Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Hiena

Mistrz z żółtego to już całkiem ma mało pracy widać przychodzi do pracy w weekendy dorabiać na maszynę. Tak mało ci płacą za pracę? Chłopie nie zabieraj pracy zwykłym pracownikom. I podobno jeszcze wybierasz sobie zlecenia takie łatwe żeby spokojnie robić . Coś jest nie tak trzeba to chyba dalej zgłosić.

Cwaniaczek
@Hiena

A kto jest Mistrzem w zoltym?

Ryszard
@Hiena

Mistrz na maszynie ? To są jakieś żarty ? To ile ludzi na automatach tam pracuje :0

@Ryszard

Mistrz i technolog. O taki układ!

mistrz
@Hiena

To czemu nie idziecie z tym dalej?

@mistrz

Może boją się "zemsty"? W tej firmie nie można bezkarnie mówić co się myśli. Wszędzie układy.

W każdej firmie jest tak samo. Myślisz, że w innych firmach nie ma układów, można bezkarnie wyrażać swoje myśli bez obawy o zemstę? Wszędzie pracują ludzie i takie zachowania będę występować wszędzie

Vadim
@1234

Napisz anonimowo na CancerNET lub napisz do kogoś wyżej ponad Rafałem i dodaj, że ani HR ani Rafał nie reaguje.

kk

na jakie zarobki może liczyć pracownik magazynu ? widzę oferte pracy :)

Oberwator

Witam. Jak wygląda praca w dziale narzędziowni, głównie operator drążarki, operator maszyn cnc? Jak atmosfera i jak zarobki. Dzięki za szczere wypowiedzi :)

@Oberwator

Koło 5000-5500brutto, dobra atmosfera. Nie jest źle, polecam.

Obserwator

@Pracownik dzięki wielkie za info.

Obserwator

Sa dwie zmiany czy 3?

I do tego na przywitanie pozwolenie na wjazd i miejsce parkingowe. Jak 90% pracowników narzedziowni

Metalowiec
@1234

Na pewno piszecie o naszej narzędziowni, czy tylko HR robi dobry PR, żeby złowić jakiś jeleni do roboty.

@Metalowiec

Nie jestem z HR. Nic nie pisałem o wynagrodzeniu bo to tajemnica i stawka nie jest mi znana. Pisałem o miejscach parkingowych zajętych przez pracowników narzędziowni . A to nie jest tajemnica i jest widoczne ... na parkingu

Molding
@Oberwator

Nie życze nikomu pracy w narzedziowni. Plotkarze jak stare zawistne baby. Jeśli nie muszę to omijam to miejsce bardzo szerokim łukiem.

Xxx
@Molding

Przecież Zbychu z Ewaga wcale tak nie plotkuje....no może trochę jak stara baba ale bez przesady!

Była pracownica

Ten zakład to jakas porażka, pracowałam trochę i już nigdy w życiu bym tam nie wróciła.Praca sama w sobie ok, ale ludzie którzy tam pracują(oczywiście nie wszyscy)to fałszywi,a te normy z kosmosu wyjete????jedni pracują dobrze i uczciwie oraz się starają jak mogą a umów im nie przedłużają a drudzy ściemniają i chodzą w kratkę i mają co miesiąc umowy przedłużane-o co w tym chodzi ktoś mi powie?chyba nie lizanie (usunięte przez administratora) i nie kablowanie na innych spowodowało to że nie zostałam tam dluzej????no ale ludzie są rozni????Na koniec mogę powiedzieć,że z ludźmi tam się nie liczą,takie jest moje zdanie!

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Jadzia

Chciałabym się zapytać, kiedy zostaną zaktualizowane stawki świadczeń socjalnych w naszym zakładzie? Obecne istnieją od stycznia 2017 roku, przez ten czas wszystko poszło 100% do góry. Może komisja socjalna zainteresuje się tym tematem, bo z tego co się orientuję, socjal mamy najniższy w całej Bydgoszczy.

Klient

Szanowni Państwo, no to jak, kiedy w oddziale na ulicy Aleksandra Krzywca zaczyna się etap ponownej pracy na dwie zmiany, a może praca zostanie zorganizowana na trzy zmiany? Pozdrawiam serdecznie

@Klient

Przynajmniej do 17 września nadal jest jedna zmiana dla tego oddziału, którego pytasz.

Hej może ktoś mi napisać czy na rozmowie w agencji pracy każą rozwiązywać zadania i liczyć?

Ines

Też mi ktoś mówił, ciekawe czy to prawda

Chyba nie w tym dziwnego. Należy zweryfikować umiejętności kandydata przed zatrudnieniem. Sprawdzane są podstawowe umiejętności liczenia, mierzenia i czytania ze zrozumieniem

Byczek

Że co? A ja do szkoły się wybieram czy do pracy? Większej głupoty nie słyszałem

@Byczek

No jasne, sprawdzanie podstawowego liczenia (szkoła podstawowa) I czytania ze zrozumieniem to faktycznie głupota. Nikt na siłę nie zatrudnia. Jeśli nie potrafisz liczyć, czytać, mierzyć- szukaj pracy odpowiedniej do kwalifikacji

Byczek

Ja idę tam pracować czy czytać? Może jeszcze sprawdzają czy sznurowadła dobrze zawiążesz? Bez komentarza (usunięte przez administratora)

@Byczek

Chcą sprawdzić czy myślisz,czy będziesz w stanie zapakować 500 sztuk detalu a nie po 11 się zatniesz bo nie umiesz liczyć ,bo po co.

lilka

Zależy na jakie stanowisko idziesz na montaż dają Ci jakieś zadania na wtrysk raczej wątpię

@Byczek

Żeby Tam pracować, właśnie sprawdzają czy potrafisz czytać i liczyć. W pracy musisz korzystać z instrukcji, którą musisz zrozumieć. No a sprawdzenie liczenia jest po to , żeby sprawdzić czy potrafisz obliczyć wymiary z rysunku.

Zależy jaki dział

Tak, są testy,jak rozwiążesz super,to wyjeżdżasz do Doliny Krzemowej ,i tak jak długo szukają pracowników to nikomu się nie udalo, szukają bo nikt tam nie chce pracować.

Maria

Pracowałam w Tyco , ta firma wykorzystuje pracowników z agencji a potem nie przedłuża umowy

@Maria

Niestety do tego zostały stworzone agencje pracy tymczasowej. Jak sama nazwa wskazuje - zatrudnia się pracowników na określony, krótki czas.

@Monterka

Zapewne jest to smutne ale niestety prawdziwe. Tak wygląda kapitalizm

Pigwa
@Maria

Jaki jest sens w nieprzedłużanie umów pracownikom tyco i ponownym ich zatrudnianiu przez agencję?

@Pigwa

Bo są wakacje i jak zwykle wzrost ilosci zleceń. A potem żeby znów ich zwolnić jak skończy się praca? Jak to jest z pracownikami tymczasowymi

Poniżanie ludzi

@567

Nie - to się nazywa kapitalizm. Zamieszkaj w socjalistycznym kraju - wszyscy mają OBOWIĄZEK pracy - utopijne podejście. Na szczęście od tego uciekliśmy

Bela
@567

Wariactwo, najpierw nie przedłużają umów a potem przyjmują na nowo przez agencję, czy to nie jest robienie z ludzi wariatów? Brak szacunku do człowieka i tyle w temacie

@Bela

Nikt nie każe wracać z powrotem do pracy. Jakoś po zwolnieniu z Tyco osobt same chcą wrócić, nawet przez agencje. Widac jesteśmy dobrym pracocodawcą.

&
@1234

To w takim razie po co firma zwalnia (nie przedluza umowy) a potem przez agencję zatrudnia tego samego pracownika? To nie kapitalizm,to (usunięte przez administratora).

@&

Korporacja - to nie prywaciaz, gdzie dezyje o zatrudnianiu podejmuje się w 15 minut a zwalnia w 5 minut. W korporacji są plany długoterminowe czasami nie pokrywające się z krótkoterminowymi. Decyzja o zwolnieniach była zapewne podjęte dawno temu, pracownicy zostali zwolnieni. Ponieważ jest jednak w firmie więcej zamówień więc wystąpiono do zwolnionych pracowników z zapytaniem czy nie chcieliby wrócić- zawsze to lepsze niż zatrudniać i szkolić nowych pracowników. Zarówno Ci powtórnie zatrudnieni pracownicy jak i firma są zadowoleni. Gdyby pracownicy nie chcieli , to by nie wrócili. Nie masz co & wyzywać od głupoty . Zapytaj się tych co wrócili czy to głupota, czy są zadowoleni

+++
@1234

Nie ma co, tyco to naprawdę porządna, szanująca pracowników korporacja. Zwalnia, zatrudnia ponownie tych samych, teraz urlopy więc wszystkie ręce na pokład. Bez koma.

@+++

A Ty cały czas w kółko to samo. Napisze tylko jedno zdanie jako komentarz - zapewne osoby, które wróciły do Tyco, nie płaczą z tego powodu, że musiały wrócić .

@Maria

Ludzie którzy dla nich pracują nie mają szacunku sami dla siebie. Poza tym kradną.

@Adam

Jak wiesz , że kradną to zgłoś to przełożonemu a nie goworkowi.

Adam 2.0
@1234

kogo to z nich obchodzi. niech ludzie poczytaja...

Były ex

To ta firma która zarobiła 4 miliony dolarów w ciągu roku i zwolniła 120 pracowników?

Obcy

Witam serdecznie, Chciałbym się zapytać oto czy w Tyco Electronics na terenie Zachemu jest zorganizowana jedna zmiana na okres wakacyjny 2021? Jeżeli została wprowadzony ten system pracy to od kiedy do kiedy będzie trwał?

@Obcy

Tam są albo 2 zmiany albo 1 przez większość czasu. Tylko dział Medical pracuje na 1 zmianę.

Obcy

To wiem szanowny panie. Tylko pytam o okres wakacyjny bo znam firmy, które wysyłają jedną brygadę na urlop na okres wakacyjny i jest jedna zmiana zamiast dwóch bo ta druga brygada wypoczywa.

@Obcy

Dziwne pytanie. Jeśli jesteś osobą, która chce się zatrudnić to u tak nie zdążysz do końca wakacji się zatrudnić. No a potem będą znow dwie zmiany. Jeśli pracujesz to od przełożonego dowiesz się jaki system zmianowy jest na wakacje i po wakacjach

Tech
@Ust

Z tego co wiem , ruszamy tam niedługo na trzy zmiany

Jony Brawo

Witajcie co sądzicie o ankietach właśnie zaczął się czas obłudy znowu zaczynają spinać poślady a ta ich loteria żeby żeby skusić ludzi do wzięcia udziału co 5 los wygrywa ale zachęta kubeczki woreczki itp itd . piszcie co wam leży na serduchu i na wątrobie szczególnie o waszych przełożonych brygadzistach tak łatwo was oceniają teraz mamy szansę ich ocenić za ich pracę

Już lete

@Pinio

Marzę o pelerynce orzeciwdeszczowej

@Jony Brawo

Zwłaszcza że ankieta jest full anonimowa, ale wchodzisz w nią własną el-ką. A na koniec miesiąca będą znowu żebrać o udział w niej jak rok temu.

Ankieta
@Jony Brawo

Wygrałam w ankiecie los a w nim podziękowania za udział w ankiecie smiechu warte. Moja motywacja urosła o 100% teraz . Udanej loterii życzę wszystkim.

@Ankieta

Jak sama nazwa wskazuje- to jest loteria. Mówione było, ze co 5 los wygrywa. Trzeba troszkę słuchać ogłoszeń. Co to byłaby za frajda gdyby każdy los wygrywał. A jaka zerowa motywacja. Nie idziesz głosować dla loterii tylko dla wyrażenia swojej opinii. No chyba, że wolisz uskuteczniac się na goworku bez żadnych efektów niż wyrazić swoje zdanie w ankiecie i mieć nadzieje na poprawę.

@Jony Brawo

Szczerze to ta ankieta jest odgórnie narzucona. Robią ją dla świętego spokoju . Nic i tak nie zrobią w kierunku poprawy np.relacji z brygadzistą,mistrzami to jest jedna wielka klika jeden drugiego kryje. Dobrowolna czyli jak za dużo napiszesz prawdy negatywnej o kimś to i tak to ukryją. Niby że firma zewnętrzna to robi ale za to im płacą i zanim to trafi do tej firmy to prześwietlą to odpowiednio kto co napisał. Szkoda kasy na to na siłę zatrudniają pracownika i to do Tayco żeby przez 2 miesiące popracował nad ankietami i 10 miesięcy laba.

Dario
@Jony Brawo

No ale, przynajmniej możesz w ankiecie "podziekować " brygadziści/ liderowi za to, że ci wcześniej wystawił ocenę poniżej i nie dostałeś podwyżki.

Ta zachęcają do ankiety ze podobno w blaszaku na tłoczni zasypiają na spotkaniach z kierownikiem i panią z kadr.A jak już zaśniesz to zawsze mistrz poda szklankę wody:)

Ok

Ludzie, narzekacię ,a i tak wypełnianiacię te ankiety. Przecież to jest nie obowiązkowe. Chyba że dla tych losów.

Technik ME
@Jony Brawo

Losowanie fajna sprawa, nikt rozsądny nie oczekiwał samochodów, wycieczek i podróży do okoła świata. Pomysł i wykonanie dobre. W ankietach trzeba pisać tak, żeby nie utrudnić mistrzowi życia, jeśli ten nie utrudnia innym.

@Technik ME

To po co wogóle to pisać?

@Technik ME

Pomysł może i dobry był by, jakby coś było robione dalej z tym. A tak zamiata się pod dywan pewne sprawy. Ankiety to jedna wielka ściema zanim trafią do weryfikacji przez zewnętrzną firmę to te nie korzystne skasują bo jak udowodni ktoś że akurat dana osoba robiła ankiete jak są .dobrowolne. A i tak chodzą za tobą i proszą się do upartego żeby iść i to zrobić.

Roza

Działa tak samo jak samo jak ocena ponizej oczekiwan. Jesli drugi rok z rzedu ocena jest niska, to znaczy ze sie nie nadaje do kierowania ludzmi, to tak samo jak dwie oceny ponizej, rok po roku.

Wies

Prosza sie zeby wypelnic, bo nie wziecie udzialu w ankiecie jest traktowane, jako glos na 'nie' i obniza ocene przelozonemu.

Lukas
@Wies

Coś w tym jest bo latają i namawiają do ankiety nawet cukierkami częstują i losami kuszą . Lepiej podwyżki by ludziom dali a nie pierdołami zajmowali

@Jony Brawo

Ankiety zakończone, tematy zgłoszone. Czekamy na wyniki i realizacje. Obyśmy nie musieli czekać długo i namawiać do działań tak często jak nas namawiano do ankiety :)

@Monterka

No to sobie poczekasz. Ile masz czasu ? Grunt że swoim dali podwyżki w ramach wyrównania sytuacji na rynku, a operatorów z "zerówki" kolejny rok olali.

Pracownik montażu

Panie Dyrektorze, ostatnio w telewizorni wspominał Pan o jakichś podwyżkach. Dzisiaj w wiadomościach podawali, że Polska jest na drugim od końca miejscu odnośnie inflacji - 5,1%. Nie żebym coś sugerował...

@Pracownik montażu

Liczysz na cud ? Dla roboli forsy brak. Dla biurw forsa jest. O oodwyżce zapomnij bo muszą płacić raty leasingowe za dżaguara.

@Luzik

I gruba kasę za hale na zachemie która jest w 70% pusta

Pracownik Tyco
@Ktos

Z tego co wiem to mają tam wtryskarki przenieść w pierwszej kolejności. A potem resztę zakładu. Chyba że to plotki ale coraz więcej ludzi mówi o tym.

Riki
@Pracownik Tyco

No i właśnie z tego powodu było to wystapienie!

Jaro
@Pracownik montażu

Wiecie co sie kryje pod nazwą "transformacja zakładu"? To to samo jakby zapytać: ilu? Jak myslicie komu ma to przynieść korzyści, Wam? Nie sądze. Czy kiedykolwiek zakład dał Wam coś, o tak z dobroci serca, czy raczej zmusił ich do tego rząd, przez podniesienie płacy minimalnej?

@Pracownik Tyco

Zgadza się przenieść mają jak dali ciała z transferami z Francji i Niemiec jest to ostatnia deska ratunku żeby nie wyszło ze kasa idzie w błoto bo nie mogą się dogadać z innymi oddziałami.caly zakład nie zostanie przeniesiony bo rozbudowują galwane i tłocznie tu na miejscu.

Niesmak
@Ktos

Cały czas idzie w błoto! Tu chcą dostawiać wtryskarki (na Unii), a planują je przenosić. Zrobią wielkie Oo jak im pracownicy po zachemie się rozproszą ????. Pozdrowienia dla komody

Jozek
@Niesmak

Komoda..., dobre!

Inny
@Ktos

Szanowni państwo, to na dzień dzisiejszy 16 lipca 2021 oddział firmy na terenie Zachemu nadal funkcjonuje?

Technik ME
@Inny

Tak, cały czas 3 działy.

@Technik ME

W wakacje pracujemy tam na jedną zmianę , po wakacjach na dwie zmiany

$$$$
@Pracownik montażu

Sugerowanie wskazane, zwłaszcza że zbliżamy się do tematu podwyzek

Wiedza

Za chwilę ruszą tam na 3 zmiany

Miniu

Niektóre brygsdzistki traktują ludzi jak zło konieczne,ich humorki wpływ mają na ludzi.To samo dotyczy pracownic niektórych zatrudnionych przez Tyco.Osoby zatrudnione przez agencję są gorzej traktowane.Prosze się przyjrzeć Alinie K. pracującej na kablach,jest jedną z nich,na dxien dobry skreśla ludzi,tyle w temacie

@Miniu

Najlepsza brygadzistka to Kasia Ś.

USA
@Bydgoszcz

To jest portal o pracodawcy Tyco a nie ranking dobrych czy złych pracowników

Ok

W 100% się zgadzam.

Bolo
@Bydgoszcz

Jedna warta drugiej...nie Polecam działu kabli jak i cięcia kabli. Sama śmietanka nic nie robi a nowych pracowników próbują wykorzystywać jak tylko mogą. Klakier alkusie kiedy Cię zwolnią za to picie w szatni?

@Bolo

Jak go złapią to go zwolnią a najwidoczniej dobrze się ukrywa

Hry
@Bolo

Jeśli jesteś świadkiem takich sytuacji to zgłoś to przełożonemu lub w kadrach. Łatwo oczerniać anonimowo ludzi

Misha
@Hry

Wystarczy spojrzeć na niego pod koniec drugiej zmiany jaki czerwony na pysku jest. Oczy szkliste, pysk czerwony napuchniety. Wtedy do dziewczyn na bajere na drugie piętro chodzi.

@Misha

Jesteś taką odważną osobą żeby oczerniać ludzi anonimowo to bądź do końca odważną osobą i zgłoś takie podejrzenie osobie przełożonej, zapewne będzie reakcja

Lili

Witajcie widziałam ogłoszenie na wtryskarki bardzo ciężko się tam dostać ?

@Lili

Z łatwością. Jeśli chcesz pracować, masz trochę wiedzy technicznej, będzie Ok

Ok dziękuję

@Ust

Rozmowa kwalifikacyjna jakoś przeżyta teraz oczekiwanie na odpowiedź:

nn

Firma obecnie poszukuje "Technika Produkcji" - ktoś wie jakie są obowiązki na tym stanowisku i ma coś ciekawego do powiedzenia o tej posadzie? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie?

Glizy
@nn

Niestety nie polecam sie w to pchać. Obowiązki są takie, że musisz robić wszystko co aktualnie jest potrzebne. Niestety lepiej iść na montaż, niż pchać się w technika produkcji. Jeśli nie będzie pracy na Twoim stanowisku, wypychają Cię na inne. Lista obowiązków do podpisu to również ściema także OSTROŻNIE!

Obserwatorka

Pracowałam kiedyś na 2 piętrze wydział kabli .A ludzie którzy tam pracują to totalna porażka. konfidenci i zwalanie jeden na drugiego. Jak już znajdą ala ,,najgorsza,, osobę na lini to ciągle pretensje tylko do tej jednej . A zakład popiera osoby które tylko chodzą i donoszą A za nic mają dobrych pracowników.

Alice

Witam wszystkich. Od przyszłego tygodnia zaczynam pracę w tej firmie, na dziale kabelek i wiązek. Gdy czytam tak sobie te wszystkie wpisy, to aż się boję i zastanawiam, czy podjąć tą pracę ... Pozdrawiam.

Obecna

Masz czego się bać.... Niestety...... Daje ci dwa dni max

@Alice

Bez obaw. Chcesz pracować, dasz radę. Każdy się boi nowej pracy. Negatywne wpisy na goworku nie są miarodajne. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jeśli chcesz się pracować, to jest właściwą firma

Kable
@Alice

Kable się już skończyły. Przyszłości tam żadnej nie ma.

@Kable

Juz kilka razy grzebano kable i ... nadal jesteśmy i pracujemy. No chyba że jesteś dyrektorką i wiesz coś więcej. Proponuję nie plotkować i nie siać kłamliwych informacji

JT
@Monterka

To czemu kierownik uciekł?

@JT

To tylko przypomnę, ze w żółtym odeszło ostatnio dwóch kierowników i wydział nie zniknął, na wtryskarkach odeszło dwóch kierowników i ... wydział nie zniknął. Na kablach odeszło ostatnio dwóch kierowników i wydział nie znika. Ludzie odchodzą bo mają lepsze oferty pracy.

@JT

Spoko - za parę miechów wróci. Jak każdy nieudacznik ze stołka.

Neo
@Alice

Jak lubisz robić w święta i soboty to zapraszam tam nie przyjmóją odpowiedzi negatywnej

Den

Witam, ile wyciągnie ustawiacz wtryskarek z 3 letnim doświadczeniem na takich maszynach jak Engel, Arburg, Haitan, formoplast?

Joda
@Den

Najniższa krajowa, chyba że jestes dobry (usunięte przez administratora), wtedy cos kolo średniej krajowej, tylko uwazaj bo jest duża konkurencja.

@Den

Około 4500-5000 brutto z oficjalnych informacji.

Cześć może ktoś mi napisać jak dokładnie wygląda praca kobiet na produkcji? Czy to jest praca przy taśmie?

@Marta

Praca zależy od działu i oddziału Tyco. W 99% są to bardzo proste i banalne czynności. Utrudnieniem przeważnie jest tylko czas.

Kinia

Może ktoś mi napisać czy na produkcji nosi się czepki?

@Kinia

A czepki do czego to nie spożywka natomiast maski na usta i nos jak najbardziej trzeba się chronić przed wirusem

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 162, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics