy dojazd (niż Reconext - Mokra) Pozdrawiam. Miłego dnia.

Edek
@Stefan

Nie warto.Osobiscie nie polecam

Zaraz 11 listopada. Czy w dniu 12 listopada oddział na ulicy Aleksandra Krzywca nie pracuje? Pozdrawiam były pracownik.

Aktualny pracownik

Co to za różnica, jak ktoś nie pracuje na danym oddziale? Jedź zobacz jak taki ciekawski ????????????

@Aktualny pracownik

Grzecznie tylko zapytałem i prosiłbym o odpowiedź.

Tomasz (brygadzista)

Grzecznie tylko pyta o sytuację w oddziale, a się z niego wyśmiewają.

Merry

Czyżby w jakości nie obowiązywało punktualne przychodzenie do pracy i ośmiogodzinny dzień pracy.

Produkcja

Zabłysnąłeś/aś tym wpisem. Posyp się jeszcze brokatem!

@Produkcja

Posypie się !!!

Aneta

Tu się liczy wynik testu w razie zatrudnienia,a nie CV i jakie masz doświadczenie.

Rafii :))

Gratuluję zwiazka podpisania porozumienia nadchodzących podwyżek.Inflacja ponad 6 % szalejącą drożyzna a wy takie cos podpisaliście.Normalnie kpina co wy wyrabiacie.Nic za ludźmi nie jesteście.

Zła
@Rafii :))

Przecież w tej firmie nie ma związków, jest to przecież tylko biuro wycieczek dla pracowników.Oni nic nie działają

Piotr.

Witam, widziałem ogłoszenia o pracę na operatora, dział tłocznia. Czy warto się tam wybrać?

tłocznia
@Piotr.

Nie

Maria

Pracowałam w Tyco . ta firma nie ma fachowców tylko kiepów z rodziny

Pinki
@Maria

Nie mają wykształcenia , to trzymają się tej firmy (usunięte przez administratora)

Kuba

Gdzie są ludzie z księgowości?

@Kuba

Podjęli nowe wyzwania poza strukturami firmy.

Pukpuk
@Kuba

W rajach podatkowych siedza

Lolek

Czy firma zatrudnia pracowników na umowę nie przez agencje pracy ??

@Lolek

@Lolek Jak wejdziesz na angielską stronę TE to możesz wybrać lokalizację i złożyć CV bezpośrednio. Nie wiem czy są tam wszystkie stanowiska pracy

Gishgalop
@Lolek

To wyjaśnia ciągła rotację. W agencji mają pracę. Handel ludźmi trwa...

Ddd

Człowieku ratuj się i uciekaj z tego państwa!

DDD
@Ddd

Ale dokąd?

Ddd
@DDD

Naprawdę chcesz pracować dla ludzi którzy pasożytują na pracownikach? Będziesz jak host.

Gmina
@Ddd

Służby kontrolują tą firmę,lepiej zastanów się dwa razy. Chyba że ty i twoja rodzina chcecie mieć gratisowo Pegasusa.

@Gmina

@Gmina licencji na Pegasusa nie mają tyle, żeby szpiegować byle kowalskiego na niskim stanowisku więc trochę foliarstwem zalatuje. @Ddd z pewnych powodów nie chcę wyjeżdżać a pracować gdzieś trzeba ;) Czy ktoś może cokolwiek merytorycznego wypowiedzieć się o tym stanowisku? Domyślam się, że ludzie na fizycznych stanowiskach nie mają za dobrze, a jak wygląda sprawa pracowników biurowych?

La

Witam, czy może mi ktoś napisać na czym może polegać praca monterki?

Johnny Memonic
@La

Robisz coś kilka tysięcy razy

Kierownik

Pracujesz aż cię zwolnią

@La

Sa stanowiska montażowe gdzie składasz małe elementy wg instrukcji, jest tez pakowanie, oklejanie i prowadzenie dokumentacji

zawiedziony

Ogólnie praca jest lekka i mało wymagająca, firma przeprowadza świetne szkolenia wstępne pozwalające pracownikom się wdrożyć i przygotować. Można powiedzieć ze prowadzi nowego pracownika „za rączkę” i pozwala oswoić się z nowym miejscem pracy :) co bardzo mi się podobało bo pozwoliło mi to na wstępie polubić ta prace i miejsce :) Większość pań tam pracujących jest miła i pomocna, ale niestety sa tez osoby przez które nie da się tam pracować. Praca w żółtym budynku z panią lider to dramat, na nocnej zmianie kiedy „góra nie widzi” potrafi dać na linie tylko nowe osoby i ze tak powiem „radźcie sobie”, na linii nie ma ani jednej doświadczonej osoby a sama pani lider znika i robione jest to niestety specjalnie :/ Nie mówię o tym ze osoba doświadczona ma pracować za ta nowa bo zatrudniając się większość jest raczej chętna do nauki i ogarnięcia nowych rzeczy ale nie w taki sposób. Ta pani kompletnie nie nadaje się do pracy z ludźmi, zero organizacji, chamskie odzywki, upokarzanie i wyśmiewanie nowego pracownika do tych co pracują długo. Szkoda ze takie osoby sa na takich stanowiskach bo przez to firma traci ludzi którzy chętnie pracowaliby w tym miejscu, ale nikt nie lubi być poniżany i tak traktowany.

USA

Prezydent miasta Bydgoszczy nie zamknął jeszcze tego ośrodka wstydu i hańby nie szanujacej nikogo?

Hiena

Mistrz z żółtego to już całkiem ma mało pracy widać przychodzi do pracy w weekendy dorabiać na maszynę. Tak mało ci płacą za pracę? Chłopie nie zabieraj pracy zwykłym pracownikom. I podobno jeszcze wybierasz sobie zlecenia takie łatwe żeby spokojnie robić . Coś jest nie tak trzeba to chyba dalej zgłosić.

Cwaniaczek
@Hiena

A kto jest Mistrzem w zoltym?

Ryszard
@Hiena

Mistrz na maszynie ? To są jakieś żarty ? To ile ludzi na automatach tam pracuje :0

@Ryszard

Mistrz i technolog. O taki układ!

mistrz
@Hiena

To czemu nie idziecie z tym dalej?

@mistrz

Może boją się "zemsty"? W tej firmie nie można bezkarnie mówić co się myśli. Wszędzie układy.

W każdej firmie jest tak samo. Myślisz, że w innych firmach nie ma układów, można bezkarnie wyrażać swoje myśli bez obawy o zemstę? Wszędzie pracują ludzie i takie zachowania będę występować wszędzie

Vadim
@1234

Napisz anonimowo na CancerNET lub napisz do kogoś wyżej ponad Rafałem i dodaj, że ani HR ani Rafał nie reaguje.

kk

na jakie zarobki może liczyć pracownik magazynu ? widzę oferte pracy :)

Oberwator

Witam. Jak wygląda praca w dziale narzędziowni, głównie operator drążarki, operator maszyn cnc? Jak atmosfera i jak zarobki. Dzięki za szczere wypowiedzi :)

@Oberwator

Koło 5000-5500brutto, dobra atmosfera. Nie jest źle, polecam.

Obserwator

@Pracownik dzięki wielkie za info.

Obserwator

Sa dwie zmiany czy 3?

I do tego na przywitanie pozwolenie na wjazd i miejsce parkingowe. Jak 90% pracowników narzedziowni

Metalowiec
@1234

Na pewno piszecie o naszej narzędziowni, czy tylko HR robi dobry PR, żeby złowić jakiś jeleni do roboty.

@Metalowiec

Nie jestem z HR. Nic nie pisałem o wynagrodzeniu bo to tajemnica i stawka nie jest mi znana. Pisałem o miejscach parkingowych zajętych przez pracowników narzędziowni . A to nie jest tajemnica i jest widoczne ... na parkingu

Molding
@Oberwator

Nie życze nikomu pracy w narzedziowni. Plotkarze jak stare zawistne baby. Jeśli nie muszę to omijam to miejsce bardzo szerokim łukiem.

Xxx
@Molding

Przecież Zbychu z Ewaga wcale tak nie plotkuje....no może trochę jak stara baba ale bez przesady!

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics